Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Piast Gliwice /08.08.07, g.17.00

strona 3/3

9 sierpnia 2007, 09:45 / czwartek
Oj, ta nasza Lechia. Jakby nie te bramki mecz byłby tragiczny!!! Lechia w pierwszej połowie grała bardzo słabo. Zespół miał jeden celny strzał....To była Cetnara bramka! Przypomne 40 minuta. Do tej pory nic nie grali, prawda Gliwice się broniły. Szkoda tej sytuacji Andruta:) co dostał pierwszą żółtą. Nie wytrzymał pokopał się z kolesiem. No ale przy drugiej żółtej to sędzia sam nie wiedział czy dać czy nie, bo dopiero po chwili skumał że Andrut ma już jedną żółtą. Druga połowa była dużo lepsza, ale to zasługa Piasta, który nie miał nic do stracenia. Lechia w obronie się gubiła a sytuacja kiedy machną się ten kolo z 11 przy Bąku. Kogo była wina Bąka! Tak Panowie i Panie. Co do Bąka, chłopak gra zaje.... Wyciąga takie piłki że głowa boli, ale musi być bardziej skoncentrowany za dużo traci głupich bramek, jak przestanie takie tracić. Kapsa może zapomnieć że będzie grał w pierwszej. Bramka Andruta to gol światowych stadionów. Wymnieszał 4 z bramkarzem. Zawodnik meczu!!!
Jeszcze jedna sprawa, ktoś tu pisał, że Rybski grał super. Moim zdaniem był słaby. Po pierwsze chłopak ma pojęcie. Ale primo dwa zamocne wypuszczenia do Cetnara, kilka nie celnych podań. Jak to wszystko poprawi będzie super.

Jeszcze jedna sprawa poza piłkarska ale dotycząca meczu. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale mamy nowe nagłośnienie. Trochę przybyło. Pytanie do was jak to oceniacie, jestem ciekawy.

Brawo Lechia za zwycięstwo i piękne bramki ale Panowie długa droga przed nami.
9 sierpnia 2007, 09:47 / czwartek
Nie rozumiem wpisów chwalących Rogalskiego... Zasłaniałem twarz jak widziałem jego grę, podobnie sie ma z Fechnerem.
Brawo dla Rybskiego, każde jego podanie przemyślane (moze jeszcze troszke brakuje dokladnosci),
Andruszczak baja brama!!!!!!! Stadiony swiata
Bączek jest bramkarzem z najwyższej półki, panowie dzialacze zlozcie mu propozycje kontraktu nie do odrzucenia

Doping TRAGEDIA, czasem sobie mysle jak jestem na stadionie, ze jaki doping taka gra druzyny (niektorzy powiedza ze to dziala w druga strone) Tzw mlyn rozplywa sie na druga polowe, brak charyzmatycznego mlynarza i checi dopingu pozostalej czesci stadionu. No i te bebny kupione pod koniec sezonu powinny byc czesciej uzywane
Mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej
9 sierpnia 2007, 10:53 / czwartek
Bedzie lepiej jak młyn wróci na prostą, powinny być osobne bilety do młyna, sprzedawane od 18 lat (no może 16-17)ze zniżką kilku złotych, klub powienin się tym zainteresować bo to w interesie wszystkich. Oczywiście potrzebny jest młynarz z jajem ale również chętni do śpiewania. Ten młyn co teraz to nie młyn, to zbiorowisko dzieciaków z gimnazjum, którzy w większości nie wiedzą kiedy jest spalony i kiedy ostatni raz Lechia grała w I lidze. Nie mam nic przeciwko aby na meczach była młodzież, ale nie może ona być w młynie bo w końcu będzie z tego pośmiewisko.
9 sierpnia 2007, 11:10 / czwartek
a po co w ogóle młyn?

