Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Wisełka

strona 1/1

7 sierpnia 2007, 20:50 / wtorek
drodzy bracia z Lechi kolejny raz za wracam wam glowe ale jak juz wspominalem wybieram sie do Gdyni i mam zamiar przyjechac w piatek do Gdanska na meczyk Wisełki bo jakos w gdyni to chyba nie bardzo z ogladaniem:/ bo watpie zebym opanowal swoje emocje wiec wole tam spokojnie sobie meczyk w Gdansku ogladnac i powiedzcie mi spokojnie w jakiejs knajpie sobie meczyk Wisły ogladne bez przypalu i wogole bo bardzo mi zalezy na ogladnieciu meczu bo wkoncu moja Kochana Wisełka zaczela swietnie grac z Gory dziekuje i pozdrawiam:)
7 sierpnia 2007, 20:54 / wtorek
Drogi bracie, kolejny raz podpowiadamy: wchodzisz przez Złotą Bramę na ulicę Długą, idziesz 30 metrów i po prawej stronie na rogu masz knajpę Rooster, gdzie piękne panie, w jeszcze piękniejszych strojach podają schłodzonego Palonego Okocimia, którym możesz się raczyć w luźnej atmosferze oglądając meczyk Wisełki. Pozdrawiam
7 sierpnia 2007, 21:00 / wtorek
dzieki czyli mowisz ze spokojnie w tej knajpce mozna ogladnac meczyk Wisełki i lajt tak:> a powiedzcie mi jeszcze jak bede mial koszulke Wisełki to tez moge sie czuc pewnie i spokojnie co:>
7 sierpnia 2007, 21:04 / wtorek
hehehe proste ze mozesz a co ci ma sie stac niby? jakbys nie wiedzial to ci podpowiem SLASK WISELKA LECHIA GDANSK
7 sierpnia 2007, 21:06 / wtorek
Możesz czuć się bezpiecznie i wszystko będzie gites. Złego słowa nikt Ci nie powie, a może wręcz przeciwnie :D. Jakby jednak w Roosterze zabrakło miejsca, to chwilkę wcześniej, przekraczając Złotą Bramę skręcasz od razu w prawo... Znajdziesz tam bardzo sympatyczny Pub Piwnica, gdzie również w spokoju i swojskiej atmosferze obejrzysz meczyk Wisełki. Możesz nawet w niebogłosy wysławiać grę swoich ulubieńców, co znajdzie życzliwe wsparcie w postronnych
7 sierpnia 2007, 21:08 / wtorek
W koszulce Wisełki możesz czuć się bardzo pewnie - to jest Gdańsk, a nie śledziownia. Może nawet w ramach przyjaźni na linii Kraków-Gdańsk ktoś Ci piwko postawi lub kelnerka się Tobą zaopiekuje ;-)
7 sierpnia 2007, 23:56 / wtorek
Cześć Pivek
Jak byś nie trafił do knajpy lub sie rozmyślił to zapraszam do mnie na meczyk.
Canal+ działa, lodówka pełna Zimnego "Specjala"
Pozdrawiam
8 sierpnia 2007, 08:38 / środa
oj dzieki dzieki z milom checia bym skorzystal:) ale mysle ze jakos dotre do tej knajpy i spokojnie sobie w Wislackiej atmosferze ogladne meczyk:)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417