Gdańsk: niedziela, 25 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 14/28

27 czerwca 2014, 07:31 / piątek
Marek Zieńczuk i Łukasz Surma - na kolejny sezon w Chorzowie.
1 lipca 2014, 11:25 / wtorek
Jagieło przypisywany do śledzi heheheh
1 lipca 2014, 16:41 / wtorek
i Antoni Łukasiewicz, nasz niedoszły transfer z przed paru miesięcy, już podpisał ze śledziami!
1 lipca 2014, 17:31 / wtorek
I co to kogo obchodzi?
1 lipca 2014, 20:55 / wtorek
Misiu jak jesteś dziki i masz to w poważaniu to po co to czytasz i sie odzywasz?
Przecież gówno cie to obchodzi.
Mnie obchodzi i wazne, bo pamietam jak sie nad nim polowa ludzi spuszczala ze taki dobry.
Wiec ponawiam, jak cie nie interesuje to nie dorzucaj swoich marnych 3 groszy!

Bez napinki
1 lipca 2014, 21:14 / wtorek
Tylko jaki ma to związek z tematem ? Że już nie wspomnę że nigdy nie był piłkarzem Lechii.
A poza tym, kogo obchodzi ten śmieszny klubik z wioski na północ od Sopotu ?
1 lipca 2014, 21:24 / wtorek
Dobra Panowie bez napinki, zgodze się sledzie nie warte uwagi.Został mi w głowie, bo już były posty ze to nasz przyszły zbawca w obronie.
Post powinen znaleźć się w wątku NIEDOSZLI piłkarze Lechii.

Moderatorze, posty do wyrzucenia o Antonim.

Pozdrawiam
2 lipca 2014, 09:27 / środa
MrLennyLenny to chyba nie do mnie było to MISIU heheheh
2 lipca 2014, 18:18 / środa
odnośnik
Śląsk - Górnik Ł. 2-2
...W zespole Górnika zagrali nowi testowani - 28-letni były zawodnik Lechii Gdańsk - Marko Bajić...
Nie udało się w Piaście to może tu.
3 lipca 2014, 11:46 / czwartek
Krzysztof Bąk w Bytovii. Chyba prędzej derby w ekstraklasie zagramy z Bytovią niż ze szprotami.
4 lipca 2014, 08:27 / piątek
Paweł Dawidowicz trafił do SL Benfica B i w nadchodzącym sezonie będzie grał w Segunda Liga
5 lipca 2014, 12:19 / sobota
Jagiełło w śledziowie , pasują mu te rybie łuski :D

odnośnik

Odbiegając od tematu , śledzie już się podniecili ,że dzięki tym dwóm transferom trafią do e-klasy.
5 lipca 2014, 13:09 / sobota
Widzew Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok
Sebastian Madera 38, Patryk Tuszyński 78

Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Łęczna
Michal Papadopulos 14 - Paweł Buzała 4
5 lipca 2014, 16:12 / sobota
To dobrze, że nie występował praktycznie w 1. składzie.
Nawet łysy wiedział, że on nie ma talentu tylko lata za kasą... a media się rozpisują wielki talent,.. wielki berg miał pretensje do łysego, że mu mu szansy nie daje
5 lipca 2014, 21:53 / sobota
Probierze z Widzewem wygrały w sparingu po bramkach.. Tuszyńskiego i MAdery ;)
Na dodatek Lubin - Łęczna 1:1, w 4 minucie bramka Buzały :D

Szaleją ci nasi odpaleńcy:)
5 lipca 2014, 22:30 / sobota
"śledzie już się podniecili" - hehe oni już od 3 lat mają obtarte dłonie, tak ich fantazja ponosi :) Powiem szczerze, ze fajnie patrzeć na te mordy po kolejnym nie udanym sezonie. mam nadzieje ze Dzwigała senior i Jagiełło dostarczą tyle samo radości co poprzednicy.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2014, 23:00 / sobota
Dziwne nie jest że odpaleńcy szaleją, w końcu jeszcze niedawno grali w 4-tej drużynie ekstraklasy :)
5 lipca 2014, 23:06 / sobota
Cygnus - za te Twoje piekne slowa sie napije.
Za Wielka Lechie, na pohybel sprzedajnym wlamywaczom.
8 lipca 2014, 09:00 / wtorek
Kostrzewa w Plocku
odnośnik
9 lipca 2014, 20:22 / środa
Luiz Santos Deleu jest już dogadany z jednym z klubów T-Mobile Ekstraklasy. Brazylijczyk nie chce jednak zdradzić o jaką drużynę chodzi. Być może będzie to Jagiellonia Białystok.