Co do Rogalskiego. Jak Zeto 2 tak ja calą pierwszą połowę byłem skazany na jego widok (prosta po stronie bramki gości). Ten gościu sprawia wrażenie nieobecnego na meczu. Piłki się od niego odbijaja jak od slupka, zabiega drogę kolegą. Jego wrzutki to porażka.
9 sierpnia 2007, 11:26 / czwartek
Bramki 1 LIGA!!!! jestem dumny ze jestem kibicem Lechii Gdańsk oby tak dalej :D i jeszcze jedno wiem ze jest inny temat ale co do do dopingu to kurwa ja do siebie pretensji nie mam bo mlyn wszyscy wiemy jaki mamy ale zawsze siedze na luku i dre sie na cala pizde i "ja" stanowie doping na Traugutta!!!!!!! jak kazdy z nas!!!! jade do Wrocka narazie, Lechijko do zobaczenia :D
9 sierpnia 2007, 13:21 / czwartek
Podsumowując wynik lepszy od gry. Bardzo dobrze zagrali Rybski i Andruszczak, solidnie w bramce Bąk.
Z nowych zawodników szczególnie w 2 połowie, dobrze zaprezentował się Kasperkiewicz, chłopak potrafi przytrzymać piłkę, dobrze się zastawia, ładne wyjście do ofensywnej gry no i do tego dobre warunki fizyczne, a przede wszystkim ma 19 lat a gra już jak doświadczony zawodnik. Jeśli potwierdzi w kolejnych meczach taka grę to jest to transfer bardzo pozytywny i z dużą nadzieją na przyszłość.
9 sierpnia 2007, 13:41 / czwartek
Powiem krotko, Bąk, Rybski, Andruszczak, Peczak zasluguja na ogromne brawa za postawe w tym meczu, reszta grala na poziomie III ligi. Wynik duzo lepszy niz przebieg gry.
9 sierpnia 2007, 13:48 / czwartek
Dlugo zbieralem sie do oceny meczu,Lechii i dopingu.
Doszedlem do wniosku,ze pojde na latwizne i zacytuje slawetne haslo:
Zwyciescow sie nie sadzi !
Mam swoje zdanie,co do poszczegolnych zawodnikow,ale zachowam dla siebie:-)

Co do dopingu,to naprawde kiedys dostane zawal serca i pozostane ''w swiatyni''
na zawsze.
Mlyn powinien byc przeniesiony na ''stare '' miejsce,jesli chcemy wszyscy,zeby
doping byl taki,jakiego wszyscy oczekujemy.

Troszke glupie powiedzenie,ale ''najwazniejsze,ze Lechijka wygrala ! ''

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
9 sierpnia 2007, 14:17 / czwartek
Panowie dlugo wierzylem w borka ale naprawde nasza gra jest taka sama jak w poprzedniej rundzie czyli tragedia.czemu u siebie gramy tylko cetnarem w napadzie? 1 polowa tragedia zero pomyslu.Rzuty rozne to samo,przeciez nad stalymi fragmentami mozna pracowac a u nas nic widac ze chlopaki nie wiedza co maja robic jak maja rzut rozny przed soba.Bramki piekne ale wynikajace z indywidualnych rajdow.
Rybski-widac ze ten chlopak duzo widzi pilka mu nie przeszkadza w grze bedzie z niego porzytek
Cetnar-za duzo nie mial okazji do wykazania sie co mial to strzelil
Baczek-szybki zdecydowany nr1 w naszej bramce
Peki-gral na swoim poziomie czyli ambicja poparta umiejetnosciami plus piekna brameczka
ps.Naprawde niech wynik nie przysloni nikomu gry bo widac ze nie mamy po prostu pomyslu na gre a szkoda bo pilkarzy mamy w tym seoznie naprwde niezlych
10 sierpnia 2007, 00:33 / piątek
Ostatnio zauwazylem na meczach pewna prawidlowosc. Lechia gra SUPER doping jest SUPER, Lechia gra slabo doping jest slaby badz wcale... Co do meczu to powiem szczerze, ze w pewnym momencie wialo tak nuda, ze zaczynalem czytac skarb kibica.... Jezeli w Plocku druzyna nie wygra, to mysle, ze trener Borkowski powinien odejsc bo pozniej bedzie juz za pozno i znowu bedzie gadane, ze zabraklo nam puntow z poczayku sezonu. Wygrana z Piastem, to tylko i wylacznie zasluga indywidualnych umiejetnosci, bo zadna bramka nie padla po ladnej skladnej akcji, ba 2 bramki zawdzieczamy Andrutowi bo mial asyste i bramke. Pomijam fakt, ze bledy jakie robil Piast nie zdarzaja sie na codzien nawet w 2 lidze... Mysle, ze jak nie zmienia trenera po 3-4-5 meczach to juz bedzie za pozno...
10 sierpnia 2007, 00:46 / piątek
odnośnik Az trzech naszych ;-)
10 sierpnia 2007, 00:53 / piątek
Czwarty na ławce. Tylko dlaczego nie ma tam Rogala? Czy oni wszyscy są ślepi? :-)
10 sierpnia 2007, 08:50 / piątek
buziego tez brakuje jak dla mnie MAN OF THE MATCH:D
10 sierpnia 2007, 12:28 / piątek
Jak ktos ma linka do bramki Andruszczaka to proszę wrzucic na forum .
Dziekuje slicznie .
10 sierpnia 2007, 13:00 / piątek
odnośnik Tam masz;-)
10 sierpnia 2007, 16:49 / piątek
dziękuję Ci
10 sierpnia 2007, 16:56 / piątek
11 sierpnia 2007, 18:56 / sobota
Jakoś dziwnie przedstawia się ilość sprzedanych biletów na mecz z Piastem :/

