Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - GKS Jastrzębie /18.08.07, g.17.00

strona 3/4

18 sierpnia 2007, 19:36 / sobota
Siemion- niebardzo rozumiem.

Można być za zmianą trenera, kiedy drużyna nie osiąga wyników. Ale jeśli drużyna wygrywa, to chyba trener też ma w tym współudział ??

Osobiście uważam, że jeśli drużyna będzie w każdym meczu grać tak jak w 2 połowie w Płocku (oprócz skuteczności), to nie ma się co czepiać Borka. Sam przyznam się do błędu, że zbyt szybko go skreśliłem. Jednak jeśli Lechia będzie grać to co w Turku, czy z Piastem (pomimo zwycięstwa), to będę za zmianą.

Dziś pojedziemy gładko 4-0 !!!!!!! :)

Zeto.
Jesteś osobą, którą bardzo szanuję na tym forum, no poza Glowaka, ale Jego z innych powodów.
Jeśli chodzi o zmianę trenera, to napisałem tak, ponieważ nie znoszę wypowiedzi i systemu gry prowadzenego przez NASZEGO Trenera.
Wiem, wiem, zaraz pewnie napiszesz, że nic nie wiem na ten temat i wogle. To jest prawda, bo Go nie znam ale z pewnych powodów zdanie swoje mam.
Nie zamierzam czekać, aż wtopi kilka meczów żeby Gościa obsmarowywać, bo przegra kilka meczyków.
Wiem, co pisałeś o Borku i wiem też, że wcześniej przyznałeś się, że teraz zmieniłeś pogląd na Jego temat. Ale tu teks mój zatacza kółko. Mam szacunek wielki do CXiebie ponieważ widać po zamieszczonych przez Ciebie postach, ze masz spore pojęcie na to, co dzieje się w NASZYM KLUIBIE a tym bardziej powinieneś wiedzieć, czemu nie było awansu w zesłym sezonie i wogle. Nie często się udzielam na forum, zarówno na lechia.net jak i na lechia.gda.pl ale to nie znaczy, że nie czytam albo nie wiem, co i jak jest w klubie... na wielu szczeblach hierachii...
...my wierzymy... borek musi odejść...
18 sierpnia 2007, 19:44 / sobota
Były momenty, że gra im się kleiła i jako tako to wyglądało. Potrzebujemy dokonać czterech zmian i będzie ok. Musimy oddać/sprzedać;) Buzałę, Rogalskiego, Cetnara i oczywiście Borka - mistrza taktyki. Mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu sam odejdzie... To co wyprawia Maciek z Klanu w teamie z Rogalem to mistrzostwo świata...
18 sierpnia 2007, 19:50 / sobota
Rombis ,to nie bedzie takie proste ,nikt ich za darmo nie wezmie
18 sierpnia 2007, 19:54 / sobota
Cięzko jest wygrac przeciwko dwunasce !!!!
sedzia najgorszy chyba jaki był tu w ostatnich latach - dwa karne !!! mnustwo fauli !!! nie panował czasami nad tym co sie dzieje !!!
dlaczego został zmianiony Andruszczak ???? czy był zmeczonu lub kontuzja ?? bo innego wytłumaczenia nie widze - przeciez to najleprzy zawodnik ostatnich meczy !!!!
Bąk zasłużył na duze brawa super parada przy rzucie wolnum w pierwszej połowie i obrona karnego !!!!
zmiany nie trafione i duzo za pozno ( wejcie Kalki za Rogala )
Buzała nic nie wniósł i szkoda że Cetnar zszedł bo w kancówce przy wrzutkach w pole karne zawsze on moze cos wepchnąć !!!!
pozastaje miec nam nadzieje ze w srode sie zrewanzuja !! - bo polania w. nie jest teraz na fali porazka z motorem i brak najlepszych napastników trzeba wykorzystac !!!!

