Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - GKS Jastrzębie /18.08.07, g.17.00

strona 4/4

18 sierpnia 2007, 23:28 / sobota
Eljot:
nie widziałeś meczu, czy teraz juz problem z pamięcią? Faktycznie GKS grał ok ale zmienijąc wcześniej Rogala, nie wprowadzając Maćka z Klanu i pozwolić dalej grać Andruszczakowi można było wygrać. Ale żeby to zrobić ? Trzeba nie mieć głąba trenera... A co zrobić żeby takie mecze wygrywać ? Trzeba jak najszybciej Borka wyjebać
18 sierpnia 2007, 23:38 / sobota
mialkus- wszystko racja. Tyle tylko, że błedy Fechnera trener w końcu dostrzegł, Cetnara od czasu do czasu zmieni, a Rogal jest nie do ruszenia. Poza tym, nie można tłumaczyć nieudolności tym, że inny jest tak samo słabym. Takich zawodników niestety trzeba odpalać !!!!!!!
Takich trenerów, niestety też.
18 sierpnia 2007, 23:45 / sobota
Zeto: ja to juz pisze od poczatku tego roku, ze Borek nie nadaje sie na trenera naszej Lechijki, niech trenuje drugi zespol! Ku..a ile mamy czekac na jakis sukces??? Jestesmy glodniejsi jak wilki po zimie wejscia do OE!
18 sierpnia 2007, 23:50 / sobota
ZETO ty chyba ostro jestes zirytowany postawa Rogalinho bo w kazdym poscie w tym temacie poswiecasz mu zdanie hehe
18 sierpnia 2007, 23:51 / sobota
Ciekawe kto polecił Rybskiego naprawdę szacunek , w Widzewie mówili ze wiecznie na wypożyczeniach i ze slaby fizycznie... te 70min gra dobrze powiem więcej ZAJEBIŚCIE
19 sierpnia 2007, 00:09 / niedziela
Ja proponuje juz dzis Buzale i Rogalskiemu i temu trzeciemu Maradonie...Speichlerowi, czy jak mu tam, co przylazl z Jagiellonii, przyznac po gwiezdzie w Aleji Gwiazd. Na co kurwa czekac ?!

Czy damy im jeszcze z 9 sezonow czasu, zeby sie rozegrali i zagrali dobrze choc w jednym meczu ?

Co robic, co robic ???
19 sierpnia 2007, 00:24 / niedziela
WujekDobraRada- Aleja Gwiazd tak, ale pod jednym warunkiem !!!!!!! Gwiazdy nie mogą być z jakiegoś tam brązu, czy innego szajsu. To musi być ZŁOTO WYSADZANE DIAMENTAMI !!!!!!!!!! I KONIECZNIE PODŚWIETLANE !!!!!!!
19 sierpnia 2007, 01:13 / niedziela
Z napisem "pozdrowienia od Borkowskiego..."
19 sierpnia 2007, 01:17 / niedziela
moze jak tak nie lubimy borka zrobimy jakas demastracje anty ?
bo to co sie dzieje to przekracza granice.
po turku widzialem ze po awansie..
CHLOP NIE MA POJECIA O TRENOWANIU...TO NIE JEST TRENER TYLKO BYLY ZAWODNIK...

Borek = ROGAL, FECHNER
19 sierpnia 2007, 01:18 / niedziela
Najwiekszy błąd to sciagniecie Andruta,bo jak wszedł Buzi to miałem z niego ubaw:).Jednak Borek myslał głupim tokiem myślenie,bo miał swiadomosc,ze jak Andrut dostanie kartke to nie zagra w arcywaznym meczu z Polonia Wa-Wa,lecz oczywiscie zakładał ,ze nasi grajkowie poradza sobie bo wygrywali 2-1,lecz nie rozumiem dlaczego wchodzi Buzała a nie kto inny.
19 sierpnia 2007, 01:21 / niedziela
te jego taktyki 4--5-1 prosto z Fify..
gral w fma i chyba jakims paczem nowym ze rogal cetnar ma 20sprint..

