Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA - GKS Jastrzębie /18.08.07, g.17.00

strona 1/4

13 sierpnia 2007, 19:47 / poniedziałek
sorki ze zakładam nowy wątek ale temtego nie da się czytać :)
a nikt nie raczył poprawić tematu a tu mecz sie zbliża i 3 punkty trzeba zdobyć !!!
ja mam nadzieje ze nie bedziemy w tym meczu grali jednym napastnikiem - ze od pierwszych minut zagraja Wiśnia , Cetnar i Kalka !!!
i oby w sobote były równie piękne bramki dla nas jak w ostatnią środe :)
LG !!!
13 sierpnia 2007, 19:51 / poniedziałek
nie da rady zeby Kalka i Wisnia grali od pierwszych minut. Albo jeden albo drugi bo jest przeciez Andrut
13 sierpnia 2007, 20:05 / poniedziałek
Andrut jak najbardziej jest w 11
ale Wisnia i Cetnar w napadzie !!!
np cos takiego:
Bąk - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Fechner - Andruszczak, Miklosik, Rybski Kalkowski - Wiśniewski, Centarowicz

Borek zerknij na to :)
jeden wysoki wystarczy jak beda zmiany to moze wejsc pozniej Kasperkiewicz no i moze Buzała i Rogalski

LG !!!
14 sierpnia 2007, 12:58 / wtorek
Dobrze napisane,ze Buzala MOZE,ale nie napewno:)
14 sierpnia 2007, 13:08 / wtorek
Proszę dajmy odpocząć Rogalskiemu. Wydaje mi się, że w ostatnich meczach dał wiele z siebie. Po tych rewelacyjnych, wyczerpujących występach trener powinien dać mu trochę wolnego. Ale nie dużo, tak z 9 - 10 meczów, żeby nie stracił tej fenomenalnej formy.
14 sierpnia 2007, 14:12 / wtorek
A może Rogala i Buzałę wystawiać tylko w sparingach? Szkoda narażać na kontuzję 150 000zł! :-)
14 sierpnia 2007, 15:33 / wtorek
Ja proponuję ową niesforną dwójkę zalaminować i na do gabloty klubowej ;-)
14 sierpnia 2007, 15:35 / wtorek
A może wystawić ich na Allegro ;) ??? Żartuje cały czas uważam, że w końcu się przełamią, zresztą, już widać jakieś, podkreslam jakieś pozytywy, Rogal strzelił bramę, musi pracować nad defensywą, a Buzała praktycznie wypracował bramę Pękiemu w meczu z Piastem w którym pokazał się z bardzo dobrej strony.