LG !!
18 sierpnia 2007, 19:56 / sobota
nie może byc tak że wygrywamy 2:1 i w obrąbie naszego pola karnego jest conamnie j tyle zamo zawodników drużyny przeciwnej. O ile się nie mylę tego typu sprawy nazywa się "taktyka".
Kolejny pięknyb mecz Ryby. Bączek ratuje dwukrotnie remis a Pęki zachowuje się jak frustrat. Gościu juź nie potrafi nad sobą zapanowac. Dobrze że liniowy nie widział jego akcji po utracie 2 gola. Potem przeszedł się po przeciwniku na oczach sędziego. Moim zdaniem 2 razy zasłużył na czerwień.
18 sierpnia 2007, 20:12 / sobota
Nie ma to jak zganiac teraz na sedziego itp...dajcie luzu kibice :) sam Rybski niczego nie zrobi...Borek musi odejść by coś tknęło Gdański zespół, taktyka kopacza nic nie przynosi....gol Rybskiego nic tam nie wypracowane...gol Wiśni...błąd obrońcy...a tak nic przejzystych sytuacji...zenada.
18 sierpnia 2007, 20:15 / sobota
Borek powie po meczu... "wazny punkt na ciezkim terenie" ;]

hmmm szkoda ze Kalkowski nie mogl zmienic dwoch zawodnikow... Buzaly i Rogalskiego... ;] no ale coz...

oby Polonia nie podniosla sie po Motorze do srody...
18 sierpnia 2007, 20:17 / sobota
Kto grał na skrzydle z ''11-tką"?
18 sierpnia 2007, 20:21 / sobota
dla mnie absolutna porazka zero taktyki, to już nie jest 3 liga samo kopanie już nie wystarcza, dobra postawa jedynie Bąka, Rybskiego,Andruszczaka i Wiśni ewentualnie tylko oni zasługują na OE
18 sierpnia 2007, 20:22 / sobota
Andruszczak grał z 11; ciekawe czemu mistrz taktyki go zmienił ... i to na kogo :)
18 sierpnia 2007, 20:25 / sobota
Boże, niech ten Buzała zakończy już 'karierę'. Swoją drogą chciałem zauważyć, że w ogóle nie mamy zmienników :/
18 sierpnia 2007, 20:30 / sobota
suliklg za co wyrozniłes Andruszczaka jak srednio zagrał.Nie mozna dawac mu wyroznienia za nazwisko.Tak swoja droga to zagrał o niebo lepiej od BUZAŁY(przeciwnicy mieli WIELKI RESPECT jak on miał pilke :))
18 sierpnia 2007, 20:30 / sobota
Wg mnie fatalnie gra Miklosik. Zero techniki, wogole go nie widać, nic pozytecznego nie wnosi do gry. I to nie tylko w dzisiejszym meczu , ale nawet w poprzednim sezonie.
18 sierpnia 2007, 20:34 / sobota
ok moze średnio w kontekscie swojego poziomu, ale na tle innych zawodników( np.buzały czy rogalskiego) to moim zdaniem całkiem przyzwoicie
18 sierpnia 2007, 20:34 / sobota
Borkowski proszę wypierdol tego Buzałe i jeszcze Rogalskiego >patałachy niech się nauczą w piłke grać!!!!!!!
18 sierpnia 2007, 20:40 / sobota
ale to jest moim zdaniem to jest coś nie tak, wszyscy się znich smieją grają z meczu na mecz gorzej a są cały czas wystawiani, czy działacze, trenerzy naprawde nie widzą ich nieudolności, nie rozumiem tego kompletnie
18 sierpnia 2007, 20:41 / sobota
Siemion- po drugiej połowie w Płocku, pomyślałem sobie, że może coś jeszcze z tej drużyny będzie. Po dzisiejszym meczu, wiem że z Borkiem drużyna się uwstecznia. BOREK MUSI ODEJŚĆ !!!!!!!
Mam dość jego pupila Rogalskiego!!!!!!!!!!!!

