Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła Płock - LECHIA /11.08.07, g.19.00

strona 5/6

12 sierpnia 2007, 02:22 / niedziela
NARCIARZE(nafciarze) HEHE,Śmieszny ten płock tak jak ich kibice-chcieli dorównać trzęsipłotom z warszawy ale im sie to nie udało-wyjazd ogólnie dobry
12 sierpnia 2007, 02:37 / niedziela
Ciekawe jak kto zagrał ???Czekam na przyjezdnych z meczu z Wisłą.
12 sierpnia 2007, 02:44 / niedziela
najlepiej zagrał jak zwykle Buzała
12 sierpnia 2007, 02:50 / niedziela
wlasnie wrocilem z plocka , moja opinia wszyscy zagrali super mecz , no moze dwoch troche slabiej mam na mysli sebe fechnera , pawla buzale
kolejne super spotkanie w barwach bialo - zielonych zagral andrzej rybski - widac ze chlopak ma talent do pilki

z bialo - zielonym pozdrowieniem
12 sierpnia 2007, 02:57 / niedziela
Stopka co tak pózno?Pozdro.Jak bedziesz obok teatru w Gdańsku to wpadnij na bajerę.Liniooooowy chujowy!!!!
12 sierpnia 2007, 03:17 / niedziela
wiesz jak to sie wraca , raz piwko , raz fajeczka , raz krzaczek , postoj na obiadokolacje i te minutki uciekaja , na mastepnym meczu niestety nie bede i kolo teartu tez nie zawitam - wesele wyjadowe ale przed Odra Opole czemu nie
12 sierpnia 2007, 03:46 / niedziela
Straciliśmy dzisiaj 2 pkt:(
Mecz był spokojnie do wygrania;
Borkowski musi potrenować z chłopakami wyjście z presingu,
Jak na nas siedli w II połowie to przez 30 minut nie mogliśmy piłki wyprowadzić,
Wyglądało to tak samo jak początek drugiej połowy z Piastem,
Brawo dla Rogala za pierwszego gola ale co zjebał z 2 metrów to jego,
Zamiast do bramki trafił z pierwszej piłki w chorągiewkę w rogu boiska,
Mogło być 3-1 i po meczu,
Później jeszcze Wiśnia z głowki z 5 metra nad poprzeczką i kończymy remisem,

Wielkie brawa dla Rybskiego,
Przydałby się nam prawdziwy napastnik, który byłby w stanie wykorzystać potencjał Ryby,
Chłopak potrafi prowadzić piłkę i podać na pozycję,
Buzała poza jednym dobrym, obronionym pięknie strzałem, niestety niewidoczny,
Słabiej dziś Seba,
Reszta bardzo dobrze, nawet Manek był dziś bardzo pewny,

A wszystkich tych, którzy pierdolili, że Bączek jest słaby na przedpolu i mija się z wrzutkami zapraszam do obejrzenia relacji z Płocka,
Dziś łapał wszystko,
Jedna stracona piłka po nieodgizdanym faulu,

Co warte podkreślenia DOPING Lechii w Płocu przez 300 chłopa lepszy niż ostatnio na T29,
Pełne 90 minut śpiewów i zdzierania gardła,

Szacunek dla Adrusa,
Dziękował każdemu kibicowi z osobna podczas przybijania ręki pod płotem,
12 sierpnia 2007, 04:00 / niedziela
Seba przede wszystkim nigdy nie byl i NIE BEDZIE LEWYM OBRONCA! To Go oczywiscie nie tlumaczy ale szkoda chlopaka bo Borek krzywdzi Jego i druzyne..
Gra Lechii bardzo dobra-agresywna(Peki+Andrut=stalowa prawa strona, 2 terminatorow), kombinacyjna(Rybski!), ZE STRZALAMI, mecz emocjonujacy i na wysokim poziomie. Baczek-megapewniak.
Wyjazd udany, najbardziej z punktu widzenia najmniej w sumie spodziewanego a wiec sportowego:)
12 sierpnia 2007, 04:14 / niedziela
ja też już jestem ;-D,trza było coś wypić, bo w końcu byłem dziś kierowcą... a więc: nie mamy lewego obrońcy, za to mamy Rybskiego, to był mega udany transfer, co chłopak uruchamiał pozostałych naszych, BRAWO! Bąk też dawał radę, czekam na Jastrzębie. No i brawa dla policji na trasie, niezła organizacja
srebrne toledo pozdrawia! ;-D
12 sierpnia 2007, 04:17 / niedziela
no i co najważniejsze gra cieszyła oko, to nie była zwykła kopanina, bez kitu, oby tak dalej!
12 sierpnia 2007, 04:28 / niedziela
franek83 uprzedziłeś mnie:)... Wszystko się zgadza!

