Gdańsk: niedziela, 25 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 18/28

28 stycznia 2015, 07:40 / środa
pomysł rozgrywania PP przy Traugutta bardzo dobry, problemem są "osiągnięcia" piłkarzy - z uwagi na ich wyczyny we wczesnej fazie Pucharu Polski, od czasów przenosin na nowy stadion, w Gdańsku w ramach PP rozgrywany był tylko jeden mecz, notabene "przegrany" remis, które eliminował Lechię z rozgrywek, ale dla chcącego nic trudnego.
28 stycznia 2015, 08:36 / środa
Pomysł zajebisty... Pocisnąć doping na 12 tys. gardeł... Dla obecnych graczy Lechii przydałaby się taka "lekcja historii"
28 stycznia 2015, 10:41 / środa
ja też jestem za tym pomysłem, ale czy Traugutta nie jest zamknięte dla imprez masowych do końca roku, teraz na sparing było 999 wejściówek tylko
28 stycznia 2015, 11:00 / środa
Do końca sezonu, a że my już w pucharze nie gramy ... więc w nowym jak najbardziej do zrealizowania.
28 stycznia 2015, 13:10 / środa
No to jedziemy z tematem. Pismo do klubu napisze w tej sprawie jeszcze dziś, LP obiecali poprzeć temat, wiec może się udać :)
28 stycznia 2015, 15:42 / środa
Trzymam kciuki :)
28 stycznia 2015, 15:44 / środa
Ja też :)
28 stycznia 2015, 15:54 / środa
Wątpię, by to się udało, mówiąc szczerze. Bo prawdopodobnie wymagałoby pewnych nakładów finansowych, których klub nie będzie chciał ponieść, skoro ma stadion, za który płaci na co dzień. Chodzi głównie o infrastrukturę i zaplecze technologiczne.
29 stycznia 2015, 15:38 / czwartek
trochę po Małkowskim pojechali :)

odnośnik
29 stycznia 2015, 17:14 / czwartek
szczerze się uśmiałem jak czytałem te wyliczenia - czego nie mówić w większości to prawda co o nim napisali ....
30 stycznia 2015, 02:06 / piątek
A ja powiem tak: weszło - sreszło. Wierzę jeszcze, że Seba się odbuduje i będzie solidnym graczem. Wydaje mi się, że gdyby nie kontuzje, byłby dziś jednym z lepszych bramkarzy ligi.

Weszło zapomniało, że z jakiegoś powodu Małkowski dostał powołanie do kadry. Nie wykorzystał go, ale dostał.
30 stycznia 2015, 02:20 / piątek
Dokładnie. Każdy popełnia bledy, on umiał przeprosić. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto ich nie popełnił. Pedał ,który anonimowo pisze takie paszkwile , pierwszy zasługuje na trafienie takim kamieniem. Powodzenia Sebastian, mimo ze w wyjątkowo nedznych barwach. Życzę Ci byś kiedyś odbodowal formę w stopniu pozwalającym grac w Lechii.
30 stycznia 2015, 08:52 / piątek
Pełna zgoda z Edwinem. Od razu spojrzałem czy to kolejny anonim. Jak zwykle przy tego typu tekstach. Też liczę na to, że Seba się odbuduje.
30 stycznia 2015, 16:06 / piątek
Wraca wiara w człowieka po takich wpisach jak wyżej.Dzieki panowie!
4 lutego 2015, 01:05 / środa
Adam Duda na testach w Szwecji

23-letni napastnik Widzewa Adam Duda wyjedzie na testy do szwedzkiego Falkenbergs FF.

Duda jesienią wystąpił w 14 meczach łódzkiego klubu w I lidze, w których strzelił jednego gola. - Adam jedzie do Szwecji jutro - potwierdził menedżer zawodnika Kamil Burzec.

Falkenbergs FF w poprzednim sezonie szwedzkiej ekstraklasy zajął 13. miejsce z dorobkiem 33 punktów w 30 meczach.
7 lutego 2015, 14:25 / sobota
W wieku 45lat zmarł Adam Grad. Starsi kibice pewnie pamiętają.
R.I.P.
7 lutego 2015, 21:04 / sobota
11 lutego 2015, 14:47 / środa
Małkowski w Zawiszy

odnośnik
15 lutego 2015, 19:11 / niedziela
Bramka Tuszyńskiego na 2-0 w Warszawie
Asysta Frankowskiego
15 lutego 2015, 19:14 / niedziela
No i git, Śląsk zbliża się na 2(1 po podziale) punkty, my na 14(7), a Wisła nie traci dystansu.

