Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Piłkarze arki idą w ślady działaczy i kibiców

strona 1/1

1

10 sierpnia 2007, 07:50 / piątek
... gdzie ich miejsca, czyli do kryminału

odnośnik

Kompromitacja śledzi jest całkowita.
10 sierpnia 2007, 09:13 / piątek
wyjebane mam w nich!jaki klub tacy kibice i tyle w temacie!
10 sierpnia 2007, 09:50 / piątek
Jaki kryminał? nie ma miejsca dla czegoś takiego, w łeb i pod płot
10 sierpnia 2007, 09:53 / piątek
temat do kasacji
10 sierpnia 2007, 10:28 / piątek
Śledzie są do kasacji, ewentualnie kuraki, ale na pewno nie ten temat.
10 sierpnia 2007, 11:38 / piątek
to forum Lechii,a nie dewiantów z Arki : )
Lepiej jakby zrobić jeden temat np "ciekawe wiadomosci" i tam wrzucać wszystkie tego typu historie.
A co do samego "bohatera" to dobrze popierdolony. Choc z drugiej strony nie ma co robić z sąd, chuj wie czy panna sama nie lubiła takich zabaw w wiekszym gronie a pozniej jej się "przypomniało",że ją ktoś wydymał, bo i takie historie się zdarzają.
Castrop,a kogo kibice Arki zgwałcili, bo by na to wychodziło.
Jako ciekawostka temat ok,ale tytuł wątku tragiczny.
10 sierpnia 2007, 11:46 / piątek
Myślę, że Castorpowi chodziło o pokazanie kryminału w DrukArce: działacze-skorumpowani, kibice-złodzieje (i pijacy, bo wiadomo, każdy pijak to zjodziej ;) ),piłkarze-gwałciciele, tylko zapomniał o sekretarce bo też skorumpowana....
10 sierpnia 2007, 11:48 / piątek
ciekawe,czy atrakcyjna z niej kobieta
10 sierpnia 2007, 11:50 / piątek
Tytuł wątku jest okey. Trzeba mieć szersze spojrzenie na owo zagadnienia. A rzecz w tym wątku tyczy sie tego, że zarówno niektórzy kibice (złodzieje), działacze (skorumpowani łapówkarze), jak i, co się dziś okazało dzieki mediom, piłkarz (gwałciciel) to typy spod ciemnej gwiazdy, których ściganiem organa państwa już się zajmują lub też powinny się zająć. A nasza Lechia porządnicka, nie babra się w rynsztoku.
10 sierpnia 2007, 11:55 / piątek
w arkowcach na trzeźwo to gustują same raszple.
Na pewno ta małolata była pod wpływem tabletki odurzającej, bo by z nim w ogóle nie wyszła.
10 sierpnia 2007, 12:00 / piątek
Na jaki adres można wysłać kilka mydeł dla pilcha?
10 sierpnia 2007, 12:00 / piątek
Rombis podejrzewam,że Castrop właśnie chciał pokazać ogolnie patologie w Arce,ale jako to często bywa na tym forum zaraz pojawi się ze 2 przygłupich śledzi (bo normalne śledziki coś tu nie występują chyba) i zacznie się 2-3 strony pierdolenia głupot. Nie ma sesnu ich samemu tu sciągać. Sam temat jako ciekawostka luz,ale jak pisałem wyżej do takich ciekawostek przydałby się zbiorczy temat jakiś.

Wczoraj miałem przyjemność rozmowy z jednym z forumowiczów (pzdr),który opowiedział mi o kilku przydakach zachowania się "ciekawego" przez piłkarzy i nie jest to tylko w Arce, może nie tak skrajne jak gwałt (jeśli faktycznie był) ale też dość ciekawe historie,a jakie to zostawię dla siebie : )

A,że w Arce moralnie jest bida z nędzą to już osobna historia : )
10 sierpnia 2007, 12:01 / piątek
Do Sz.P. Castropa.

Przestan ''mistrzu'' tak ''pierdolic'',o zlodziejach,chuliganach i bandytach z innych
klubow !!!
Po twoich wpisach wnioskowac mozna,ze my Lechisci,to jest jakis ''klub''ministrantow !!!

Ostatnio zauwazylem,ze ''przytuliles '' sie do tych cweli i wylapujesz kazde wiadomosci,dotyczace frajerow z wioski !

Zajmij sie lepiej tym,co dzieje sie w Lechijce,a nie wyszukuj sensacji z wioski.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
10 sierpnia 2007, 12:02 / piątek
Castorp - daruj już chłopie, idź na dwór, pograj w piłkę, pójdź z kolegami na flipery, pogoda jest ładna więc korzystaj.
10 sierpnia 2007, 12:09 / piątek
całuj psa w nos
10 sierpnia 2007, 12:09 / piątek
Castrop nie pisz na forum ,że kimś powinny się zajać organy scigania bo to zapierdala pod konfiture.
10 sierpnia 2007, 12:32 / piątek
Pilcha powinni wsadzic na 12 lat wiele razy widzialem go pijanego na imprezach w sopocie, wiec jak mozna sie bylo spodziewac stawowy go szybko odpalil bo po prostu byl slaby a teraz mu widac niezle odbilo niezly szok za takie cos to mam nadzieje ze dlugo posiedzi, ale ze to polska to nie zdziwie sie jak dostanie zawiasy
10 sierpnia 2007, 12:32 / piątek
progresja za miedza, przestali marszczyc freda i teraz ruchaja za pomoca pixy gwaltu
niezle :):)

do piachu ich
10 sierpnia 2007, 12:45 / piątek
Ja tam wcale bym nie był pewien że to prawda. Fakt często pisze bzdury wyssane z palca i posiłkowanie się nim jako źródłem informacji jest conajmniej ryzykowne. W zasadzie wydawnictwo tego typu w żadnym normalnym kraju nie powinno być traktowane poważnie.
10 sierpnia 2007, 12:49 / piątek
Fuckt to szmatławiec, to prawda. Jednak o tej sprawie pisała także np. Wybiórcza (choć wtedy nie napisali, że chodzi i marnego kopacza).
10 sierpnia 2007, 14:48 / piątek
Oj balwanki, przeciez on juz dawno w Arce nie gra.
10 sierpnia 2007, 15:14 / piątek
z laczka go z laczka;]
11 sierpnia 2007, 16:54 / sobota
A ja sie zastanawiam po chuj to wszystko? I co z pilkarzem maja zwiazane sledziuchy? Rownie dobrzy powinnismy jebac Wisle za ta serbska pizde N.Mihajlovic, ktora po pijaku jezdzila, czy tego napastnika ktory potracil i zwial, albo do kibicow legii za pijackie wyczyny swoich czarnych malp ( Roger,Edson etc.). ogarnijcie sie!
11 sierpnia 2007, 17:02 / sobota
Wątek bez sensu, czysta napinka
11 sierpnia 2007, 17:07 / sobota
otoz to. sam moglbym podac 3 przyklady naszych pilkarzy ktorzy taka maniane odjebali,ale nie chce,bo zaraz by ara podchwycila i by sie zaczelo.dlatego niech mod wywali ten watek w pizdu!!
11 sierpnia 2007, 23:25 / sobota
No to ja tylko przypomne wam Grzesia Krola

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250