Gdańsk: piątek, 28 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Byli piłkarze Lechii

strona 6/28

21 kwietnia 2012, 19:33 / sobota
odnośnik

Brawo MACIEJ KOWALCZYK :)
22 kwietnia 2012, 22:22 / niedziela
Buval strzelił szóstego gola w sezonie:)
26 kwietnia 2012, 23:40 / czwartek
Nie piłkarze ale co tam. Dariusz Kubicki został dziś pierwszym trenerem Sybiru Nowosybirsk, dotychczas był drugim trenerem. Umowę ma podpisaną do 31 maja, a w debiucie Sybir pod jego wodzą wygrał z wiceliderem zaplecza rosyjskiej Premier Ligi
27 kwietnia 2012, 17:23 / piątek
Więcej o wyczynach Buvala: odnośnik
27 kwietnia 2012, 19:46 / piątek
Mati trzecią bramę dostał od Górnika, szkoda
Tak, byłem swego czasu "fanem Bąka " jak to na forum pisano
nadal jestem
27 kwietnia 2012, 19:51 / piątek
A widziałeś jak bronił ? Jeden z lepszych zawodników Podbeskidzia. Przy bramkach był bez jakichkolwiek szans..
27 kwietnia 2012, 22:30 / piątek
To było pisane bez szydery, ja naprawdę uważam że Bączek jest dobrym bramkarzem
1 maja 2012, 00:36 / wtorek
odnośnik

znowu skubaniec trafił...
1 maja 2012, 00:41 / wtorek
Przepraszam za 2 posty z rzędu, ale właśnie zauważyłem, że Bedi ma więcej goli w lidze niż... Nuno Gomes.
odnośnik
1 maja 2012, 00:48 / wtorek
Też mi wyczyn.

Uniao Leiria rozwiązało wszystkie kontrakty przed meczem z powodów finansowych. Na ostatnią chwilę wzięli z juniorów + wypożyczenia i zagrali w 8 cały mecz.
1 maja 2012, 00:59 / wtorek
Odejmij tego jednego gola. I tak ma bardzo dużo ;).
1 maja 2012, 11:59 / wtorek
W tamtejszej lidze to i Ślusarski w swoim czasie błyszczał a jak prezentuje się tutaj każdy widzi,szału nie ma.
W Portugalii liczą się 4 zespoły a reszta to poziom naszej 1 ligi,dlatego nie dziwne,że takie ogórki tam sobie jakoś radzą.
Nie śledzę tych rozgrywek ale może ktoś napisze czy,któregoś z goli zdobył z jakąś czołową drużyną.Może wtedy docenić by można było te jego osiągnięcia.
1 maja 2012, 12:15 / wtorek
Strzela głównie drużynom z dołu tabeli, ale jednego gola strzelił w meczu z Bragą.
1 maja 2012, 12:21 / wtorek
W tym sezonie to i Braga nie jest taka swietna jak jeszcze w zeszłym roku.
1 maja 2012, 12:25 / wtorek
Ale na tyle silna,że jest wyżej od Sportingu co parę lat wstecz było nie do pomyślenia.
1 maja 2012, 12:40 / wtorek
Jakby u nas strzelał tylko z Cracovią i ŁKSem, to byśmy już dawno mieli utrzymanie ;). Z pewnością jest i był lepszy od wszystkich naszych "napastników".
1 maja 2012, 12:49 / wtorek
to samo pomyslalem...
1 maja 2012, 15:45 / wtorek
Sieksta trudno znaleźć argumenty podtrzymujące Twoja tezę ale też takie ją obalajace.
Moim zdaniem główną przyczyną takich dokonań naszych napastników jest defensywna taktyka stosowana przez Polskie drużyny.W naszej lidze gra się tak aby przedewszystkim bramki nie stracić a nie strzelić więcej od przeciwnika.
Całkiem inaczej to wygląda w Portugalii,tam grają głównie piłkarze o atrybutach ofensywnych,tam nawet boczni obrońcy grają bardziej do przodu niż u nas skrzydłowi stąd też w każdym meczu jest więcej sytuacji dla napastników.
Podobnie sytuacja będzie wygladac z Fredem jak znów znajdzie sobie miejsce w jakiejś holenderskiej drużynie.
Moim zdaniem za szybko się go pozbyto z drużyny.Wystarczy zauważyć,że podobnie jak on spisują się Voskamp i van der Bizen,gdzie w poprzednich zespołach byli najlepszymi strzelcami ligi a tutaj wygląda to marnie.Umiejętności typowo ofensywne wszyscy trzej mają spore,ale tylko i wyłącznie na pozycję wysuniętego napastnika,który nie ma zadań defensywnych.
W naszej ligowej piłce długo jeszcze będzie brakowało klasowych napastników,jedyni którzy się sprawdzają to Frankowski i Rudniew bo im ma kto dogrywać że względu na styl i umiejętności pomocników.
W Lechii do póki nie zmieni się diametralnie taktyka to nawet Inzaghi z najlepszych lat by sobie nie poradził.
4 maja 2012, 11:29 / piątek
odnośnik

Nieporozumienie Mateusza Bąka i Damiana Byrtka w 86. minucie meczu z Lechem Poznań doprowadziło do podyktowania przez sędziego Adama Lyczmańskiego rzutu karnego. Jedenastkę na bramkę zamienił Artiom Rudnevs i dzięki temu trafieniu Kolejorz zapewnił sobie udział w europejskich pucharach. Po spotkaniu zadowolony ze swojego występu nie mógł być bramkarz Podbeskidzia, który nie starał się ukrywać rozgoryczenia.