Swoją drogą Frankowski mecz życia, bardzo solidnie w defensywie, a i z przodu nie najgorzej
16 lutego 2015, 19:21 / poniedziałek
pINOKIO w wicemistrzu Rumunii - odnośnik
18 lutego 2015, 12:14 / środa
A Aleksic w St. Gallen. Nawet nieźle trafił, musi ma dobrego menago.
18 lutego 2015, 14:17 / środa
Bedzie gral z Danielem Sikorskim w ataku. Strach sie bac :D
24 lutego 2015, 15:18 / wtorek
Wojtek Pawłowski znowu chce grać w Lechii:
odnośnik
3 marca 2015, 13:43 / wtorek
Pawlowski i Trela w 11 kolejki wg P.S. Jakieś pytania?
3 marca 2015, 13:50 / wtorek
tak ja mam 1 . Dlaczego ku...rwa nie byli w 11 kolejki jak grali u nas .już któryś raz to pisze to dla mnie jakaś paranoja i niepojęte zjawisko i to ze tu jest za dużo JODU (nie czytajcie jadu bo to nie o to chodzi) to do mnie nie przemawia. No zesz był ktoś z Was w Bełchatowie lub Bydgoszczy...do Gdańska nie obrażając nikogo to DZIURY zabite dechami..nie rozumiem tego .
3 marca 2015, 14:09 / wtorek
Obaj przepracowali z nami (czyt. na nasz koszt) okres przygotowawczy i teraz korzystają z tego, skoro u nas nikt im nie chciał dać szansy. Pytanie, co takiego pokazuje Nazario, że wygral rywalizację z Pawłowskim?
3 marca 2015, 14:20 / wtorek
Zwyczajnie nie radzą sobie z presją, zwłaszcza Pawłowski - to od razu było wiadomo, że chodzi o głowę w jego przypadku, bo przecież całkowicie zapomnieć jak się gra w piłkę nie mógł, a na boisku za każdym razem był fatalny i tragiczny, wyglądał jak jakiś chłopak wylosowany z trybun przed meczem. Przecież w Bydgoszczy czy Bełchatowie nie mają żadnej presji, ile tam osób chodzi na mecze? Garstka. Bełchatów spokojnie walczy o utrzymanie, a dla Zawiszę każdy już skreślił i cudem i niesamowitym wyczynem będzie utrzymanie, grają więc bez presji, bez ciśnienia.
3 marca 2015, 14:36 / wtorek
jak on ma problem z głową to niech sie na nią leczy bo inaczej to tylko gwiazdą w 2 lub 3 lidze będzie a ogólnie to się chłop z powołaniem pomylił i trzeba było zostać rolnikiem albo kominiarzem a nie piłkarzem tam jest mniejsza presja a Trela ten tez ma problem z presją ??? raczej chyba nie.
3 marca 2015, 15:00 / wtorek
Nie rozumiem narzekania. Niech chłopaki grają jak najwięcej i jak najlepiej. Wrócą z wypożyczeń silniejsi i drożsi :) Czy toś może już wie jak z Trelą w piątek będzie ? Tzn. czy może grać bez dodatkowej opłaty ?
3 marca 2015, 16:14 / wtorek
Będzie mógł zagrać a jego ewentualny występ nie będzie się wiązał z dodatkową zapłatą na rzecz Lechii
3 marca 2015, 16:33 / wtorek
Dziękuję kolego. Czyli raczej zagra i będzie się starał. Hmm.
3 marca 2015, 19:39 / wtorek
Sadajev dal dobra zmiane w pucharze Polski. Gol i asysta w 5 minut.
3 marca 2015, 19:44 / wtorek
No czeczen pojechal. Asysta i dwa gole w pare minut, do tego kilka innych ladnych dogran i znakomitych odbiorow.
4 marca 2015, 00:45 / środa
Juz sie tak nie spuszczajcie nad tymi jego bramkami i asystą. To była II liga to raz, dwa niech takie cos zagra w ekstraklasie albo 75% tego. Wtedy mozna cos mówic w kwestii "załowania". Kto wie, może brzeczek by się z nim dogadał?
4 marca 2015, 09:05 / środa
Mozecie sobie gadać, ale mi żal ze tak łatwo oddali Sadajewa, z nim z przodu przynajmniej coś sie działo, były niekonwencjonalne zagrania, spierdolone koncertowo setki, ale przynajmniej nie przewracał sie jak panienka i potrafił podniesc ciśnienie kibicom. A teraz nuuuuda panie nuuuda...

