Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Motor Lublin - LECHIA /01.09.07 g.17.00

strona 2/15

19 sierpnia 2007, 23:19 / niedziela
i znowu wpierdol he he
20 sierpnia 2007, 08:30 / poniedziałek
Tata ci opowiadal? Nie sluchaj go, wiesz dobrze ze chlop odjechal. Ze na marsie byl tez pewnie ci mowil?
21 sierpnia 2007, 15:58 / wtorek
Weekend zapowiada się ciekawie.Sobota -obowiązkowo do Lublina,niedziela- na stadion Bałtyku na ŚLĄSK.Chyba że znów tvp odwoła transmisję bezdomnych ze Śląskiem na co trzeba brać poprawkę.
21 sierpnia 2007, 16:01 / wtorek
jakie są relacje Lechii z Motorem szacunek czy bardziej pod kosę??
21 sierpnia 2007, 16:07 / wtorek
Twoje pytanie uznaję raczej za tendencyjne.
21 sierpnia 2007, 17:27 / wtorek
ostatnio podchodzi pod siekere:)
Ps-uwielbiam to forum najlepsze ze wszystkich.
21 sierpnia 2007, 18:02 / wtorek
MAM PYTANIE ? JEDZIE KTOŚ SAMOCHODEM ?? JA MAM WYJEBANE TŁUC SIE POCIĄGAMI. SZKODA ŻYCIA. JAK SA CHETNI ZMOTORYZOWANI TO PISZCIE MOZNA JECHAC GRUPKĄ JAK JECHALIMY DO POLCKA (TYLIKO TROSZKE WIECEJ KM.)
21 sierpnia 2007, 18:04 / wtorek
a propos. widzieliscie na meczu z GKS ślązaka z szalikiem motóru?? bk ze nikt mu nic nie powiedzial
21 sierpnia 2007, 18:12 / wtorek
Wszyscy jada razem !!! nie ma ze jedni autami a drudzy pociagiem.
21 sierpnia 2007, 18:40 / wtorek
Dokładnie !!! Ktoś wie ile biletów przeznaczy dla nas mOTUR !!!! :)
21 sierpnia 2007, 18:58 / wtorek
Maciejka jak nie szkoda Ci życia to jedź właśnie samochodem:)
a tak to wszyscy jadą pociagiem a jakim niedługo będzie ogłoszone.
Mobilizowac na wyjazd nie trzeba.Bo chętnych wkurrrweee :))))
hyhy
21 sierpnia 2007, 19:12 / wtorek
Maciejka, lepiej żebyś w ogóle nie jechała. Jebnij się w cymbał, bo "życia szkoda"...
21 sierpnia 2007, 19:39 / wtorek
Jak widać na przykładzie użytkownika "maciejka" - głupich nie sieją, rodzą się sami. Widać chłopie (chodź co do płci moge sie mylić bo Twój nick jakby temu zaprzecza) że chyba mało masz wyjazdów na koncie a jeśli już to raczej na przyjazne tereny. Noo... chyba że masz opancerzoną wersję autka to w sumie jedź ;) szerokiej drogi hehe. Co za ludzie.... ;)