Dodam tylko, że mecz naprawdę świetny, wynik mógł być w każdą stronę i remis w sumie sprawiedliwy, ale szkoda bo była szansa na zwycięstwo!
Warto było się pofatygować dla tego WIDOWISKA, zresztą zawsze warto...
12 sierpnia 2007, 09:00 / niedziela
Kiedy Borek odpali swojego pupilka Rogalskiego, wtedy takie Płocki będziemy ogrywać. Lewa strona Lechii w Płocku nie istniała. Rogal spacerował po boisku, dużo strat, nieskuteczny. Razem z Buzałą i Fechnerem kandydują do miana łajzy kolejki. Płock przesłaby. Typowy II-go ligowy średniak. Niestety Borek nie potrafił dokonać odpowiednich zmian, i zasłużone zwycięstwo uciekło.
12 sierpnia 2007, 09:07 / niedziela
rogal chodzil czy nie ale brame zajebal czyli swoje zrobil,wole jego niz buzaldinho
12 sierpnia 2007, 09:27 / niedziela
Gits ale pierwszą bramkę zajebał, bo po stracie odpuścił przeciwnika. Zamiast przerwać akcje, dreptał sobie w kierunku pola karnego. Przy drugiej też puścił akcje leżą stroną. Początek drugiej połowy, a on z 3 metrów, zamiast do bramki trafia w boczną chorągiewkę. To że Buzzi jest beznadziejny, nie oznacza że mam pałować się Rogalem. Jeden i drugi to drewno, będące pupilem trenera!!!
12 sierpnia 2007, 09:48 / niedziela
kontratak ja tez za rogalem nie przepadam ale mam mala nadzieje ze moze cos z niego jeszcze bedzie(podkreslam mala) :).Martwi mnie bardziej fakt ze pilkarze ktorych pozyskujemy nie robia zadnych postepow u nas wogole sie nie rozwijaja.Zeby tylko tak nie bylo z rybskim i andruszczakiem bo widac ze chlopaki maja papier na granie i spory potencjal.Sęk w tym zeby to wykorzystali i dalej sie rozwijali w kolejnych meczach z chwala dla naszej WIELKIEJ LECHIJKI
12 sierpnia 2007, 10:21 / niedziela
Gdyby w składzie był napastnik, zamiast tych kalek Rogala i Buziego, to wygralibyśmy spokojnie. Nawet z tak dziurawą obroną.

Borek kiedy ty przejrzysz na oczy i zobaczysz jakim marnym piłkarzykiem jest twój pupilek Rogal ????????