nigdy nie zapomne sytuacji o awans - i uwazam ze to sie nie powtorzy..
cala tabela sie robila pod nas...
rozumiem stracilismy glupie punkty i trzeba je odzyskac...
ale od Jagielloni zamiast gonic czolowke to 4-5-1 z Cetnarem ktory sie kopie w glowe gramy def o....utrzymanie...
19 sierpnia 2007, 01:25 / niedziela
aaa i z sosnowcem takie asy jak lozynski..
a przez cale zycie naszego coacha preferowani sa wykwintni fechner i rogal..
19 sierpnia 2007, 01:50 / niedziela
najwiekszym rozczarowaniem tensferowym jest Rogal to prawda,ale i tak nikt nie przebije Buzały!!!!!
19 sierpnia 2007, 02:41 / niedziela
LechiaGdansk

Jak Andrut dostałby kartkę byłaby to jego czwarta kartka i w meczu z Polonią mógłby zagrać.
19 sierpnia 2007, 09:30 / niedziela
Panowie nie czytałem wszystkich wpisów więc moge sie powtórzyć.
A więc:
1.To co robi Borek to przekracza ludzkie pojecie po moczy koło płotu troszke dłuzej gadaliśmy z Andrutem oto jego słowa :" PO CO ON NIE ŚCIĄGNĄ Z BOISKA JA JESTEM DOŚWIADCZONYM ZAWODNIKIEM PROWADZILIŚMY A JA MOGŁEM PRZYTRZYMAĆ PIŁKE W ŚRODKU POLA"-Naprawde dobry tranfer
2.To co robi BĄCZEK w bramce to poprostu.............REWELACJA
3.Po co ten Buzała jest nam potrzebny mamy wielu innych zawodników i możemy wziąść ich zamiast Buzalino.
4.PĘCZAKOWI dzisiaj nerw ładnie póścił jak padła bramka na 2-2 poprostu takich ludzi trzeba zakontraktować do 2012 roku(może trzoszke przesadziłem)
5.Kto pozwala biegać takim kurwą w czerwonym po boisku przecież on na piłcve sie nie zna no kurwa przez 1 DAŁNA traci całe widowisko i MY KIBICE KTÓRZY ZOSTAJEMY DO KOŃCA A NIE PRZY BRAMCE NA 2-2 OPUSZCZAMY MURY NASZEGO STADIONU.
KONIEC :P
19 sierpnia 2007, 09:56 / niedziela
Ja się tylko zastanawiam, czy nie ma kogoś lepszego na pozycję Kasperkiewicza, tak delikatnie mówiąc, trochę drewniany chłopak był, chociaż może i się starał...
19 sierpnia 2007, 10:04 / niedziela
Matti - Kasperkiewicz dopiero wchodzi w grę, jest młody, przytrafiają mu się kiksy, ale potrafi też powalczyć. Druga bramka to jego zasługa, Wiśnia dopełnił tylko formalności.
19 sierpnia 2007, 10:36 / niedziela
Jeśli chodzi o Cetnara, Buzałe i Rogala, to cały paradoks polega na tym, że obecnie nie ma lepszych zawodników na ich miejsce !!! Do czasu powrotu Karola, Kalki czy nawet Szałęgi oni poprostu muszą grać !!!
19 sierpnia 2007, 11:45 / niedziela
Ja tam też nie należę do wielbicieli talentu Kasperkiewicza - chłopak może i byłby niezły gdyby był trochę niższy (czasem potrafił ładnie rzucić piłkę), bo koordynacji ruchowej zbyt dobrej nie ma. Poza tym przy swoim słusznym, nawet bardzo słusznym wzroście potrafi przegrać pojedynek główkowy (sic!), a jak powinien grać piłkarz obdarzony praktycznie identycznymi warunkami fizycznymi pokazał Wawrzyczek, który niejednokrotnie sunął jak czołg pod naszą bramkę.
19 sierpnia 2007, 11:46 / niedziela
Tak patrze panowie, ze w co drugom srednio poscie , piszecie o zmianie trenera.Tylko brak konkretow!!.Ja absolutnie nie bronie Borka,sam rzucilem nazwisko "Grembosia".Czekam az w koncu niektorzy panowie sobie przemysla i uznaja ze tak zasluzony zawodnik i mimo wszystko dobry trener powinien dostac szanse samodzielnie poprowadzic Lechie. Znam Jacka osobiscie i wiem ze by nie odmowil.Ciekawe kolego Zeto co ty o tym myslisz i reszta forumowiczow.Przypomnijcie sobie jak kiedysLechia grala w drugiej lidze, i druzyne prowadzil Szukielowicz.Pamietasz Zeto co bylo??Kupe kasy wyrzucone w bloto!Wszyscy chcieli trenera mlodego , ambitnego znajacego srodowisko, czyli po prostu bylego