A MY SWOJE...
21 sierpnia 2007, 21:11 / wtorek
Jasne samochodem! Warto jeszcze wziąć flage:)Najebia was po drodze jakies
chamy ze wsi i pójdzie w Polske że Lechie dojechali i flage skroili.Czasem poraza mnie brak wyobrażni i odpowiedzialnosci niektórych ludzi
21 sierpnia 2007, 21:39 / wtorek
Maciejka jedź nawet skuterem, byle nie do Lublina. Ja polecam aqua park w Sopocie, tam się odprężysz :-)
21 sierpnia 2007, 22:11 / wtorek
na motor to chyba lepiej jak maciejka poleci motorem:))))))))
22 sierpnia 2007, 00:32 / środa
Maciejka jakbyś chciał jechać busem, tu masz namiary: 997 możesz dzwonić całą dobę. Masz gwarantowane towarzystwo, na twoim poziomie.
22 sierpnia 2007, 09:40 / środa
zbiórka na białej :))
22 sierpnia 2007, 17:32 / środa
Jak maja tak wygladac przygotowania to huj z taka impreza.
Bedzie ten special czy nie?? Czasu mało a nic nie wiadomo. A ja mam to w piździe i pojade chodźby sam autem.
I co wy pierdolicie , jak byscie mieli mozliwosc jechania autem to juz byscie cisneli :P - wkrecam, napiszcie jak to z tym transportem. Jak konkretnie, a nie pierdoly 3po3.
22 sierpnia 2007, 17:42 / środa
kontratak ty kurwa sam z policji jestes. Mozecie mi cisnąć jak chcecie -mam wyjebane, ale na tematy psiarni nie wjeżdżajcie !!!!!!!!!!! kontratak o psiarni piszesz frajerze a zaloze sie ze napieralasz z dupy dęciaku.
22 sierpnia 2007, 17:52 / środa
na huj takie pierdolenie
22 sierpnia 2007, 18:12 / środa
maciuś- wyluzuj.. do tego meczu jeszcze gramy 3 spotkania!!
pierwszy wyjazd, ze taka kupka w gatkach?;>
22 sierpnia 2007, 19:42 / środa
a co wy sie dopierdalacie do chlopa bez kitu te forum jest dziwne sama nienawisc miedzy swoimi.Nie mozna normalnie??? to nie jest trudne
23 sierpnia 2007, 10:35 / czwartek
Nikt się nie dopierdala, tylko trzeba go wyprowadzić z błedu, bo Maciejka szuka jakieś "własnej drogi". Wyrażnie napisane jest przecież, że jedziemy pociągiem i to nie specem, wystarczy uwaznie poczytac. Do czego mu więcej informacji, chce sobie budzik nastawić?
23 sierpnia 2007, 11:04 / czwartek
MACIEJKA ty durniu (bo łagodniejszego słowa w stosunku do ciebie nie mogę znaleźć)- po pierwsze nikt na forum nie napisze tobie jak jedziemy. Po drugie, ci co jadą wiedzą jak się dostaną do Lublina.

Jeśli nie masz tej wiedzy, znaczy się, że nie jedziesz :) No chyba że na własną rękę samochodem.

PS nie zapomnij na forum podać swojego numeru telefonu, marki samochodu i nr blach. Bo być może jacyś "koledzy" będą chcieli się z tobą spotkać.

PS2. dlaczego na tym forum, z okazji każdego wyjazdu zawsze jakiś debil musi pytać co, jak, gdzie i podawać namiary w necie ??
Czy wy do kurwy nędzy nie macie wyobraźni ???????
23 sierpnia 2007, 11:10 / czwartek
najlepszym sposobem sa od razu bany za takie wpisy !!!!!!!! glupota ludzi nie zna granic proponuje sie umawiac na bialej najlepiej
23 sierpnia 2007, 12:56 / czwartek
Pytanie do starszyzny...wogole jak mamy z Motorem bardziej pod kose czy szacunek? Z tego co wiem kiedys Lechia jechala do Lublina na mecz za zgoda ale motorowcy jej nie przyjeli i byla burda w ktorej niestety oberwalismy porzadnie a pozniej w Gdansku nic nie bylo. Wiec pytam sie starszyzny a nie malolatow.

PS: juz wiadomo ile biletow nam przydziela?
23 sierpnia 2007, 16:07 / czwartek
Ja pierdole co za idiotyczne pytanie !!!! Jak można mieć szacunek do tych kurew ??
23 sierpnia 2007, 16:08 / czwartek
Kosa
23 sierpnia 2007, 16:11 / czwartek
Takie opisy z ich forum, stare czasy