Borkowski musi odejść.
14 sierpnia 2007, 16:07 / wtorek
Plastika w laminat nie wrzucisz, bo się stopi od gorąca. A z Moralesa to chyba lepiej figurkę woskową zrobić :-)
14 sierpnia 2007, 19:21 / wtorek
Ponoć goście mimo tego iż klatka "jest w remoncie" chcą się wybrać na mecz !! Pewnie jak zawsze będzie tak że psiarnia cofnie ich przed samym Gdańskiem :/
15 sierpnia 2007, 12:08 / środa
A ja bym chiał, żeby wreszcie od 1 minuty zagrał Hirsz. Jak da tyłyły, to niech wynik ratuje doświadczony C, czy mniej obyty B. Poza tym, stawiałbym jednak na Rogalskiego, ale nie kosztem braku w składzie Rybiego, czy Andruta.
Dość trudna sprawa, ale to jest raczej problem bogactwa. Umownego bogactwa...
pozdro all
15 sierpnia 2007, 12:11 / środa
A dlaczego Cetnar nie ma zagrać całego meczu? Po jakiego czorta ma wchodzić Buzi albo Hirsz skoro widzicie ile oni wnoszą? Cetnar jak Cetnar, ale nie powiecie mi, że nie gra lepiej zmęczony po 70minutach gry, niż dwaj wspomniani "gracze"..
15 sierpnia 2007, 14:40 / środa
Kurwa ile oni będą jeszcze remontować tą klatkę ? To są jakieś kpiny przecież !!!! Wreszcie isę PZPN tym zainteresuje i dostaniemy bezsensowną karę . A potem znowu powiedzą że to w całości wina kibiców .
15 sierpnia 2007, 15:05 / środa
Jeśli nie zdąrzą przed 10.10 to po derbach!
15 sierpnia 2007, 15:19 / środa
Diakomo gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, wiedziałbyś że remont klatki zakończy się w październiku. Taka informacja została podana na początku sezonu. pzpn wyraził na to zgodę.
15 sierpnia 2007, 21:43 / środa
Remont klatki zakończy sie w pażdzierniku przyjedzie bydło druk-arki i znowu czeka nas kilku miesięczny remont klatki
16 sierpnia 2007, 00:07 / czwartek
odnośnik - a w składzie Białej Gwiazdy Ćwielong, Burns, Paulista, Brożek... Typuję wymęczone 1:0 z nerwówką do ostatnich sekund. :]
16 sierpnia 2007, 11:28 / czwartek
Kibice Piasta siedzieli w sektorze rodzinnym to moze i Jastrzebia tam wpuscic
16 sierpnia 2007, 11:37 / czwartek
Czemu nie osobiscie do nich chyba nic nie mamy
16 sierpnia 2007, 12:20 / czwartek
Ale do Zawiszy MAMY !!
16 sierpnia 2007, 12:36 / czwartek
WYJAZD DO GDAŃSKA ODWOŁANY!!!
Niestety musimy powiadomić wszystkich, że wyjazd do Gdańska zostaje odwołany! Wczoraj do naszego klubu przyszło pismo, o tym ze na stadionie Lechii jest remontowany sektor dla kibiców gości... Miejmy nadzieje, że nasi piłkarze mimo naszej nie obecności dobrze się zaprezentują i przywiozą z Gdańska 3 punkty! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

Info/ gksjbie.ovh.org/
16 sierpnia 2007, 12:36 / czwartek
Dajcie spokoj z zgodami jakis tam zespolow,bo znowu temat sprowadzi do naszych zgod i wyjdzie chujnia.
Prawda jest taka,ze Jasrzebie,to charakterni kibice i trzeba miec szacunek do takich kibicow.
Niech przyjada w jak najliczebniejszej grupie i niech zrobia tak jak Piast.
16 sierpnia 2007, 12:43 / czwartek
darkLG troche nie ogarniasz sytuacji na moje oko. może pamiętasz 3- lata temu mecz ŚLĄSK vs Jastrzębie w Jasztrzębi. wiesz może jaką Flage wywiesiło Jastrzębie do Góry Kołami. ja Ci Powiem Flage Lechii w której posiadaniu jest TERAZ ŚLĄSK Dzięki Partyzanckiej Akcji P.... z Śląska, więc przestań pieprzyć że do nich nic nie mamy tylko że do zgody mamy.
16 sierpnia 2007, 13:33 / czwartek
odnośnik
zdjęcie nr 7

o tym mowa, tez ich nie lubie, natomiast z drugiej strony skoro obiekt nie jest przystosowany do oficjalnego przyjęcia gości, to powinniśmy ich przyjąć na swoich sektorach, animozje, animozjami ale piłka nożna dla kibiców!!!

Borkowski musi odejść!
16 sierpnia 2007, 14:34 / czwartek
"Dla zasady" powinnismy ich przyjac na naszych sektorech.
16 sierpnia 2007, 14:45 / czwartek
Żeby przyjąć ich na naszych sektorach trzeba by się było dogadać z nimi to raz a po drugie z zarządem !
16 sierpnia 2007, 17:03 / czwartek
Głowa Dzieki za dołączenie załacznika i poparcie.
16 sierpnia 2007, 18:34 / czwartek
Jeśli fakt faktem remontujemy klatke moglibyśmy ich przyjąc ewentualnie oddzielić ich od Nas ale to nie mój problem ale jakbym był w skórze ich to jednak fajnie by było obejrzec mecz swojej ukochanej druzyuny na stadionie tak Wielkiej Lechii :)