Lechia zagrała słaby mecz. Jastrzębie wyszło jakby miało po 5 kg w pampersach, a nasze orły nie potrafią tego wykorzystać. Na dobrą sprawę, nie ma zawodnika, którego za dzisiejszy mecz można by wyróżnić. No, chyba ża Bączka, za dwie świetne parady.

wrzeszczanin- Lechia grała w 9 przeciwko 11. Śędzia, może nie radził sobie nabosiku zbyt dobrze (brak kartek dla Pekiego i ManU), ale karne podyktował zgodnie z przepisami. Za pierwszego Pęki powinien dostać żółtą kartkę. Za wyczyny w drugiej czerwoną.

Po co na boisko wychodzi Rogalski ????????? Na spacer ?? Przecież jemu piłka przeszkadza !!!!!! Ciekawe czy trener widział, jak w drugiej połowie kilka razy o mało nie przewrócił się na piłce :-)))
18 sierpnia 2007, 20:59 / sobota
dla mnie dzisiejszy mecz rogala to jest pomyłka kurwa . to co tem chłop robi to jest poprsitu żenada . nie wiem z jakiej paki on gra od 1minuty .. . cetnar dzis to samo . dramat . jeden strzal i nic poza tym . miklosik , tez nic ciekawrgo nie pokazal . ten wysoki chudy ( nie wiem kto to jest ) ale tez dno . ryba jak zwykle zajebisty mecz w pierwszej polowie robil co chcial z obroncami i pomocnikami jastrzebia . Bączek .. co tu duzo mowic . kazdy kto był na mecz to widzial ze Mati to absolutny nr 1 w bramce Lechii . dobry tez mecz Pękiego ale nie potrzebne jego faule niektore bo mogl dostac czerwien . sedzia to kurwa nie wiem co ona tu wgl robil bo nic tylko go zajebac .;/ . o dopingu nie bede mowil bo widze ze nasz młyn to w pierwszej polowie sie przeniosl na łuk a pod zegarem to wszyscy prawie piknikowali . poz wzgledem gry pierwsza polowa byla niezła . druga juz troche chyba slabsza . bodajze 1 strzal celny ? a doping dopiero w drugiej polowie zaczal powstawac w młynie . mecz dosc ciekawy ale sedzia zjebal ewidentnie to widowisko . mecz na 3+ a doping na 2+ bo widac ze nie ktorym na prawde chcialo sie podrzec te ryje .
18 sierpnia 2007, 21:02 / sobota
miejmy nadzieje ze z Polonia beda 3 pkt choc na prawde bedzie ciezko ..
a jeszcze jedno .. bo zapomnialem .. BOREK WYPIERDALAJ !
18 sierpnia 2007, 21:07 / sobota
Nie będę odkrywczy, ale prawda jest taka że z tym trenerem to walczyć będziemy o utrzymanie, a nie awans. Sama drużyna nie jest zła, nawet z Rogalskim, Cetnarowiczem i Buzałą można grać jeżeli ktoś mądrze pokieruje grą, a to niestety przerasta BorkA.

TRENERZE, OKAŻEMY CI WIELKI SZACUNEK JEŻELI SAM ODEJDZIESZ.
Czy nie widzi Pan, że to dla Pana za wysokie progi?
Myslę ze zaprzepascił Pan swoją szansę, więc proszę nie oszukiwać więcej nas - kibiców!

Słyszałem pogłoski, że nasz trener jest nie do ruszenia, gdyż za dużo w niego zainwestowano. Jeśli to prada to życzę zarządowi powodzenia w realizacji celu jakim jest awans do 1 ligi..
18 sierpnia 2007, 21:10 / sobota
Mecz dobry! Dobrze gral Baczek , Wisnia po zmianie i rejczel Rybski... Bronilem Buzaly ale dzis nawet pilki nie potrafil dobrze podac. Dramat w koncowce :/

Po meczu zostalem jeszcze troche i zauwazylem cos dziwnego Borek zawolal all pilkarzy i kazal biegac :O Czy to bylo za kare ? All biegali oprucz Baczka >:)

