Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Byli piłkarze Lechii

strona 11/39

11 maja 2013, 00:05 / sobota
A w sumie.. Niech ma.. Niech wraca na drugiego. W sumie zasłużył.
11 maja 2013, 22:18 / sobota
oglądał dziś ktoś Szczecin - Bełchatów?
Jak Poźniak?
11 maja 2013, 22:33 / sobota
Całkiem nieźle się spisał, ale dużo lepszy od niego Kosznik, chyba gracz meczu wg mnie.
13 maja 2013, 13:27 / poniedziałek
Poźniak zagrał dobry mecz?
Nawet podanie przy bramce było spieprzone i tylko dzięki ułomności obrońców wyszła z tego asysta.
Tu jeszcze jedna akcja "turbo" Kamilaodnośnik
13 maja 2013, 13:51 / poniedziałek
Napisałem nieźle, co nie znaczy, że jakoś wybitnie :-)
13 maja 2013, 14:59 / poniedziałek
Kosznik w "11" kolejki Ligi + Extra
13 maja 2013, 18:43 / poniedziałek
już chyba 4 raz w tej rundzie.
Załapał forme jaka miał, gdy Lechia wykonała swój ostatni transfer gotówkowy;]
13 maja 2013, 21:31 / poniedziałek
Ostatni był rok temu z Pawłowskim.
13 maja 2013, 21:49 / poniedziałek
Proszę na lewej obronie może grac nawet Rasiak byle tylko nie Kosznik! Nie wchodzi się 3 razy do tej samej rzeki!
14 maja 2013, 13:46 / wtorek
18 maja minie pięć lat od momentu, w którym Lechia zapewniła sobie powrót do Ekstraklasy. Z "18" meczowej na pamiętny mecz ze Zniczem tylko dwóch piłkarzy wciąż gra w Lechii, dwóch kolejnych występuje w innych klubach Ekstraklasy, trzech zakończyło karierę, czterech gra w I lidze. Cała lista piłkarzy, którzy wywalczyli awans i ich obecne kluby tutaj: odnośnik
15 maja 2013, 21:15 / środa
20 maja 2013, 02:54 / poniedziałek
Byly pilkarz Lechii - Maciej Kowalczyk wymiata w 1 lidze i z 22 golami bezkonkurencyjnie prowadzi w klasyfikacji strzelcow. Niezla forma jak na schylek kariery.
20 maja 2013, 09:46 / poniedziałek
nie taki schyłek kariery;) Nawałka chce go mieć w Górniku
20 maja 2013, 16:58 / poniedziałek
Widać piłkarze w Kielcach maja jaja nie tylko na boisku.Małkowski..czapka z głowy
20 maja 2013, 17:00 / poniedziałek
Sorry nie ten wątek...
25 maja 2013, 00:22 / sobota
Dzisiaj oglądałem Polskę z Helwetami w futsalu , w naszej reprezentacji gra Marek Widzicki . Wygraliśmy 5-3 a nie byliśmy faworytem a Marek strzelił 2 gole.
27 maja 2013, 19:03 / poniedziałek
Taka mała ciekawostka przeczytana w "DB":

"Skoro mowa o bramkarzach, to bardzo zdziwiłem się, że sztab trenerski Lechii nie wyraził zgody, na to żeby z zespołem trenował, będący obecnie wolnym zawodnikiem Mateusz Bąk. Jakim zasłużonym dla biało-zielonych piłkarzem jest popularny Bączek nie trzeba, myślę, nikomu przypominać. Nie podoba mi się ta decyzja i chciałbym przytoczyć choćby przykład Artura Boruca, który nie dalej jak rok temu, będąc w podobnej do „Bączka” sytuacji, został przez Legię Warszawa „przygarnięty”. No cóż w Warszawie widać można, w Gdańsku już nie bardzo, a zasłanianie się, że za tą decyzją stoją prezes czy właściciel Lechii zostawiam bez komentarza..."

Rzeczywiście bez komentarza
27 maja 2013, 20:41 / poniedziałek
28 maja 2013, 17:15 / wtorek
Bączek dziś trenował z młodymi.
11 czerwca 2013, 19:38 / wtorek
14 czerwca 2013, 09:05 / piątek
Dziś nie było testów wydolnościowych, gdyż nie wszyscy zawodnicy ,,zdążyli,, wrócić ze skróconych o cztery dni urlopów. zabrakło: Mateusz Machaja, Jarosława Bieniuka, Ricardinho, Bartosza Kanieckiego i Piotra Wiśniewskiego.