co z tego że strzelił bramkę, skoro razem z Fechnerem zawalili dwie ???
12 sierpnia 2007, 12:15 / niedziela
Wątpię raczej żeby Borek przejrzał na oczy gdyż jest on strasznym schowanym raczej w sobie uparciuchem.Jedyna mozliwość rozwiązania tego problemu to chyba zjeby i laczek od Castropa.
12 sierpnia 2007, 12:26 / niedziela
Dla Borka Plock to caly czas goracy teren,a po remisie z nafciarzami obrosnie w piorka i ewentualne bledy z tego meczu rozdzieli wsrod pilkarzy bo sam w zyciu do niczego nie przyzna. Ostatnie dwa dobre mecze Lechijki to ogromnej mierze zasluga pilkarzy a nie borka, chlopaki staraja sie dla nas i dla siebie.Osobiscie wspolczuje chlopakom walki nie tylko z rywalem ale z atmosfera w klubie.
TYLKO LECHIA!!!
12 sierpnia 2007, 12:38 / niedziela
Przed meczem remis wziąłbym w ciemno, ale po jest niedosyt, spokojnie mogliśmy wygrać. Wczorajsza gra napawa optymizmem, dlatego dawno nie wracałem tak wesoły (mam na myśli wynik sportowy naszej ukochanej) z wyjazdu.

Gra Lechii wyglądała całkiem całkiem, sporo akcji, co od razu przelewa się na jakość dopingu. Są akcje, jest walka to od razu widać że ludzie nie żałują gardeł. To był jeden z lepszych naszych dopingów na wyjeździe w ostatnich sezonach!

Oby tak dalej piłkarze i kibice! Szkoda że po meczu tak grzaliśmy bez przystanków (;) bo aż prosiło się o spokojne schłodzone piwko na trasie,a nie ciepłe z bagażnika, no ale ciepłym też nie pogardził nikt!

Zobaczywszy przyzwoity młyn Wisły stwierdzam że chyba lepiej by było jakbyśmy odpuścili sobie nasz śmieszny młyn, bo to kompromitacja z czymś takim do ludzi.

Co do piłkarzy to wiadomo Rybski (nie było końca ochów i achów w naszym sektorze), Andruszczak (widać,że coś chłop sobą reprezentuje i nie schodzi poniżej pewnego poziomu,a i stosunek do kibiców godny odnotowania), Bączek jak zawsze pewny, Pęki jak zawsze nieustępliwy i bojowy, no i Kasperkiewicz, myśle że z tego chłopaka będziemy mieli duży pożytek, bo z każdym meczem gra lepiej. Licze że Buzi i Rogal też jeszcze się poprawią, martwi mnie słabsza forma Wiśni,ale aż strach się bać co będzie jak wrócą Piątek i Kosznik, bo wczoraj dużo akcji Wisły naszą lewą stroną przechodziło!!!

Szacunek dla wszystkich co byli, myśle że ok 400 Lechistów w Płocku to przyzwoita liczba,ale nie powalająca, prosimy o więcej AEJAEJAO!!!
Osobne podziękowania dla autokaru LECHISTÓW Z MŁAWY za przybycie i doping, oby tak dalej!!! Fajnie też że Stowarzyszenie zorganizowało autokar,bo w tych czasach nie łatwo kogoś przekonać żeby z kibicami pojechał!!!

Z Jastrzębiem muszą być 3pkt i potem mobilizacja na Motor, przydałby się specjal do Lublina!!!
12 sierpnia 2007, 13:07 / niedziela
Do Lublina jest niezłe połączenie rejsowe, toteż specjal się nie kalkuluje.
12 sierpnia 2007, 13:09 / niedziela
jacaraca Doping podobno lepszy ,ale kibice Wisły Płock pisza ,ze nasz doping to tragedia!!!!
12 sierpnia 2007, 13:13 / niedziela
a mnie intryguje sprawa buzały co on ma na borka??? przecież on nic nie gra !!!!!!! jak mozna go wystawiac juz drugi mecz zrzedu skoro sa lepsi od niego????
12 sierpnia 2007, 13:27 / niedziela
Wisła Płock niech se pisze, ja oceniam pod kątem naszych możliwości i naszego stylu ;), poza tym znajomy co w radiu relacji słuchał mówił że nas było słychać. Wg mnie niepotrzebne jest podłączanie się pod doping przeciwnika, no może poza "kto wygra mecz?".
12 sierpnia 2007, 13:31 / niedziela
1. Nasz doping dobry, poniewaz rzadko sie zdarza na wyjazdach, zebysmy darli sie przez 90 minut(z przestojami, ale jednak).
2. Wisła Płock twierdzi, ze tragiczny - nikt chyba nie ma zamiaru zafalszowywac rzeczywistosci i twierdzic, ze nasze spiewy na wyjazdach sa zajebiste. Zwlaszcza gdy sojrzec jak potrafia "w gosciach" spiewac ekipy takie jak Widzew, Jaga, Lech. Ale do tragicznosci wczoraj bylo naprawde daleko.
Dodam jeszcze, ze Wisła Płock znacznie przesadza w ocenie wlasnego dopingu - mieli naprawde spore przestoje(jak na mecz u siebie), a i z decybelami mozna polemizowac. Nie twierdze, ze nie byli slyszalni, ale wydaje mi sie ze w niektorych momentach z powodzeniem przebijalismy sie przez ich doping.

