Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Byli piłkarze Lechii

strona 17/39

5 października 2014, 11:14 / niedziela
"Nie wiem czy Deleu nie byłby lepszy od Pietrowskiego :) "

To ja napiszę, Deleu byłby 2 razy lepszy od obecnych graczy na prawej obronie. Odnosi sie to nie tylko do Jediego, ale i Możdzenia. Stolarski juz został skreślony.
No, ale trzeba było zrobić miejsce dla piłkarzy z odpowiednich stajni menedzerskich.
Wczoraj było widac ile znaczą ci piłkarze "podnoszący jakosc w grze". 20 transferów a obecnie w składzie Bąk, Janicki, Lekovic, Pietrowski, Wisnia, Makuszewski, Vranjes, Grzelczak. Strach pomysleć jakby wypierdolili Bąka, Wiśnie i opchneli Janickiego...

TYLKO LECHIA!
5 października 2014, 13:57 / niedziela
Znana aktorka, żona Jarka Bieniuka, podobno leży w hospicjum. Pewnie dlatego Jarek zakończył karierę. :(
5 października 2014, 14:03 / niedziela
Ty tak na poważnie?
5 października 2014, 14:07 / niedziela
Tak, cały czas zastanawiało mnie czemu Jarek tak szybko skończył karierę.
5 października 2014, 14:41 / niedziela
To bylo ironiczne ;) od dawna przeciez bylo wiadome, ze Ania jest na wyczerpaniu..

niektore medialne hieny juz jakis czas temu nawet podaly infono smierci. Byle kasa leciala.

niestety to od dawna juz tylko kwestia czasu
5 października 2014, 21:00 / niedziela
Stalo sie..

Jarek cala Lechia z Toba!
5 października 2014, 21:00 / niedziela
Wyrazy współczucia dla Jarka Bieniuka z powodu śmierci żony:( jestem w szoku, bo Ania Przybylska to mój rocznik.
5 października 2014, 21:16 / niedziela
Palmer jesteśmy z Tobą.
5 października 2014, 21:21 / niedziela
piękna dziewczyna, jedna z tych, które mimo sławy zachowywała się normalnie ... wyrazy współczucia dla Jarka
6 października 2014, 19:47 / poniedziałek
Traore w weekend 2 gole, asysta odnośnik

By się przydał :)
9 października 2014, 20:21 / czwartek
Przemysław Frankowski strzela gola Reprezentacja Polski U-20 prowadzi z Włochami 2-1!
10 października 2014, 07:57 / piątek
...ale my zamiast Frankowskiego mamy teraz graczy "podnoszących jakość" niejakiego Malbasicia, Rudego Nilsona, Nazario, Miranda,Kacajewa, Kevina Friesenbichlera!

