Gdańsk: piątek, 28 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 20/28

20 czerwca 2015, 18:12 / sobota
Być może dziwnie zabrzmiał mój ostatni post.
Pomimo wiadra pomyj jakie na Marcina zostały tu wylane (czasami słusznie), jednak to wychowanek. Szacunek Mu się należy, podziękowania za grę też jak najbardziej.
Zapamiętajmy Go tak jak z tego meczu - polecam szczególnie akcję bramkową:
odnośnik
Powodzenia Magister!
20 czerwca 2015, 21:41 / sobota
Piotr dzięki za te 12 lat i powodzenie
20 czerwca 2015, 21:49 / sobota
a mi po prostu żal ze taki Magister idzie w siną dal. Z tym odejsciem trochę jakby kończyła sie pewna epoka, takiej Lechii z korzeniami. Teraz to team zakupionych na allegro. Owszem jest jeszcze Bączek i Wiśnia, ale chyba każdy zdaje sobie sprawę ze ich czas tez juz powoli mija
Szkoda ze nasza młodzież tak słabo sie przebija....
Powodzenia Pie

TYLKO LECHIA!
20 czerwca 2015, 22:45 / sobota
Cygnus to nie nasza młodzież jest słaba tylko Lechia w innym miejscu niż 10 lat temu i jest po prostu trudniej.
Szkoda tylko że tej młodzieży nie daje się więcej szans a ich kosztem ściąga się zagranicznych często anonimowych grajków bo może odpalą
Wychodzi na to że nasi włodarze wolą dawać szansę obcym niż wychowankom i tu nasuwa się pytanie dlaczego
Odpowiedzi może być kilka mi nasuwają się taka albo są tak słabi i nie widzą u nich potencjału albo nikomu się to nie opłaca czyli brak prowizji od menago.
22 czerwca 2015, 18:10 / poniedziałek
No to Pietrowski i Grzelczak już strzelają.
23 czerwca 2015, 12:01 / wtorek
Pawłowski i Możdżeń na testach medycznych w... Podbeskidziu.

[*]
23 czerwca 2015, 12:51 / wtorek
ludzie robią kariery ;) odnośnik
23 czerwca 2015, 12:53 / wtorek
odnośnik to miało być ;)
23 czerwca 2015, 13:03 / wtorek
Wery solic kiper
23 czerwca 2015, 18:32 / wtorek
Klasa:):

W niezwykły sposób podany został komunikat o tym, że Zaur Sadajew prawdopodobnie nadal będzie występował w barwach Lecha Poznań. Przekazała go strona internetowa... rządu Republiki Czeczenii

Na stronie rządowej wypowiada się wiceprezes Tereka Grozny Chajdar Ałchanow, który jest także ministrem sportu Czeczenii. - Ostatecznej decyzji w sprawie transferu Zaura nie podjęliśmy. Gdy się tak stanie, będzie występował na wypożyczeniu w Lechu jeszcze przez minimum rok - poinformował.

- Nie każdy piłkarz ma taką szansę, by występować w Lidze Mistrzów. Zaur Sadajew taką szansę natomiast ma. Nie chcemy, by ją zmarnował - wyjaśnił Chajdar Ałchanow. Dodał, że tak będzie lepiej dla niego i dla klubu z Groznego. I że pora na ustalenie szczegółów.
24 czerwca 2015, 12:45 / środa
Trenerem Belchatowa zostal misiu Ulatowski
24 czerwca 2015, 13:05 / środa
Czyli prawdopodobnie najpóźniej pod koniec września kolejny comeback Kieresia :)
25 czerwca 2015, 20:44 / czwartek
A Sadajew - jak Sadajew.

