Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Knajpa w Gdańsku z cyfrą+ gdzie można obejrzeć mecz Wisły

strona 1/1

5 sierpnia 2007, 15:54 / niedziela
Wybaczcie ,że zakładam odrębny temat ,ale liczę na wiekszy odzew. a więc ponawiam pytanie: Gdzie w Gdańsku w dobrych warunkach można oglądnąć meczyk Wisły. chciałbym, aby ta knajpa była usytułowana w centrum no i im tańsze piwo tym lepiej. Pozdrawiam z Krakowa
5 sierpnia 2007, 16:04 / niedziela
hei,na ul.Długiej w samym sercu Gdańska na staróce jest knajpa ROOSTER,oprócz meczyku popatrzysz sobie na fajne kelnereczki w fajnych ubrankach,palce lizać...hehehhe,pozdro!!!
5 sierpnia 2007, 18:37 / niedziela
Ja jeszcze dodam Multikino na Al. Zwycięstwa, może nie w samym centrum, ale za to blisko stadionu Lechii :-)
6 sierpnia 2007, 12:45 / poniedziałek
Bardziej by mi chodziło o jakąś stricte sportową knajpę, (tylko transmisje sportowe)w Koszalinie nawet taka znalazłem więc dlaczego w Gdańsku miało by takiej nie być? Nie koniecznie musi to być jakies totalnie scisłe centrum, ale żeby w łatwy sposób mozna tam było dojść
7 sierpnia 2007, 18:04 / wtorek
Czekam na dalsze propozycje co do tych knajp
7 sierpnia 2007, 18:11 / wtorek
szczerze mowiac to ja nie znam takiej porządnej, a przydałaby się. a Max?
15 listopada 2008, 14:44 / sobota
odnośnik i to jest to
15 listopada 2008, 15:29 / sobota
taka fajna knajpa gdzie zazwyczaj chodzilem na transmisje tv oraz po meczach Lechijki byl Rugbuś na ulicy Do Studzienki we Wrzeszczu (mniej wiecej w jej polowie). Pubik ze sportowym klimatem i ogolnie fajna atmosfera, lecz w ostatnim czasie (lipiec - pazdziernik) byl tam remont i knajpa przeorientowala sie z typowego pubu w gastronomiaka. Badz co badz maja tam na sciance duza plazme i canal +, a procz tego bogate menu jedzeniowo-alkoholowe - mi osobiscie brakuje tam tego starego klimatu
15 listopada 2008, 15:46 / sobota
jesli ktos ma czas i ochote przyjechac lub mieszka w okolicach Kartuz to jest tam przyjemny pub "Tabaka" w ktorym mozna poogladac mecze.
16 listopada 2008, 14:04 / niedziela
hahahaha a potrafisz czytać ze zrozumieniem !!! ??? Przeczytaj uważnie temat !!
16 listopada 2008, 14:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 listopada 2008, 14:31 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424