Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Struktury juniorskie w Lechii

strona 1/1

1

6 sierpnia 2007, 20:02 / poniedziałek
chmmm doczekaliśmy sie w końcu [Po prawie roku terminowania] występu [całą druga połowa ] wychowanka Chirsza i co u dupa z tego wyszła ,bo jest on wręcz idealnym przykładem zmarnowanego talentu.Pomimo dwóch drużyn rezerw ,Bóg wie ilu juniorskich po roku gra tylko jeden junior!!!!!!!!!!!!!!!.Moze już czas na zmiany w tym kierunku ,nie wiem moze powołanie akademi piłkarskiej przy Lechi? po co nam, tez tyle zespołów juniorskich??? po co???
6 sierpnia 2007, 20:12 / poniedziałek
od dziś mam nowego idola w dziedzinie ortografii :)
Brawo za ,,struktóry'' jestem pod wrażeniem

Akademia Piłkarska przy OSP Lechia istnieje od roku
Hirsz nie jest jedynym juniorem u ,,Borka''
Pytasz po co tyle zespołów juniorskich - jeżeli nie wiesz to idź lepiej na żużel
6 sierpnia 2007, 20:14 / poniedziałek
a wytłumacz mi po co ??? tyle tych drużyn? i podaj tych "innych"?
6 sierpnia 2007, 20:15 / poniedziałek
Chirsza - ;)))))))))))))))))))))))))))
6 sierpnia 2007, 20:27 / poniedziałek
Chirsz to młody chłopak, urodzony w Abidżanie, przyszedł ze szkółki ASEC Abidżan - więc nie można do końca określać go mianem naszego wychowanka.

;-)
6 sierpnia 2007, 20:28 / poniedziałek
może po to tyle tych drużyn, żeby dzieci i młodzież zamiast siedzieć przed komputerem uprawiały sport i po to żeby był narybek w dalszej perspektywie, który bedzie trafiał do kadry pierwszego zespołu. Jak wiadomo Lechia od wielu lat słynie z wychowanków, mimo tragicznej infrastruktury i braku pieniedzy dla wysokowykwalifikowanych trenerów, ktorzy pracowaliby nie za 200 zl od rodzicow ale na pelnym etacie i mieliby odpowiednia wiedze i przygotowanie a nie byli zacofani jesli chodzi o trenerke. A wychowankowie, ktorzy maja szanse na jakas tam gre to Hirsz, Pietorwski, Kawa, Ł. Pietroń, Loda, Wojtkiewicz a w kolejnych latach jest szansa, ze bedzie ich wiecej bo wielu mlodych lechistow gra w mlodziezowych reprezentacjach Polski. Jakby nie patrzec to chyba oczywiste jest, ze szkolenie mlodziezy to podstawa, to najtanszy sposob na pozyskiwanie zdolnych i oddanych klubowi zawodnikow a z innego punktu widzenia jest to czyn spoleczny jak juz pisalem - dzieki mozliwosci gry w pilke dzieciaki moga oderwac sie od komputera i chociazby wyrobic sobie charaktery dzieki pilce, polepszyc ogolna sprawnosc ruchowa, zdrowie etc. Generalnie same plusy wiec kwestionowanie potrzeby posiadanie jak najwiekszej ilosci druzyn juniorskich jest chyba zupelnie bezzasadne.

Ps. Kiedyś na tych naszych koślawych boiskach na Lechii wychowali sie tacy pilkarze jak: Szamotulski, Zieńczuk, Bieniuk, Dawidowski, Mila, Kaczamarczyk, Wojciechowski, Król itd. wiec jak poprawi sie baza i trenerzy to powinno byc z czasem tylko lepiej jesli chodzi o poziom sportowy wychowankow.
6 sierpnia 2007, 20:30 / poniedziałek
Bo tu chodzi o wychowanków Lechi :)))))))))))))
a właściwie jej struktóry :))))))))))
6 sierpnia 2007, 20:40 / poniedziałek
Pablo z tych których wymieniłeś więcej niz dwadzieścia minut w lidze zagrał waśnie tylko Hirsz.A co do wychowanków ,to od jakis 2 lat nie jesteśmy wstanie sie niczym pochwalić ,nawet reprezentacje młodzieżowe zaczynają omijac pomorze szerokim łukiem ,poza wyjątkami
6 sierpnia 2007, 20:56 / poniedziałek
Lechii! Nie Lechi -.- Niektórzy nigdy się nie nauczą ortografii
6 sierpnia 2007, 22:13 / poniedziałek
O słodki panie... mam nadzieję że Twoja gramatyka jak i merytoryczna zawartość Twojego wpisu to tylko marna prowokacja.. bo w przeciwnym wypadku byłbym w ciężkim szoku... długo ceniłem to forum, bez zbędnych dziecinnych avatarów i napinkowych podpisów... i nadal tak jest... tylko czasami to żal tutaj zaglądać... właśnie przez "takie tematy" i "takich osobników"...