Kontrakt Luiza Santosa Deleu z Lechią Gdańsk wygasł 30 czerwca. Brazylijczyk wiedział jednak już wcześniej, że nie może liczyć na dalszą grę w biało-zielonych barwach. Od zakończenia sezonu Fabryka Futbolu szuka dla 30-letniego zawodnika nowego klubu.

Defensywnym zawodnikiem interesowały się kluby z Grecji i Austrii, jednak doświadczony obrońca jest już dogadany z jednym z klubów T-Mobile Ekstraklasy. - Nie mogę zdradzić o jaką drużynę chodzi, ale jest już praktycznie wszystko dogadane - mówił w rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl sam zainteresowany.

Być może Deleu trafi do Jagiellonii Białystok. Michał Probierz do swojego nowego klubu ściągnął już Patryka Tuszyńskiego i Sebastiana Maderę, których trenował właśnie w Lechii Gdańsk. - Rozmawiałem z Probierzem prywatnie i zawodowo, bo mamy dobry kontakt. Więcej w tej sprawie nic nie powiem.

Luiz Santos Deleu w Lechii Gdańsk występował od sezonu 2010/2011.- Gdańsk zawsze będę wspominać bardzo dobrze. Ten klub i to miasto będzie na zawsze w moim sercu. Mam tutaj mieszkanie i będę wracał do niego, obojętnie w jaki klub będę reprezentował w najbliższym czasie. Czas spędzony tutaj był wspaniały - mówił jeszcze w maju Deleu.

sportowefakty
9 lipca 2014, 20:42 / środa
taa.. a później mówił, że kocha Lechie, ale.. nie będzie za nią trzymał kciuków:)
14 lipca 2014, 14:59 / poniedziałek
Wyjaśniło się coś z tym Deleu? Wydaje mi się, że mimo wszystko nie powinien mieć kłopotów z pracą w Polsce. Ale jeśli pójdzie do Jagi, to w sobotę zobaczymy mecz Lechia - Lechia II :)
19 lipca 2014, 22:07 / sobota
Damian Kugiel już w którymś z kolei gra sparingu Kotwicy Kołobrzeg. Transfer czy wypożyczenie?
22 lipca 2014, 16:53 / wtorek
Wiem ze to trochę nie w temacie, ale przewija sie tu dużo nazwisk z Lechii.
Szczególnie zainteresował mnie ostatni akapit. Gdzie on tam zwąchał hajs?

odnośnik

TYLKO LECHIA!
25 lipca 2014, 17:34 / piątek
25 lipca 2014, 17:38 / piątek
Cygnus - nie ma hajsu więc zwąchał możliwość udzielenia pożyczki :)
26 lipca 2014, 08:54 / sobota
Bajic w Łęcznej: odnośnik
26 lipca 2014, 19:36 / sobota
Pawłowski (Śląsk) w meczu z Pogonią przed chwilą dostał czerwo, słaby mecz w jego wykonaniu.
26 lipca 2014, 19:47 / sobota
Neuerować trzeba umieć ;)
27 lipca 2014, 12:11 / niedziela
Paweł Dawidowicz zagrał w meczu Benfici z Ajaxem Amsterdam.
27 lipca 2014, 12:55 / niedziela
pod jakim pseudonimem? ;)

Benfica Lizbona vs. Ajax Amsterdam - 0:1 (0:1)
0:1 Ricardo Kishna

Benfica Lizbona:
Artur Moraes (77' Paulo Lopes) - Maxi Pereira (61' Joăo Cancelo), César, Sidnei, L. Benito (62' Eliseu) - Salvio (66' Bebé), Ruben Amorim (46' Joăo Teixeira), Talisca (74' André Almeida), N. Gaitán (46' O. John) - Lima (46' Derley), Cardozo (46' F. Jara).
27 lipca 2014, 13:06 / niedziela
może jako Bebe :)
27 lipca 2014, 13:24 / niedziela
Dawidowicz zagrał w meczu rezerw Benfiki z drużyną Ajaxu do lat 20. Benfica wygrała 4:3, a Dawidowicz zagrał 90 minut.
27 lipca 2014, 16:48 / niedziela
Buzała w 60 minucie schodzi, oddychając rękawami.
27 lipca 2014, 22:05 / niedziela
Bebe to jest ten co z Manchesteru United przyszedł-największa porażka transferowa ostatnich lat w Anglii,kupili go z Portugalii chyba za 8 baniek jak dobrze pamiętam a zagrał przez 2 lata w 3 meczach(jak mnie pamięć nie myli)
29 lipca 2014, 22:16 / wtorek
Liga Mistrzów kwalifikacje
Slovan Bratysława 2-1 FC Sheriff
bramka Ricardinho w 74'
1 sierpnia 2014, 23:16 / piątek
Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 3 min

