Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Byli piłkarze Lechii

strona 9/39

18 stycznia 2013, 20:15 / piątek
W Australii to nawet Lato i Boniek by parę bramek strzelili.
18 stycznia 2013, 21:42 / piątek
No strzelanie Tadicia w Australii to rzeczywiście pikuś.

Co powiecie na 2 gole Bensona przeciwko PSV? Mecz jeszcze trwa.
18 stycznia 2013, 21:51 / piątek
Oglądam cały mecz i naprawdę dziwię się, że u nas sobie nie poradził a na tle PSV gra na dobrym poziomie.
My to mamy szczęście ...
18 stycznia 2013, 22:14 / piątek
Nie szczęście, tylko taka jest mentalność Polaków... Jak coś komuś nie wychodzi za pierwszym razem, to jest w oczach oceniających skazany z góry na porażkę. Tak było zarówno w przypadku Bensona, jak i Tadicia, a także Buvala ;) Jeden sezon mieli nieudany i dostali kopa, bo nie było u nas w drużynie zawodników którzy by im stworzyli dogodne sytuacje strzeleckie... A pierdolenie, że w Australii Boniek i Lato by coś strzelili też jest kurwa nie do pomyślenia... Przy 40st. upale... powodzenia...
18 stycznia 2013, 23:43 / piątek
Buval był wg mnie mega kozakiem, mnóstwo akcji poszło dzięki niemu przez to że był cholernie silny. Jedna sprawa to mentalność- każdy by chciał mega napierdzielacza bramek zapominając jakie są realia finansowe. Druga sprawa to taka że będzie dobrze i trzeba wspierać klub w tym co jest.
19 stycznia 2013, 01:24 / sobota
Oczywiście, że odpalaliśmy napastników, którym Nasze teraźniejsze "strzelby" mogą buty wiązać.
Przede wszystkim Buval. To co On potrafił, było kapitalne. Ja pamiętam takie spotkania, jak np z Widzewem - który wygrał Nam w pojedynke. ( czy też ta pamiętna akcja,i mecz z Legią - przez kogo przeszły ? )

Niestety, tak jak ktoś pisał wyżej - MENTALNOŚĆ.
Kluby na świcie dają całe sezony napastnikom, żeby zaczeli grać.
U Nas dwa mecze i zawodnik nie istnieje psychicznie.

To nie była wina Buvala, czy Bensona , że nie strzelali.
Nie mieli z czego.
19 stycznia 2013, 13:53 / sobota
Jak nie mieli z czego? Z prezesa mogli napierdalac po okienkach. Wiadomo nie ich wina to wszystko przez stadion!
19 stycznia 2013, 15:46 / sobota
dreczyciel - Jednak teraz czasy sie zmieniłi i wzorem klubów z Zachodu nasi napastnicy bedą dostawać szanse przez cały sezon. Tzn. Rasiak z Grzelczakiem, czy Buzi z Dudą bedą grać non stop. Oczywiscie są inne powody tej "roztropnej" decyzji ;-)

No cóż sprawdza sie powiedzenie mądry Polak po szkodzie, choć musze przyznać ze Benson kompletnie się pogubił u nas i nic nie rokowało aby nagle mogło sie to zmienić.
Podobnie Tadić. Co do Buvala to zgoda, robił dużo czarnej roboty, a strzelali inni.

TYLKO LECHIA!
19 stycznia 2013, 17:42 / sobota
Maciej Górka testowany w Olimpii Grudziądz.
19 stycznia 2013, 18:05 / sobota
Błagam, nie pierdolcie tych głupot. Buval, Benson, Tadić byli tu regularnie i przez wszystkich jebani jak psy. Nikt ich nigdy nie bronił, a ich odejście przyjęto jako wzmocnienie.

A teraz kurwa płacz. Ale płacz jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo teraz mamy zwyczajnie gorszych napastników. Ale to pierdolenie o MENTALNOŚCI... Ja pierdolę, zacznijcie może od swojej mentalności, chorągiewki.
19 stycznia 2013, 18:25 / sobota
Brawo Duch 1945% poparcia. Buval był kapitalny - załamać się można.
19 stycznia 2013, 18:50 / sobota
Niestety wiele zależy od punktu odniesienia. Jesli za punkt odniesienia przyjmie sie Rasiaka 2012/2013 to chyba każdy były napastnik Lechii wydaje sie lepszy (no moze Tadic był jeszcze gorszy). Takze spokojnie z tymi epitetami.