A MY SWOJE...
6 sierpnia 2007, 22:36 / poniedziałek
kurwa !!!!! i to mnie sie obwinia za obniżenie poziomu forum?????????? ,bo popełniłem jeden błąd wynikający z pospiechu i pisania na stojąco?????????.To forum stacza sie od dawna ,od kiedy wszyscy zaczęli na siebie bluzgać i waląc tematy o poziomie przedszkolaka!!!!!!!!!!!!.A oczym my kurwa mamy tu gadac jak nie o problemach Lechii??? ,a czy słabnące szkolenie juniorów nie jest problemem ???? .I naprawde gówno mnie obchodzi kto na ilu był meczach.Wszyscy mamy mozliwość i wolnosc wypowiedzi !!!! amen
6 sierpnia 2007, 22:40 / poniedziałek
Kiełbasa, yogi babu , brawo Jasiu. Wpis z tylko jednym błędem... i to chyba tylko literówka. Jak chcesz to umiesz, choć domyślam się ile to Cię kosztowało
6 sierpnia 2007, 22:45 / poniedziałek
Cymbał pisze :) : to mnie sie obwinia za obniżenie poziomu forum?????????? ,bo popełniłem jeden błąd wynikający z pospiechu i pisania na stojąco?????????.To forum stacza sie od dawna ,od kiedy wszyscy zaczęli na siebie bluzgać i waląc tematy o poziomie przedszkolaka!!!!!!!!!!!!.
Na poziomie przedszkolaka osiołku :)))))))))))
I popełniłeś dwa błędy w temacie wątku, więc zamilknij i skończ podstawówkę
Tyle w temacie.
6 sierpnia 2007, 22:48 / poniedziałek
a kto wam każe to czytać??? jak wam sie podobają błędy to nie czytajcie tematu
6 sierpnia 2007, 22:57 / poniedziałek
Dzięki moderatorowi za poprawienie ps przydała by sie funkcja edycji postów ps przepraszam za bluzgi ,ae jak wszyscy jestem po turze strasznie zdenerwowany i mam podły nastróju
6 sierpnia 2007, 23:37 / poniedziałek
A jakie ma to znaczenie Twoje tłumaczenie że pisałeś w pośpiechu na stojąco? Już nawet olać te Twoje "struktóry", "chmmm" czy "Chirsz", ale napisać Lechii z małej litery i przez jedno "i"?? I to w nazwie tematu?? Nawet pisząc na leżąco zbudzony w środku nocy, najebany w 3 dupy, to nie wpadł bym na pomysł napisać "lechi". A jezeli przed wciśnięciem "zatwierdź" ciężko Ci przeczytać to co w pocie czoła wymodzisz to odpuść sobie pisanie na jakimkolwiek forum. Co do pytania "po co nam tyle grup młodzieżowych" to nawet nie chce mi się wypowiadać bo szkoda klawiatury.

A MY SWOJE...
7 sierpnia 2007, 07:36 / wtorek
pablos:

Mila nie jest wychowankiem Lechii
7 sierpnia 2007, 09:27 / wtorek
idąc tym tropem to Bieniuk i Zieńczuk też nie jest wychowankiem
7 sierpnia 2007, 09:49 / wtorek
Powiem tak. Kielbasa ma tu troche racji bp patrzac obiektywnie, to mamy max 1 osobe w kazdej reprezentacji, ale to nie zmienia faktu, ze te osoby nie nadaja sie nawet na 2 lige. Wystarczy przypomniec sobie mistrzostwa swiata U20, widac im bylo ogrania. mamy tyle rocznikow, a pozytek z tego marny. Jezeli Hirsz jest w tym momencie naszym najlepszym wychowankiem to chyba mowi samo za siebie. Osobiscie wieksze szanse na perelke upatruje w Kawie. Hirsz biega po boisku zamyslony nad nie wiadomo czym. Kawa jest od niego szybszy, bardziej zwrotny, tylko musi sie ograc w 2 lidze. Ktos powie, dobrze niech Hirsz sie tez ogrywa, ale ile on juz jest w kadrze zespolu?! Aha no i bym zapomnial z Pietrowskiego jeszcze cos moze byc. Sory, ale 3-4 zawodnikow z 30-40-50?! To juz jakies nieporozumienie... I niema co patrzec na to bylo kiedys, trzeba patrzec sie do przodu. Nie bic za bledy ortograficzne jestem po 12h pracy...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.352