Deleu przez najbliższe dwa lata będzie piłkarzem @MKSCracoviaSSA Od kontraktu dzielą go testy medyczne
1 sierpnia 2014, 23:34 / piątek
chujowo
2 sierpnia 2014, 19:06 / sobota
Olimpia prowadzi z Miedzia 4-1... 2 bramki Rogalski i jedna Marcina Kaczmarka. Ponadto Bytovia wygrala u siebie z Wisla Plock 3-2. Bramka Krzyska Baka i...Roberta Hirsza. Wisle wystepy Kostrzewy i Zyski. Ciekaw jestem jak Hirsz bedzie gral w 1 lidze w tym sezonie. Z ciekawosci sprawdzilem sobie jak radzil sobie w ostatnich rozgrywkach i wyszlo ze w ostatnich 2 sezonach II ligi w Bytovii strzelal po 12 bramek na sezon.

Co do Deleu to nie oszukujmy sie ale...czego sie dziwic ? Juz jestesmy po 3 kolejkach, on chce zostac w Polsce a jak pojawila sie oferta z klubu gdzie mozna jeszcze cos zarobic to wiadomo ze nie bedzie odrzucal. Wiadomo,sympatia zawsze pozostala po nim i szacunek, mieszane uczucia sa po przejsciu do zydow nò ale nie jest wychowankiem zadnym czy pilkarzem zwiazanym z Lechia od X lat...on nie jest nawet Polakiem. Ja tam zadnych urazow nie bede kryl co do jego przenosin. Gra tam gdzie go chca a zyc za cos trzeba.
2 sierpnia 2014, 21:41 / sobota
Pewnie, że tak, szkoda, że nie został Deleu w Lechii, ale tak jak mówi przedmówca, z czegoś trzeba żyć.Trochę szkoda, że odszedł Bąk, ale z drugiej strony jakby miał grzać ławę u nas albo w rezerwach grać to chyba lepiej w I lidze...
2 sierpnia 2014, 22:29 / sobota
Bartek Smuczyński ukłuł na 4-0 w wygranym prze Termalicę 6-0 meczu z Chrobrym.
4 sierpnia 2014, 10:28 / poniedziałek
odnośnik - Deleu u zydkow
4 sierpnia 2014, 16:55 / poniedziałek
Bedzie "Judeu"... ;-)
4 sierpnia 2014, 20:33 / poniedziałek
Cytujac klasyka z tego forum:pomidor.
4 sierpnia 2014, 20:55 / poniedziałek
Wczorajszy rekord Łukasza Surmy doczekał godnego i obszernego komentarza. "Bo szacunku się nie zdobywa, szacunek się ma"
odnośnik
5 sierpnia 2014, 10:45 / wtorek
Duda w Widzewie na 3 lata. Ciekawe czy kiedyś zagra w ich barwach na PGE. Może w PP :-)

odnośnik
5 sierpnia 2014, 11:31 / wtorek
Kiedys miałem przyjemność rozmawiać z Surmikiem na treningu naszych synów bo Jego i mój są w tym samym wieku .Był nawet rozmowny i nie odczułem jakiegokolwiek wywyższania się Jego.Miło się rozmawiało nawet poruszyliśmy temat transferu Trałki do amiki.Bardzo zrównoważony i sympatyczny gość z Surmy.
5 sierpnia 2014, 23:01 / wtorek
Bramka Smuczyńskiego na 4:0 dla Termalici, palce lizać. Oby się tak dalej chłopak rozwijał.
6 sierpnia 2014, 12:46 / środa
Deleu podpisał kontrakt z craxa na 1 rok z opcją przedłużenia na kolejny. Widać jednak nie udało mu sie ugrać 3 letniego kontraktu, nawet tam. Ciekawe czy w czasie negocjacji w Lechii była ze strony klubu taka propozycja jaką przyjął w Krakowie? Czy może Jusko od razu chciał go odpalić?

TYLKO LECHIA!
6 sierpnia 2014, 13:07 / środa
Cygnus x-1,

oczywiście, że Deleu był do odpalenia. Biorąc pod uwagę przepisy, które zaczną obowiązywać od kolejnego sezonu dotyczące limitu zawodników spoza UE (nie więcej jak 3 w podstawowej jedenastce) musiałby wygryść ze sładu Lekovica, Vranjesa i Sadajewa, a jeszcze u bram podstawowego składu stoi Kacajew. Z góry było wiadomo, że nie ma szans z nimi rywalizować, gdyż każdy z nich jest młodszy od niego i bardziej perspektywiczny (czytaj: można na nim więcej zarobić). Więc Deleu mógłby pogać u nas tylko w tym sezonie, a w następnym i tak by nie było dla niego miejsca i dlatego z góry go skreślono. Przykre to ale prawdziwe.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223