Zadziwiające zachowanie czeczeńskiego napastnika Zaura Sadajewa. Przyjechał do Poznania, pojawił się w klubie, nawet wziął udział w treningu, po czym znów wyjechał do Groznego
Zaur Sadajew jest zawodnikiem Tereka Grozny, który w minionym sezonie był wypożyczony do Lecha Poznań. Teraz Kolejorz chciałby go wypożyczyć znowu, a Terek nawet się na to zgadza. Problem jest z samym Zaurem Sadajewem, który nie potrafi podjąć decyzji, co z nim będzie dalej. Zupełnie zaskakujące było jego zachowanie, gdy w środę wieczorem przyleciał do Poznania, po czym pojawił się w klubie i wziął udział w treningu, aby po nim znowu wylecieć do Groznego.
28 czerwca 2015, 11:26 / niedziela
Solic kiper odpalony po kilkudniowych testach na Litwie. Podod: nie jest lepszy od ich obecnych bramkarzy. Coz za kariera.
28 czerwca 2015, 13:13 / niedziela
28 czerwca 2015, 13:28 / niedziela
Pisałem o tym śmieciu jakiś czas temu, że skończy w Bałtyku Koszalin i tak pewnie będzie :).
28 czerwca 2015, 21:57 / niedziela
i koniec przygod Sadajeva w Polsce, zostaje w tereku
28 czerwca 2015, 23:34 / niedziela
7 lipca 2015, 13:48 / wtorek
Paweł Dawidowicz z Benfiki Lizbona w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej nie krył swego rozczarowania z powodu braku gry w pierwszej drużynie klubu ze stolicy Portugalii. 20-latek zmuszony był rywalizować w drugoligowych rezerwach.

- Niestety, w pierwszym sezonie nie było mi dane zadebiutować w pierwszym zespole. Przyjechałem do Lizbony z myślą o grze w Benfice, a nie w jej rezerwach, dlatego nie ukrywam rozczarowania. Od początku byłem w drugiej drużynie, a już później dowiedziałem się, że awans do pierwszej w trakcie rozgrywek jest raczej niemożliwy, chyba, że chodzi o kogoś po kontuzji, który potrzebuje czasu na powrót do formy - powiedział były piłkarz Lechii Gdańsk.
7 lipca 2015, 14:04 / wtorek
odnośnik

szerzej o Dawidowiczu
8 lipca 2015, 08:49 / środa
Kacper Łazaj dołączył do zgrupowania Rakowa

Pomocnik Kacper Łazaj dołączył do przebywającego na zgrupowaniu w Wałbrzychu Rakowa Częstochowa - poinformował na Twitterze dziennikarz Tomasz Galiński.

19-letni pomocnik był ostatnio wypożyczony z Lechii Gdańsk do Bytovii Bytów. W I lidze rozegrał dwa spotkania
8 lipca 2015, 22:43 / środa
to jest akurat bardzo przykry zjazd - jak młody chłopak z ekstraklasy spada do III ligi ... - II w nowym nazewnictwie ...
9 lipca 2015, 22:02 / czwartek
A tymczasem na Białorusi Tuszyński 3 bramki, Frankowski 1 a Grzelczak asysta. Do tego w obronie grający Madera.
9 lipca 2015, 22:13 / czwartek
Tuszynski 3, Frankowski 3 i Grzelak asysta. Czyli byli lechisci brali udział przy 7 bramkach.
9 lipca 2015, 22:14 / czwartek
Frankowski już też ma hattricka
9 lipca 2015, 22:20 / czwartek
...
9 lipca 2015, 22:21 / czwartek
Lechia jest wszędzie! ;)
9 lipca 2015, 22:37 / czwartek
zobaczymy w kolejnej rundzie. Z półamatorami inny wynik niż pogrom byłby zaskoczeniem
10 lipca 2015, 20:22 / piątek
Przechodząc od Białegostoku z Lechii raz z Sebastianem Maderą i Patrykiem Tuszyńskim chyba nie mogliście się spodziewać, że po roku to wy, a nie Lechia, będziecie grać i strzelać bramki w europejskich pucharach.

Na pewno nie spodziewałem się, że tak dobrze się to wszystko potoczy. Cieszę się, że moje przejście do Jagiellonii okazało się dobrą decyzją, że to my gramy w Lidze Europy, a w Gdańsku mogą tylko sprawdzać nasze wyniki.
...
Wywiad z Frankowskim. Może trochę więcej szacunku dla klubu, który cię wychował.
10 lipca 2015, 20:37 / piątek
Biliński oficjalnie już w Śląsku..
odnośnik
10 lipca 2015, 21:00 / piątek
temat wątku : "Byli piłkarze Lechii" Kazimierzu przypomnij mi kiedy ten to gracz był w Lechii?
Nie żebym sie czepiał ale sprawa Bilińskiego pokazuje jak duże ciśnienie wsród kibiców wzbudza zatrudnienie klasowego napastnika, aż sie wątki ludziom mylą...