tym Panom już dziękujemy
14 czerwca 2013, 09:47 / piątek
ale za co Ty im chcesz dziękować...?
było mówione, że w związku z nieplanowanym wcześniej, szybszym terminem powrotu do treningów będzie wyrozumiałość dla tych co wcześniej wykupili bilety /wczasy i nie będą mogli wrócić zgodnie ze zmienionym harmonogramem.
Poza tym jak im podziękujesz to kto zostanie? :)
14 czerwca 2013, 10:04 / piątek
swoim zachowaniem potwierdzają olewawczy stosunek do wykonanego zawodu, nieprofesjonalne podejście do wykonywanej pracy, to są zawodowi piłkarze, demotywują pozostałych pracowników. Czasem też Ci tramwaj ucieknie i spóźnisz się 20 minut ale to jest nie stawienie się w pracy i należy się nagana jesli nie było to nieusprawiedliwione niestawienie sie w pracy. Kto zostanie? ten co chce zapierdalać na 1945 procent a nie takie lesery. Ewidentnie mają wyjebane, bo płacą im marne siano, no chyba, że rwali czereśnie dla lidla.
14 czerwca 2013, 10:15 / piątek
miki weź chłopie spasuj ... jedziesz z bliskimi na urlop masz wykupione wczasy zagranicą opłacone masz wszystko i co wrócił bys jak by ci nagle szef kazał przyjechac ?? ogarnij się chłopie ...
14 czerwca 2013, 10:15 / piątek
Idź się leczyć człowieku, skoro klub zezwolił na takie przedłużanie urlopów, to jeżeli byli gdzieś za granicą, mięli wykupiony hotel i samolot na ileś tam dni to zostali, bo mięli do tego prawo, proste.
18 czerwca 2013, 21:24 / wtorek
coś nie o piłkarzu, a trenerze. Rafał Ulatowski: "Dziękuję TVP za podtrzymanie wiary, że piłka jest piękna i warto dla niej żyć"

odnośnik
20 czerwca 2013, 18:32 / czwartek
Ripoli na testach w Zawiszy.

odnośnik
21 czerwca 2013, 16:20 / piątek
Tymczasem chodzą plotki, że obecny dyr. sportowy Legii, Michał Żewłakow poleciał do Turcji rozmawiać z pewnym reprezentantem Burkina Faso. Niestety nie mam potwierdzenia, nie wiem ile w tym prawdy. Nie traktujcie tego wpisu jakoś szczególnie poważnie.
25 czerwca 2013, 16:51 / wtorek
odnośnik
A u nas buc sam się nie zwolnił ;)
25 czerwca 2013, 17:45 / wtorek
akurat wyniki robił tam dobre ( co najmniej dobre ).

A odchodzi dlatego, że będzie trenerem w Grudziądzu
30 czerwca 2013, 19:04 / niedziela
3 lipca 2013, 08:29 / środa
"Piotr Brożek, który w zeszłym sezonie grał w ekstraklasie w Lechii Gdańsk, w nowych rozgrywkach może zagrać w Górniku Zabrze.
30-letni piłkarz pojawił się w poniedziałek na treningu zabrzańskiej drużyny."

Nie zdziwie sie jak wyskoczy z formą jak kiedyś Zieńczuk w Ruchu.
Wiem ze koncówkę sezonu miał słabszą, ale w kontekscie braku alternatywy dla Pazio, niepotrzebnie rozwiązali z nim umowę.

TYLKO LECHIA!
3 lipca 2013, 09:34 / środa
To chyba bardziej Brożek chciał odejść niż Lechia... Bodajże kilka dni przed meczem chyba z Podbeskidziem, który gwarantował mu przedłużenie kontraktu ze względu ilości rozegranych meczów powiedział, że nie interesuje go ten zapis i po sezonie porozmawia z zarządem na temat jego dalszej gdy.

Kosznik również trenuje w górniku.
3 lipca 2013, 10:08 / środa
Przed meczem z Górnikiem.
"Brożek z Lechią pożegnał się 31 maja, jeszcze przed zakończeniem sezonu ekstraklasy. Były już gracz biało-zielonych przyznaje, że jego pożegnanie z Lechią to decyzja obu stron - zarówno klubu, jak i piłkarza. - Wspólnie zdecydowaliśmy, że będzie lepiej, jeśli się rozstaniemy - mówi Brożek w rozmowie z portalem 2x45.com.pl. - Nie chciałem być piątym kołem u wozu, a do tej pory tak to wyglądało. Rozstaliśmy się w bardzo kulturalny sposób. Dalej będę trzymał kciuki za Lechię i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zespół zajmie wyższe miejsce - dodaje Brożek."

Kurtuazyjne stwierdzenia nie za bardzo dają obraz dlaczego odszedł. Myslę jednak ze Lechia moze i chciała zostawic Brożka ale za inną kasę, a moze Piotrowi nie było juz po drodze z ówczesnym trenerem...

Patrząc na to jakie "wzmocnienia" poczynił do tej pory klub łatwo pokusić sie o stwierdzenie ze pozbycie sie Brożka i Surmy nie było rozsądne. Obaj mogli pełnic rolę "strażaków" na ławce, mentorów dla młodzieży. Jednak na pewno problemem dla klubu były finanse, bo na pewno nie fakt ze na ich pozycję chcą pozyskać zupełnie nowych lepszych graczy. Pazio i owszem, ale oprócz niego nie ma nikogo na lewą obronę.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2013, 19:23 / piątek
odnośnik