- Nie wiem czemu Damian puścił tę piłkę i nie zablokował Ślusarskiego. Pewnie sam to powie. Nie można z niego robić kozła ofiarnego, błędy się zdarzają. Asekurowałem go z tyłu, gdyby popełnił jakiś błąd techniczny, rzuciłem się na ratunek, ale przeciwnik mnie wyprzedził. Jestem mocno zdenerwowany, ponieważ mecz powinniśmy skończyć na zero z tyłu - komentował Mateusz Bąk.

Bramkarz Podbeskidzia był także zły z powodu ostatnich, niekorzystnych wyników drużyny, która ostatni swój mecz wygrała 24 marca z Lechią Gdańsk. Miał także żal o to, że nie udaje się dowieźć choćby remisu do końca spotkania. - Nie udaje nam się przetrzymać i wszystko jak w mordę strzelił. Cały wysiłek na marne. Ja się czuję dobrze, czuję że mam formę, tym bardziej nie mogę przełknąć tych wyników. Tu nie chodzi o to, że byłbym bohaterem, jakbym obronił jeszcze 5 setek, bo bohaterzy byli na wojnie - dodał zawodnik.
30 maja 2012, 21:17 / środa
odnośnik

Cały mecz w drużynie gości rozegrał były obrońca Lechii Gdańsk Serhij Woronin.

Pamięta go ktos ? :)
30 maja 2012, 22:32 / środa
Naprawdę był ktoś taki u nas? Wielu co nie grali pamiętam, ale tego to nie...
30 maja 2012, 22:55 / środa
W klubie czekali na jego certyfikat, grał w Lechia II. W pierwszej drużynie ani razu. Często śmigał po Gdańsku w dresie Dinamo Kijów ;)
30 maja 2012, 23:35 / środa
I oglądał "Na Wspólnej" w Roko.
1 czerwca 2012, 08:30 / piątek
Ciekawy artykuł o Trałce, to pokazuje że strasznie odleciał od swojego awansu sportowego gdzie chciał grać w Europie...

odnośnik
12 lipca 2012, 23:01 / czwartek
Wojciech Pawłowski dla 2x45.com.pl: Nie muszę od razu grać. Mam dopiero 19 lat i grałem tylko w polskiej lidze...

odnośnik
14 lipca 2012, 14:43 / sobota
Josip Tadić w Melbourne Heart FC

odnośnik

Czas na podbicie ligi australijskiej.
16 lipca 2012, 08:50 / poniedziałek
Fred Benson przez kilka miesięcy był piłkarzem Lechii Gdańsk, ale w jej barwach spisywał się wręcz fatalnie. Holender szybko został przegoniony z klubu, przez pół roku nie grał, jednak lądowanie ma całkiem miękkie. W nadchodzącym sezonie będzie bowiem piłkarzem beniaminka Eredivisie PEC Zwolle.
Benson przychodził do Gdańska z RKC Waalwijk w glorii wicekróla strzelców II ligi holenderskiej (17 goli), jednak w Lechii zupełnie się nie sprawdził. Dobry miał tylko początek, dzięki czemu już na zawsze zapisał się on w historii gdańskiego klubu. Benson jest bowiem strzelcem historycznej, pierwszej bramki na PGE Arenie - zdobył ją w spotkaniu Lechia - Cracovia (1:1). To był jego jedyny gol w biało-zielonych barwach, potem było już tylko gorzej. W sumie Benson zagrał w 12 ligowych meczach i po zakończeniu rundy jesiennej za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z gdańskim klubem.
Po powrocie do Holandii przez pół roku pozostawał na bezrobociu, ale przed nowym sezonem znalazł przyzwoity klub. Benson będzie bowiem piłkarza beniaminka holenderskiej ekstraklasy (Eredivisie) PEC Zwolle. Zespół ten awans wywalczył jeszcze jako FC Zwolle, ale przed nowym sezonem klub powrócił do historycznej nazwy PEC.
W składzie tego zespołu próżno szukać wielkich nazwisk, za to w sztabie szkoleniowym znajduje się znakomity przed laty piłkarz reprezentacji Holandii oraz Manchesteru United Jaap Stam.
16 lipca 2012, 09:03 / poniedziałek
23 lipca 2012, 22:10 / poniedziałek
Grający ostatnio w Sandecji Nowy Sącz Sebastian Fechner przebywa na testach w Calisii Kalisz.
Obrońca zaliczył w zeszłym sezonie 18 występów w I lidze. Fechner ma na koncie jeden występ w Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków.

