Gdańsk: sobota, 19 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 25/29

2 stycznia 2016, 13:16 / sobota
Jakbyś się dobrze przyjrzał to zauważyłbyś, że zamienił się koszulką z bramkarzem Legii. Jak piłkarze po meczach wymieniają się koszulkami to od razu są dyskwalifikowani jako piłkarze Lechii?
2 stycznia 2016, 20:15 / sobota
A podobało Ci się jak Dawid biegał w żydowskiej koszulce?
3 stycznia 2016, 23:57 / niedziela
odnośnik Tutaj macie prawdziwego Lechistę
4 stycznia 2016, 01:04 / poniedziałek
Marko Maric?
5 stycznia 2016, 17:51 / wtorek
Jak widać idea zabawy sylwestrowej nie wszystkim jest znajoma i ograniczają się do zwykłego lania alkoholu w siebie.
6 stycznia 2016, 00:30 / środa
Nie no nie ogarniam. Czy to ja mam problem czy ze mną jest problem? To jest jakaś zorganizowana akcja, ze na tym forum ostatnio rejestrują się i prześcigają na wpisy wynalazki same? Czy jednak tutaj wszystko jest cacy, a ja tylko na sreberko się nadaję?
6 stycznia 2016, 15:28 / środa
Nie Brachu... z Tobą wszystko git.

Z tą tylko małą różnicą, że nie "wynalazki same", a kilku debili i trolli z kilkunastu kontami.

Taki znak czasów... kiedyś takie kurwy spełniały się pisząc "Uprzejmie donoszę...", teraz - mając internety - masturbują się w swoim El Dorado.
7 stycznia 2016, 20:03 / czwartek
z ciekawostek - Jacek Manuszewski drugim trenerem Chojniczanki, może w przyszłości będzie u nas? w normalnej przyszłości
8 stycznia 2016, 00:02 / piątek
SS - mądrego to i dobrze posłuchać. Faktycznie, to nie same wynalazki, a kilku bez życia Internetem karmionych.

Pozdro.
Za Lechię i za Kraj...
13 stycznia 2016, 17:18 / środa
Wojciech Pawłowski na treningu Rozwoju Katowice...
No to się nasza była bramkarska gwiazda rozwinęła
13 stycznia 2016, 17:28 / środa
Ale jeszcze ma kontrakt z Udinese Calcio do 2017 :)
13 stycznia 2016, 21:02 / środa
miał chłopak nosa... hyhyhyhy
https://www.facebook.com/ksrozwojkatowice/videos/1 180218411992565/
;-)
13 stycznia 2016, 21:06 / środa
poprawiony link
odnośnik
19 stycznia 2016, 20:33 / wtorek
Ricardinho sprzedany do emiratow za 1,5 mln ojro. Przynajmniej cieplo mu bedzie.
28 stycznia 2016, 17:18 / czwartek
za 90minut:

Damian Kugiel nie zagra wiosną w Kotwicy Kołobrzeg. 20-letni napastnik pożegnał się z klubem na swoim profilu na Facebooku.

Kugiel do Kotwicy trafił latem 2014 roku. W sumie przez półtora roku zagrał w 27 meczach II ligi i strzelił pięć goli.
28 stycznia 2016, 18:21 / czwartek
Maku w Setubal:

https://pbs.twimg.com/media/CZ0nPH0VIAEbHjk.jpg:la rge
28 stycznia 2016, 18:23 / czwartek
Pewnie wróci za sezon z podkulonym ogonem do Polski żeby się odbudować....
28 stycznia 2016, 18:24 / czwartek
(usuńcie spację w ostatnim wyrazie pomiędzy "la" i "rge", bo przy wstawianiu cały czas ją wpierdala ...)
28 stycznia 2016, 18:56 / czwartek
Krzyżak_S
Pewnie wróci za sezon z podkulonym ogonem do Polski żeby się odbudować....

A czemu z podkulonym ogonem?
28 stycznia 2016, 20:12 / czwartek
buziek

Dlaczego z podkulonym ogonem?

Mam wrażenie, że większość polskich kopaczy, którzy w naszej lidze kilka razy się wyróżnili liczy na to, że za granicą zrobią wielką karierę....a później się okazuje, że tam nawet w przeciętnych klubach do 18 meczowej się nie łapią....no i po jakimś czasie wracają żeby "się odbudować"...
Przykłady takich naszych "gwiazd" można mnożyć. Zdaje się, że ci co grali u nas (Borysiuk i Makuszewski) też mieli zawojować silniejsze ligi...a jak się okazało, wrócili do Polski, bo tam byli za ciency.

