Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Kto w tym sezonie wejdzie do I ligi? Opinie, komentarze, etc

strona 1/1

5 sierpnia 2007, 09:16 / niedziela
Ja osobiście uważam za faworytów do awansu niestety arka gdynia, polonia warszawa i.... Lechia?
Do walki może się włączyć silne ostatnio Podbeskidzie, GKS Jastrzębie i Katowice...

Zapowiada się emocjonujący i ciekawy sezon
5 sierpnia 2007, 09:40 / niedziela
hei!
Wg mnie najpoważniejszym kandydatem do awansu są 'czarne koszule',nie ze względu tylko na nazwiska ,bo one przecież nie grają,lecz cała otoczka wokół tego teamu,zainteresowanie sponsorów,ogółem mają w planie powrócić do nie tak dawnych sukcesów Poloni.Drugim kandydatem,takim 'czrnym koniem' jest w mojej opinii katowicki GKS,ponieważ grają prawie niezmienionym squadem,mają zgraną paczkę.Wspomne też o Lechii Naszej kochanej,jest potencjał,są kibice,jest wszystko co trzeba,tylko poukładać te klocki panie Borkowski...
TYLKO LECHIA!!!!
5 sierpnia 2007, 12:25 / niedziela
awansują szmaciarze i przydupasy listka. A z 5-6 miejsca Lechuszka!!!
5 sierpnia 2007, 14:02 / niedziela
Arka, Polonia, Wisła Płock, Lechia, Podbeskidzie, GKS Jastrzębie, GKS Katowice i kto wie co sie jeszcze urodzi ale sezon bedzie bardzo ciekawy i wyrownany
5 sierpnia 2007, 14:21 / niedziela
Lechia awans z 1 miejsca i tyle ;]
a jak bedzie, czas pokaze
:D
5 sierpnia 2007, 15:32 / niedziela
Lechia, Arka, Polonia W-wa, Śląsk , Petrochemia no i nieobliczlani beniaminkowie Jastrzębie, "Gieksa" katowicka i ciekawie grający Znicz
5 sierpnia 2007, 18:05 / niedziela
poza pierwszą trójką Warszawa, Gdynia i Płock kilka zespołów może bić się o 4 miejsce może Borkowi się uda i nasza Lechia będzie wśród walczących o 4-6 na więcej nie ma co liczyć z takim budżetem i piłkarzami
5 sierpnia 2007, 18:37 / niedziela
Ja za zdecydowanych faworytów do zwycięstwa II ligi uważam no niestety Arkę Gdynię chociaż tak jak wszyscy na tym forum nie nawidzę tego klubu to niestety muszę przyznać, że mają zdecydowanie najsilniejszy skład i są faworytami do zwycięstwa.
Uważam, że duże szanse na awans ma w tym sezonie Polonia Warszawa-silna drużyna, i jeszcze w tym sezonie się wzmocnili.
To mój typ na 2 miejsce.
Mój typ na 3 miejsce to LECHIA GDAŃSK.
Chociaż mało kto stawia naszą Lechię w gronie faworytów do awansu do I ligi, to ja uważam, że Lechia dysponuje dosyć mocnym składem i moim zdaniem powinna zająć to 3 miejsce.
Według mnie czarnymi koniami mogą zostać:
GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań.
To moje typy.
6 sierpnia 2007, 13:11 / poniedziałek
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem do walki o I-lige jest gdynska Arka i warszawska Polonia. Do tego moze dolaczyc jeszcze Wisla Plock a czarnym koniem moze byc Gieksa Slaska raczej nie upatrywalbym wsrod kandydatow do awansu. Co do Lechii to oczywiscie marzy mi sie wreszcie I liga dla mego ukochanego klubu ale jakos tego nie widze. Pierwszy mecz jakos tego nie pokazal ale moze taki kubel zimnej wody podziala mobilizujaco na wszystkich poczawszy od pilkarzy, trenerach a na zarzadzie konczac. Zobaczymy.
7 sierpnia 2007, 20:24 / wtorek
Moim zdaniem o wejście będo walczyć : Wisła Płock,Arka(Śledzie)Gdynia,Polonia Warszawa i Lechijka
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025