Gdańsk: wtorek, 24 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 19/29

30 marca 2015, 14:03 / poniedziałek
Coprawda nie pilkarze, ale...

Janosik spakowal walizki z Bytowa, a na jego miejsce wskoczyl Kafar :)
30 marca 2015, 14:36 / poniedziałek
Janas nie nadaje się do trenerki to wiadomo od lat.
Kafar będzie miał bliżej do domu -na pierwszą ligę styknie.
30 marca 2015, 15:47 / poniedziałek
Bytovia przy takiej kasie ma potencjał na ekstraklasę. Fajnie, że jest tam kilku z Lechii.
1 kwietnia 2015, 07:05 / środa
Ta sama śpiewka hehe odnośnik
1 kwietnia 2015, 08:14 / środa
W życiu nie widziałem większego nonsensu. To znaczy że jego rodzina brała udział w negocjacjach?
1 kwietnia 2015, 09:19 / środa
Względy rodzinne to bardzo szerokie określenie i nie wiadomo dokładnie o co chodzi. Moze to tylko wygodna wymówka by wycofać sie z rozmów/posady lub tez faktycznie rodzina jest nr 1. Jednak widać ewidentnie ze hamuje mu karierę trenerską.

TYLKO LECHIA!
1 kwietnia 2015, 18:22 / środa
Sadajew gol na 1:0 i czerwona kartka(dwie żółte). Błękitni 3-1 Lech/Amica
1 kwietnia 2015, 18:24 / środa
"czerwony" Sadajew
klasyka
Amica wtopa 1:3 ;)
1 kwietnia 2015, 18:38 / środa
Prawda jest taka, że Sadajewowi chyba najbardziej chciało się grać - mentalnie on jeden był nastawiony jak zawodnicy Błękitnych. Generalnie przykład, że nazwiska nie grają i że można być w ciągu dnia w pracy (np. bramkarz strażnik więzienny) a nie w galerii :) i potem zniszczyć wicelidera najwyższej ligi. Na razie dziennikarska warszawka ma polewkę z Poznania , zobaczymy jak będzie wieczorem. Ewentualnie po finale na Narodowym :)
1 kwietnia 2015, 18:57 / środa
Sadajew często dostaje kartki, tylko że w tym meczu te kartki były wyssane z kiepskiego sędziego.
2 kwietnia 2015, 08:58 / czwartek
1. widać Moniz nie ma ciśnienia na prace skoro tak wybrzydza
2. o pyrach nie ma co gadać - trzeba im pogratulować wyniku :)
2 kwietnia 2015, 09:32 / czwartek
Michał Probierz może zostać asystentem Joachima Loewa.
Ten człowiek znowu wyjedzie i wróci z podkulonym ogonem?
2 kwietnia 2015, 23:16 / czwartek
prima a prilis
3 kwietnia 2015, 10:07 / piątek
Czego oczekujesz po gościu, który:
1. Lechia w nicku ma mała literą, za co moim zdaniem powinien być ban automatyczny.
2. Pisze o Probierzu w wątku dotyczącym byłych piłkarzy Lechii.

PS. Bawią mnie wpisy typu, że niestety nicku nie można zmienić bo nie ma edycji itd itp. Jeżeli pod kopułą posiada mózg to zakłada się nowy nick, bo tu nie ma punktów lojalnościowych za ilość postów.
3 kwietnia 2015, 10:39 / piątek
Zmiana nicka na prośbę jego posiadacza przez osobę z dostępem administracyjnym do bazy danych nie powinna być żadnym problemem.
3 kwietnia 2015, 13:31 / piątek
Po 1. chciałem nabrać was.
Po 2. redakcja nie odpowiada na maile
3 kwietnia 2015, 13:34 / piątek
po 3. po co mam szukać wątku o Probierzu, skoro o Monizie i Janasie piszemy tutaj
3 kwietnia 2015, 13:42 / piątek
Najlepiej załóż sobie nowy nick, a o starym zapomnij, bedzie prościej, bo faktycznie kontakt emailowy z redakcją jest delikatnie mówiąc "ciężki".