"Witam jeszcze raz ja pewnie zebym pojezdzil ale nie ma mnie w kraju przez jebana komune musze robic na kapitalistow.Ale to niwazne dzisiaj moze owyjezdzie naLechie 85/86 .w tamtych czasach to bylo prawdziwe wyzwanie Lechia to byla naprawde mocna ekipa i spotkanie z nia moglo sie skonczyc niewesolo .No wiec wyruszamy do gdanska przez warszawe jedzie okolo 30 osob w warszawie przesiadka abyla juz kosa z legia jednak cisza i spokoj .Wsiadamy do targacza do gdanska jak to bedzi sie zastanawiamy jedzie takze R.B oraz sp SZARY czyli osoby odpowiedzialne za wszelkie uklady zlechia w tamtym czasie bylo w zasadzie ok takie tam luzne uklady pojedynczych osob.Nie bylo ani kosy ani zgody jak czas pokaze pru skakancow moze obrucic wszystko do gory kolami.Dojezdzamy do gdanska na dworcu glownym nikogo nie ma jak sie okazalo wogole nie przypuszczali ze przyjedziemy.Wychodzimy i sie rozlanczamy i co najgorsze R.B i SZARY nachlali sie i pojechali nie wiadomo gdzie .My w czterech ja,F,S.S iK udajemy sie na gdansk brzezno gdzie F ma rodzinke .Dojezdzamy na miejsc nie ma nikogo w domu co robic idziemy na browar do knajpy nad samym mozem widzimy ze to takze knajpa lechi nikt z nas sie nie odzywa skad jestesmy.Kupujemy browarki i idziemy na plaze luuudzie takiego syf browara to ja nigdy nie pilem tak wiec wszystkie browary laduja w morzu nie sie nimi neptun nacieszy .Nie ma co trzeba sie zbierac na traugutta pod stadion podjezdzamy taxa wychodzimy pod kasy kupilismy juz bilety i wtedy bez jakiegos umowienia ja i F wyciagamy ukochane barwy na szyje raz sie zyje nie po to kolebalismy sie na drugi koniec polski aby byc incognito.Pod kasami szok nikt nie wie co sie dzieje czterech desperatow w zolto-bialo-niebieskich szalikach.Jaja po calosci wchodzimy na stadion kto byl ten wie ze spod kas wychodzi sie naprawa strone mlyna lechi ekstra doping spiewy i nagle cisza co sie stalo poprostu nas zobaczyli,a my spokojnie udalismy sie na sektor kolo krytej gdzie chlopaki od nas juz byli ina nasz widok takze wyjeli barwy na stadionie szok nikt nas sie nie spodziewal a tu taka nispodzianka.Poczatek meczu to spokuj nie ma szansy dopingowac ich ze2 tysiace nas30 do przerwy 2-0 dla nas ,a w przerwie wizyta lechi na naszym sektorze .Jeden jelop cos mial do naszej flagi od F utargowal w leb ja drugiego powalilem na ziemie S.S takze stana w obronie flagi.W zasadzie prawie sie rozeszlo po kosciach i wtedy jeden jelopa z lechi wyjezdza z takim tekstem wygramy bedzi zgoda remis pogadamy wygracie to macie wpierdol .Zdebielismy co za kutas moze wymyslec cos takiego to byl moment ktory zadecydowal onaszym podejsciu do lechi ukochany MOTOREK zremisowal tak wiec bla szansa na gadke haha spierdalac ,a kim wy jestesci jak czas pokazal nie byli wcale tacy straszni .Jeszcze tylko wyjazd ze stadionu kabaryna i tutaj mamy farta bo wywiezli nas nagdansk glowny a cala lechia udala sie na gdansk wrzeszcz moze to i dobrze bo chyba bylby wpierdol ito taki konkretny .Powrot do LUBLINA spokojny jeszcze tylko nadworcu w gdansku pogonilismy jakichs kutasow w bialo-niebieskich szalikach to byl ruch ktory mial zgode z lechia POZDRAWIAM WSZYSTKICH HOOLS R.K.S MOTOR LUBLIN"
23 sierpnia 2007, 16:13 / czwartek
i o rewanżu