Brawo Franek, mam nadzieje ze wrócisz do Lechii!
10 października 2014, 08:10 / piątek
gratulacje dla franka ale mam nadzieje że nie wróci do Lechii
dopóki nie zacznie ostro pracować
11 października 2014, 22:53 / sobota
szczegół Mila na 2:0 z dojczami :))
13 października 2014, 17:24 / poniedziałek
Na tą chwilę to co najmniej kilku piłkarzy z obecnej kadry Lechii możemy już traktować jako byłych piłkarzy Lechii.Między innymi Malbasić czy Mirinda.Kacajewa póki co nie wymieniam bo on jest na zasadzie 'ktokolwiek widział, ktokolwiek wie'
14 października 2014, 10:26 / wtorek
widzieliście już mem: Sebastian Mila jako Tom Hanks? :D buahhaha, internauci nigdy nie zawodzą
odnośnik
30 października 2014, 18:09 / czwartek
Sadajew strzelił gola przeciw Jadze chyba w 8 sekundzie. łał
2 listopada 2014, 17:24 / niedziela
Gol Machaja uratował punkt dla WKS.
2 listopada 2014, 21:04 / niedziela
Machaj uderzyl przed siebie akurat fartownie wpadlo pod bramkarzem.Cieszyl sie gamon pokazywal serduszka,trafilo sie slepej kurce ziarenko.
3 listopada 2014, 00:17 / poniedziałek
Sporadycznie zaglądam na to forum ostatnimi czasy więc grzecznie proszę aby ktoś wyłożył mi łopatologicznie co mati09... ma za przekaz?
Że były piłkarz Lechii, grający u naszej Zgody (mający za sobą epizod w Poznaniu) nie może cieszyć się z bramki strzelonej dla Wielkiego Śląska przeciwko Amice Wronki? Że to nie wypada, bramka fartowna (może w ogóle nie powinna się liczyć?)?
No i kurwa serduszka jakieś jeszcze?
3 listopada 2014, 11:29 / poniedziałek
Wczoraj oglądałem na TVP Sport film dokumentalny o dokonaniach pucharowych ekipy z Łodzi (tej która teraz jest obecnie ostatnia w I lidze). Wiele starych migawek z pojedynków, masa starych fotek i taka ciekawostka, na jednym zdjęciu nasz wychowanek ŚP Stanisław Burzyński z ... fajką w gębie. Co to byli za piłkarze, z rozrywek ówczesnego świata to mieli wino, kobiety i szlugi ale grali tak, że obecni piłkarze to by się posrali na ich widok.
15 listopada 2014, 21:48 / sobota
17 listopada 2014, 19:23 / poniedziałek
17 listopada 2014, 20:13 / poniedziałek
Ciekawie co Małkowski synkowi powie...
17 listopada 2014, 20:47 / poniedziałek
17 listopada 2014, 22:21 / poniedziałek
Szczyt bezczelności! Wyrzucili ich za alkohol w klubie, którego trenerem Janas. Ludzka podłość nie zna granic.
17 listopada 2014, 22:45 / poniedziałek
Pili bez Janasa?
17 listopada 2014, 23:34 / poniedziałek
Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 1 min.1 minutę temu

Piłkarzy Bytovii pod wpływem alkoholu było trzech. Oprócz Małkowskiego i Hirsza jeszcze Daniel Mąka, ale on został jedynie ukarany finansowo
30 listopada 2014, 15:57 / niedziela
Taka ciekawostka wyczytana na relacji GW z meczu Lech-Górnik: "Sadajew w Lechu czwarty raz obejrzał żółtą kartkę. Żadna kara nie dotyczyła faulu..." Czyli facet nic się nie zmienił.
30 listopada 2014, 17:35 / niedziela
Przed chwilą skończyłem oglądać ten mecz.
Kartkę dostał w swoim stylu-bezmyślna przepychanka i pyskówki z Gancarczykiem,sędzia podbiegł do nich i zjebał obu jak szmaciarz konia,nie dał kartek tylko odszedł.Gancarczyk odchodził w swoją stronę a ten pojeb do za nim szedł coś pierdolił pod nosem i go popchnął w plecy.
Sędzia podbiegł,pokazał mu żółtko i finał.
Potem Skorża go zdjął z boiska kosztem Kownackiego bo nie był pewny czy ten przygłup zaraz znowu czegoś nie odjebie.

Szok że są wśród nas jeszcze kibice którzy żałują że Lechia go odpaliła.
Głupek zawsze będzie głupkiem.
6 grudnia 2014, 02:10 / sobota
7 grudnia 2014, 19:56 / niedziela
Sadajew strzela decydującego gola w 84 minucie meczu Wisła - Lech, przez co Wisła przegrywa 1:2.
11 grudnia 2014, 20:40 / czwartek
Bye bye Pinokio...

Oficjalnie: Lech rozstaje się z Wołąkiewiczem
To już oficjalna wiadomość. Lech Poznań potwierdził, że rozstaje się z Hubertem Wołąkiewiczem.
Umowa zawodnika kończy się 31 grudnia, Wołąkiewicz nie dogadał się z "Kolejorzem" w sprawie nowego kontraktu.
- Zaproponowaliśmy Hubertowi nową umową, która została przez niego odrzucona. Jego agenci przedstawili swoje warunki, na które my nie mogliśmy się zgodzić i podjęliśmy decyzję, że nadszedł czas, by nasze drogi się rozeszły. Hubertowi dziękujemy za grę dla klubu i życzymy powodzenia w przyszłości - mówi dla lechpoznan.pl wiceprezes zarządu ds. sportu, Piotr Rutkowski.