TYLKO LECHIA!
19 stycznia 2013, 19:15 / sobota
Cygnus jestem przekonany, że rozumiesz o co mi chodzi. Nie wytykam, że ktoś zmienił zdanie. Bo wiadomo, że Buval przy Rasiaku to jak Messi przy Buvalu. Mnie chodzi o to pieprzenie o mentalności. Sami byli za tym, by się wyżej wymienionych pozbyć, a teraz urągają na polską mentalność i utyskują, że chłopaki dostali za mało szans. Rozumiesz coś z tego?
19 stycznia 2013, 19:46 / sobota
hehe! Pamiec ludzka jest selektywna, no i istnieje takie pojęcie jak "prawda chwili" ;)
Ale trzeba przyznać też ze Benson, Tadic i Buval odeszli na fali oczyszczania szatni z wielojęzycznego mętliku i chyba każdy chciał odpalenia ich jak najszybciej. Oczywiscie ciekawostką jest ze czesc ma pretensje o to ze zrobiono to za szybko. No, ale pomarudzic zawsze można.

TYLKO LECHIA!
19 stycznia 2013, 20:03 / sobota
Ja tam nigdy ich wielki obrońcą nie byłem, ale kilkukrotnie pisałem, że u nas ŻADEN napastnik się nie sprawdził. Łącznie z tymi, który naprawdę mieli być wzmocnieniem. Lista jest długa. Lukjanovs, Dawid, Buval, Benson, Tadić, Rasiak, Grzelczak, Wiśnia, Kolankov - choć ten to z wiadomych powodów.

To nie był przypadek. Trochę się nabijaliśmy z "braku ostatniego podania", ale tego właśnie u nas ZAWSZE brakowało...
20 stycznia 2013, 00:48 / niedziela
Duchu, a Ja się z Tobą ni chuja nie zgadzam.
Gadasz, że wszyscy tak na Niego jechali itp. Nie zgadzam się. Ja bardzo Go broniłem na forum po meczach. Naprawdę wierzyłem w Buvala.

Jak chcesz, poszukaj sobie- w ilu wątkach walczyłem z "napinaczami" o to, jak bardzo jestem pojebany broniąc czarnucha.
23 stycznia 2013, 01:53 / środa
odnośnik

Parę zdań o Wojtku Pawłowskim, który miał w końcu zadebiutować w serie A, ale skręcił kostkę.
31 stycznia 2013, 19:57 / czwartek
odnośnik

to teraz będzie miał cieplutko :)
31 stycznia 2013, 21:16 / czwartek
nie wiem czy już było ale to chyba świeże foto:

odnośnik

a i impreza trwa...
1 lutego 2013, 08:10 / piątek
Z ciekawości, to chyba lokal nie w Polsce? :-)
1 lutego 2013, 08:53 / piątek
Tytuł "agresywny", ale artykuł o'k
odnośnik
1 lutego 2013, 09:02 / piątek
Jerzy Kruszczyński :
... Mam teraz dwuletnią wnuczkę Antonię i gdy przejdę na emeryturę, chcę wrócić do Polski....
... Tak, ale to będzie Gdańsk, nie Poznań. Lechia też jest mi bliska. Klub z Gdańska pamięta o mnie, często dzwonią i zapraszają do kraju, więc jeżdżę...
... Lechii Gdańsk już podesłałem namiary na ciekawych piłkarzy...
Ciekawe co z tego wyniknie, ale przy sknerusie McKucharze nie wiąże nic dobrego.
7 lutego 2013, 22:23 / czwartek
Biało - Zielony sektor niebo znów się powiększył - zmarł ROMAN ROGOCZ
odnośnik
Na zawsze w naszej pamięci ...
15 lutego 2013, 14:01 / piątek
Tuszyńskiemu chyba na dobre wyszła zmiana klubu. Zdobywa bramki w praktycznie każdym meczu, dziś zdobył znowu.
odnośnik