Na miejscu pilkarzy bym powiedzial Borkowi zeby sam zapierdalal :]]]]

Warszawa w srode bedzie zdobyta!
18 sierpnia 2007, 21:22 / sobota
szacunek dla przyjezdnych

bravo baczek szkoda straconych 2 ptk mecz do wygrania nie mozna
probowalem bronic borka ale czas naprawde zmnienic zdanie znow ten buzala chlopak nie wie gdzie i po co gra k.....kreci sie sam ze soba no i fakt ze miklosik jest nie do poznania :(

ogolnie wkurwiony czas na zmiany w sztabie i druzynie
18 sierpnia 2007, 21:33 / sobota
DO CZAS WALKI !!!
Ty ciemnoto jak sie nie znasz to nie krytykuj, po to robi sie rozbieganie po meczu (jako wstep do odnowy) by schodzic do sztni na rozluznionych miesniach a nie pospinanych. po meczu jest takie zakwaszenie w miesniach ze własnie po to robi sie rozbieganie jełopie aby jak najszybciej miesnie doprowadzic do odnowy.Tak sie robi w kazdej druzynie OE i na całym Swiecie rozbieganie trwa przewaznie 2 razy 10 min.Wiec nie krytykuj czegos o czym nie masz najmniejszego pojęcia.Wielki trener sie znalazł poczytaj najpierw zanim cos skomentujesz Fiucie !!!
18 sierpnia 2007, 21:41 / sobota
Niestety, dzisiejszy mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że z tym trenerem i z jego paroma zawodnikami nic w tej lidze nie osiągniemy !!! Ten remis to dla nas nic innego jak PORAŻKA !!!! Najbardziej jednak wkurwia mnie to, że mamy tego samego trenera już od 2 lat, a drużyna ciągle nie ma stylu !!! Mało tego odnoszę wrażenie, że się wręcz cofamy, a wszystkie lepsze momenty naszej gry to dzieło przypadku lub efekt indywidualnych umiejetności naszych grajków, które wielu z nich przecież posiada.
O ile za Borka dość łatwo znajdzie sie jakaś alternatywa (patrz nowy trener), to co w zamian za 3/4 ataku Cetnara Buziego i Rogala ????!

A propos sedziowania. Było jakie było i lepszego nie należy sie raczej długo w II lidze spodziewać. Pierwszy karny ewidentny, drugiego nie widziałem, ale na miłość boską niektórym na trybunach pierdoli sie już w głowach widząc przyczynę porażki (remisu) w pracy sędziego !!!
18 sierpnia 2007, 21:45 / sobota
Dlaczego tylko dwa karne przeciw Lesi?! Może należało podyktować 14?! Ładny byłby wnik: 2:3...
ps. Jeśli bramka na 2:2, jak leżał zawodnik na boisku, to gratuluję Jastrzębianom - kurestwa.
pozdro all
18 sierpnia 2007, 21:50 / sobota
eljot- a zauważyłeś kilka minut prędzej grę fair Lechii ??? Zawodnik Jastrzębia leżał na boisku, a nasi grali dalej kończąc akcję strzałem ????

Mi się wydaje, że to był ich rewanż, a że skuteczniejszy. No cóż, my mamy Rogala, oni Rusinka.