Teraz Maki znowu jedzie "podbijać" świat... To, że wróci z podkulonym ogonem to taki skrót myślowy przewidujący to, że za jakiś czas (pewnie szybciej niż jemu się wydaje) wróci i opalony pedał będzie go znowu komuś w Polsce wciskał...

Pisałem to już - lubiłem Makiego - ale dla mnie zbłaźnił się swoim wpisem na forum, że transfer to plotki. Być może użył tego stwierdzenia tylko w stosunku do ległej ale jakby miał trochę honoru, to przyznałby, że jego pobyt w Gdańsku dobiegł końca - bo sądzę, że wszyscy zdają sobie sprawę, iż on już o tym wiedział.
28 stycznia 2016, 20:46 / czwartek
Wiedział i nie skłamał. "Żołnierz dziewczynie nie skłamie, chociaż nie wszystko jej powie" jak jest w piosence. Piłkarz nie wszytko może powiedzieć, tym bardziej, że tego typu akcje są przeprowadzane na chybcika. Dzisiaj masz propozycję, jutro decyzja, pojutrze wyjazd. po drodze wiele rzeczy może się zdupcyć, więc po co robić z gęby cholewę ? Do Legii nie wybierał się .
Nie mam żadnego niesmaku do Maku.
A Lechia z tego nic nie ma - to prawda. Ma tylko piłkarz i menadżer ( bo w jego mniemaniu klientowi poprawia się piłkarskie CV, no i prowizyjka w łapę wpadnie) Ale my o tym wiemy, że ta ekipa nie dba o interesy naszej Lechii a o swoje i dlatego ja ich nie poważam, nie lubię , tylko życzę ch... im w d... !!!
29 stycznia 2016, 08:49 / piątek
"Nie mam żadnego niesmaku do Maku."

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Do Bigmaku czy wieśmaku?
29 stycznia 2016, 09:03 / piątek
Ale Piekarz przecież żadnej prowizji nie bierze-ha ha ha no nie wiecie.
Dziwi mnie że wypożyczają go na 1,5 roku.Czyli wróci do nas za pół max rok.
31 stycznia 2016, 20:25 / niedziela
Orientujecie się jak sobie radzi Traore? Kontrakt mu wygasa za pół roku.
1 lutego 2016, 00:16 / poniedziałek
Nie mamy aż tyle bananów.
1 lutego 2016, 15:42 / poniedziałek
Borysiuk gola trzasnął dla legły w sparingu.
1 lutego 2016, 18:27 / poniedziałek
(Nie mamy aż tyle bananów.)
Za to mamy coraz więcej -mądrych inaczej jak np Stara Szkoła
1 lutego 2016, 19:58 / poniedziałek
Spoko banany się znają.Już wystarcz tych smołowatych chimerycznych asfaltów typu Kupalembo i traore który zaczynał grać jak mu zależało na nowym kontrakcie.
1 lutego 2016, 20:57 / poniedziałek
Za to mamy zawodników, którzy nigdy nie zaczną grac nawet jak im sie kontrakt bedzie kończył (wtedy agent - filantrop załatwi przedłuzenie na 5 lat).

TYLKO LECHIA!
1 lutego 2016, 21:54 / poniedziałek
Nie zrozumiałeś przekazu Cyngus.Nie dla Murzynów w Lechii.
1 lutego 2016, 22:04 / poniedziałek
Zrozumiałem. Ja bede bardziej radykalny;) NIE dla nierobów w Lechii.

TYLKO LECHIA!
2 lutego 2016, 02:35 / wtorek
@ złotawiara (Aktywacja konta:19 maja 2015): musisz być wielkim kibicem sukcesu i jeszcze większym fanem Traore skoro nie kojarzysz marudzenia swojego wielkiego idola o tym, że nie ma dla córeczki na banany.

