Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Piast Gliwice /08.08.07, g.17.00

strona 1/3

4 sierpnia 2007, 11:07 / sobota
pierwszy mecz u nas dla mnie to nie najszczesliwsza godzina spotkania troche za wczesnie ale mysle ze wpracy zrozumieja co jast w życiu ważne i najważniejsze !!! :)

mam pytanie czy bedzie prowadzona przedsprzedaż biletów ( bo w środe przed meczem będę miał mało czasu ) kiedy bedzię i czy w tych samych punktach co zawsze ? czy może sie coś zmieniło ??
z góry dzieki za odp !!

LG !!!
4 sierpnia 2007, 11:59 / sobota
Maja byc w biedronce
4 sierpnia 2007, 12:43 / sobota
Pewnie będą od poniedziałku...
5 sierpnia 2007, 20:44 / niedziela
WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY
5 sierpnia 2007, 21:43 / niedziela
Nic nie wiem o biletach.
Co do meczu to zobaczymy co nasi grajkowie pokaza, licze tak jak zapewne wszyscy na zwyciestwo i to conajmniej z przewaga 2 bramek.
Ale zobaczymy co czas przyniesie.
Mysle ze doping Mlyna bedzie taki by to zwyciesto zostalo przyblizone.
Pozdro
5 sierpnia 2007, 22:40 / niedziela
Czy będzie jakaś demonstracja przeciw Borkowi??? ..... no kurwa musi coś być, tak nie może być, by te trenerskie zero dalej było trenerem naszej jedenastki !!!!!!!!!!!!!

z biało-zielonymi pozdrowieniami
6 sierpnia 2007, 19:57 / poniedziałek
Bilety powinny byc jutro w sklepie na Zaspie ( mam nadzieje ze tak bedzie ) :)

co do jakiejś tam demonstracji to uwazam ze troche za wczesnie !!
trzeba w srode pomóc naszym w zwyciestwie !!
bo co prawda nie byłem w wczoraj na meczu ale nasi z tego co wiem mieli przewage i inicjatywe w posiadaniu piłki - wiec cos tam walczyli !!
a jak juz na prezentacji zostało powiedziane ( przez osobe która czasami zasłania na prostej - zart ) to musimy byc na dobre i na złe jesli walcza !!
i w srode musimy im udowodnic ze tak jest i od pierwszych minut wspomóc ich dopingiem a napewno odwdziecza nam sie dobra gra i oczekiwanym zwyciestwem !!!

LG !!!
7 sierpnia 2007, 12:10 / wtorek
zastanawiam sie dlaczego kibice sa za słabi żeby wywrzeć presję na zmiane trenera , kibicujemy , jezdzimy , opowiadamy a dajemy sie oszukiwac i to mnie ostatnio martwi, za ostatni sezon klub z biletów otrzymał 2mln zł i my jakos wydaje mi sie w 25 % mamy prawo głosu a siłe która mamy mozna przełożyc na wiecej i w środe sie bedziemy denerwować , po porazce w Turku każdy trener w Normalnym klubie by poleciał i brak tej odwagi mnie martwi.
Kocham Lechie i tyle.
7 sierpnia 2007, 12:18 / wtorek
wrzeszczanin:
co do jakiejś tam demonstracji to uwazam ze troche za wczesnie !!
trzeba w srode pomóc naszym w zwyciestwie !!

Jedno nie przeszkadza drugiemu. Mi podoba się styl kiboli we Francji. Niezależnie od poziomu gry, niezależnie od wyniku, przez 90 minut dają z siebie wszystko. Po dobrym meczu dziękują piłkarzom, po złym wygwizdują. Tak więc doping cały mecz, a po meczu głośno krzyknijmy co myślimy o grze.

Ja mam nadzieję, że Bączek będzie wieszał w bramce swój szaliczek ;-)
7 sierpnia 2007, 19:51 / wtorek
Mam nadzieje,ze jutro ''trafie'' na T29 !