zawodnikaLechii.Pozniej Stachura ktory nasprowadzal swoich pupilkow z Poznania:DWojciechowski, Kasperski, Pieniazek sprzedawali meczePamietajcie ze kazdy trener ma swoich zawodnikow ktorych ciagnie za soba bo czesto placa mu za to dzialke co miesiac!!.Takie sa fakty.W ostatnich czasch zmienil sie zarzad, zatrudniono Kaczmarka.Kibice go nie chciaeli, Teraz Borek.Myslke ze to jest kwestia paru meczy i zarzad ni bedzie mial wyjscia choc jest to podobno tani trener.Ale Kto naspepny>????o Grembosiu wspomnialem ale ma kontrakt z Polonia.Wolny byl jakis czas temu Wojtowicz, ale to juz chyba nieaktualne.Zeto ! Przyjdzie nastepny trener i wystawi "swojego Rogala".I nasteny bedzie cie irytowal!Swoja droga to co klub wyprawia z wychowankami : Krolem ( mimo wszystko), Wojciechowskim,Rusinkiem,Pawlakiem,to jest zenada! Przeciez Wojciech moglby szkolic dzieci,byc scautem(gwarantuje ze moglbym byc lepszym scoutem niz Sierpinski!).Wojciech , Pawlak , Krol maja szerokie kontakty napewno udaloby im sie namowic jakis grajkow jak to zrobil np Peki w przypadku Andruszczaka.Oglaszam konkurs na trenera Lechii.Czekam na nazwiska. Chetnie poczytam i skomentuje.Pozdrawiam
19 sierpnia 2007, 11:51 / niedziela
Pany wiebiera sie ktos do warszawy??????????????
19 sierpnia 2007, 11:52 / niedziela
Czepiacie się Buzały może i słusznie, bo wczoraj chuja zagrał. Ale myślę, że temu zawodnikowi krzywde robi trener, wystawiając go na boku pomocy. Klub przespal okres transferowy, wzmacniając się nie do końca na temat. Trzeba było szukać bocznego pomocnika i lewego obrońcy.
Prześledźcie sobie naszą kadrę. Lewym obronca jest tylko Kosznik, ale jak doznal kontuzji to sprowadzono jedynie stoperow, a odpalono Pawla Zuka, ktory jaki byl taki byl, ale przynajmniej operowal lewa noga i dzis pewnie by sie przydal. Przejdzmy do pomocy. Jedyni nominalni boczni pomocnicy to Kalka, Piątek i Andruszczak. Reszta graczy występujących na bokach pomocy to napastnicy. Borek próbuje tam Wisnie, Buziego, Rogala, nawet Hirsza. Czekam kiedy wstawi tam Cetnara:) Troche usprawiedliwiam dlatego Rogala i Buziego, że nie radzą sobie z boku. Tam obok gazu trzeba mieć jeszcze drybling i trzeba pracować w defensywie. Buzale brakuje gazu, Rogalowi - poza wszystkimi innymi jego pilkarskimi wadami - dryblingu na pewno. Ale ci ludzie przychodzili do LG jako napastnicy, a grają jako pomocnicy. To też daje do myślenia. Taktyka stosowana przez Borka nakazuje grę tylko jednym napastnikiem. Więc usiłuje na siłę wszystkich pomieścić w składzie. A to już zupełnie bez sensu i tylko dobitnie pokazuje, że trener sobie z drużyną nie radzi. Inna sprawa, że łatwo go wyrzucić, tylko kogo wziąć w zamian... To też spory problem... A remis z jastrzebiem trzeba uszanowac, bo obiektywnie to goscie byli blizej wygranej. Takie jest moje zdanie
19 sierpnia 2007, 12:04 / niedziela
BOREK WYPIERDALAJ!!!!! BUZAŁA, ROGALSKI WON!!!!!!!
Po huj nam tacy ludzie, skoro Lechia myśli o awansie? Nawet jeśli dostaniemy się z 7 miejsca przez korupcje kolejnych pierwszologowców to pomyślcie co cię będzie dziać w OE za rok? WYPIERDOLCIE CAŁĄ TRÓJKĘ i kupcie zawodnika, dla którego CETNAR będzie TYLKO ZMIENNIKIEM!!!
Liczyliśmy spierdolone sytuacje ROGALSKIEGO z kumplem i po 8 daliśmy spokój (w tym czasie miał 3 podania dobre!!!) BUZAŁA zagrał o tyle lepiej, że grał mniej no i analogicznie zrobił mniej błędów!! JEŚLI NIE CHCECIE POWTÓRKI Z ZESZŁEGO SEZONU- NIE MUSZĘ MÓWIĆ O CO CHODZI Z WIOSNĄ- TO ZRÓBMY NA NASTĘPNYM MECZU POŻEGNANIE BORKOWI.. TAK BYĆ NIE MOŻE!!