"Witam jeszcze raz o MOTOR-lechia z tym ze w lublinie.To bylo po meczu w gdansku tak wiec na lechie bylo cisnienie wzwiazku z zaistniala sytuacja oczywisci jak w takich sytuacjach bywa co poniektorzy ,ktorz mieli kolezkow w gdansku byli za tym ,aby sie jednak dogadac.Niestety lobelska chuliganka juz podjela decyzje jezeli lechia przyjedzie dostaje po lbach.Mialem oto scysje z ''Sz'' ktory mial tam jakichs kolezkow i pierdolil mi ze on nic im nie da zrobic,mowie do niego pewnie ,ze tak chyba ze ich wezmiesz na chate.Tak tez koniec koncow zrobil .Wychodzimy rano na dworzec jest nas doslownie paru i najprawdopodobniej minelismy sie z lechia bo jakos ich nie ma.Jak sie mialo niedlugo okazac to jednak byli.Idziemy na piwko na Kunickiego ja,''Cz'' i jeszcze jeden ziomek ,ktorego ksywki zapomnialem ,siedzimy smiech hihy rozmowa o dupi marynie, nagle ty mowie do ''Cz''to chyba lechia i faktyczni ekipa typowo mlodziezowa tak okolo 15 otworzylismy hapy nas tylko trzech nie damy rady .Wiec szybkie telefony ,ze jednak sa ,a ci sie gdzies ulotnili k...a lipa myslimy.Wypilismy jeszcze po browcu i idziemy na 1-go Maja , ptrzymy ,a tam chlopaki od nas wbialo-zielonych szalikach zdebielismy co to zgoda sie kroi mimo wczesniejsz ustalen.Jaka zgoda dorwalismy szczawi dostali po klapsie i wyskoczyli z barw mowia chlopaki.Jesli tak to zajebioza a juz myslalem , ze bedzie kwas.Jednak nie bardzo chcialo nam sie wierzyc ze lechia wystawila na ten mecz mlodziezowy sklad.Co prawda targacza z gdanska juz nie bylo ,ale byly jeszcze z warszawy ,tak wiec czekamy tak z godzine przed meczem jest ostatni.Jezeli beda bez barw to musimy cos zrobic aby sie wychylili jest jeden sposob zakladamy na siebie bialo-zielone barwy.Pare osob staje sobie w barwach lechi kolo dawnego Piasta przyjechal targacz z wa-wy my stoimy tak ze nas idealnie widac .Nagle patrzymy kieruja sie w nasza strone jacys goscie iwolaja czesc podchodza donas.Tak to lechia nowiec sie zaczyna wszyscy od nas rzucaja barwy lechi na ziemie i zaczynamy ich napierdalac ,a oni co wy swoich bijecie jeszcze nie zajarzyli,ale jak zza rogu wyskoczyla druga ekipa to juz wiedzieli ,ze jest po nich.Straszna byla jatka zebrali po lbach zdrowo ito wszyscy .Wale typowi kopa w brzuch ten sie schylil i po chwili sie wyprostwal tylko juz bez zebow bo zaliczyl od kogos 8 naszczeke.Ogolnie szybko sie zaczelo i szybko sie skonczylo .Dostali wpierdol wszyscy za glupie teksty jednego cymbala w gdansku,bo kto wie moze by bylo dobrze.Na meczu nic szczegolnego MOTOREK wygral lechie obstawila psiarnia prawie nie dopingowali''nie da rad bez zebow''.Jeszcz tylko gdy wychodzili ze stadionu pozegnalo ich gromkie wypi.....Ja takz w pewnym sensie triumfowalem bo udowodnilem''Sz'',ze jednak racja byla po mojej stronie,jeszcze przez pare dni na1-go Maja widac bylo oznaki porazki lechi jakie ano takie ,ze wisialy ich szaliki na drzewach POZDRAWIAM WSZYSTKICH HOOLS I ULTRAS R K S MOTOR"
23 sierpnia 2007, 16:36 / czwartek
I nagle cie mama do szkoly obudzila !!!
Wstales z wyra calkiem spocony,co ?!
"Szybkie lelefony" !
Rozjebales mnie tym komiksem !!!
23 sierpnia 2007, 16:45 / czwartek
Pisze przecież ten typ ,że wkleja z Ich forum.
23 sierpnia 2007, 16:48 / czwartek
Przeciez wiem,to nie bylo do fana23 !
Motorynka na pewno czyta !
23 sierpnia 2007, 17:00 / czwartek
jebac motor.
23 sierpnia 2007, 17:03 / czwartek
nie motor tylko motór:)))
23 sierpnia 2007, 17:10 / czwartek
No dalej dalej, niech żyje napinka!!
23 sierpnia 2007, 17:23 / czwartek
ok.