Wołąkiewicz gra w Lechu od czterech lat. W pewnym momencie był ostoją tej drużyny, gdy na początku roku z zespołu odszedł Rafał Murawski, to przejął po nim kapitańską opaskę. Ostatnie miesiące ma jednak fatalne. Popełniał fatalne błędy, kulminacją tego sportowego "zjazdu" był mecz z Pogonią Szczecin w ubiegłym sezonie, gdy pilnowany przez niego Marcin Robak zdobył pięć goli. Ostatnio 29-latek był zaledwie rezerwowym.

W sumie w barwach Lecha rozegrał 127 spotkań i strzelił 4 gole. Wszystkie z rzutów karnych. Sobotni mecz z Lechią Gdańsk będzie jego ostatnim. To właśnie z drużyny "Biało-Zielonych" trafił do Poznania.
13 grudnia 2014, 16:10 / sobota
Właśnie Surma i Frankowski ukłuli.
1 stycznia 2015, 18:37 / czwartek
Paweł Dawidowicz zostaje w Benfice

odnośnik
9 stycznia 2015, 17:22 / piątek
Zaur Sadajew nie może dotrzeć na zgrupowanie Lecha Poznań. Ma problem z zębem

odnośnik
9 stycznia 2015, 17:24 / piątek
od zrytej dyni mu promieniuje
12 stycznia 2015, 19:20 / poniedziałek
Kafara wypieprzyli z Floty.
12 stycznia 2015, 19:43 / poniedziałek
We Flocie są nowi sponsorzy i postawili na Rumunów. A jeszcze nie dawno Flota za odejście Kafarskiego chciała 100 tys
odnośnik
15 stycznia 2015, 10:29 / czwartek
Niektórzy mówili, że pozbycie się go było największym transferowym błędem..

odnośnik
15 stycznia 2015, 12:53 / czwartek
czyste onetowskie spekulacje, zreszta w 2 czesci ze wszystkiego sie wycofuja. Ja mysle ze sciema i bedzie tam grał!
15 stycznia 2015, 13:09 / czwartek
*wystepowal, bo graniem tego nazwac nie mozna.
17 stycznia 2015, 11:37 / sobota
kariera pełną gębą: odnośnik
a jeszcze niedawno mówił że kadra młodzieżowa go nie interesuje bo musi się rozwijać w klubie :)))
20 stycznia 2015, 14:58 / wtorek
27 stycznia 2015, 17:25 / wtorek
hehe SADAJEV :

odnośnik
27 stycznia 2015, 19:58 / wtorek
28 stycznia 2015, 00:08 / środa
Buzi znów będzie miał okazję powkurwiać Śledzie... Cwany kolo ;)

odnośnik
28 stycznia 2015, 00:50 / środa
to nie jest o Buzim !
28 stycznia 2015, 00:58 / środa
A czemu miałoby być? O Buzim jest post wyżej
28 stycznia 2015, 01:35 / środa
Szkoda ,ze Pawłowi się tak kariera potoczyła. Wbrew opiniom niektórych, miał chłopak papiery na granie. Sezon z zaplecza (ten z PP Legią) i zakończony awansem....:) Mam sentyment do tamtej drużyny i tych meczy na T29.
Ps.swoją drogą wiele razy był poruszany temat, ale może warto zacząć cisnać w tym kierunku by mecze pucharu były tradycyjnie rozgrywane przy Trauguta? Oczywiście nie mam zamiaru tematu na nikogo zwalac i sam tez chętnie pomoge ogarnąć o ile realia pozwolą i większość jest za? Zaznaczam , ze nie wiem czy nie ma jakiś formalnych przeciwwskazań ale dla pewnego swego i chcącego nic trudnego
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470