Gdańsk: sobota, 17 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 31/32

4 lipca 2018, 15:23 / środa
Sławczew wylądował w Karabachu Agdam, zeszłorocznym uczestniku fazy grupowej LM.
4 lipca 2018, 15:53 / środa
Szkoda,dobry był z niego herbatnik.
6 lipca 2018, 22:36 / piątek
odnośnik

Deleu w Chojniczance
9 lipca 2018, 19:22 / poniedziałek
szacunek dla Sławczewa (przy okazji prawda o zaległościach płatniczych...)

To może być trudne pytanie. Dostałeś już wszystkie pieniądze, które obiecała Ci Lechia?
Nie jest tajemnicą, że klub zmaga się z problemami finansowymi. Od kiedy przyszedłem do Lechii, zawsze były problemy z regularnymi wypłatami, ale poprzedni rok był już zwyczajnym przegięciem. W pewnym momencie zaległości sięgały aż czterech miesięcy, wciąż czekam na część pieniędzy od klubu. Chcę jednak powiedzieć, że kiedy grałem w Lechii, nigdy nie zadawałem pytań o pieniądze, zawsze dawałem z siebie wszystko, niezależnie od tego, jak długo czekam na pensję. To dlatego, że moim zdaniem piłka nożna to nie tylko pieniądze. To emocje, wspomnienia, kibice, piękno samej gry i wiele innych rzeczy, których nie da się kupić.

Jakie są Twoje najlepsze wspomnienia z gry w Polsce?
Zdecydowanie zwycięstwa w derbach z Arką! Szczególnie te, które odnieśliśmy u siebie, także ten pamiętny mecz w poprzednim sezonie, w którym strzeliliśmy dużo goli.

Co możesz teraz powiedzieć o Lechii w przyszłym sezonie? Jak widzisz szanse klubu na mistrzostwo?
Mam nadzieję, że Lechię czeka spełnienie wszystkich marzeń kibiców, dobra gra w piłkę i mistrzostwo Polski. Kibice zasługują na znacznie lepszy rok, niż ten ostatni.
9 lipca 2018, 20:44 / poniedziałek
Dobrze, że powiedział to piłkarz (szkoda, że tak późno i były już piłkarz i szkoda, że reszta milczy).

4 miesiące zadłużenia. To już się łapie pod rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

A ta żydowska kurwa co się po Polsku wysłowić nie potrafi dalej pierdoli swojekawałki. Maczeta ci w oko mendziara.
9 lipca 2018, 23:43 / poniedziałek
Teraz tylko czekać, kiedy Lechia dostanie karę za Balde.
Jak widać parę lat tak łże Mendziara i...ciągle nie ma na niego bata?
Tylko Lechia!
12 lipca 2018, 11:37 / czwartek
Jerzy Brzeczek trenerem kadry.
12 lipca 2018, 12:25 / czwartek
Mając w pamięci męczarnie które przeżywałem oglądając jego drużynę i jego wypowiedzi w wywiadach i na konferencjach przeczytałem z niezłą polewką taką wypowiedź:
Zbigniew Boniek: Jerzy Brzęczek ma ogień w oczach
12 lipca 2018, 12:57 / czwartek
według M.Borka 2 kandydatem był trener Lechii Gdańsk - Stokowiec...
12 lipca 2018, 14:00 / czwartek
Coś Grzesiu Kuświk klubu długo nie może znaleźć, umowę mógł już z nowym pracodawcą podpisać w styczniu.
Kosecki ma ofertę z Turcji, szkoda, mamy 3 skrzydłowych w tym jednego ze szkła, także ktoś szybki i waleczny by się przydał.
12 lipca 2018, 16:38 / czwartek
@ cooer - nazwisko jak każde inne, ogień czy nie:

