Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 31/31

4 lipca 2018, 15:23 / środa
Sławczew wylądował w Karabachu Agdam, zeszłorocznym uczestniku fazy grupowej LM.
4 lipca 2018, 15:53 / środa
Szkoda,dobry był z niego herbatnik.
6 lipca 2018, 22:36 / piątek
odnośnik

Deleu w Chojniczance
9 lipca 2018, 19:22 / poniedziałek
szacunek dla Sławczewa (przy okazji prawda o zaległościach płatniczych...)

To może być trudne pytanie. Dostałeś już wszystkie pieniądze, które obiecała Ci Lechia?
Nie jest tajemnicą, że klub zmaga się z problemami finansowymi. Od kiedy przyszedłem do Lechii, zawsze były problemy z regularnymi wypłatami, ale poprzedni rok był już zwyczajnym przegięciem. W pewnym momencie zaległości sięgały aż czterech miesięcy, wciąż czekam na część pieniędzy od klubu. Chcę jednak powiedzieć, że kiedy grałem w Lechii, nigdy nie zadawałem pytań o pieniądze, zawsze dawałem z siebie wszystko, niezależnie od tego, jak długo czekam na pensję. To dlatego, że moim zdaniem piłka nożna to nie tylko pieniądze. To emocje, wspomnienia, kibice, piękno samej gry i wiele innych rzeczy, których nie da się kupić.

Jakie są Twoje najlepsze wspomnienia z gry w Polsce?
Zdecydowanie zwycięstwa w derbach z Arką! Szczególnie te, które odnieśliśmy u siebie, także ten pamiętny mecz w poprzednim sezonie, w którym strzeliliśmy dużo goli.

Co możesz teraz powiedzieć o Lechii w przyszłym sezonie? Jak widzisz szanse klubu na mistrzostwo?
Mam nadzieję, że Lechię czeka spełnienie wszystkich marzeń kibiców, dobra gra w piłkę i mistrzostwo Polski. Kibice zasługują na znacznie lepszy rok, niż ten ostatni.
9 lipca 2018, 20:44 / poniedziałek
Dobrze, że powiedział to piłkarz (szkoda, że tak późno i były już piłkarz i szkoda, że reszta milczy).

4 miesiące zadłużenia. To już się łapie pod rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

A ta żydowska kurwa co się po Polsku wysłowić nie potrafi dalej pierdoli swojekawałki. Maczeta ci w oko mendziara.
9 lipca 2018, 23:43 / poniedziałek
Teraz tylko czekać, kiedy Lechia dostanie karę za Balde.
Jak widać parę lat tak łże Mendziara i...ciągle nie ma na niego bata?
Tylko Lechia!
12 lipca 2018, 11:37 / czwartek
Jerzy Brzeczek trenerem kadry.
12 lipca 2018, 12:25 / czwartek
Mając w pamięci męczarnie które przeżywałem oglądając jego drużynę i jego wypowiedzi w wywiadach i na konferencjach przeczytałem z niezłą polewką taką wypowiedź:
Zbigniew Boniek: Jerzy Brzęczek ma ogień w oczach
12 lipca 2018, 12:57 / czwartek
według M.Borka 2 kandydatem był trener Lechii Gdańsk - Stokowiec...
12 lipca 2018, 14:00 / czwartek
Coś Grzesiu Kuświk klubu długo nie może znaleźć, umowę mógł już z nowym pracodawcą podpisać w styczniu.
Kosecki ma ofertę z Turcji, szkoda, mamy 3 skrzydłowych w tym jednego ze szkła, także ktoś szybki i waleczny by się przydał.
12 lipca 2018, 16:38 / czwartek
@ cooer - nazwisko jak każde inne, ogień czy nie:

2017/2018:
5. Wisła Płock
13. Lechia Gdańsk

2014/2015:
5. Lechia Gdańsk
12 lipca 2018, 17:00 / czwartek
w Weszło FM: "Zadzwoniłem w parę miejsc. Prezes Zbigniew Boniek miał dwóch polskich kandydatów. Jerzego Brzęczka i Piotra Stokowca. Opcja zagraniczna to był dobry blef prezesa."
14 lipca 2018, 14:33 / sobota
Paweł Kapsa po odejściu z Miedzi Legnica szybko znalazł nowy klub. 35-letni bramkarz od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz. Ze spadkowiczem z Ekstraklasy podpisał roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
15 lipca 2018, 11:22 / niedziela
Za wpisem na tt, Dziś w nocy w wieku 88 lat zmarła nasza legenda i najlepszy piłkarz w historii Lechii, ROMAN KORYNT
15 lipca 2018, 14:02 / niedziela
ROMAN KORYNT [*] [*] [*]
15 lipca 2018, 15:56 / niedziela
[*] [*] [*]
Miałem honor z p.Romanem dwa razy odbyć krótką pogawędkę i coś tam jeszcze mam, jako pamiątkę.
15 lipca 2018, 23:04 / niedziela
Pamietam jak pan Roman jeszcze niedawno pomykał z SKMki na stadion obejrzec mecz. Jak jako jeden z nielicznych zdjąłem czapkę na przywitanie legendy Lechii to zrozumiałem ze zaliczam sie już do "starych dziadów".
Spoczywaj w spokoju panie Romanie! (*)

TYLKO LECHIA!
15 lipca 2018, 23:17 / niedziela
Smutna wiadomość i bolesna strata.
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie...
19 lipca 2018, 14:53 / czwartek
Kuba Wawrzyniak, w GKS-e:
odnośnik
19 lipca 2018, 15:46 / czwartek
Ricardinho blisko Wisły Płock.
Kiedyś to było:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011