Niech trener odpali jeszcze kilku zawodników co potrafią kopać piłkę i ściągnie 4-5 Rogali i Spichlerów. Wtedy będzie "jechać" ze wszystkimi !!!!!!!!!!!!!
18 sierpnia 2007, 21:55 / sobota
Zeto - gracze Jastrzębia sami rozgrywali piłkę jak leżał ich zawodnik... Lechia im ja odebrala i stworzyla akcje zakonczona strzalem.
18 sierpnia 2007, 22:06 / sobota
Ja widziałem , że parę minut wcześniej w identycznej sytuacji "fair play" Buzała mając przed sobą tylko bramkarza spudłował okrutnie. Cała pomoc i obrona Jastrzębia stanęła wtedy spodziewając się gwizdka sędziego. Gdyby strzelił to byłoby ok, ale jeśli to oni nam strzelili to jest juz skandal, tak ??? Jak dla mnie to bardzo dziwna retoryka !!!
18 sierpnia 2007, 22:12 / sobota
Kiko, nie kumasz najprostszych zasad footbolu, czemu oni stanęli ? No czemu ? Ano właśnie temu, że przy piłce był kto ? No kto ? Wirtuoz Buzała i byli pewni, że spierdoli... A czemu dziś nikt nie krył Rogalskiego ???
18 sierpnia 2007, 22:13 / sobota
Co jak co ale trzeba przyznać ,ze meczyk był emocjonujący.Różnie mogło się skończyć.Szkoda 2 pkt-ów.Jastrzębie pokazało sie z dobrej strony,oczywiście poza sytuacją boiskową na 2-2.Przede wszystkim byli chyba lepsi kondycyjnie.Co do naszych kopaczy to =Bąk na + za 2 parady =Rybski na + tylko po co chłop tak się zazyna na początku jak później mu kondycji brakuje =Wiśniewski na + wszedł i strzelił bramke =Rogalski na -- za wszystko =Cetnarowicz na -- za drewnowatość =Buzała na ...szkoda gadać
18 sierpnia 2007, 22:18 / sobota
Witam kolege Zeto i wszystkoch forumowiczow.Chcialbym na goraca ocenic niedawno zakonczony mecz.Najlepszy zawodnik Lechii Bak! Wpierwszej polowie najlepszy byl Rybski.Nie pamietam juz tak udanego transferu w Lechii.Bak dla mnie man of math. Obroniony karny i wyciagniecie spod sztangi pieknego strzalu Wawrzyczka.Podobal mi sie rownierz Woloakiewicz.Rogalski na swoim poziomie.Zeto pisze zed to pupilek Borka.Nic na ten temat nie wiem,wiec nie bede sie wypowiadal.Zreszta pamietam ze Rogalski byl sprowadzony na miejsce Krolika.Tak sie sklada ze ja tez pochopdze z Mlawy ale Maciek naperwno gra ponizej oczekiwan.W Kszo mial duzo lepsze mecze.Fak faktem ze tam dotad jak trenerem byl Masztaler to tam grano na niego i troche tych bramek strzelal.Wiem Zeto ze to jest twoj "ulubieniec"..ale pokaz mi w tej chwili skrajnego lewego pomocnika(z lewa noga)Wystarczy ze mamy juz lewych prawonoznych obroncow.Nie wiem czemu odpala sie Rusinka wychowanka , a zostawia Buzale . przeciez oni graja podobnie tlyko dla mnie Rusin jest szybszy, i lepszy technicznie , zreszta dzis swoje zrobil czyli karnego.Co Buzala wniosl dzis do gry kazdy widzial.Cetnarowicz dzis sie tylko przewracal.Niby go przewracali.Spojrzcie na Wawrzyczka. podobna postura.Jego nawet Miklosik faulem nie mogl zatrzymac!Jak czolg!Remis zaasluzony. Widac dobra prace Rzepki.Ktos tu napisal ze druga bramka strzelona nie fair play.Kiedy zawodnik przyjezdny lezal, nasi tez pojechali tylko Rybski nie trafil.tamci zrobili to samo w rewanzu, tylko z lepszym skutkiem.Co do Rybskiego to dawno nie bylo tak udanego transferu.Podobnie Andruszczak.Nawet nie chce mi sie myslec co by bylo zeby ich nie bylo. Lechia w ogole by nie istniala.A przeciez duzo nie brakowalo.Byla jeszcze szansa na Markowskiego z GKS u, al;e podobno rozeszlo soe o drobna sume w kontrakcie.CZYTALEM zE Grzybowski poszedel do Polkowic. Nie wierze ze w 4 ej lidze dostal wiecej niz by dostal tutaj.Moze kolego Sierpinski warto bylo sie skontaktowac z tym zawodnikiem przeciez jest z Tczewa.Pozdro dla kibiocow Lechii!
18 sierpnia 2007, 22:23 / sobota
Mialkus; dużo racji choć ciężko się to czyta... albo za dużo % albo ...klawiatura japońska :)