TYLKO LECHIA!
4 marca 2015, 12:35 / środa
Taaa a my mamy Colaka i FIszenbichlera oni we dwójkę tyle nie strzelą co Czeczen. Obym się mylił...
4 marca 2015, 12:38 / środa
No moje to sam Colak ma dwa razy więcej bramek niż Sadajew. Ale co ja się tam znam na cyferkach
4 marca 2015, 12:54 / środa
a mnie tam kacapsko-czeczeńskiego muzułmanina nie szkoda on jest jak bomba z opóźnionym zapłonem -nie wiadomo kiedy wybuchnie i gdzie i jakie będą straty
4 marca 2015, 13:50 / środa
Cygnus w 100 % się z tobą zgadzam
Co prawda Czeczen to ciężki przypadek ale chyba za wkomponowanie zawodników do drużyny powinien brać odpowiedzialność sztab szkoleniowy i nie chodzi mi tylko o Czeczena widać że kilku skreślonych lub wypożyczonych zawodników całkiem dobrze sobie radzi w innych klubach wiec problem ich przydatności do gry w Lechii to bardziej złożony temat.
4 marca 2015, 14:10 / środa
Jak to mało potrzeba by zostać piłkarzem , wystarczył jeden dobry mecz Czeczena , Treli czy Pawłowskiego. Cieszę się że takie opinię nie są wygłaszane np po jednej połowie.
4 marca 2015, 16:37 / środa
Jesli o mnie chodzi, to nigdzie nie napisalem, ze zaluje czeczena nie ma juz w Gdansku. Stwierdzilem tylko, ze dobrze zagral :)
4 marca 2015, 18:46 / środa
Colak nie strzela -albo strzela od święta ale chociaż jak ten brodaty pojeb nie fauluje i nie osłabia w głupi sposób drużyny.
Już nie pamiętacie u nas meczu z poznaniakami?
Byli na łopatkach,słabo weszli w mecz,po odpadnięciu z jakimiś amatorami z pucharów-jakby czekali na następny cios a wtedy?
Ta głupia kurwa musiała odpierdolić w swoim stylu i osłabić zespół na prawie 3/4 meczu.
Ja tam po cwelu płakać nie będę...
4 marca 2015, 18:53 / środa
Oczywiście że pamiętamy, ale ciekawiej pod bramką było. Teraz niestety jest nudno i przewidywalnie. Swoją drogą ciekawe czy doczekamy się napastnika z conajmniej 10 golami w sezonie?
TYLKO LECHIA!
6 marca 2015, 22:16 / piątek
Ten lowca bramek z Czeczenii ma jak narazie 3 gole w lidze strzelonych .Normalnie doczekalibysmy sie takiego bramkostrzelnego napadzioa gdyby zostal ze az zal.Statystki ma powalajace przez ostatnie 5 lat
7 marca 2015, 06:55 / sobota
luk - kazdy dobrze wiedział ze przychodzący do nas Sadajew nie bedzie drugim Butragenio. Nie bede sie upierał ze to cudowny napastnik, bo nim nie jest i pewnie nie bedzie. Jednak z nim w ataku Lechia wygladała lepiej niż z dzisiejszymi asami z niemieckich rezerw rezerw.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2015, 14:13 / sobota
Wojtek Pawłowski chyba nadal w formie:

"Pewne wyprowadzenie piłki ze środkowej strefy boiska przez kapitana Stomilu Buchlca, który wykorzystał nieuwagę obrony Bytovii, dośrodkował w pole karne Pawłowskiego który popełnia fatalny błąd, wypuszczając piłkę z rąk po słabym strzale Kovala, który potwierdza swoje olbrzymie znaczenie dla "Dumy Warmii".

Bramka do szatni w wykonaniu Stomilu, dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska tuż przed pole karne gości, pewnym strzałem wykańcza Jegliński. Warto zaznaczyć fatalną postawę bramkarza gości który nawet nie wykonał ruchu do piłki."

To co, teraz powrót do III ligi do Koszalina? :)
7 marca 2015, 23:10 / sobota
Kolejny młodziak któremu mamona(agent) przysłoniła oczy i rozum.
Okrzepłby w LECHII i poszedł wojować inne ligi.......a teraz faktycznie tylko Bałtyk w Koszalinie czeka.

TYLKO LECHIA!
15 marca 2015, 20:12 / niedziela
Paweł Dawidowicz zdobył bramkę dla rezerw SL e Benfica w wygranym 3-0 (2-0) wyjazdowym meczu 34. kolejki II ligi portugalskiej z SC Farense. 19-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. To pierwszy gol Polaka w obecnym sezonie.
21 marca 2015, 16:36 / sobota
Hubert Wołąkiewicz zadebiutował w Astrze Giurgiu w zremisowanym bezbramkowo wyjazdowym meczu 23. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z Universitateą Craiova. Polski obrońca wszedł na boisko w 51. minucie, a po upływie 23 minut opuścił boisko po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.216