usuńcie mi konto, zablokujcie czasowo, ale to co mi siedzi w głowie napiszę, bo za bilet na mecz płacę, drę mordę ile mam sił, jestem Lechistą i zależy mi na mojej drużynie, a ten pajac robi z tego wszystkiego kpiny, z nas kibiców gdańskiej Lechii!
TYLKO LECHIA GDAŃSK
19 sierpnia 2007, 13:48 / niedziela
Ma ktoś może jakiś link do magazynu sportowego po Panoramie na TVP3 z wczorajszego wieczoru? Albo wie może co powiedzieli nasi gracze/trener po meczu?
19 sierpnia 2007, 15:58 / niedziela
W tym zespole po prostu brakuje pomysłu na gre. Przynajmniej jak był Kaczmarek to oni mieli pomysł na grę walczyli, a teraz...

Rogalski - chłop w piłce seniorskiej jest więcej niż 5 lat... ŻEBY KURWA NIE UMIEĆ PRZYJĄĆ PORZĄDNIE PIŁKI I JEJ ODEGRAĆ TO CHYBA TRZEBA BYĆ KURWA ŚLEPYM!

1 karny - ewidętny faul kompletnie niepotrzebny i Bączek prawie broni rzut karny i 1:1

2 karny - nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... Jestem ciekaw po prostu dlaczego ten karny był...

Borek: Błagam Cię odejdź z tego zespołu i nie rób sobie jaj zdejmując na 1:1 Wysokiego napastnika i wpuszczając w momencie kiedy potrzebny jest ktoś kto umie pociągnać bokiem obrone wpuszczać Buzałe... w takim momencie u siebie w dodatku się gra dwoma, a nawet trzema napastnikami, a my się skupiamy jeszcze bardziej na obronie...

2 bramka dla Jastrzębia: Wina naszych obrońców + Bramkarza - Bramkarz przy takim dośrodkowaniu wybiega z bramki łapie piłkę rzuca na kontre i 3:1, a nasza obrona dyskutuje z sędzią. Sędzia zawsze ma racje i nic ani nikt tego nie zmieni Powinno się uczyć piłkarzy, że gra się do gwizdka...
19 sierpnia 2007, 16:07 / niedziela
Zdjęcia w wczorajszego spotkania zarówno piłkarskie jak i kibicowskie dostępne są już na www.lechia.net .
19 sierpnia 2007, 16:31 / niedziela
właśnie ogladam kończący sie mecz Kmita-Arka i poziom tego meczu porównując do Naszego wczorajszego do jak porównać Polską lige koszykówki z NBA :)))))
my gralismy pilke wczoraj i w Płocku żywo w miare szybko.
Ps-tez nie jestem mimo to zadowolony z Naszej gry ale dzis co pokazal Kmita i Arka to dno.........
19 sierpnia 2007, 16:35 / niedziela
Właśnie zakończył się remisowy mecz Arki z Kmitą. W tej kolejce znów układało się pod Lechię, szkoda, że nie potrafiliśmy wykorzystać tej okazji.
19 sierpnia 2007, 16:37 / niedziela
Nie martwmy sie nie tylko my mamy mala wpadke.Z tego co widze to szparka zremisowala z Kmitą tak samo Wisła Płock z Warta Poznan.Polonia wa-wa przegrała,wiec widze ze ta nasza 2 liga nie bedzie stała na byle jakim poziomie;-)
19 sierpnia 2007, 16:40 / niedziela
Mamy OGROM szczęścia, że reszta dobrych drużyn nam nie odskoczyła. Jakby to dziś była konferencja to Borek by powiedział:

- Jak widać, nie tylko my tracimy punkty, ale cała czołówka. To pewnie przez to, że teraz zaczynamy grać co 3 dni.
19 sierpnia 2007, 16:51 / niedziela
Wkurwia juz mnie to juz mozna kurwa spierdolic 2:1 i jeszcze dac sobie pierdolnac na 2:2 jak kazdy mecz bedzie sie tak konczyl to niedlugo kurwa skonczymy wynikami 4:4
19 sierpnia 2007, 18:35 / niedziela
co do meczu to wypowiem sie o naszym dopingu. Wszedlem na stadion i z radoscia zobaczylem ze nie ma mlyna pod zegarem. Punkt zapalny na luku miedzy prosta a zegarem to byl zajebisty pomysl, zawsze twierdzilem ze ten luk ma ogromny potencjal. W 1 polowie doping byl dzieki temu calkiem calkiem, dzieki rozkrecaniu na luku prosta sie tez bardziej podlaczala. 2 poolowa znacznie gorzej bo... mlyn wrocil pod zegar...
Rozumiem ze mlyn pod zegeram ma juz pewna tradycje ale w zwiazku z tym sklad tego mlynu musi budzic szacunek. Nie ma sie co dziwic ze 15-latkowie nie namowia stadionu do aktywnej wspolpracy.
Wniosek jest jeden, powtorzyc pomysl z rozkrecaniem na luku, bez nazywania tego mlynem (sciagneloby lansujace sie dziewczynki i reszte tej zalogi), niech to bedzie ten "punkt zapalny"
tyle w tym temacie
19 sierpnia 2007, 20:33 / niedziela
Tak sobie czytam i patrze i widze ze wasze zdenerwowanie wynika z tego ze wy po prostu liczycie na awans.Radze przyjmijcie to do siebie ze jeszcze wiele punktow stracimy bo ja jestem realista, i wiem ze to nie jest sklad na awans.Potrzeba nam zmian na 5,6 pozycjach(na lewej pomocy tez kolego Zeto!, ha ha).Zauwazcie ze pomijajac juz tych "waszych nieudacznikow Rogalinio ,Buzalinio jak to piszecie, brak nam zdecydowanego lidera.Dzis ogladalem mecz KMITA-Arka patrzylem na gre prawie 40 letniego Romuzgi i krecilem glowa(bardzo dobre 50 minut Krolika, dawno nie widzialem tak biegajcego Grzesia.)Jastrzebie-Wawrzyczek,Piast-Kompala,Polon ia -Wedzynski itd,juz nie mowiac o Arce bo tam prawie kazdy poza Bledzewskim moze byc liderem zalezy tylko od dyspozycji dnia.Ktos zaraz napisze ze mamy Miklosika a przede wszystkim Rybskiego!Mi tez sie podoba gra Ryby ale Andrzej ma dopiero chyba 24 lata a nawet moze m,niej nie chce mi sie sprawdzac i napewno bedzie mial wachania formy co jest logiczne a kazdy z tych zawodnikow o ktorych napisalem ma kilkadziesiat meczow w Oe.Miklosik nie jest zawodnikioem ktory przesadza o wynikach.Szkoda ze Wojciech sie nie sprawdzil w roli takiego lidera,We dwoch z Rybskim tworzyliby swietna pare w srodku oczywiscie Wojciech ze swoja optymalna forma.Oglosilem konkurs na trenera Lechii, ale znowu piszecie zeby wyj..Borka a kandydatow dalej nie wiedz , wiec pewnie Kafarski ma dalej poprowadzic bialo -zielonych..Pozdro
19 sierpnia 2007, 20:55 / niedziela
mialkus- jak to Lechia nie ma lidera ??????

MATEUSZ BĄK pomimo młodego wieku potrafi "podgrzać" drużynę!!!! To jest lider !!!

Losy meczu indywidualną akcją może przesadzić Rybski lub Andruszczak.

Cetnar, pomimo że wielu się go czepia, też ma zadatki na lidera. Są takie mecze, że obrońcy przeciwnika boją się go dotknąć !!!!!! 3:0 z Piastem to także jego zasługa. To on strzelił pierwszą bramkę i to on wyeliminował środkowego obrońcę Piasta.

