Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Tabela

strona 1/1

1

13 sierpnia 2007, 18:15 / poniedziałek
Czemu nikt nie aktualizuje tabeli na stronie?
13 sierpnia 2007, 18:55 / poniedziałek
właśnie kurwa.
13 sierpnia 2007, 19:30 / poniedziałek
strona ostatnio spadła na psy
13 sierpnia 2007, 19:37 / poniedziałek
Nieprawda. To jest standart na stronie. 0 newsów. Wszystko dodane 2 dni po fakcie
13 sierpnia 2007, 19:48 / poniedziałek
Sporo się zmieniło na stronie a zwłaszcza na forum.
Nie trza rozwijać tematu wystarczy zaglądać codziennie. Szkoda.

Z prostej. . .
13 sierpnia 2007, 21:29 / poniedziałek
Zgadzam sie z pozostalymi na temat strony. Bieda z nedza i czemu nikt z tym nic nie robi???
13 sierpnia 2007, 21:43 / poniedziałek
Wszystkim, którzy mają aż tyle wolnego czasu oraz coś do powiedzenia od siebie polecam podstronę:

odnośnik ,

a dokładniej akapit 'Dołącz do nas'.

Redakcja serwisu na pewno ucieszy się z nowych członków, bo widać, że mają problemy.

Pzdr.
13 sierpnia 2007, 22:23 / poniedziałek
Mam pytanie.Kiedy wychodzi tygodnik nr 117??Dzisiaj bardzo pozno , jutro popołudniu czy jutro bardzo pozno???
13 sierpnia 2007, 23:05 / poniedziałek
A najlepsze sa fotografie z tematu-ostatnia galeria- sparing Lechii z Warta,z 24-go lipca
14 sierpnia 2007, 00:42 / wtorek
Widzę, że chyba nie wszyscy zrozumieli.

Jeśli ktoś ma 1000 super pomysłów i nie pasuje mu coś związanego z serwisem, niech pomoże w jego tworzeniu!

Ilu chętnych? Rozumiem, że na razie tylu, ile wpisów w temacie? ;>
14 sierpnia 2007, 02:10 / wtorek
Kiedys tez prowadzilem stronke o Lechii, było to kupe lat temu. Wiem jednak bardzo dobrze ze bardzo trudno pogodzic własne obowiazki z prowadzeniem strony. Także dołączam do X-x-X. Każdy chce tylko czytać i ogladać .....
14 sierpnia 2007, 08:07 / wtorek
jeśli chodzi o stronę gda.pl to rzeczywiście podupadła, ale powiedzmy tutaj nie mam pretensji. Jeśli chłopacy robią to za free i mają wakacje no to rzeczywiście, jak ktoś chce narzekać to niech zrobi to sam lepiej.'

Chciałbym się wypowiedzieć przy okazji o stronie lechia.pl
Tam to dopiero jest przeginka. Myślę, że to jest normalnie wstyd aby oficjalna strona tak wyglądała i tak działała. Informacje spóźnione, albo wcale i wyglądzie i zawartości nie wspominając.

Przecież w obecnych czasach to jest podstawa do komunikacji z kibicami. Nie gazety, nie telewizja ale właśnie Internet. To powinna być nasza wizytówka !!!
Poza tym daje takie ogromne możliwości !! Można tyle fajnych rzeczy poumieszczać !! Prowadząc taką stronę Zarząd udowadnia, że ma w d.... kibiców i prowadzi ją nie dla komunikacji z kibicami i dla ich uciechy, ale chyba tylko dlatego że tak wypada mieć.

Pewnie, że zaraz ktoś powie, że nie ma na to pieniędzy itd. że ktoś to robi za darmo itd. To ja mówię zapłacić komuś kasę i wymagać !! Na co mają iść pieniądze jak nie na to ??? To jest podstawa !!!! Przecież jest wielu kibiców zagląda na strony Lechii codziennie i tam właśnie oczekuje najświeższych informacji o klubie. O emigracji już nie wspominając.
14 sierpnia 2007, 08:58 / wtorek
Zeby nie było ja swoje żale wrzuciłem odnośnie forum. Co nie przesadza o tym żeby nie wchodzić tutaj po kilka razy dziennie. Po prostu bywało lepiej. Co do ekipy redakcyjnej to nie wydziwiam i uważam że robią swoje.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.339