Jebac motór
:)
23 sierpnia 2007, 17:31 / czwartek
trochę mnie zdziwiły te "szybkie telefony" bo w tamtych czasach moich rodzice czekali np.20 lat na tel. (dostali dopiero po 89). Nie kazdy miał zainstalowany tel. (chyba że był z mo) poza tym nie kazdy siedzi cały czas w chacie. To nieco podważa wiarygodnośc relacji. Ale jesli wierzyc to text kolesia z Gdańska na T29 trochę frajerski. Co do wydarzeń w Lublinie słyszałem że byl ostry wpierdol. Przydałaby sie relacja kogoś od nas kto był.
23 sierpnia 2007, 17:46 / czwartek
Bylem,dostalem wpierdol,ale bylo calkiem inaczej,jak opisuje ten cymbal !
Prawda jest,ze skroili 3 szaliki i zza rogu nas wolali.
Pozniej stali gdzies na dachach i napierniczali w nas pustymi butelkami po piwie.
Z tego,co pamietam,to "prawdziwa ekipa Motoru" nic do nas nie miala.
Mam tez troche pretesji do naszych "szefow",wiec nie bede pisal dalej.

W Lublinie,w tamtych czasach,telefon mial tylko wojewoda i milicja !!!
23 sierpnia 2007, 18:23 / czwartek
zgadzam sie z FAN23 lepiej zrobicie z nami zgode to bendziemy mieć dobrych Hoolsów czyli My ( MOTOR) WY (LECHIA) i oczywiśćie WKS ŚLĄSK WROCŁAW i RKS CHELMIANKA jeśli zrobicie napinke to wszystko przepadnie !!! Więc udaje ze nie czytałem komentarzy jak " jebac motor , lub Motór" wiec uważam ze powinna byc zgoda a nie kosa !!!! pozdro. dla wszystkich Kibiców RKS MOTOR LUBLIN !!!! i także dla przyszłych naszych przyjacieli LECHI GDAŃSK !
23 sierpnia 2007, 18:29 / czwartek
Z tymi telefonami pisałem o Gdańskich klimatach. Dla młodszych moze takie info że komórki zaczęły się pojawiac 10 lat po tamtych wydarzeniach :)) Czarny może obszerniej opisz zajście pomijajac epizod ze starszyzną.
23 sierpnia 2007, 18:34 / czwartek
Czarny coś słyszałem też o Świeciu. Wiesz coś o tym?
23 sierpnia 2007, 18:44 / czwartek
powiem wam coś od serca: jak chcecie zgodę to bez napinki ma być !!! jak nie zrobicie napinki to mozliwe ze bendzie zgoda !!! jak zrobicie napinke to WPIERDOL !!!!!
23 sierpnia 2007, 18:47 / czwartek
Olejcie napinacza, niedługo zacznie się szkoła i przestaną się wypowiadać tacy goście.
23 sierpnia 2007, 18:54 / czwartek
JEBAĆ mOTÓR-ja w tym nie widzę żadnej napinki tylko kto rządzi a kto liże dupę-jak nie będzie napinki to będzie....chuj wam w dupę!!!
23 sierpnia 2007, 19:01 / czwartek
dobra jak tak to niech tak będzie i będziecie robić napinke to będziecie mieć jeszcze gorzej nisz Polonia warszawa !!!!!!!! Gwarantuje wam to !!!!
23 sierpnia 2007, 19:15 / czwartek
RKSMOTOR nie strasz chlopie my tam jedziemy a was tu was nie bedzie
23 sierpnia 2007, 19:19 / czwartek
Nikt,o zdrowych zmyslach,nie bedzie pisal na tym forum,o naszych wojazach.
Nie,ze strach,po prostu lojalka !!!
Zapewne pamietacie(patrz archiwum),ze o naszej sile,nikt z nas sie nie chwalil.
Za to wspominali nas kibice innych ekip.
Po prostu powiem wam jedno,nie macie sie co wstydzic,slowo Lechia,zawsze budzilo w calej Polsce strach i szacunek !
23 sierpnia 2007, 19:28 / czwartek
"slowo Lechia,zawsze budzilo w calej Polsce strach i szacunek !"

i bedzie :)

PS. musialem :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022