2017/2018:
5. Wisła Płock
13. Lechia Gdańsk

2014/2015:
5. Lechia Gdańsk
12 lipca 2018, 17:00 / czwartek
w Weszło FM: "Zadzwoniłem w parę miejsc. Prezes Zbigniew Boniek miał dwóch polskich kandydatów. Jerzego Brzęczka i Piotra Stokowca. Opcja zagraniczna to był dobry blef prezesa."
14 lipca 2018, 14:33 / sobota
Paweł Kapsa po odejściu z Miedzi Legnica szybko znalazł nowy klub. 35-letni bramkarz od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz. Ze spadkowiczem z Ekstraklasy podpisał roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
15 lipca 2018, 11:22 / niedziela
Za wpisem na tt, Dziś w nocy w wieku 88 lat zmarła nasza legenda i najlepszy piłkarz w historii Lechii, ROMAN KORYNT
15 lipca 2018, 14:02 / niedziela
ROMAN KORYNT [*] [*] [*]
15 lipca 2018, 15:56 / niedziela
[*] [*] [*]
Miałem honor z p.Romanem dwa razy odbyć krótką pogawędkę i coś tam jeszcze mam, jako pamiątkę.
15 lipca 2018, 23:04 / niedziela
Pamietam jak pan Roman jeszcze niedawno pomykał z SKMki na stadion obejrzec mecz. Jak jako jeden z nielicznych zdjąłem czapkę na przywitanie legendy Lechii to zrozumiałem ze zaliczam sie już do "starych dziadów".
Spoczywaj w spokoju panie Romanie! (*)

TYLKO LECHIA!
15 lipca 2018, 23:17 / niedziela
Smutna wiadomość i bolesna strata.
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie...
19 lipca 2018, 14:53 / czwartek
Kuba Wawrzyniak, w GKS-e:
odnośnik
19 lipca 2018, 15:46 / czwartek
Ricardinho blisko Wisły Płock.
Kiedyś to było:)
20 lipca 2018, 07:24 / piątek
Wawrzyniaka lubię, mimo, że ostatnio miał spadek formy, życzę mu żeby się jednak jeszcze odbudował w GKS.
20 lipca 2018, 10:50 / piątek
Szpila, na tym forum w dobrym tonie jest dodanie ostrzeżenia przy wklejaniu linka do portalu 'Judische Zeitung', mylnie tylko nazywanym sport.pl. Jeszcze lepiej nie wklejać ich w ogóle. A Wawrzynowi, w moim odczuciu należą się podziękowania za te dwa i pół roku.
20 lipca 2018, 15:51 / piątek
Rafał Kosznik dołączył do zespołu Raduni Stężyca.

odnośnik
22 lipca 2018, 10:05 / niedziela
2 bramki Patryka Tuszyńskiego przeciwko Legii...
Cieszą mnie jego bramki, tym bardziej że u nas zapisał się w historii hat-trickiem przeciwko Zawiszy...pierwszym po blisko 52 latach w ekstraklasie
Dla przypomnienia
odnośnik
26 lipca 2018, 22:16 / czwartek
Ricardo Moniz przypomniał sie naszej lidze ogrywajac Górnik w pucharach.
Szkoda go bo to co on robil u nas to byla bajka, krotka niestety ;(
30 lipca 2018, 23:26 / poniedziałek
Marco dał taki wywiadzik, chyba ma na pieńku ze Stokowcem.

www.sport.pl/pilka/7,65039,23733421,ekstraklasa-ma rco-paixao-dla-sport-pl-z-lechii-odszedlem-przez.h tml
30 lipca 2018, 23:29 / poniedziałek
odnośnik

Wybaczcie, poprawiony link.
31 lipca 2018, 00:45 / wtorek
Mecz z ległą się zbliża, trzeba ferment wprowadzić na naszym podwórku...
31 lipca 2018, 07:24 / wtorek
Coś ta wersja nie trzyma się kupy. Marco nie chciał a Flavio zrobił kapitanem. Poza tym trzech dni wolnego nie było bo był mecz z bodajże Kotwicą na którym Paixao się nie stawił.
31 lipca 2018, 10:47 / wtorek
To sie nawet bardzo kupy nie trzyma..w sytuacji wvjakiej był zespół pozbywał by się najlepszego strzelca?
I do tego jest jeszcze jego brat bliźniak...nie wierzę, ze ta solidarność braterska pozwoliłaby Flavio ot tak, przejść nad tym do porządku dziennego
31 lipca 2018, 13:42 / wtorek
Marco stanowczo zaznaczył że bardziej zależy mu na ludziach, fajnym mieście nad morzem i klimacie niż na jakiejkolwiek rywalizacji czy osiaganu celów.

U Stokowca wiedział że skończą sie Sopoty i imprezy to się zaczął konflikt.
31 lipca 2018, 14:43 / wtorek
"Byłem gwiazdą Lechii, jej najlepszym strzelcem. Ludzie mnie lubili, ja lubiłem ludzi, miałem dobry kontakt z prezesem Mandziarą."

"Chciałem mieć wokół siebie uśmiechniętych ludzi, fajny klimat, dobre jedzenie. Po dwóch miesiącach w Gdańsku byłem tak zmęczony psychicznie, że szukałem fajnego życia."

