Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Motor Lublin - LECHIA /01.09.07 g.17.00

strona 11/15

1 września 2007, 23:48 / sobota
dokładnie;-)
1 września 2007, 23:51 / sobota
cwele z lechii , obejrzyjcie filmik dokładnie jeden wasz zryw na nic a nasz i co zostawiacie kolesia mało co go nie zatłukli na koncu filmu nasz odwrót tylko dlatego ze juz wchodzą psy co widac na filmie lamusy z gdańska !!!
1 września 2007, 23:51 / sobota
banda pierdolonych dzieciaków .Wszyscy i ci z Lublina i ci z Gdańska!!!!!!!! po huj Lechijka i Motor awansowały po tylu latach upokorzenia ????żeby takie pojeby sie pozabijały bo piłke maja w dupie!!!!!!,a to ze kluby zapłacą kare to macie w dupie nie wasza kasa!!!!! ,a to ze znowu dadzą nam łatkę bandy bezmuzgich debili ,dla których niewarto budować nowego stadionu tez macie w dupie!!!!!,Dzisiaj w krakowie było 20 tysiecy ludzi , na Lechu zawsze tyle jest , u nas nigdy niebedzie wiecej niz te 8-10 tys ,bo wy wszystko macie gdzieś ,liczy sie tylko ile flah spalilisciei ilu gostków uszkodziliscie!!!!!!! 10 stron o meczu a o 10 minutowej napierdalance bandy debili całe 8 pierdolic takie coś!!!!!! ,a potem sie kurwa dziwią czemu drzymała ładuje kase w wioche !!!!!!
1 września 2007, 23:56 / sobota
kiełbasa ty masz chłopie rację i stawiasz kolację
1 września 2007, 23:57 / sobota
Kiełbasa, popieram Cię w 100%; najgorsze jest zawsze w tym wszystkim to, że paru chłystków niweczy wieloletnią pracę masy ludzi. Gdzie w tym wszystkim jest u nich miejsce na klub? W tej chwili w Polsce na ekstraklasę zasługują tylko Kraków, Poznań, może Zabrze, Warszawa, Łódź... Pozostałych czeka jeszcze długa droga...
2 września 2007, 00:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 00:09 / niedziela
do dnia dzisiejszego miałem o was dobre zdanie ale to była pomyłka.jesteście zwykłym buraczanym klubem z buraczanymi śmierdzącymi kibicami którzy umieją się tylko napinać .myślałem że stać was na więcej"wielka lechia".wejście na stadion godne klubu 5 ligowego.jesteście godni swojej siostry krakowskiej starej kurwy ormowskiej a różni was tylko od niej ilość kilometrów i nic więcej.POJECHALIŚCIE TERROREM Z LUBELSKIM MOTOREM.ej wy hoolsy z miasta Gdańska myślałem że jesteście lepsi,przyjeżdża najlepszy skład do Lublina a tu co ten słaby Motor się postawił i jak wy to kurwa przeżyjecie.a wersja będzie jedna że nikt z lechii nie ucierpiał i rozpieprzyli Motor w pył.do zobaczenia na wiosnę albo koło listopada.
2 września 2007, 00:09 / niedziela
Gadaj z dupa to cie osra,.....
2 września 2007, 00:11 / niedziela
Czytajac te wszystkie wypowiedzi dochodze do wniosku, ze w Polsce powinni chuliganstwo zalegalizowac. Robiloby sie mecze chuliganskie na stadionach, ludzie by to ogladali i pilka nozna przynajmniej miala by spokoj.
2 września 2007, 00:12 / niedziela
...dobre, więc lepiej sporzytkować siły na jakieś pożyteczne rzeczy, np. wstąpić do Towarzystwa Polsko-Serbołużyckiego i promować kulturę naszych braci...
2 września 2007, 00:14 / niedziela
...spożytkować...
2 września 2007, 00:20 / niedziela
Popieram pomysł 123, trzeba napisać w tej sprawie pismo do min. sportu. :P
2 września 2007, 00:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 00:28 / niedziela
KONIEC NAPINKI NA TYM FORUM LUDZIE OPANUJCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 września 2007, 00:28 / niedziela
kurwa mac ja pierdole idzcie sobie pogadać na jakies inne forum
2 września 2007, 00:31 / niedziela
Ja bym sugerował ignorowanie tych z Lublina;-)Po co ma ten wątek miec 20 stron;-)?
2 września 2007, 00:34 / niedziela
było, minęło jest po wszystkim - opanujcie się
wpisy żenujące, ja nie byłem tylko czytam
szkoda, że czytam
2 września 2007, 00:43 / niedziela
spiker motoru najlepszy!!! Zywcem ściągnięty z czasów komuny i pochodów pierwszomajowych!
2 września 2007, 00:45 / niedziela
Ja mam pytanie natomiast meczu.
Za co Bączek dostał kartke????
2 września 2007, 00:47 / niedziela
ponoc za niewłasciwy strój ,pokazał sędziemu dupę gołą!!
2 września 2007, 00:50 / niedziela
za złe gacie:D
2 września 2007, 00:51 / niedziela
za strój niezgodny z regulaminem, brak majtek, bokserki zadługie
2 września 2007, 00:53 / niedziela
A mnioe ciekawi wejscie kubickiego do druzyny obejrzał na zywo mecz z trybun ,czyli wie wiecej niz borek przez ten cały rok,......
2 września 2007, 00:55 / niedziela
no niby tak ale motór by takiej kondycji nie wyrobil,nie mowiac o czasie na 100metrow ahaha banda frajerow z tego motorka jeszcze stracic u siebie tyle szli itd...hahaha
2 września 2007, 00:56 / niedziela
Panowie olejmy motór
bo to nie żona
bo to
stara kurwa pierdolona.
je....ać motór!
2 września 2007, 01:02 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 01:06 / niedziela
Widze napinka na tym forum jest wieksza niż na czaterii interii. Zarówno z Lublina jak i z Gdańska.