Pozdrawiam
12 sierpnia 2007, 13:48 / niedziela
Sorry ze rozmazuje temat

Jacaraca Napisał:
'Z Jastrzębiem muszą być 3pkt i potem mobilizacja na Motor, przydałby się specjal do Lublina!!! '

Mars Napisał
'Do Lublina jest niezłe połączenie rejsowe, toteż specjal się nie kalkuluje.'

Troche poszperałem i znalazłem.
odnośnik
Tylko niewiem czy 1 września też to obowiazuje ( bilet turystyczny )
12 sierpnia 2007, 14:19 / niedziela
odnośnik trenerski dwugłos i relacje z meczu z Wisła odnośnik
12 sierpnia 2007, 14:40 / niedziela
Czy nigdzie w internecie juz nie da sie znalezc filmikow z bramek Lechii? Ani nie ma sie jak podelektowac jeszcze raz bramami z meczu z Piastem, ani nie ma jak obejrzec goli z wyjazdow, na ktore nie dało się pojechac...

LeszekLV, wróc!
12 sierpnia 2007, 15:14 / niedziela
trener wisły płock powiedział w końcu to co mysli wiekszosc normalnych kibiców , wiekszość sędziów siedzi i zostali juz tylko ostatnie łajzy ,stąd tyle zółtych kartek
12 sierpnia 2007, 15:18 / niedziela
co do wyjazdu do Lublina i samych planów z tym związanych, proponuję otworzyć nowy wątek "Motor Lublin - Lechia Gdańsk 01.09.2007"
12 sierpnia 2007, 15:50 / niedziela
Pan Zeto popelnil cudowna relacje na Sportowychfaktach.pl. Ten nasz "przeznawca" futbolu i czlowiek, ktory wie wszystko na kazdy temat a juz zwlaszcza na temat Lechii (szeroki krag znajomych w zarzadzie i wsrod pilkarzy) nie skumal, ze bramke strzelil Andut a nie Miklos. Za to zieje nienawiscia do Rogasia z Doliny Roztoki i obwinia go o wszelkie niepowodzenia naszej druzyny.

Zeby nie bylo - moim zdaniem Rogalski jest slaby, ale nie mozna go jebac "dla zasady", "za nazwisko". A "dziennikarzowi" Zeto nie wytykalbym szkolnych bledow gdyby nie fakt, ze 3/4 ludzi na tym forum to dla niego "debile", "idioci" i "balwany" i na kazdym kroku podkresla, jak to kurwa wszystko wie.

Troche szacunku, panie Jozku.

FOREVER LECHIA
12 sierpnia 2007, 16:14 / niedziela
Poniżej fotorelacje z wczorajszego, wyjazdowego spotkania w Płocku.
Tak jak to zawsze bywa relacje są podzielone na dwie kategorie: piłkarska i kibicowska.
Miłego oglądania.

Fotorelacja "kibicowska" odnośnik
Fotorelacja "piłkarska" -> odnośnik

------------------------------------------------------------------------------------
www.lechia.net
12 sierpnia 2007, 16:17 / niedziela
Sorry ale drugi link jest błędny tu jest poprawny odnośnik
12 sierpnia 2007, 16:55 / niedziela
Panowie odjebajcie sie od Rogala czy innych chlopakow. jak wam nie pasuje to zrywajcie sie na strone szpArki oni wszystko wygrywaja.