Pozdrawiam
18 sierpnia 2007, 22:30 / sobota
Polecam dzisiejszą wypowiedź Bączka dla gdańskiej telewizji.
Jedzie po całości i zgodnie z prawdą zachowanie graczy GKSu i postawę naszej obrony przy drugiej straconej bramce oraz przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych za stan murawy oraz brak możliwości trenowania na płycie głównej. To jest k*** skandal i ktoś za to powinien odpowiedzieć.
18 sierpnia 2007, 22:31 / sobota
w koncowej czesci tekstu mialem na mysli Andruszczaka i Peczaka.Naprawde az strach pomyslec co by bylo zeby Peczak odszedl a za nim napewno Andruszczak, bo przeceiz to Peki sciagnal Andrusa do Lechii i mamy silna prawa strone.Ale faktem jest ze Pecxzak nie panuje nad emocjami..Pawel pomysl zanim zrobisz babola i oslabisz zespol!
18 sierpnia 2007, 22:32 / sobota
BORKOWSKI ..... CO !? Ty już wiesz co !!!!!!!!!!

Borkowski musi odejść.

PS: Na następnym meczu robimy zbiórkę na pensje Borka do końca kontraktu, bo facet nie ma jaj, ani za grosz honoru, aby z podniesionym czołem zrezygować!
18 sierpnia 2007, 22:33 / sobota
Mialkus
"Wiem Zeto ze to jest twoj "ulubieniec"..ale pokaz mi w tej chwili skrajnego lewego pomocnika(z lewa noga)Wystarczy ze mamy juz lewych prawonoznych obroncow."

Napewno Kalkowski. Mógł być Rusinek, ale w oczach trenera był niestety za słaby. Mógłby być Grzybowski, ale Lechia "przegrała" z Polkowicami, mógłby być każdy junior, który nie przewraca się na piłce.
Naprawdę nie mam nic przeciwko Rogalowi. Może to i fajny chłop, może świetnie opowiada dowcipy, może potrafi wypić piwo jednym łykiem, może połyka ogień, może szybko jeździ na motorze, może jest z niego niezły jebaka, może....
Na pewno nie umie grać w piłkę !!!!!

diraj:
"Rybski na + tylko po co chłop tak się zazyna na początku jak później mu kondycji brakuje"