TYLKO LECHIA!
3 kwietnia 2015, 18:10 / piątek
hehehee chciałeś nas nabrać 2 kwietnia ..no cóż długi prima a prilis
3 kwietnia 2015, 20:59 / piątek
jo, ja myślał, że 1. jest
3 kwietnia 2015, 23:45 / piątek
jo, ja myślał ?
skąd Ty jesteś ?
Nie wspominając o nicku, bo mi byłoby wstyd pisać coś z nicku, gdzie Lechia napisane jest z małej litery... I to nawet nie chodzi czy komuś się to podoba czy nie, tak po prostu robić nie można. Jak Ty konto zakładałeś ?
3 kwietnia 2015, 23:50 / piątek
Jak to skąd?
Z Gduńska, stolicy Kaszub.
4 kwietnia 2015, 10:47 / sobota
Z Kościerzyny, jestem z tego dumny. Jestem Kaszubą i kibicem Lechii.
4 kwietnia 2015, 11:18 / sobota
To jest prawdopodobnie zbanowany "bks1945". Wtedy imbecyl też miał nick z małej litery. Kamień z serca, że jesteś jedynie kibicem a nie Lechistą.
4 kwietnia 2015, 11:19 / sobota
Dobra, chłopaku, przestań już pisać pod tym nickiem z małego "L", bo to uwłacza nam wszystkim tu. Załóż sobie konto pod nickiem Kaszuba i po sprawie.
4 kwietnia 2015, 12:38 / sobota
Ile razy mam powtarzać, ze redakcją nie odpowiada. Próbowałem założyć Nowe konto, ale mi maila nie wysłali.
1 maja 2015, 22:07 / piątek
Świetną pracę w Płocku wykonuje Marcin Kaczmarek.
1 maja 2015, 22:21 / piątek
Mały Bobo w Grudziądzu zrobił awans z 3 do 1 ligi.Teraz zanosi sie, ze z Wisłą z 2 ligi do ekstraklapy wjedzie.Ma papiery na trenerkę co potwierdza wynikami.
2 maja 2015, 08:59 / sobota
W takim razie czemu nie dostał jeszcze szansy na prowadzenie klubu w TME? Niech wprowadzi kogoś do Ekstraklasy i tu wykaże się wynikami w dłuższej perspektywie czasu, bo na dobrą sprawę trenerów "z papierami" już trochę się przewinęło przez 1 i 2 ligę, a wyżej mało który się pojawił na dłużej niż 1 sezon (albo i krócej). No, ale cała kariera jeszcze przed nim, więc może i jego czas kiedyś nadejdzie.
3 maja 2015, 21:22 / niedziela
Jak już piszemy o byłych trenerach to Kubicki weźmie Podbeskidzie
5 maja 2015, 21:41 / wtorek
Pawłowski w formie ale Szamo w jeszcze lepszej :) zaTT
Wojciech Pawłowski @PawlowskiGK 1 godz.1 godzinę temu
Już niedługo mecz z @ArkaGdyniaSSA :)
0 podanych dalej 1 ulubiony
Odpowiedz Podaj dalej Ulubione1
Więcej
Grzegorz Szamotulski @SzamotulskiG 46 min.46 minut temu
@PawlowskiGK @ArkaGdyniaSSA Szkoda, że nie dla Ciebie. Ogarniesz się chłopaku ? Wierzę w Ciebie !!!.Pamiętaj , że czas Ci zapi. ..la.
1 podany dalej 19 ulubionych
Odpowiedz Podaj dalej1 Ulubione19
Więcej
Wojciech Pawłowski @PawlowskiGK 33 min.33 minuty temu
@SzamotulskiG Sportowo jest ok. Jak to mówią, integracja. Udine, Latina, Wrocław, Bytów. Musi w końcu się udać! @ArkaGdyniaSSA
6 maja 2015, 09:53 / środa
We will see what time will say.
9 maja 2015, 20:23 / sobota
Kafarski znowu wygrywa ze śledziarnią :)
arka - Bytovia 0:1
11 maja 2015, 08:59 / poniedziałek
KOTWICA KOŁOBRZEG 1:0 STAL STALOWA WOLA
Zwycięską bramkę zdobył Damian Kugiel ('61).
16 maja 2015, 20:28 / sobota
Gornik Walbrzych 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Bramkę dla Kotwicy w 77' zdobył znowu Damian Kugiel.
22 maja 2015, 14:34 / piątek
z gw:
Wychowankowie Widzewa Bartosz Kaniecki i Piotr Grzelczak chcą wykupić część akcji Widzewa, by pomóc swojemu byłemu klubowi
Widzew pilnie potrzebuje pieniędzy, bo jeśli nie spłaci długów, to nie dostanie licencji na nowy sezon. Klub chce zebrać pieniądze dzięki emisji akcji. Do ich kupowania namawia Grzegorz Waranecki, łódzki biznesmen i wielki kibic Widzewa, który jest też członkiem rady nadzorczej klubu i akcjonariuszem spółki. - Nadeszła taka chwila, że trzeba pokazać, że na Widzewie, oprócz kilku osób, jeszcze komuś zależy - mówił Łódź.sport.pl w czwartek.

Jak się okazuje, na klubie zależy jego wychowankom Piotrowi Grzelczakowi, który obecnie gra w Lechii Gdańsk, oraz Bartoszowi Kanieckiemu z Wisły Płock. Obaj zadeklarowali, że kupią AKCJE. - Jesteśmy gotowi do pomocy i wykupimy trochę akcji. Co prawda będzie to liczba bardziej symboliczna, niż strategiczna, ale to zawsze coś. Liczymy, że zadziała tu efekt domina i w akcję włączą się kolejni byli piłkarze Widzewa. Jesteśmy wychowankami, musimy to zrobić - mówi Kaniecki cytowany przez portal Wwidzewtomy.net.