LECHIA JEST WIEKA
12 sierpnia 2007, 17:58 / niedziela
panowie nie moge po tym wyjezdzie dojs do siebie ale bylo naprawde super
pozdrawiam.Baczek pilkarzem meczu
12 sierpnia 2007, 18:10 / niedziela
Uważam ze wyjazd udany,ciesze się z remisu ale czuje niedosyt.Szkoda ze chłopaki nie potrafili wykorzystać tej okazji na 3 bramke, tą okazje co Rogal zmarnował, to ja nawet bym strzelił, myśle ze wtedy byłoby po meczu. No widać ze zaczyna się układać gra, co było widać.Nie które akcje real m. by pozazdrościł, kto był nie załuje. Nie bede jechał po Sebie, mam tylko nadzieje ze chłopaki czytają te nasze spostrzeżenia i to działa na nich mobilizujaco. Bączek i Rybka tak dalej... Oczywiście szacunek dla wszystkich co byli i jeszcze specjalne podziękowania dla ekipy z błekitnego golfa(chłopaki którym pomagaliście dojechać ,prosili zeby to podkreślić ) TYLKO LECHIA GDAŃSK
12 sierpnia 2007, 18:35 / niedziela
sikora- słuchaj misiu, napisz mi proszę, gdzie napisałem nieprawdę ??????

Co do bramki, to spójrz na wszystkie serwisy, a zobaczysz, że jednak Miklos strzelił a nie Andrut.

Co do Rogala, to wybacz, ale wczoraj lewa strona nie istaniała, i każdy kto widział pierwszą bramkę, nie miał wątpliwości z czyjego błędu padła. Podobnie z drugą bramką dla Wisły.
Dla twojej wiadomości, byłem na meczu i napisałem dokładnie to co widziałem. A dla tak słabych grajków jak Rogal, nie powinno być miejsca w II lidze. Lepiej jakby w jego miejsce dostał szansę jakiś wychowanek. A tak nie dość że pieniądze wyrzucone w błoto, to jeszcze co mecz męczy swoją nieudolnością.

Co do użytkowników forum, to drogi misiu znam ich sporą część. Nie uważam ich za debili, idiotów czy jak to tam napisałeś. Tak więc jeśli już chcesz mi dopierdolić i zaproponuj spotkanie w cztery oczy, a nie popisuj się na forum.

bez pozdrowień
12 sierpnia 2007, 18:44 / niedziela
Tak jest!!! Drapac sie poza forum.Bez faszyzmu!!!
12 sierpnia 2007, 18:47 / niedziela
Siemka. Corney , ja podobnie jak Lechia słabo wystartowałem do sezonu.
Z Turka nie będę pokazywał filmu bo nie ma co , Piasta tak kręciłem jak Lechia w Turku - nic nie wyszło .Płock właśnie wchodzi na neta i będzie dostępny po 22.00 dziś - niedziela 12-VIII-07 tam gdzie zawsze czyli tu odnośnik
12 sierpnia 2007, 18:53 / niedziela
@Zeto ma racje, nie da sie ukryc, ze Rogal to megapomyłka. Pierdoli prawie wszystko co mozna, wykorzystuje jedną sytuacje na 100. Fakt, zaangażowania trudno mu odmowic, facet biega po boisku jak nakrecony, ale co z tego skoro bezskutecznie. Jakby był w pomrocznosci jasnej :) Jeden strzelony gol to naprawde nie jest przepustka do 1 składu, rezerwy powinny dac mu sie ograc, bo II liga to chyba jeszcze nie dla chłopaka.
12 sierpnia 2007, 19:18 / niedziela
To, że Rogal czy Buzi grają poniżej oczekiwań nie oznacza do kurwy nędzy, że można po nich jeździć jak po burej kobyle !!! Przez lata grały w Lechii piętnaście razy gorsze "batony" i jakoś nikt nigdy nie uwłaczał im w ten sposób !!! Krytykę jestem w stanie zrozumieć, ale już chamskie obrażanie lechistów jest buractwem zahaczającym o wieś na pólnoc od Sopotu !!!!
12 sierpnia 2007, 19:22 / niedziela
Może i Rogal jest dobry ale nie widac tego w meczach ligowych. Jak zasugerował kolega wyżej powinien nabierac pewności siebie w rezerwach. Jak dla mnie to ma z soba problem, nie wie po wyszedł na boisko.
12 sierpnia 2007, 19:41 / niedziela
@Zeto - nie chce Ci dopierdolic, misiu. Bramke strzelił Andruszczak. Wystarczyło mieć oczy otwarte, żeby to zobaczyć ("wszystkie serwisy" czyli te które przepisują po sportowefakty pl się mylą, lechia.gda.pl już na przykład nie, a to dobry serwis jest:).