Co za okazy na tym forum się rejestrują, to mózg staje i głowa boli.
2 lutego 2016, 09:05 / wtorek
Aktywacja o niczym nie świadczy rasisto -myślicielu.
Mówisz mózg staje.Mi co innego staje a tobie faktycznie stanął-mózg.
Powinieneś coś z tym zrobić.
2 lutego 2016, 09:35 / wtorek
A ty powinieneś jak najszybciej wypierdalać.
2 lutego 2016, 09:45 / wtorek
Skoro tobie staje co innego na myśl o córeczce traore to tym bardziej powinieneś wypierdalać - złota waro.
2 lutego 2016, 10:11 / wtorek
To jest własnie ta nowa zmiana mądra inaczej ?Niczym innym nie potraficie się wykazać?
Nie chodzi o fascynację Traore tylko o szacunek dla Niego.
Jak strzelał bramki to płakaliście czy skakaliście z radości że Lechia strzeliła gola?
2 lutego 2016, 10:22 / wtorek
@zlotawiara za duzo podskoków na ostatniej manifie u alimenciarza?Pomyliłeś fora.
2 lutego 2016, 14:08 / wtorek
-zlotawiara Ty nie rozumiesz najwazniejszej rzeczy,gole dla Lechii zawsze cieszą ,pewnie że tak,a Traore gral calkiem dobrze ,ale za to zaden szacunek mu sie nie należy,bral za to kase i tyle ,a ze byl leniwy i chimeryczny to duzo osob wlasnie za to nie lubilo tego pajaca.
2 lutego 2016, 17:17 / wtorek
Kolegom nie chodziło o jego umiejętności tylko o to że był ciemnoskóry.Mnie taka postawa rozśmiesza-to jest dziecinne na poziomie gimnazjum.Jesli to dorośli faceci to znaczy że zatrzymali się na poziomie intelektualnym dawnej 7-8 klasy.Tyle w temacie.
Oby każdy nasz zawodnik w tym sezonie był taki jak Traore wtedy.
Każdy zawodnik jak ma kontrakt na 3-5 lat stara się na początku i zaczyna bardziej starać się pod koniec kontraktu -to normalne -co nie znaczy że to popieram.
Jeśli chodzi o szacunek to możecie go jemu nie wyrażać Wasza sprawa-bo poszedł za lepszą kasą.A Zieniu i Mila to nie poszli kiedyś z Lechii za kasą -to dlaczego ich tak szanujecie -co Oni nie są chimeryczni.Mila jest tu bo mu dali 100 tyś/m-c .Jakby miał 40tyś to by nawet nie pomyślał o powrocie.
Taka to chimeryczność piłkarzy.
Zresztą szkoda strzępić język- każdy ma swoje zdanie .
2 lutego 2016, 17:48 / wtorek
Nie Chodzi o to że ktoś odchodzi do innego klubu ,bo to jest jak najbardziej normalne,i nie porownuj Traore z ludzmi dla ktorych Lechia znaczyla duzo wiecej w ich zyciu niz dla niego.
2 lutego 2016, 17:49 / wtorek
Złotawaro,
Trudno mi zrozumieć skąd u Ciebie tyle zrozumienia i akceptacji dla innych ras.. może zbyt wielu osobników o takiej, bądź innej karnacji nie poznałeś w swoim życiu i nie wiesz po prostu co należy o nich myśleć (czyt. wiedzieć). Ja poznałem wielu i to różnej maści i mam wyrobioną opinię na ten temat. Szacunek dla piłkarzyków należy się za ciężką pracę i zdobywane bramki. Jeśli chodzi o Zienia to jest naszym wychowankiem, a Mila niemalże wychowankiem - takim kibice zawsze więcej wybaczają i bardziej ich szanują.
2 lutego 2016, 19:11 / wtorek
Można kogoś bardziej lub mniej lubić można nie lubić tej czy tamtej rasy ale nie powinno się obrażać i wyzywać od czarnuchów czy żółtków.
Są dobrzy i źli Czarni , dobrzy i źli Biali itd.
Wyrób se zdanie na temat ludzi sam a nie na podstawie opinii kolegów z forum bo krzyczą.
2 lutego 2016, 19:41 / wtorek
stereotyp jest murzyn, arab - nierób, pies, uśmiechnięty tylko za odpowiednią wypłatę, czy to w bananach czy innej walucie to już sprawa drugorzędna
takie twierdzenie nie wzięło się z nikąd, więc "coś w tym jest", nie twierdzę, że nie ma wyjątków bo są, pracowity czarny też się znajdzie (nawet w Lechii był), ale Traore akuat idealnie wpasował się w ten niechlubny stereotyp

do niejakiej złotejwiary (czytaj do skutku):
uwielbienie kogoś za to, że strzelał bramki to akurat cecha kibica sukcesu lub dziecka z podstawówki co jeszcze niewiele rozumie, podpowiem Ci, że szacunek należy się za przywiązanie barwom i walkę, więc już się nie wypieraj, teraz tylko szybka zmiana nicku może Ci pomóc, więc raz raz
2 lutego 2016, 19:54 / wtorek
Bo co .Bo mam swoje zdanie ? Szanuje wasze wpisy ale sie nie zgadzam.
2 lutego 2016, 20:02 / wtorek
To miej, ale oszczędź nam czytania tych protolerancyjnych głupot. Za zachodnia granica sa liczne grupy kumpli Traore i Arabów tez nie brakuje, jedz i sie integruj. Makrela lubi i szanuje poglądy jak twoje.W Polsce na szczęście sa niepopularne i dzieki temu Twoja matka czy żona moze wyjsć do sklepu bez obaw. Podoba Ci sie sytuacja jak w Niemczech czy Szwecji? To stereotypy napadają na kobiety czy brudasy?
2 lutego 2016, 20:36 / wtorek
Poświęcić swego czasu mogę chwilke. Nie ma dobrych czarnych, są tylko mniej źli - z reguły bez skrupułów i sumienia. Przede wszystkim leniwi.