Sektor: Sprzedane bilety:
Pod zegarem 2.138
Prosta 1.060
Trybuna kryta - sektory skrajne 97
Razem: 3.295

Biuletyn 682

Dodając karnety, mimo wszystko wychodzi o wiele za mało w porównaniu z rzeczywistą liczbą ...
12 sierpnia 2007, 07:55 / niedziela
Biorąc pod uwagę, że mecz z Gliwicami oglądało ok 7 tyś widzów, należy wnioskować, że sprzedaliśmy ok 3 tyś karnetów, co jak na warunki drugoligowe i nie istniejący w Lechii marketing jest wynikiem bardzo dobrym !!!
Nawet nie chce myśleć o tym, ze może być inaczej !!!
12 sierpnia 2007, 12:00 / niedziela
najlepszy zawodnik dla mnie to Andrzej Rybski.Dla mnie powinien rozgrywac z Miklosikiem z tym ze ten ostatni naperwno lepszy w destrukcji. Ryba rozegral swietny mecz.Spojrzcie ile on mial strat! Od poczatku biegal szarpal.Swietna technika , przeglad pola.pamietam go z Widzewa,czuloem ze to bedzie dobry transtfer.Pozniej Andruszczak! Tez bardzo dobry mecz , mimo czerwieni.Dobrze rozumie sie z Peczakiem, znaja sie jesscze z Gks-y.Swietna asysta do drewnianego Cetnara.No i bramka po super rajdzie.to naprawde 2 dobre transfery.i niestety... Kasperkiewicz.Dawno nie widzialem tak slabego zawodnika w Lechii.Nie wiem czymn sie kierowano dokonuja c ten transfer.Kompletni zagubiony.Pilka nozna myli mu sie chyba z koszykowka.Dwa raz zagrywal reka.Dla mnie nieporozumienie.Zreszta on w slabej Kmicie przeciez nawet chyba nie gral w pierwszym skadzie, wqiec tym bardzij nie rozumiem o co tu chodzi.Drugo zawodnik ktory mnie rozczarowal to Manuszewski.Dal sie ogrywac jak dziecko Kompale i jego zolnierzom bo tak trzeba nazawac druzyne Piasta.Woloakiewicz Hubert.Hmm.Rogalski stoi 20 metrow od niego przy lini bocznej . Na lini podania nie ma nikogo , chlop wali gorna pile!!! 2 metry nad glowa Rogala!! Co to jest??Za pare minut ta sama sytuacja tylko obronca Piasta stoi na lini podania.Hubert gra...dolna pile! I tamci jada z kontra! No tak nie mozna grac.Tak patrze sobie ze Grzybowski odszedl do Gornika Polkowice.Szkoda ze dzialacze nie zlozyli mu oferty , mysle ze z checia by wrocil do domu , bo przeciez jest z Tczewa.Nie sadze zeby w 4 lidze dostal wioecej niz w Lechii.Napewno by sie przydal.pozdro dla Seby i Szaly.Lechia Gdansk!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.349