TYLKO LECHIA!
10 lipca 2015, 23:14 / piątek
Pomyliłem zakładki.. racja Cygnus x-1, że pokazałeś błąd, porządek musi być :)
A co do napastnika to ciśnienie jest, i to na pewno nie tylko u mnie..
Pozdrawiam
11 lipca 2015, 14:56 / sobota
Oho! Frankowski widać odleciał. "Zapomniał wół jak cielęciem był..." :)
11 lipca 2015, 15:13 / sobota
Frankowski to patentowany leń i non stop musi mieć bat nad sobą dla mnie to chwilówka z nim potem będzie zjazd jak to bywało i u nas --pies mu mordę lizał jak mu tak dobrze w białorusi
11 lipca 2015, 15:18 / sobota
a co zrobił? jakiś wywiad czy coś?
12 lipca 2015, 07:39 / niedziela
Boldi... no żesz kurwa Twoja mać! Jak możesz pisać znaki specjalne, to chyba i wielką literą zacząć zdanie nie zaboli, co?

Znów udowadniasz kim jesteś imć pół-polako.
12 lipca 2015, 08:42 / niedziela
Frankowski rzeczywiście błysku mądrości nie zaprezentował, sytuacja zawsze może się odwrócić... Niemniej wolałbym jego niż np. Malagę, zawsze to chłopak z Siedlec.
12 lipca 2015, 09:05 / niedziela
SS nie nerwujsia :). Wiem brachu, że u Ciebie środek nocy, ale jak zagladniesz tutaj to podpowiedz na czym naszą Lesie będziesz oglądać bo ja też z dala od dekodera.
12 lipca 2015, 09:19 / niedziela
Już (dopiero) zaczailem, że na TVP sport będzie. Nie było pytania :)
12 lipca 2015, 09:34 / niedziela
odnośnik
Transmisje meczu Lechia – Wolfsburg:
Niedziela, 12 lipca: TVP Regionalna, SPORT.TVP.PL – 13:40
Poniedziałek, 13 lipca: TVP Sport – 12:00 (retransmisja)
12 lipca 2015, 09:48 / niedziela
Czyli kac większy niż myślałem. Nie zauważyłem, że retransmisja i to w poniedziałek :). Na weeb regionalnych nie ma, a ip mnie nie wpuści na transmisję on-line.
12 lipca 2015, 10:24 / niedziela
A nie możecie odpalić Holi czy Zenmate i zmienic IP na PL?
12 lipca 2015, 10:29 / niedziela
Tak do mnie mów kolego, bo mi najlepiej wychodzi odpalanie cygar w wąskich uliczkach Havany. Więc mówisz, że te programy zmienią mi IP?
12 lipca 2015, 10:45 / niedziela
Powinny, nie miałem nigdy problemów z oglądaniem Polskich serwisów łącząc się przez Holę. Co prawda nigdy nie próbowałem na tvp.sport.pl ale spróbować nie zaszkodzi. Polecam odpalanie bezpośrednio w Mozilli.
12 lipca 2015, 10:53 / niedziela
Ze strony tvp sport : od 13:40 zapraszamy na transmisję (bez ograniczeń terytorialnych) starcia Lechia - Wolfsburg
12 lipca 2015, 10:57 / niedziela
Frankowski skonczy jak solid keeper.
12 lipca 2015, 11:19 / niedziela
LGPG - ratujesz życie ziomek.
12 lipca 2015, 11:33 / niedziela
Nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać.
12 lipca 2015, 11:41 / niedziela
F
Jakby coś , to jest posag Lusi
12 lipca 2015, 11:47 / niedziela
I to jest bardzo ważne :) Jak by co to to jest posag Lusi ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.224