Chodzi mi o to, ze kreujesz sie na nie wiadomo jakiego znawce, taktyke masz rozjebana, Borka kazdy ruch znasz, zarzad przedstawia Ci zapewne sprawozdania finansowe itd. itp. Kazdego, kto ma inne zdanie wyzywasz jak bura suke.

Jesli masz ochote na pogawedke, nie ma sprawy. Przyjdz na T29, siedze na prostej blizej zegara, zielone krzeselka. W przeciwienstwie bowiem do Ciebie place za bilet i nie wbijam sie za darmoche na kryta jako przedstawiciel "opiniotworczego" portalu sportowefakty.pl

Czesc, misiu.

FOREVER LECHIA
12 sierpnia 2007, 19:46 / niedziela
Aha, jeszcze raz, odnosnie meritum czyli Rogasia z Doliny Roztoki: uwazam, ze jest bardzo slaby i zgadzam sie z Zeto i innymi, ktorzy uwazaja, ze to kasa wyrzucona w bloto. Licze, ze szybko wroci Karol i zalata nam ta lewa strone moze z Kalka do spolki.

FOREVER LECHIA
12 sierpnia 2007, 19:53 / niedziela
sikora- widzisz, nie wiesz, a piszesz.

1. Lechia.gda.pl jako ostatnia napisała o meczu. Prędzej była każda inna strona.

2. Nie wchodzę na mecz na akredytację. Na każdy sezon zaopatruję się w karnet. Gdybyś był dobrze poinformowany, wiedziałbyś, że Lechia nie traci na mojej osobie. Ale przepraszam ciebie, nie będę z tobą o tym rozmawiał ani na priv, ani tym bardziej na forum.

3. Niestety, albo stety, w czasie meczu moje miejsce jest na krytej, tak więc na prostej mnie nie zobaczysz.

4. "Chodzi mi o to, ze kreujesz sie na nie wiadomo jakiego znawce, taktyke masz rozjebana, Borka kazdy ruch znasz, zarzad przedstawia Ci zapewne sprawozdania finansowe itd. itp. Kazdego, kto ma inne zdanie wyzywasz jak bura suke"

I jak nie traktować ciebie jak idiotę ?? Nie byłeś w Płocku, chcesz mi personalnie dojebać, i szukasz dziury w całym.
Jeszcze raz spacjalnie dla ciebie napiszę, ja byłem w Płocku. Relacja "na żywo" na sportowych faktach to nie ja- to informacje otrzymane z Płocka, od innych dziennikarzy, info (co prawda już zmienione) na 90minut.pl, to tez nie ja. Tak samo jak na każdym innym portalu internetowym. No i drogi fachowcu, przeczytaj to forum, wiele osób które otrzymywało wieści od ludzi z Płocka, również napisały że bramkę strzelił Miklosik.
12 sierpnia 2007, 20:10 / niedziela
Ale opis z meczu w ktorym piszesz o "drptajacym" Rogalskim itd. itp. - Twoj. Skad wiesz, ze nie bylem w Plocku (mysle, ze znasz mnie z widzenia, madralo:). Bramke strzelil Andruszczak. Nie masz szacunku dla innych kibicow i tyle, czasem przykro czytac, jak najezdzasz na malolatow z tego forum (a przeciez jestes duzo starszy od nich). Tylko o to mi chodzilo.