Jak się na boisku zapierdala za trzech (za siebie, za Rogala i za Cetnara), to niestety sił brakuje. Szkoda że trener tego nie widzi. Ja czekam na wypowiedzi, że Rybski zawodzi, a Andruszczak nie spełnia pokładanych w nim nadziei. No bo przecież ktoś musi być winny !!!!!!!
18 sierpnia 2007, 22:36 / sobota
WITAM NIE BYłEM NA MECZU A CHCIAłEM SIę DOWIEDZIEć CZY BYLI NA MECZU OBECNI KIBICE JASTRZęBSKIEJ GIEKSY? JAK TAK TO ILU ICH BYłO ?
18 sierpnia 2007, 22:38 / sobota
Co sie dało zauwazyć to kompletny brak pomysłu na gre. Nie ma co winić zawodników, bo to trener ich wystawia i kaze grać a ze nie potrafia to i co niektórzy juz nie bedą potrafili. Momentami gra jescze jakos wyglada ale kreuja ja zawodnicy którzy przyszli do drużyny. Z miesiaca na miesiac pozostali graja coraz gorzej. Az strach pomyslec co bedzie jak do poziomu pozostałych dopasuje sie Rybski. Druzyna ma duzy potencjal ale trzeba umiec go wykorzystac. Co robi trener dlaczego nic nie zmiania skoro po strzeleniu bramki Nasi postanowili przechodzić reszte meczu. Zero reakcji. Najbardziej irytuja mnie przejcia z obrony do ataku. Jak rozumiem gramy nominalnym jednym napstnikem po to aby do akcji wlaczali sie boczni pomocnicy i srodkowi, a u nas wyglada to tak ze piłke na srodku przejmuje Rybski pedzi do przodu a tam pusta łaka i jeden koń, ktory nie za bardzo wie co ma zrobic. Jescze w zeszłym sezonie koń był w formie i potarfił czasami cos zrobic natomaist w tej chwili jest bezradny. Troche szkoda mi Kapsy bo dobry zawodnik (Nie neguje absolutnie pozycji Bąka bo on jest nr 1)ale zastanawiam sie czy nie wstawić go za Rogala albo wpuszcać zamaist Buzały. Podejrzewam ze swoimi warunkami przynajmniej zrobi jakies wrazenie na przeciwniku a to przynajmniej będzie już coś.
18 sierpnia 2007, 22:38 / sobota
Nie Rombis. Procentow nie za duzo. Dziecko mi sie budzilo i staralem, sie szybko pisac . Nawet nie sprawdzalemnawet niedociagniec.Pozdro!
18 sierpnia 2007, 22:38 / sobota
zenek, a co ciebie to za przeproszeniem obchodzi ??

wejdź sobie na forum Jastrzębia i tam pytaj.
18 sierpnia 2007, 22:47 / sobota
Zeto! Kalka to nie jest zawodnik na caly mecz.Jego ostatni atut jaki mial skonczyl sie ! czyli gra jeden na jeden! On w tej chwili nie potrafi wygrac pojedynku jeden na jeden co musi umiec skrajny pomocnik.To jest zawodnik tylko na podmeczonego przeciwnika.Jest ostatnmi sezon w Lechii.Co do Rogala to ja go absolutnie nie bronie!Nie idzie mu to fakt,ale mi sie wydaje ze za ostro z nim jedziesz ze nie umie grac w pilke!Gwarantuje ze jak strzelil hat trik w Gdansku bralbys go od razu wtedy!Dajcie chlopu troche spokoju.
18 sierpnia 2007, 22:54 / sobota
Lechia nie grała źle. Napewno prawe stroną mamy silną i przedewszystkim waleczną. Ale aż za bardzo Pęki i jego gorąca głowa ehhh. Cóź wg. mnie i tak wybaczyć mu to mozna bo sie nie zmieni. Rybski ehh takiego kogoś Nam było potrzeba szybki, przebojowy z wizją gry i ten drybling :) Bączek ładnie karnego wyjął a euforia była taka sama albo wieksza jak przy golu:) Niestety 4 mecze rozegrane i tylko 5 pkt. Nie jest dobrze no ale co poradzić trzeba walczyć dalej i ciułac oby jak najwięcej 3 punkcików.
18 sierpnia 2007, 22:55 / sobota
Mialkus;
proszę Cię, ile czasu jeszcze potrzebuje Rogal, widzisz jak gość biega, jak wychodzi na pozycje, jak przyjmuje pilkę ? To jest jakaś masakra panowie :)
Techniką dorównuje mu drewniany Cetnar, choć on jest nawet lepszy; w Cetnara jak ktoś dobrze przyceluje i pierdolnie z całej siły a on się nie potknie (albo nieraz potknie) to piłka się od niego tak elegancko odbije, że wpadnie do siatki.
Myślę, że z Buzały, Cetnara i Rogala będą się śmiały nasze wnuki, oczywiście z legend bo mam nadzieję , że nie nie z ich następców w Lechii
To jest jakaś masakra, panowie:)
18 sierpnia 2007, 22:57 / sobota
mialkus- gwarantuję, że jedynego hattrika, jakiego może strzelić Rogal, to trojaczki. On przewraca się na piłce, nie ma przyjęcia, nie potrafi się ustawić, nie biega i nie ma odbioru.