Tak ku ścisłości opowiem Wam przebieg wydarzeń. Z młynu Motoru nie usłyszała Lechia żadnego bluzga. Owszem, część napinaczy z blizszych Wam sektorów coś pokrzykiwała. Jeśli chodzi o starcie, kilka razy obie ekipy sie cofały aż w końcu psiarnia zaszła nas z tyłu. Jaki wniosek? Jeśli dłuzej byśmy zostali na murawie byśmy znaleźli się między Lechią a psiarnią. Jaki skutek? Wyłapali by nas i tyle.

Od nas mało kto dostał konkretny wpierdol a kilkunastu od was zwijało sie po ziemi... 2 zostało odwiezionych do szpitala.

Więc nie pierdolcie ze Motor spierdalał przed Wami bo jakby nie psy to nie 2 a 20 by zostało odwiezionych do szpitala...

A co do samego zajscia to nie musiało sie tak stać ale chuliganka rządzi się własnymi prawami. Łączy nas jedynie Śląsk który był neutralny (chłopaki mieli zakaz wstępu - wiadomo z jakiego powodu) a dzieli nas Wisła no i dzisiejsza burda.

Nie byliscie na meczu to sie nie wypowiadajcie i nie napinajcie jacy to z was hoolsi...

do motorowców piszących tutaj: weźcie kurwa nie żenujcie klubu i kibiców, jedni kurwa piszą o zgodach z lechią i przepraszają za dzisiejsze zajscia i nazywają nas pseudokibicami a drudzy bezsensownie się napinają... Wezcie wy sie kurwa opanujcie albo nie piszcie nic.

Szacunek dla was za podjętą walke.
PS: zbierajcie juz na nową szmate na płot bo widzimy sie na wiosne.
2 września 2007, 01:16 / niedziela
madskin1950: nie ma problemu tylko ze juz po meczu z sraka tu wiecej wasza noga nie stanie! Napewno was mile przywitamy ,jak wogole sie stawicie czego nie jestesmy pewni.
2 września 2007, 01:18 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 01:23 / niedziela
A ja na to :

Hej nanana!
B.K.S. trzy punkty ma,
B.K.S. wygra mecz,
A my śpiewamy tak:
Hej nanana!...

Z Biało - Zielonymi pozdrowieniami
2 września 2007, 01:27 / niedziela
Panie madskin-jaki skutek? wypierdalaj pan stąd.
Ps.zapomniałem dodać 1950
2 września 2007, 01:27 / niedziela
Chmmm czy zmienili geografie czy Lublin nie lezy czasem w Polsce debile?
2 września 2007, 01:28 / niedziela
nie bylem na meczu,bo to ponad 1500km,sercem z LECHIA,ale zastanawiam sie jak doszło do tego,ze nasi nie pilnowali sie wzajemnie i paru zostało na żużlu..jak to możliwe!!!
2 września 2007, 01:41 / niedziela
Kielbasa.
Jak czytam Twoje wpisy,to ogarnia mnie paniczny smiech !-Dlaczego ?????
Dlatego,ze ty bys chcial,zebysmy po stadionach chodzili z fiolkami we wlosach,
sciskali sie na wzajem i mowili :kocham cie....
Z geografii,moze jestes dobry,za to z historii kibicowskiej,totalny glab !!!
Za tydzien,pojdziesz na zakret,tam gdzie zawsze wisiala flaga Pruszcza,stan pod plotem,odwroc sie w strone lawek i krzyknij:TO PRZEZ WAS PIERDOLONE DZIECIAKI NIE MA SPOKOJU NA STADIONACH !!!!!!