Jesli placisz za karnet - zwracam honor i szczerze przepraszam.

FOREVER LECHIA
12 sierpnia 2007, 20:15 / niedziela
sikora- jadę tylko wtedy, kiedy ktoś najeżdża na mnie- podobnie jak ty teraz.

Co do Rogala, niestety dreptał. Nie biegał a dreptał. Jak Leszek wrzuci film, to przypatrz się co robi Rogalski, kiedy idą bramkowe akcje Płocczan. Zresztą jeden z zawodników po meczu przy płocie też miał podobne zdanie do mojego. Najłatwiej obwiniac Fechnera bo on był ostatni, ale zauważyć lenistwo, czy brak umiejętności u pomocnika, trudniej.
12 sierpnia 2007, 20:22 / niedziela
Zeto - jedziesz duzo czesciej, niz powinienes i niz moznaby sie spodziewac po doroslym facecie i doswiadczonym kibicu. Wiele osob sie tu wypowiada w sposob zenujacy ale to nie powod zeby cisnac - badz co badz - na kolegow po szalu, nawet jesli maja 11 lat i blade pojecie. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo.

Co do Rogalskiego to przeciez zgadzam sie z Toba. Jest przeslaby, zwlaszcza w defensywie i powinien usiasc na lawce, kiedy wyleczy sie Karol (forma Kalki jest na razie wielka niewiadoma). Nie zamierzam za to jebac go za nazwisko.

Proponuje zakonczyc polemike i nie lapac zbednego cisnienia. Pozdrawiam (choc tego misia mogles se darowac, ze o idiocie nie wspomne).

FOREVER LECHIA
12 sierpnia 2007, 20:46 / niedziela
Pszczółka Maja sobie lata ejao... ogólnie wyprawa bardzo udana, jeśli chodzi o mecz to ja widzałbym w srodku pola dwóch Rybskich a na bokach dwóch Andruszczakaów, druga linia na miare czołowego klubu ekstraklasy, ale niestety musimy grać tymi których mamy, mecz toczył sie w niezłym tempie, zadna druzyna nie stawiała na obrone, rzadko sie oglada tak otwarta pilke w 2 lidze, kazda z druzyn mogla wygrac ten mecz, remis jest jak najbardziej sprawiedliwy, po naszym szturmie na poczatku 2 połowy jakbys Rogal strzelil bramkie byłoby po meczu, no ale cóż, takie życie, szkoda tez fantastycznego strału Rybskiego, ktory minal minimalnie okienko bramki Petrochemii, gdybysmy mieli jakiegos napastnika, ktory nadarzałby za Rybskim .... pomarzyc dobra rzecz. Jest coraz lepiej, ale kurcze stracilismy juz za duzo punktów....
12 sierpnia 2007, 20:57 / niedziela
Sikora,ale tak jak Ty masz prawo do swojego zdania, tak samo Zeto ma prawo do swojego i krytki. Krytyki piłkarzy, bo tak samo jak On, Ty, ja czy reszta forum jesteśmy w jakiejś część pracodawcami ich kupując bilety i chodząc na mecze. Wiec jeśli komuś się nie podoba co robi jego "pracownik" to ma prawo do zjebania go jak ma ochotę. Takie moje zdanie.
A co do krytyki "kolegów po szalu" z forum... heh to chyba jest oczywiste,że dorosły facet czytajac niektore wypociny wkoncu się wkurwi i poleci perosnalnie kumś grubiej.
12 sierpnia 2007, 21:11 / niedziela
Kochani pamiętajcie że inne drużyny wchodzą na to forum pomyślcie co oni myślą o Was czytając ten burdel !!

LECHIA GDAŃSK !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.288