Przepraszam, ale wolę walczącego bez sił Kalkę, niż Rogala w pełni sił. Skoro Rogal się spala przy dużej publice, niech odejdzie do jakiegos Kmity, albo Heko. Ale na Boga, niech nie męczy nas takimi występami !!!!!!!
18 sierpnia 2007, 23:00 / sobota
Zeto nie ujmuj Kmicie jak nie morzsz jej Dodać, lepie niech idzie do Izolatora Buguchwała.
18 sierpnia 2007, 23:02 / sobota
Ludzie ale sie błaźnicie gadacie o buzale i rogalskim ( dla mnie to też picze)
Ale obrone mamy do dupy!!! Ofensywa nie wygląda tak tragicznie wkońcu bramki zdobywamy, ale za to tragicznie wygląda OBRONA i od niej trzeba zacząć....

Bąk jak zwykle zajebisty na lini ale gorzej jego wybicia piłki wyglądają....

Wiśnia Rybski wielkie brawa

buzała jak zwykle słabo
Rogal musi popracować nad przyjęciem piłki

A Borka już dawno bym wyjebał....
18 sierpnia 2007, 23:18 / sobota
Rozbawiles mnie kolego Zeto.Rogal ma juz dwojke dzieci to pewnie jakby strzelil tego "twojego " hat trika pewnie by sie troche zdziwil..A powaznie.Masz racje, jasne.Pila mu oskakuje od nogi, zaweza gre, traci. Ok.Ale spojrz na innych!Buzala, Cetnar(jeden z najwyzszych kontraktow!)coraz slabszy Manuszewski,bezbarwny Miklosik,nienadajacy sie na druga lige Fechner, i w koncu czlowiek ktory wydaje mu sie ze jest Michniewiczem-Borkowski!Chcualbym zeby w koncy szanse dostal Jacek Grembocki.Moze w koncu niektorym zamknalby by usta.Pozdro p.Jacku Do zpobaczenia w srode.
18 sierpnia 2007, 23:20 / sobota
mialkus - Nie zaskoczyłem wcześniej, że jest ktoś tak kumaty - pozdrawiam.
Generalnie, to wynik nie jest zły. Hanysy biegały i remis im się w sumie należał, bo L mogła przy 1:0 grać o bramkę i byłoby pozamiatane...
Nie trzeba było być fachowcem, by stwierdzić, że GKSJ będzie bardzo wymagające. No i fajnie, że mamu punkt!
Potrafmy się cieszyć z tego co mamy!
Na razie tego nie potrafimy :(
18 sierpnia 2007, 23:26 / sobota
Widzicie, nie mógł powiedzieć, że wywalczył punkt na gorącym terenie, bo:

- U siebie, przy takiej publiczności nie mogę powiedzieć, że zdobyliśmy punkt, ale straciliśmy dwa - ocenił "Borek" remisowy wynik.

I znów powtarza się sytuacja (ostatnie słowa cytatu), że wszyscy są winni, tylko nie trener.
- Dziwi troszeczkę nerwowość. Bardzo chcieliśmy wygrać i powetować sobie stratę punktową z Płocka. Widać było makamenty, jak krótkie utrzymywanie się przy piłce czy brak "cwaniactwa" boiskowego przy dowożeniu wyniku do końca. Czasami warto wybić piłkę w trybuny, przerwać akcję. Była taka możliwość w przypadku Rybskiego.
18 sierpnia 2007, 23:27 / sobota
do Eljot: z czego tu sie cieszyc?!!!! Czlowieku to jest juz 3ci sezon w 2lidze i huj nam idzie! Jak nie mamy aspiracji o awans to niech nam kibicom to powiedza, ze dopiero w 2010 bedzie awans jak zbuduja Arene Baltycka. A tak ,to my wszyscy sie tylko wkurwiamy, ze nic nie idzie!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.484