Na tapczanie siedzi leń...
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

tyle w temacie czarnych. Im mogłem poświęcić chwilkę mojego czasu.
Na resztę tałatajstwa szkoda czasu..

cieszy mi się pucha, gdy czytam o naszych ziomkach za granicą wspomagających inne europejskie nacje w ich walce z szerzącym sie napływem kozojebców. Taki przekaz niech płynie. Niech ciapate kurwy wiom!
2 lutego 2016, 21:20 / wtorek
Miło poczytać, że inni też trolla przejrzeli (nie "martw się" Capone: szybka zmiana nicku to na tym forum u niektórych constant).

Typowa wymiana 'argumentów' widziana tu nieraz. Coraz mniej osób się łapie za każdym następnym razem.

Cieszy jedno... jak leming-troll (co w dupie był i gówno widział) wyzywa od rasistów i nietolerancyjnych. Znaczy pali im się wszystkim w dupce coraz bardziej.

Czy jestem rasistą? Jak najbardziej!
Tyle, że nie w mniemaniu takich Młodych, Wykszt... tfu! z Pojemnymi Odbytami.
Jestem rasistą, bo przez ponad dekadę żyję poza swoim krajem obserwując każdego dnia zarówno Arabów jak i Murzynów. I widzę jak obie te rasy maja totalnie wyjebane w inne rasy, nie mają najmniejszego zamiaru ustępować ani na krok w imię 'tolerancji" i 'równości' jednocześnie demonstrując ekstremalnie roszczeniową postawę jakoby wszystko im sie należało "bo tak, a jak sie nie zgadzasz to jesteś rasistą".
Tak, jestem rasistą... bo nigdy się nie zgodzę że jesteśmy "tacy sami". Pomijając to, co zauważa malutkie dziecko na pierwszy rzut oka ('Tato, dlaczego on ma taką inną skórę?'), nigdy nie byłem tak leniwy, prostacki i bezczelny jak Murzyni i Arabowie. Każdy kto twierdzi że "jesteśmy tacy sami" ma w tym swój ukryty cel.

Opowiedz nam jeszcze trochę politpoprawnych banialuków Jewropejczyku! Nie zapomnij tylko dodać jak zwykle czegoś, czego nikt nie powiedział.
Przykład: pytanie o możliwość powrotu Traore do Lechii. Mój komentarz: "Nie mamy tyle bananów" (czyli jasno określone nawiązanie do cytatu z samego Traore którym usprawiedliwiał swoje fochy i niechęć do gry widząc juz lepszą ofertę na horyzoncie).
Co robi troll? Po kilku wpisach innych na forum o chimerycznym leniu A.R.T. troll wypala: "Kolegom nie chodziło o jego umiejętności tylko o to że był ciemnoskóry.".
Wniosek: Nieważne CO piszemy... troll wnika w nasze myśli przez internet i sam lepiej wie JAK wpisy interpretować i co tak naprawdę znaczą.

I jeszcze jedno na koniec: nie nadużywaj określenia 'koledzy', bo kolegów poważni ludzie sobie sami wybierają. A w moim przypadku żaden pedał, leming czy inny homo-sovieticus nigdy na takie miano szans nie ma, choćby nawet na co dzień nosił barwy mojego klubu!
2 lutego 2016, 21:26 / wtorek
Edwinsopot tu akurat się zgadzam jeśli chodzi o uchodźców -też nie chce by do nas przybyli ale Czarnoskórzy piłkarze to nie uchodźcy nie ma co porównywać.
Teteh Traore Deleu to piłkarze którzy przyczynili się do jakiś tam osiągnięć Lechii ale nie uważam ich za złych piłkarzy a na pewno nie za nierobów.
Traore może i był chimeryczny ale każdy inaczej walczy o kasę.
Zresztą to i tak wkłady do koszulek podobnie jak cała nasza drużyna no może poza Bąkiem i Wiśnią.
Pozdrawiam
2 lutego 2016, 21:46 / wtorek
Traore ma umiejetność gry w piłkę, w innym wypadku biegałby teraz ze stadem dzikich po Kolonii albo Berlinie , a przynajmniej jego bananowe roszczenia i wieczne fochy nie wykluczają takiej możliwości. Tez za nim nie tęsknie.
2 lutego 2016, 21:54 / wtorek
Chuj z nim. Już nie mówiąc o tym, że każda jego bramka była ze spalonego ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018