- Jesteśmy z Bartkiem wychowankami Widzewa, dlatego uważamy, że naszym obowiązkiem jest wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Dużo zawdzięczamy temu klubowi, dzisiaj mamy okazję do rewanżu - mówi z kolei Grzelczak.

I dodaje: - Jestem w stałym kontakcie z Grześkiem [Waraneckim - przyp. RED.], znamy się od lat. Czekamy na sygnał od niego i bierzemy akcje. Bardzo się cieszę, że to on jest teraz na czele Widzewa i walczy o sprawę. To może tylko pomóc. Potrzeba zebrać środki na bieżącą działalność i spokojny start w II lidze. Myślę, że uda się to zrobić.

- To bardzo ładny gest. Bardzo dziękuję chłopakom, że chcą pomóc - mówi Łódź.sport.pl Waranecki. - W ogóle odzew jest spory i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko musimy jeszcze załatwić formalnie, by było zgodnie z prawem itp.

PS. wiem, że Grzelu nie jest byłym piłkarzem, ale nie chciałem zaśmiecać innych wątków
25 maja 2015, 14:48 / poniedziałek
Machado, Lechia Gdańsk (2014). Na polskim Wybrzeżu był zupełnie pogubiony. Na odprawie przed meczem Jagiellonia – Lechia zwracał uwagę na to, żeby jego obrońcy uważnie pilnowali w polu karnym Adama Dźwigałę, bo ten dobrze gra głową. Portugalczyk zapomniał o drobnym szczególe – nastoletni Polak został latem sprowadzony przez Lechię i ze śmiechem słuchał tych uwag wraz z innymi zawodnikami w szatni. Projekt nowej Lechii i praca w nowym kraju przerosły go. Po 9 meczach i słabszych wynikach podziękowano mu za współpracę. Szybko wrócił do Portugalii. Przejął drugoligową Tondelę, z którą w ostatni weekend świętował pierwszy w historii klubu awans do portugalskiej ekstraklasy (Sagres Ligi).
28 maja 2015, 22:19 / czwartek
12 czerwca 2015, 17:10 / piątek
Cracovia porozumiała się z Hubertem Wołąkiewiczem w sprawie podpisania dwuletniej umowy. Kontrakt zostanie parafowany, gdy obrońca przejdzie testy medyczne.

Wołąkiewicz ostatnie pół roku spędził w rumuńskiej Astrze Giurgiu, w której zagrał w jednym meczu ligowym.

90minut.pl
12 czerwca 2015, 18:27 / piątek
...ale sie stoczyła niedoszła Twarz Nowej Lechii na Nowym Stadionie. Ciekawe czy powróci jeszcze na poziom z czasów gry w Lechii?

TYLKO LECHIA!
12 czerwca 2015, 22:47 / piątek
Buhaha padlem jak zobaczylem 😊 proponuje mu skończenie kariery w tej kurwie zza miedzy
15 czerwca 2015, 20:44 / poniedziałek
Wołąkiewicz w Cracovii: szczerzę życzę spadku
15 czerwca 2015, 20:51 / poniedziałek
Ale tak szczerze: co za różnica? Zamienił kurwę poznańską, na starozakonnokrakowską. Sportowo upadek, moralnie nie, bo niżej się nie da.

Następny krok w karierze: Śledź Town.
17 czerwca 2015, 18:36 / środa
Tak zapamiętam Piotrka Grzelczaka przywdziewającego Biało-Zielone barwy:
https://www.youtube.com/watch?v=rW5PTQNR0xg&featur e=youtu.be
Dzięki i powodzenia w życiu...
17 czerwca 2015, 19:28 / środa
Cały Grzelu....czasami irytował ale zawsze dawal z siebie wszystko.No i te woleje!
Szacunek i powodzenia Piotrek.
19 czerwca 2015, 18:51 / piątek
A "Magister" zmienił otoczenie i strzelił karnego. Szanse na zatrudnienie w Piaście trochę wzrosły.
20 czerwca 2015, 10:37 / sobota
Oficjalnie: odnośnik
20 czerwca 2015, 11:23 / sobota
Ten tytuł to chyba lekko przesadzony
odnośnik
20 czerwca 2015, 11:57 / sobota
Za lata spędzone w klubie mu dziękuję i życzę powodzenia w Piaście - kto wie - jaką będą mieli kadrę w Gliwicach - może dla nich będzie wzmocnieniem
20 czerwca 2015, 12:47 / sobota
Piłkarz z Jediego słaby i o tym można śmiało i otwarcie mówić wszak nie ze wszystkiego da się bata ukręcić. Ale to wychowanek na których nadmiar ostatnio nie możemy narzekać więc odrobina szacunku się należy Panowie. Szyk i Elegancja!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010