Jesli znowu okaze sie,ze bylem na innym meczu,powiem zonie,zeby zawiozla mnie
na SREBERKO !!!
7 sierpnia 2007, 20:17 / wtorek
CZARNY babka ma tam rezerwacje za pare browarow moge ci je odstapic :)
7 sierpnia 2007, 20:38 / wtorek
Wydaje mi się, że przegraliśmy w Turku, bo Borkowi zjebał się save z FM'a2007 z nową taktyką ściągniętą z cmrev. Teraz podobno gorączkowo poszukują informatyka. Może znacie jakiegoś dobrego? ;-)
8 sierpnia 2007, 09:57 / środa
Czytam w Przegladzie Sportowym, ze dzisiaj w bramce stanac ma Kapsa... Jesli po 1 meczu trener okazuje brak zaufania do bramkarza to mi rece opadaja... Akurat na tej pozycji trzeba miec komfort psychiczny a nie siedziec jak na szpilkach.
Jestem pelen obaw co do tej rundy, obym sie mylil...
Dzisiaj wszyscy na Lechie!!!!
8 sierpnia 2007, 15:42 / środa
Do przedmówcy: ale zobacz na to z tej strony, nie jestem za Borkiem i jego trenerska koncepcja, ale w tym wypadku wyydaje mi sie ze po porstu chce sprawdzic KAPSE, a ze Bąk nie zagral ostatnio najlepszego meczu jest ku temu okazja. Bączek wie ze jest bramkarzem numer jeden poza tym został kapitanem wydaje mi się ze nic nie podetnie mu skrzydeł, a nóż Kapsa dzisiaj zadziwi..
8 sierpnia 2007, 17:13 / środa
Do przedmówcy: Oby Kapsa nie musiał dzisiaj nikogo zadziwiać ;)
Wiecie co się dzieje z naszym radiem ?
Gnije w robocie i siedzę jak na szpilkach drżąc o wynik
8 sierpnia 2007, 17:19 / środa
skład :
Bąk - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Fechner, Miklosik, Kasperkiewicz, Andruszczak, Cetnarowicz, Rybski, Rogalski

18 minuta 0-0
8 sierpnia 2007, 17:25 / środa
radio dziala wlasnie go slucham;]
8 sierpnia 2007, 17:29 / środa
to daj linka bo się motam i nie mogę znaleźć
8 sierpnia 2007, 17:40 / środa
radiolechia.pl
8 sierpnia 2007, 17:42 / środa
już zdążyłem się odmotać ;)
ale dzięki
8 sierpnia 2007, 17:49 / środa
45 min 1-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!
8 sierpnia 2007, 17:52 / środa
CETNAR !!!
8 sierpnia 2007, 18:00 / środa
Ale Pelikan rozpieprza Stal. 35' 4:0 dla Pelikana
8 sierpnia 2007, 18:43 / środa
Andruszczak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:0
8 sierpnia 2007, 18:49 / środa
Kto to jest ten Andruszczak????????? chłop dzieli i rządzi na boisku!!!!!!!
8 sierpnia 2007, 18:55 / środa
Były I-ligowiec z Łęcznej
8 sierpnia 2007, 18:56 / środa
Pęki i 3-0
8 sierpnia 2007, 19:00 / środa
dwa mecze i dwa różne mecze wciągu dwóch dni.Dla mnie man of the game Andrusczak !!!! włąsnie takich graczy mi brakowało!
8 sierpnia 2007, 19:25 / środa
BRAWO !!!!
CETNAR ANDRUSZCZAK I PĘKI !!!!

super bramki to co zrobił Andruszczak to liga mistrzów z 4 graczy objechał + bramkarza, rajd ponad 50 metrów i bramka !!!
a Pęki :) niezły lob z 40 metrów i bramka !!!

LG !!!
8 sierpnia 2007, 19:26 / środa
Andruszczak to wychowanek Stilonu Gorzow a duza czesc kariery spedzil w GKS Katowice
8 sierpnia 2007, 19:38 / środa
Wróciłem z meczu i jestem zadowolony z bramek, które były ładne, ale:

TO CO WYPRAWIAŁY TE 3 KUTASY W ŻÓŁTYCH KOSZULKACH TO JEST KURWA ŻENADA
8 sierpnia 2007, 19:40 / środa
Wpierdol im!
8 sierpnia 2007, 19:42 / środa
Sanet swieta racja ,tu nawet kurwa nie chodzi o to ze te czarne[z całym szacunkiem dla [afrocostam] małpy po prostu nie umieja sędziować!!!!!!!! i w dodatku sa bardziej slepi odemnie[ mam minus8 i minus 6 na obu oczach
8 sierpnia 2007, 19:43 / środa
wpierdol to powinies dostac ty za sam nick z malej litery pisze sie Lechia
8 sierpnia 2007, 19:45 / środa
chodziło mi oto ze nawet sprzedawać mecze niektóre czarne małpy potrafiły lepiej niz te downy
8 sierpnia 2007, 19:50 / środa
Doping ekhm...nie rozumiem dlaczego nikt nie chce isć do młyna...czyżby straszył tam duch jakiegoś 12 - latka? Parasol na gnieździe i cały stadion powoli ożywa. Szczerze to mysle, że to przez tą piknikową pogodę Proszę o dalsze prowadzenie selekcji, bo takich jaj to ja dawno nie widziałem.