Co do meczu licze znowu na Rybskiego, Pękiego i Andruta ale reszta też ma się spisywać jak nalezy !!! :)
16 sierpnia 2007, 21:11 / czwartek
TROCHĘ O ZAMIERZCHŁYCH CZASACH...
Nie było klatek...
Nie było ograniczonej puli biletów dla kibiców gości...
Przyjeżdżali kibice Arki, Widzewa, Gwardii W-wa, Zawiszy, Legii (PP), kupowali bilety w naszych kasach, zajmowali kawałek trybuny i dopingowali Swoich pupili.
Na takich samych zasadach my jeździliśmy na wyjazdy. Bez jakichkolwiek ograniczeń.
Chciałbym dożyć powrotu tamtych czasów...
Jasne, że było palenie flag, śledzie wiszące na szubienicach, bijatyki po meczu ... Ale mamy teraz XXI wiek, internet, przez który można umówić sie na "ustawki" i załatwić stare porachunki, o ile ktoś o nich pamięta ...
Uważam, że dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się z kibicami Jastrzębia i zaproszenie ich do Gdańska. Miejsca na trybunach starczyłoby dla wszystkich, widowisko byłoby ciekawsze, a goście nieliby okazję zwiedzić przy okazji 1000-letnie miasto. I pooddychaliby jodem.
16 sierpnia 2007, 21:23 / czwartek
Juz zaprosilem ;-)
A,ze wywiesili nasza flage do gory kolami,to ich sprawa.
To sa tylko kibice i nie musza wszystkich uwielbiac .
My tez nie wszystkich uwielbiamy,ale charakternych kibicow trzeba szanowac.
16 sierpnia 2007, 23:14 / czwartek
29 lipca 1989- 15 letni Wojciechowski, podaje do Marchela, ten dośrodkowuje w pole karne, Chociej i 1-0 dla Lechii. 4 marca 1990 rok, w bramce Lechii debiuje 18 letni Maciek Kozak. W obu meczach Lechia grała z Jastrzębiem!!! Panie Borkowski, może wydeleguje Pan Rogala do rezerw i da szansę Gackowi?? Aha zapomniałem, Pan nie ma jaj, a Rogal to pupilek.
16 sierpnia 2007, 23:26 / czwartek
Drogi kontrataku.
Nie badz takim pesymista !
Nasz ''trener'',znowu zrobi zmiany w ostatnich dziesieciu minutach i bedzie liczyl,ze to odmieni losy spotkania.
Refleks ma szachisty,no i z tymi jajami,to masz u mnie 1945% poparcia ;-)))
17 sierpnia 2007, 07:38 / piątek
kontratak -
Akurat żeś podał nazwisko chłopaka, który nie za bardzo potrafi grać w piłkę. Gacek, Dziengielewicz (poszedł chyba do Pucka grać) to zawodnicy bardzo przeciętni jeśli chodzi o V ligę a ty Gacka chesz w II wystawiać?
Jak już tak bardzo nie lubimy Rogala to proponuję Kalkę, Wiśnię, Kawę czy Pietrowskiego ale nie Gacka.
17 sierpnia 2007, 13:01 / piątek
kibiccc, no co ty nie wygłupiaj się, nie wiesz że my mamy bardzo zdolną młodzież ???
Jej największym przedstawicielem w I drużynie jest niejaki Robert HIRSZ !!! Założe się o flaszkę, że on jak i reszta naszych "talentów" (Dziengielewicz, Kawa, Gacek, Żuk) gdy bedą w wieku "Rogala", nie będą nawet w połowie tak dobrzy jak on dzisiaj jest słaby !!! Niestety taka jest prawda !!!!
17 sierpnia 2007, 13:25 / piątek
Marys spora racja, z tych wszystkich których wymieniłeś kreskę już dawno postawiłem na Żuku, Dziengielewiczu i Gacku. Co do Kawy i Hirsza ciągle mam nadzieję, szczególnie z tym drugim. Powoli przestaję również wierzyć w Pietrowskiego, biega jak by miał dupe z ołowiu, po za tym widziałem mecz MP juniorków z Hutnikiem Kraków był jednym z najgorszych na boisku a to przecież lider zespołu.
A tak wogóle to jutro tak zagramy:
Bąk-Wołąkiewicz, Manuszewski, Pęczak, Fechner (Rafalski) - Miklosik - Kaperkiewicz, Rybski, Andruszczak, Rogalski - Cetnarowicz
oczywiście ja bym wolał troche inaczej :)
17 sierpnia 2007, 14:38 / piątek
Kawka gol i siema nara :D
17 sierpnia 2007, 16:16 / piątek
jak miło ,że trener Borkowski nie przekreśla Fechnera, usprawiedliwieniem dla jego pupilka jest fakt, że nie jest on nominalnym lewym obrońca a prawym...i zapewne na prawej stronie biega też szybciej...KILL ME!!
17 sierpnia 2007, 17:31 / piątek
podobno bilety na mecze podrożały? - czy ktoś może potwierdzić te info
17 sierpnia 2007, 21:31 / piątek
ech, ja mam gorszy problem, bo poszły mi więzadła przedwczoraj i teraz mam taki usztywniacz na całej nodze z szynami... pytanie - czy wpuszczą mnie z tym? bo o kulach to chyba mogę zapomnieć?
17 sierpnia 2007, 21:33 / piątek
jak przejdziesz wykrywacz metalow to wejdziesz
17 sierpnia 2007, 21:44 / piątek
Bardzo smieszne !!! ;-)))