Zbigniew "Detzi" Kruszyński
6 lipca 2013, 11:48 / sobota
8 lipca 2013, 12:11 / poniedziałek
s3atanic wrzuciles uciety link
tu jest poprawny
odnośnik

druga sprawa, iz ten kto to pisal to chyba oparl sie na wikipedii, bo taki Kozans gral w kilku meczach Soligorska, tylko jak widac nie chcialo sie komus sprawdzac wiarygodnosci tej informacji na stronie Szachtara
8 lipca 2013, 15:20 / poniedziałek
Surma trafi do Ruchu Chorzów"

Według "Przeglądu Sportowego", Łukasz Surma w przyszłym sezonie zagra w Ruchu Chorzów. Roczna umowa nie jest jeszcze podpisana, ale sam zawodnik nie ukrywa, że w tym momencie powrót na stadion przy ul. Cichej to dla niego najlepsza opcja. Surma mieszka bowiem w Krakowie, do Chorzowa nie ma więc daleko, a Ruch to ciągle ekstraklasa. Tymczasem piłkarz ma już swoje lata, konkretnie - 36. To weteran.

Tyle, że w Lechii Gdańsk spisywał się nieźle. Surma liczył, że nadal dane mu będzie grać w biało-zielonej koszulce, ale gdańszczanie mieli inne plany.

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2013, 14:10 / wtorek
No i juz po fakcie.
"W poprzednim tygodniu pisaliśmy, że były gracz Lechii Gdańsk podpisze umowę z Ruchem Chorzów. Łukasz Surma w poniedziałek przeszedł testy medyczne, a we wtorek parafował umowę."
Wiecej na stronach PS odnośnik

Szczerze mówiąc trochę mi szkoda ze Łukasz nie został u nas aby dokształcać naszą młodzież.

TYLKO LECHIA!
10 lipca 2013, 08:28 / środa
Pamiętacie słynny czteropak z Nigerii i ich statystyki (gole) ?
Okazuje sie ze owe statystyki mogły być prawdziwe....

odnośnik

:)

TYLKO LECHIA!
10 lipca 2013, 18:18 / środa
Były golkiper Lechii chce zmienić klub, żeby grać regularnie. Nie zmienia tego nawet kontuzja podstawowego bramkarza Udine Żeljko Brkicia. Serb nabawił się urazu lewego ramienia.

– Wiadomo, że Brkić nie wypadnie na cały sezon tylko na cztery miesiące. Mogę niby bronić, ale jak on wróci, to i tak stanie ponownie w bramce. Więc z mojej perspektywy pozostanie w Udine byłoby trochę bez sensu. Ja wolę zmienić klub i bronić w nim cały sezon, niż siedzieć na ławce – wyjaśnia Pawłowski.

O swoich zamiarach 20-letni Polak poinformował klub, który od 6 tygodni szuka mu nowego pracodawcy. W tej chwili wydaje się, że najbliżej pozyskania Pawłowskiego jest beniaminek Serie B, AS Avellino.

onet.pl
10 lipca 2013, 20:44 / środa
Cytując piosenkę "... a miało być tak pięknie ..." ;)
11 lipca 2013, 00:39 / czwartek
odnośnik

szalom
11 lipca 2013, 03:25 / czwartek
Cieszę się niezmiernie z faktu, iż życie pokazuje Pawłowskiemu miejsce w szyku, bo gdyby łaskawy los postawiłby go na mojej drodze życia jakiś czas temu z wielką przyjemnością wypierdoliłbym małolatowi w kły żeby dać mu co nieco do zrozumienia... na szczęście ślepy los zrobił to za mnie... niech się uczy życia nasz "solić golkiper"!
12 lipca 2013, 07:20 / piątek
odnośnik

Widać , że pnie się coraz wyżej ;))
17 lipca 2013, 15:07 / środa
Maciej Kowalczyk został aresztowany podczas sparingu

odnośnik
17 lipca 2013, 18:19 / środa
Dokąd ten kraj zmierza ... Ciekawe czy jebane CBŚ potrzebowało pomocy antyterrorystów do zatrzymania gościa którego znajdzie nawet zwykły kibic ? No i zarzut, udział w zorganizowanej grupie przestępczej handlującej narkotykami na dużą skalę ... Zaraz się okaże że to banda kiboli Kolejarza Stróże handlowała narkotykami w całej Małopolsce i walczyli o wpływy z kibolami Wisły i sracovi ;)
17 lipca 2013, 19:28 / środa
bez przesady.. przyszło po Niego dwóch cywilnie ubranych, i powiedzieli tylko, żeby z Nimi poszedł.. delikatniej się chyba nie da:) a Ty przedstawiłeś to, jakby przyjechał cały oddział ubrany po zęby po Niego ;)

Swoją drogą ten mecz był bardzo "Gdański" :P
Dwie bramki Rasiaka, jedna Rogala, i zatrzymanie Kowala :) No i Kafar.
17 lipca 2013, 19:49 / środa
18 lipca 2013, 09:04 / czwartek
A nie wyczułeś ironii w moim poście ?
No tak delikatniej się nie da. Przecież on się nie ukrywał, nie spierdalał na ich widok, każdy mógł go łatwo znaleźć ale nie trzeba było go zatrzymać w trakcie sparingu. Nie po, nie przed ale koniecznie w przerwie - ot tak, delikatniej się nie dało.
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020