Mecz ekhm...momentami strasznie nudny, jednak jak już coś się działo, to działo się porządnie Pan sędzia ewidentnie sprzedany Kompletnie nie wiem za co ta Andruszczak wyłapał naraz 2 żółte kartki. Dalej o Andruszczaku: DIEGO ARMANDO MARADONA! Inaczej nie da się powiedzieć to w jaki sposób wykiwał 6 rywali i wyszedł sam na sam z bramkarzem i zapuściuł mu siateczke. Dalej Rybski...Chłop wie co robi na boisku...zanim przyjmie wysoką piłkę już widzi gdzie podać, Prawdziwe wzmocnienie Bramka Pęczaka również ładna...Prosta nie widziała, czy zle trafil, czy może lobuje. Połowa krzyczy JEESST!, a druga połowa JAAAA! Elegancka brama Cetnarowicz ładnie się ustawił w polu karnym i dostał dobre dośrodkowanie prosto na głowe strzelając po długim rogu, nic więcej nie pokazał.

Dalej myślę, że obronę mamy dziurawą jak ser
8 sierpnia 2007, 19:54 / środa
Wróciłem z meczu!!
Andruszczak ale rajd!!!Zajebiście grał!!Super,że wygraliśmy strzelilismy 3 bramki ale...Moim zdaniem to jeszcze nie to!!!Nasza gra wygląda średnio(żeby nie napisać słabo)Obrona cieńko,cieńko!!Piast mógł strzelić 3 bramki!!W ataku też słabo czemu oni nie strzelają z daleka!!!Chcą wejść do bramki??!!odnośnie strzałów Rogalski to co robił zostawmy bez komentarza(albo niech każdy doda swój komentarz:)Brawo Bączek!!!Mamy dobrą prawa stronę ale będzie ona łapała kartki:)!!!Młyn ..............
8 sierpnia 2007, 19:55 / środa
wynik lepszy niż gra, wiecie już kto jest tą zapowiadaną perełką to: ANDRUT
gość jest naprawdę dobry i kolejny plus to radość chłopakow po meczu. Czyżby narodziła się drużyna ?
Ktoś się orientuje czy Andrut zagra w Płocku za te 2 żołte?
TYLKO LECHIA !!!!!!!!!!!!!!!!!
8 sierpnia 2007, 19:58 / środa
Zagra narazie ma tylko 2 żółte kartki:Pauzował w poprzedniej kolejce!!
8 sierpnia 2007, 20:01 / środa
Andruszczak grał zajebiście a Bączek (Kapsa skończ kariere :P ) super bramkarz.
Pęki jak zawsze agresywna gra ale gol piękny.
Teraz troche negatywów:
Roglaski to jest jakies nieporozumienie
Obrona kiepściutko :/

a doping no cóż słabizna ale bawiły mnie komentarze ludzi którzy sie wyśmiewali z młynarzy ... jeżeli są tacy cwani czemu sami się za to nie zabiorą albo chociaż staną i pokażą młodym jak się spiewa :|
8 sierpnia 2007, 20:04 / środa
Panowie ! Tak jak ocenialiscie druzyne po 1 meczu tak teraz oceniacie ja po 2... u siebie Lechia powinna wygrywac wszystko ! z ocena gry zaczekajmy do soboty bo bez punktow z wyjazdow nie mamy na co liczyc... wynik cieszy gra nie...
8 sierpnia 2007, 20:08 / środa
Lechia - Piast 3-0

Pierwsze 40 minut to tragedia i żałosna gra Lechii bez pomysłu. Dwóch walczaków z prawej strony (Pęczak i Andruszczak) zrobili dobrą akcje, wspaniała wrzuta Andruta i Cetnar wie, gdzie dołożyć głowę. Nie mniej pierwsza połowa tragiczna. W drugiej Piast się otworzył, ale ta drużyna nie ma ofensywy! Na 2-0 nieprawdopodobna akcja Andruszczaka, który minął z 6 rywali (biegł z 40 metra SWOJEJ POŁOWY) przebiegł tak całe boisko i pokonał bramkarza gości. Chwilę później Artur dostaje drugą żółtą kartę i musi opuścić boisko (przy owacji na stojąco). Potem swój talent pokazał Bąk, nieprawdopodobnie broniąc strzał lecący w okno. W 91 minucie fatalny błąd popełnia bramkarz Piasta i Paweł Pęczak zdobywa gola z połowy boiska. Dziś widziałem dwie najpiękniejsze bramki na Traugutta w życiu.