Co to za dowcipnis sie ze mnie smieje ?
17 sierpnia 2007, 22:52 / piątek
chwali sie nowe nabytki Kasperkiewicza, Rybe i Andruta a jakby zapominamy o Wołąkiewiczu który wydaje się pewniejszy niż Manu...
mam nadzieje oglądać otwarty mecz i wiele bramek - jedną wiecej dla nas
17 sierpnia 2007, 22:52 / piątek
W najbliższą sobotę w Gdańsku o godz. 17 Lechia zagra mecz z GKS-em Jastrzębie, w którym występuje wychowanek Biało-Zielonych, Krzysztof Rusinek.

- Widać po wynikach, że jesteśmy w bardzo dobrej formie. Można powiedzieć, że jesteśmy jedną z rewelacji początkowej fazy sezonu. Myślę że nikt się tego nie spodziewał. Oby udało nam się podtrzymać tą passę -powiedział dla nas Krzysztof Rusinek.

- Na pewno powodem naszej dobrej gry na początku sezonu jest to, że trener Piotr Rzepka bardzo dobrze poustawiał zespół. Poza tym, mamy w drużynie bardzo dobrych zawodników, którzy bardzo dobrze grają w piłkę - tłumaczy wychowanek Lechii.

- Każdy z nas daje z siebie wszystko, bo jesteśmy zawodnikami bardzo ambitnymi i walecznymi, grającymi w każdym meczu o zwycięstwo. Duży wpływ mają rezerwowi, którzy potrafią wejść i odmienić naszą grę i zadecydować o wygranej i myślę, że w tych rzeczach, oraz w kolektywie, tkwi nasza siła - dodaje piłkarz GKS Jastrzębie.

- Jeżeli chodzi o ocenę mojej gry, to nie mogę za wiele powiedzieć, ponieważ doznałem kontuzji i praktycznie nie mogłem grać. Dopiero teraz zacząłem grać i udało mi się nawet strzelić bramkę w sparingu z Wisłą Kraków. Także wszystko wychodzi na prostą i idzie ku lepszemu - dodaje z nutką optymizmu Krzysztof Rusiek.