Powodzenia zycze........
2 września 2007, 01:51 / niedziela
kiełbasa:
"Chmmm czy zmienili geografie czy Lublin nie lezy czasem w Polsce debile?"

Chamuj piętą koleżko. Debila to sobie na chacie szukaj.

P.S. Leży w Polsce... "b" ;p
A my swoje!!!
2 września 2007, 01:53 / niedziela
czarny1968 ,jakoś w Krakowie i WPoznaniu to jest możliwe , Co tam jest inna polska??? tam sie nie zabijaja i nie walczą o jakies debilne flagi bez zadnego znaczenia!!
2 września 2007, 01:57 / niedziela
emigrant76 nie ma Polski a i b jest jedna Polska .Zarówno Slązak jak i Pomorzanin jak i Gdaszczanin Są Polakami ,czy to sie ci podoba czy nie
2 września 2007, 01:58 / niedziela
kiełbasa O CZYM TY MOWISZ!!!!!Krakow????????wzor do naśladowania???:/ Tak samo Poznań??????????
2 września 2007, 02:00 / niedziela
A tak wzór do ńąśladowania!!!!!!! pokaż mi miejsce w Polsce gdzie co mecz przychodzi 20 tys luda?
2 września 2007, 02:00 / niedziela
Wolne Miasto Gdansk!
2 września 2007, 02:04 / niedziela
Ty chlopie chyba z kosmosu sie zjebales !
Ty wiesz,ilu chlopa dostalo w pierdol za (jak ty to mowisz :debilne flagi bez znaczenia ) ????????!!!!!!!!!!!!!!!
Czlowieku !!! Ogarnij sie !!! W jakim ty swiecie zyjesz?!
Postepujesz jak rasowy komunista :zapomnijmy o przeszlosci ! To jest twoje motto?
Ciagle tylko dajesz przyklady innych druzyn,ale zapomniales o jednym :MY JESTESMY LECHISCI !!!Smiem twierdzic,oprucz jednego,kielbasy,bo on bedzie jezdzil na jazde figurowa na lodzie,tam jest dopiero atmosfera..............
2 września 2007, 02:04 / niedziela
A pokaż mi miejsce gdzie nie ma zadym????????Niedawno w Krakowie kibic ginie i to ma być miasto do naśladowania?????Tak samo jest wszedzie........
2 września 2007, 02:07 / niedziela
sorky, ale jak ktos zaczepia Bialo Zielonych to i mnie zaczepia!!! Wiec nie ma zmiluj sie dla srotoru!!!
2 września 2007, 02:17 / niedziela
Klik a wiesz czemu w Poznaniu i Krakowie jest zawsze extraklasa???, bo tam maja sponsorów ,a wiesz czemu ich maja>??? bo te 20 tysiecy ludków przyciaga jak magnes spoinsorów!!!!!!
Czarny ,niepindol mi tu prose o wiernosci dla klubu ,bo jakosc jej niema kiedy trzeba płacic kase za wasze wojenki ,ile już nasza Lechijka musiała płacic kary ????
2 września 2007, 03:26 / niedziela
popijamy z chlopakami z Gdanska i Wroska od 20.00 jestesmy jednego zdania tylko Slask Wiselka Lechia Gdansk!!!!!!!!!!!!! Co ten motor sobie mysli??? Slask zawsze za Lechia stanie!
2 września 2007, 03:31 / niedziela
kiełbasa:
"emigrant76 nie ma Polski a i b jest jedna Polska .Zarówno Slązak jak i Pomorzanin jak i Gdaszczanin Są Polakami ,czy to sie ci podoba czy nie".

Brudne paznokcie włażą na NASZE forum, wyzywają nas od cweli i pedałów więc mi tu nie płacz, że "na lekkim ciśnieniu" napisałem że ta ich wichura to Polska "b".
Werder ma racje, nie ma zmiłuj dla srotoru. Czy ci się to podoba czy nie.
Ty pewnie przy goleniu śpiewasz sobie "Bo wszyscy polacy to jedna rodzina..."
2 września 2007, 03:42 / niedziela
Pisze z Warszawy.Spokojnie panowie starcie z Motorem na plus kolesie ostatni darli zelówy.Wyjazd ogólnie na plus dobra liczba wyjazdowa Motor pokazał sie cienko
2 września 2007, 04:17 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 04:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 04:27 / niedziela
Dobre naście lat nie było takiego wyjazdu!!!!Jazda z kurwami!!!

TSW
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021