W skali 1-10 najwyższe noty:
Andruszczak 10
Pęczak 10
Rybski 9
8 sierpnia 2007, 20:22 / środa
Co wy gadacie to byl najlepszy mecz rogalskiego dotychczas. Wcale tak zle nie gral poprostu nie potrafi strzelic. Ladnie wychodzil na skrzydle do pilek minol i wrzucal. Szczegolnie w pierwszej polowie. Wisnia zawiodl.
8 sierpnia 2007, 20:24 / środa
to chyba zupelnie inne mecze ogladalismy;) Rogal kopal na oslep i strzelal panu bogu w okno a gdy Wisnia pojawil sie na boisku gra nabrala tempa
8 sierpnia 2007, 20:26 / środa
masz Ty pojecie widze... Wisnia... bez komentarza 3 rajdy 3 razy stracil pilke po 2 metrach
8 sierpnia 2007, 20:37 / środa
k0n1k87- jeśli to był najlepszy mecz Rogalskiego, to ja sponsoruję mu bilet do Mławy. Niech wraca w rodzinne strony i nie męczy mnie swoim kalectwem. Jakbyś nie zauważył, to Lechia zaczęła grać, kiedy Borek zdjął Rogala. Wiesz dlaczego ?? Bo wtedy obrońcy Piasta musieli uważać nie tylko na Andruszczaka, ale również na Wiśnię. Rogala mogli kryć na "radar", bo przy przyjęciu piłka odbija się od niego jak od drzewa !!!!!!!!

Mecz do strzelenia drugiej bramki raczej średni. Lechia nie grała zbyt olśniewająco. Druga bramka dobiła Piasta i nawet z przewagą jednego grajka, nie byli w stanie nic zrobić.
8 sierpnia 2007, 20:39 / środa
Prawda jest taka, że cała lewa strona zagrała dziś beznadziejnie. I Fechner i Rogal są do wymiany. Przydałby się już Karol Piątek.
8 sierpnia 2007, 20:42 / środa
a mi sie podobal dzisiaj cetnar...biegal,walczyl i co najwazniejsze strzelil brame,potem znowu biegal,znowu szarpal..........BRAWO.
tyle.
8 sierpnia 2007, 20:44 / środa
Pierwsza bramka to świetna asysta Andruszczaka, druga i trzecia to indywidualne praktycznie wyczyny. Ja obstawiam, że gdyby dziś znów nie zagrał Andruszczak to mecz by się skończył 0:0 bo jak się patrzy na gre to tragedia. Nasi nawet celnie nie potrafią do siebie podawać - niech każdy pomyśli ile razy oddawali piłke do nogi przeciwniką ? Druga sprawa poza tymi 3 strzałami co dały nam gole to więcej celnych chyba nie oddaliśmy w przeciwieństwie do Piasta, który chyba z 5 razy celnie strzelał i sprawdzał czujność Bączka. Dzisiejszy mecz nie zachwycił poza Andruszczakiem, Pęczakiem i Rybskim i Bąkiem to nie ma żadnego zespołu. Nas zespół nie przeprowadził żadnych ładnych akcji praktycznie zespołowych w meczu. Tylko Andruszczak szarpał skrzydłem cały czas i to głównie dzięki niemu wygraliśmy. Fechnera nie powinno być na boisku tak słabo grał. Rogalski grał lepiej niż w zeszłym sezonie ale nadal to nie to co powinno być. A Piotr Kasperkiewicz co on robił na boisku ? Bo poza tym, że czasem się przechadzał albo faulował rywali pod naszym polem karnym to nic nie wnosił do gry. Hubert Wołąkiewicz dobry odbiór piłki miał ale wybicia piłki - zero głowy, ale jest młody i to jego pierwsze kroki w 2 lidze, więc trzeba mieć nadzieje, że się ogra. Miklosik poza rożnymi i jednym niecelnym strzałem też nic nie wnosił do gry. Centar poza bramką nic nie grał, a Buzała tylko raz się pokazał gdy minął dwóch rywali i stracił piłkę.
Naprawdę nie ma zespołu z tego co widać. Meczem prawdy dla Borka i naszego zespołu będzie spotkanie z Wisłą, która może bardzo uwidocznić nasze złe przygotowanie.
8 sierpnia 2007, 20:44 / środa
wreszcie jakas dobra nowina, az serduch sie uradowalo,pozdrowienia dla bialo-zielonych z Trondheim i do zobaczenia 10 pazdziernika, na taki mecz to sie nawet z odleglych krancow Europy smiga do Gdanska
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.287