Jak dla mnie wystarczy.
31 lipca 2018, 22:03 / wtorek
Ja bym się Marco nie czepiał, strzelał dużo goli, co z tego, że lubił imprezy, który piłkarz ich nie lubi? Hipokryzją jest zaprzeczanie temu. Nie ma go więc i jego tematu też nie...
31 lipca 2018, 23:56 / wtorek
Prawda leży po środku. Marco chciał spokojnie żyć, robić co chce i strzelać bramki, zaś Stokowiec ponad to stawia dyscyplinę, zasady i równość w drużynie. Marco sam powiedział, że był gwiazdą, a Stokowiec pokazał, że gwiazdy są równe innym.
1 sierpnia 2018, 07:52 / środa
W każdej drużynie są gwiazdy i Stokowiec tego nie zmieni.Równość wszystkich to też bajki.Wywyższanie jednych aby ich podbudować -to ok ale tłamszenie gwiazdy jaką był Marco to inna sprawa.Oczywiście niesubordynacja Marco jeśli takowa miała miejsce nie powinna się zdarzyć i zawodnik powinien być ukarany.Wszystko układa się w całość.Lechia dramatycznie szuka oszczędności bo brak kasy a Marco jest tego przykładem.Wyrzucenie Marco (100 tyś /miesiąć) i szukanie obecnie napastnika no name za 70tyś za miesiąc traci sens chyba że Stokowiec złamie zasadę randki w ciemno i ściągnie do nas takiego Carlitosa albo Sobiecha notabene droższego od Marco.
1 sierpnia 2018, 09:13 / środa
Po co Stokowiec na siłę i w takim stylu miał się pozbywać zawodnika któremu za dwa miesiące kończy się kontrakt? Notabene jedyne oszczędności jakie klub mógłby odnieść to te wynikające z kary nałożonej do zawodnika, bo kasę za te dwa miesiące i tak Paixao otrzyma.
1 sierpnia 2018, 09:42 / środa
Nie rozumiesz -nie chcieli przedłużać kontraktu.
A może miał zapis ilość meczy i przedłużenie umowy z automatu-a tak nie grał i nie wyrobił ilości meczy.Trochę szkoda no ale gramy dalej.
1 sierpnia 2018, 13:05 / środa
Tak jak nspisał SS..nic nie szkoda...
1 sierpnia 2018, 22:33 / środa
Gwiazdorzyć to można wtedy jak druzyna gra i wygrywa. A to była ekipa broniaca sie przed spadkiem. Nawet najlepszy strzelec nie powinien wtedy romansować kosztem treningu czy meczu ( nawet rezerw ) czy łazic na imprezy ( nawet jak lubi ). Trzeba zacisnąć zęby na kilka tygodni i pracować. Da się. tym bardziej że druzyna przebalowała cały sezon.
2 sierpnia 2018, 15:28 / czwartek
Czasy się zmieniają, skład się zmienił, a bramki dla biało-zielonych tak czy inaczej już trzeci sezon z rzędu strzelają/strzela głównie Paixao, przynajmniej na razie i nie wygląda na to, aby pojawił się jakiś inny supersnajper.
9 sierpnia 2018, 23:57 / czwartek
W sumie Moniz zawonikiem nie był ale ciekawie popatrzec jak Trencin pod jego wodzą wygywa 4:0 z Feyenordem
18 sierpnia 2018, 10:00 / sobota
18 sierpnia 2018, 10:42 / sobota
Czy to znaczy że Mila już nie jest finansowo związany z Lechią?
odnośnik
18 sierpnia 2018, 12:15 / sobota
Przecież widzisz że już frotki już nie ma.Już Naszej Lechii nie kocha.
18 sierpnia 2018, 17:26 / sobota
odnośnik

Weszlo.
Sławczew szczerze o zeszłym sezonie.
18 sierpnia 2018, 18:29 / sobota
Gdybyś czytał forum,wiedział byś,że ten link już jest podany.
Ale po chuj czytać, nie?
18 sierpnia 2018, 19:39 / sobota
Ricardinho brama przeciwko śledziom.Brawo .
21 sierpnia 2018, 18:10 / wtorek
No i "asysta" Janickiego w meczu z Wisłą...
Jakoś przeszło bez echa
22 sierpnia 2018, 11:25 / środa
Ciekawe czy po sezonie Lech go wykupi czy wróci do nas
22 sierpnia 2018, 12:20 / środa
nie wróci
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029