- Porażka Lechii z Turem Turek na pewno była lekkim szokiem, ponieważ pretendent do awansu przegrał z niespodziewanie z beniaminkiem. Jednak chłopcy wygrali z Piastem oraz wywalczyli cenny punkt na trudnym terenie w Płocku i myślę, że najgorsze mają już za sobą - mówi Rusinek.

- Patrząc na poprzednie mecze Biało-Zielonych, na własnym boisku na pewno będzie ciężko ich pokonać na własnym stadionie i przy takiej publiczności My jednak nie zamierzamy Lechii ułatwić zadania i zamierzamy walczyć i wywieźć z Gdańska jakieś punkty - przekonuje napastnik gości sobotniego meczu.

- Na pewno okres gry w Gdańsku wspominam bardzo miło. Bardzo dobrze grało mi się przy takich wspaniałych kibicach. Będzie mi miło wrócić do Gdańska - mówi 26-letni piłkarz.

- Naszym celem, zresztą jak każdego beniaminka jest spokojne utrzymanie się w II lidze - mówi były piłkarz Śląska Wrocław.

- Uważam, że najgroźniejszą bronią Biało-Zielonych są kibice tego zespołu. Potrafią oni stworzyć niesamowitą atmosferę na trybunach dopingując swoich piłkarzy. Do tego potrafią świetnie się prz tym bawić - chwali fanów Rusinek.

Przypomnijmy, że Krzysztof Rusinek był piłkarzem Lechii Gdańsk od lipca 2004 do grudnia 2006 roku. Ostatnio został wypożyczony do Śląska Wrocław, a przed nowym sezonem sprzedany do GKS Jastrzębie.

Powodzenia dla Rusinka info z forum gksjbie
17 sierpnia 2007, 23:38 / piątek
"Przypomnijmy, że Krzysztof Rusinek był piłkarzem Lechii Gdańsk od lipca 2004 do grudnia 2006 roku."
Ja natomiast przypomnę, że to wychowanek Lechii, a nie piłkarz z naboru, bo po wypowiedzi tak można zrozumieć.

W podstawówce, wymiatał wszystkich właściwie w każdej dyscyplinie sportowej, był o kilka klas do przodu,podobnie w Ogólniaku. Szkoda sezonu w Gryfie , szkoda sezonu w Śląsku, teraz mógłby Rogala zmienić :)

Pozdrowienia dla Krzyśka od kumpli z Długich Ogrodów! Do zobaczenia na meczu.
18 sierpnia 2007, 09:08 / sobota
Czy ktoś się orientuje czy na dzisiejszym meczu będzie "sektor rodzinny"?
18 sierpnia 2007, 09:28 / sobota
będzie jak na kadym u nas w tym sezonie, jest to prośba Nie Jakkiej Firmy Energa.
18 sierpnia 2007, 10:51 / sobota
Bardzo dobry pomysł z tym sektorem teraz moja corka mowi tylko o Lechii :))
18 sierpnia 2007, 10:55 / sobota
To jest jedyna ''epidemia'',ktora mnie cieszy ;-)))
18 sierpnia 2007, 11:19 / sobota
Nie wiem co lepsze: żeby LESIA wygrywała ale naturalna koleją rzeczy będzie posadka Borka czy może wtopienie dwóch, może trzech meczyków ale w konsekwencji zmiana trenera... chiałoby się jednego i drugiego...
...a my swoje... Borek musi odejść...
18 sierpnia 2007, 12:12 / sobota
Siemion- niebardzo rozumiem.

Można być za zmianą trenera, kiedy drużyna nie osiąga wyników. Ale jeśli drużyna wygrywa, to chyba trener też ma w tym współudział ??

Osobiście uważam, że jeśli drużyna będzie w każdym meczu grać tak jak w 2 połowie w Płocku (oprócz skuteczności), to nie ma się co czepiać Borka. Sam przyznam się do błędu, że zbyt szybko go skreśliłem. Jednak jeśli Lechia będzie grać to co w Turku, czy z Piastem (pomimo zwycięstwa), to będę za zmianą.

Dziś pojedziemy gładko 4-0 !!!!!!! :)
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.427