odnośnik
27 lipca 2012, 08:18 / piątek
Pęki coraz bliżej Gdańska ;)
odnośnik
10 piłkarzy z takim charakterem w Lechii i mamy murowanego Mistrza !
31 lipca 2012, 13:58 / wtorek
odnośnik

Znowu o zdolnościach językowych Wojtka Pawłowskiego
31 lipca 2012, 15:37 / wtorek
Weszło dalej kreci pizde z Pawłowskiego
odnośnik
Would you like to be player like Handanović?
- Handanović is very, very solid goalkeeper. This is very, very long. And I have „okazejszyn” to face to face in the training. The say face to face in the training. The stadion the Udinese.
masakra :)))
31 lipca 2012, 15:39 / wtorek
Kurwa nie dałem rady do połowy nawet...
31 lipca 2012, 16:04 / wtorek
Hahah ja wymieklem po trzeciej linijce ;p
Wojtuś, ucz sie jezyka.
31 lipca 2012, 19:08 / wtorek
odnosik video:)
okazejszyn:))
odnośnik
31 lipca 2012, 19:10 / wtorek
nie no tak jak dało się przeczytać wywiad tak już obejrzeć nie mam siły
31 lipca 2012, 19:33 / wtorek
Doooooobra chuj.

Przecież on piłę kopie, bo za tępy jest, żeby się uczyć. Niech dobrze gra, a resztę mu się wybaczy.
31 lipca 2012, 19:35 / wtorek
Doooooobra chuj.

Przecież on piłę kopie, bo za tępy jest, żeby się uczyć. Niech dobrze gra, a resztę mu się wybaczy.
31 lipca 2012, 20:37 / wtorek
niby jego problem i jego blamaż ale przyklejanie do tej relacji prześwietnej Lechii Gdańsk wkurwiło mnie nieco.
31 lipca 2012, 20:44 / wtorek
widac ze przespał lekcje jezyka angielskiego w szkole podstawowej potem w gimnazjum a potem .....nie wiem czy cos tam skonczył wiecej.

No cóż powodzenia- nie wiem jak to pokazać na migi.

TYLKO LECHIA!
2 sierpnia 2012, 09:52 / czwartek
i juz riposta Wojtka
odnośnik
2 sierpnia 2012, 10:14 / czwartek
cd. telenoweli
Tym razem odpowiedź weszlo.

odnośnik
2 sierpnia 2012, 10:20 / czwartek
Szajba szajba szajba.Jest młody ale niesamowicie głupi i zadufany w sobie.Życie mu jeszcze pokaże.Nic wielkiego jeszcze nie pokazał .Kilka punktów nam wybronił to prawda i szanuje go za to ale jego zachowanie smarkacza wszystko przekreśla .Podrzyna wielkiego a kilku zdań po angielsku nie potrafi sklecić.
Wojtuś jak nie było tłumacza to trzeba było tego wywiadu nie udzielać a tak skompromitowałeś się-to prawda .A pretensje zachowaj dla siebie.Do polski wrócisz szybciej niż myślisz.
2 sierpnia 2012, 10:33 / czwartek
Kilka punktów nam wybronił, to fakt. Jednak wydaje mi się, że to Wojtuś zawdzięcza więcej Lechii, niż Lechia Wojtusiowi.
2 sierpnia 2012, 11:00 / czwartek
Ten chłopak jest debilem, a najgorsze jest to, że świetnie się z tym czuje. Wojtusiu to nie otoczenie walczy z Tobą tylko ty z otoczeniem. Graj jak najlepiej, zdobywaj sławę pieniądze, trofea, ale proszę Cię nie odzywaj się już więcej. W żadnym języku !
2 sierpnia 2012, 11:15 / czwartek
Ma rozmach skurwysyn
2 sierpnia 2012, 11:21 / czwartek
Buc i prostak, czyli predyspozycje do bycia dobrym piłkarzem już ma;)
Ciekawi mnie bardziej kogo miał na myśli tutaj:

" - Brud, smród i obłuda. Co masz na myśli?
- Na przykład podejście wielu piłkarzy - byle jak najwięcej napchać do kieszeni, a jak najmniej z siebie dać. Poza tym u nas zupełnie nie docenia się młodych zawodników."

Bo wiadomo o którą szatnię chodziło...
2 sierpnia 2012, 13:10 / czwartek
skonczy na zmywaku pajac.
2 sierpnia 2012, 13:19 / czwartek
Jak pisałem, że Pawłowski to debil, a w głowie nie ma kompletnie nic to pół forum się ze mnie śmiało. No to proszę, macie swojego Wojtusia.
2 sierpnia 2012, 13:24 / czwartek
Za kilka lat jak bedzie wracał do grania w polskiej lidze (nie wiadomo czy extraklasie) ktos przypomni mu te słowa, wtedy zgani to na swój wiek i to ze nie przemyslał swoich słów i w ogóle o co inne mu chodziło.
Tak jest juz dzis swiat skontruowany ze mozna mówic co sie chce, opluwac wszystko, a potem powiedziec ze co innego miało sie na mysli i wszyscy przebaczą, zapomną.
Krótka pamięć to jedno z najgorszych przypadłosci obecnych czasów.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.228