Co do trenera. Ja bym zadzwonił do Turku, po Topolskiego.

Żaden Grębocki, żaden Wojtowicz.
20 sierpnia 2007, 17:20 / poniedziałek
Zeto-Widze ze jestes wielkim zwolennikiem talentu Baczka,ja jednak uwazam ze ma jeszcze sporo mankamentow ale faktycznie jest to chyba jedyny wychowanek ktory zrobil jakies postepy w ostatnich latach.Ja osobiscie duzo wiecej spodziewalem sie po Miklosiku, tymczasem gra be wyrazu.Niby nie robi razacych bledow ale absolutnie niczym sie nie wyroznia.Bicie kornerow to duzo za malo.Zeto widzi Topolskiego po Borku.Nie mam nic przeciwko,aczkolwiek wolalbym kogos stad.Podalem Grebockiego,Wojtowicza.Mam jeszcze kilku:Olek Cybulski,Boguslaw Oblewski,i napewno Piotr Rzepka.
20 sierpnia 2007, 17:38 / poniedziałek
Zeto czy ty wiesz moze co sie dzieje z Paszulewiczem>?.Ostatnio byl w Gorniku ,ale z tego co wiem to juz go odpalili stamtad.Pewnie Hajto go wyszydzil.Na lewego obronce by nam sie przydal teraz,przed nim Grzybowski i jedziemy lewa strona.
21 sierpnia 2007, 09:30 / wtorek
Ja wiem co się dzieje. Załączam adres strony, na której pisze o swojej kontuzji i obecnej działalności pozasportowej.

odnośnik
21 sierpnia 2007, 19:14 / wtorek
Wychowanek lewy obrońca Maciek Osłowski.Mamy zawodnika pod reką,ale nie chcemy mu dać szansy lepiej sprowadzać nie wiadomo kogo lub czekać na Kosznika.
21 sierpnia 2007, 19:59 / wtorek
Mirek S-My niue may czasu kolego zeby wprowadzac ludzi do gry jesli naprawde chcemy awansowac chociaz ja abslolutnie nioe wierze w to.Nie widzialem Oslowskiego wiec nie bede sie wypowiadal,ale my potrzebujemy ogranych zawodnikow.Klub ktory ma aspiracje na awans kupuje III-LIGOWEGO Woloakiewicza i Kasperkiewicza ktory "wchodzi do gry bo ma dopiero 19 lat.Tu nie ma czasu na wchodzenie i nabieranie dosiwadczenia bo punkty uciekaja!
21 sierpnia 2007, 20:04 / wtorek
mialkus:
No Grębosiem, to mnie rozjebałeś! Czy weźmie ewentualnie ze soba Cyganka? No i czy "drabinka" bedzie?
ps. A może nie zauważyłem, ale celem Lechii na ten sezon jest awans do ekstraklasy?
Nie, no oczywiście można mówić o tym, że 3, czy 4 sezon w 2 lidze i brak awansu i, że skandal, etc. Ale w obecnym stanie Lechii (organizacja=hajc) można wymagać awansu? Ja bym chciał, ale bez przesady kim i czym...
pozdro
22 sierpnia 2007, 22:25 / środa
Mialkus kolego a kto chce awansowac tylko tak naiwni jak ty z tym trenerem i z ta polityka klubu jeszcze dlugo nie awansujemy.Zapraszam w sobote na godzine 11 na mecz rezerw, popatrzysz jak grają wychowankowie i sam ocenisz.I nie tylko ten jeden zawodnik o którym wspomniałem nie dostaje szansy na występ w pierwszej drużynie.
24 sierpnia 2007, 02:02 / piątek
kilka slow co do oprawy : Lechia.pl

Sierpień 80 - Pamiętamy!

Kibice Lechii po raz kolejny potwierdzili, że historia jest dla nich bardzo ważna. Podczas meczu z GKS-em Jastrzębie na stadionie zawisł transparent "Sierpień 80 - pamiętamy". Gdańscy fani uczcili w ten sposób pamięć rodzącej się 27 lat temu Solidarności i wydarzeń wolnościowych z tym związanych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że kibice Lechii stanowili w Gdańsku o sile zorganizowanego oporu przeciwko ustrojowi komunistycznemu.

odnośnik
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024