Z karnego strzelił też Paweł Nowak;)
15 lutego 2013, 18:24 / piątek
Bączek w Bułgarii ?

odnośnik
20 lutego 2013, 10:51 / środa
Poźniak w Bełchatowie.
odnośnik
20 lutego 2013, 10:58 / środa
Hehe. Czyli Pozniak w Belchatowie, Buzala w Lechii a "milion" wyparowal... ;) norma
20 lutego 2013, 11:22 / środa
Ten milion to tylko wirtualny był.. Na niego składał się też Buzała itp, którego raczej by nikt od Nas nie odkupił za kase. Co nie zmienia faktu, że trochę kasy poszło w błoto.

Chociaż Ja miałem chwile radości dzięki Poźniakowi. NA derbach incognito między śledziami to Jego wrzutka do Bąka, który zgrał do Vućko dało NAm 2:2. Pamiętna chwila:) i w sumie jedyna, w której się przydał.
20 lutego 2013, 11:25 / środa
fajnie ci sie siedzialo wsrod sledzi ,ktorzy nas bluzgali caly mecz?
20 lutego 2013, 11:28 / środa
A czy Ty gdybyś siedział między nimi też byś ich z odwagą bluzgał?
20 lutego 2013, 11:43 / środa
boldi i śledzie są z jednej gliny
20 lutego 2013, 11:47 / środa
bubLG szkoda, że Ciebie tam nie było. A Nas były dziesiątki.
20 lutego 2013, 15:39 / środa
Mateusz Bąk w... Bułgarii :D

odnośnik
20 lutego 2013, 15:45 / środa
Lukjanovs rozmawia z Polonią.
20 lutego 2013, 17:03 / środa
Z nami raczej nie zagra, bo jutro ma dopiero zacząć testy.
25 lutego 2013, 10:19 / poniedziałek
5 marca 2013, 09:07 / wtorek
Kosznik w jedenastce kolejki według WP:
odnośnik
5 marca 2013, 09:12 / wtorek
Też chciałem to napisać, tyle, że jest w 11 weszło i sportowefakty.pl

"W rundzie jesiennej nie należał do wyróżniających się postaci w I-ligowej Warcie Poznań. Jego doskonała gra przeciwko Legii Warszawa jest więc tym większym zaskoczeniem. Kosznik był nie do przejścia i odebrał chęć do gry gwiazdom drużyny ze stolicy."
5 marca 2013, 09:31 / wtorek
Mój błąd, w WP go nie ma, chodziło mi o sportowefakty i tam też zalinkowałem.
5 marca 2013, 11:08 / wtorek
Proszę ani słowa o Koszniku. Kamień z serca mi spadł jak od nas odszedł i ciągle drżę, że pewnego dnia Lechia go sprowadzi jak zostanie bezrobotny bo takie dobre serce przy zerowym budżecie ma nasz nierząd...
5 marca 2013, 15:46 / wtorek
Kosznika pamietam z jego rajdow i ''wrzutek'' albo ladowały koło zakażnego albo nieopodal multikina.
5 marca 2013, 16:18 / wtorek
Ja go pamiętam z samobója z Legią.
9 marca 2013, 17:36 / sobota
Grzelczak w pierwszym składzie na Wisłę.. :)
9 marca 2013, 17:40 / sobota
z wyobrażacie sobie, żeby w którymś momencie tego meczy wszedł jeszcze Sikorski? to by był dopiero pojedynek dwóch "snajperów" ; )
9 marca 2013, 17:46 / sobota
żebyś po meczu tego nie wypluł ;p
9 marca 2013, 17:51 / sobota
no zobaczymy, ja tam jestem jak najbardziej za tym żeby było jak najciekawiej ; )
9 marca 2013, 19:46 / sobota
Traore strzelil dla Gaziantepsporu
10 marca 2013, 12:40 / niedziela
odnośnik Piekna brama razacka
1 kwietnia 2013, 12:35 / poniedziałek
3 kwietnia 2013, 19:39 / środa
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 39
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.498