Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Motor Lublin - LECHIA /01.09.07 g.17.00

strona 9/15

1 września 2007, 19:43 / sobota
byłem i zobaczyłem. po pierwsze szacunek dla Waszych kibiców, każdy klub w Polsce chcialby mieć takich hoolsów. nie przestraszyli się, wjechali na calej kurwie. po drugie mam nadzieje że Wasz koleżka wyjdzie z tego. po trzecie wstydze sie że u siebie Motor tak daje dupy. ciekawe co na to Śląsk???
1 września 2007, 19:44 / sobota
Grass.
Dumny,z bycia Lechista,to ja jestem od trzydziestu lat.
Podkreslam to wszedzie i zawsze,nawet,jak Lechia grala w nizszych klasach .

W Gdansu sie urodzilem,
w miescie mym kochanym,
Lechie pokochalem,
serce swe oddalem !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
1 września 2007, 19:45 / sobota
a tak pozatym Jastrzebie to niesamowita druzyna juz wygrywa z sytuacji 1:3 O_O

0:1 - Wilk 6'
1:1 - Pontus 33'
1:2 - Wilk 47'
1:3 - Pacan 55'
2:3 - Narwojsz 58'
3:3 - Narwojsz 70'
4:3 - Żbikowski 78'
1 września 2007, 19:51 / sobota
Sa skuteczni i tyle.Nam by sie tak przydalo;)
1 września 2007, 19:54 / sobota
no to SLASK ma zgryza,jak dla mnie to powinni z tym motórem pojechac...albo MY albo motór. SLASK-WISELKA-LECHIA.........
1 września 2007, 19:58 / sobota
ciekawe borek odszedł,i facet ktury do tej pory robił za "wynalazek zepsuty" strzela gola!!!!!!! ,mało tego zawodnicy kturzy do tej pory udawali ze graja nagle zaczeli grac!!!!!
1 września 2007, 19:59 / sobota
polonia przegrala z pelikanem u siebie 2:0.
1 września 2007, 20:01 / sobota
Wpuścić Hamstwo na salony...nie wiedzą do kogo podjeżdżają.....brawo za odparcie ataku...wyobrażam sobie rewanż u Nas...Jebać brudasów ze wschodu...
1 września 2007, 20:01 / sobota
chyba z Podbeskidziem...
1 września 2007, 20:02 / sobota
Wiem nie zdazylem sie poprawic bo tu jest ta Blokada czasowa aktywna (wątki: 1200 sekund, wpisy: 120 sekund)
1 września 2007, 20:12 / sobota
A Wisla Krakow 4 - 2 Lech Poznan Gratulacje !!!!!
1 września 2007, 20:13 / sobota
Zobaczymy ocenimy Trener Kubicki na pewno lepiej ich przygotuje niz Borek jak na razie nie oceniajmy rezultatow po 1 meczu
1 września 2007, 20:15 / sobota
Nawet niemamy za co Kubickiego oceniac bo ten mecz chyba Kafarski prowadził to prawda czy nie ????
1 września 2007, 20:22 / sobota
a My na to jak na lato.
Stanowisko Śląska w sprawie meczu Motor-Lechia bylo jasne od dawna i zadna zgoda z Motorem nie poleci,a napewno tym bardziej z Lechia,Wasz film,Wasza sprawa.
Ślask to nie Wisla!!!
Pozdrawiam Bialo-Zielonych braci!!!
1 września 2007, 20:25 / sobota
Na trojmiasto.pl Pisali ze mecz prowadzil Kubicki
1 września 2007, 20:27 / sobota
Drużynę z ławki trenerskiej prowadził Tomasz Kafarski. Natomiast nowy szkoleniowiec Biało-Zielonych, Dariusz Kubicki, obserwował mecz z trybun.

To jest tu na stronie glownej
1 września 2007, 20:27 / sobota
Zmienili juz newsa Kafarski prowadzil mecz w takim razie brawa dla niego ;]
1 września 2007, 20:33 / sobota
csc napisał Śląsk to nie Wisła! Szkoda ze Śląsk to nie Wisła. Trzymac z takimi cwelami i kurwami to wstyd. Pierdolone scyzoryki. Jebać motór!!!!! TYLKO LECHIA BKS!!!!!
1 września 2007, 20:40 / sobota
czarny 1968:Sorry zapomnialem dodac ze bylem,jestem i bede LECHISTA od ponad trzydziestu lat.Pozdrowienia.
1 września 2007, 20:43 / sobota
Januszc 1962,wyluzuj.
Ich sprawa,Motor i Sask,to zgoda i tyle !
Co bysmy nie mowili,oni wiedza swoje,aczkolwiek kibicowsko Motor sie znowu nie popisal !
Pamietam dawnych kiboli-bez honoru,dzis-to samo !!!
Tylko mi Slaska zal !!!
Slask i Wisla,to tak na prawde wiedza,ze moga TYLKO na Lechijce polegac !!!
Motor,szparka,jaga,to powinna byc zgoda,ci ''kibice''pasuja do siebie !Bez honoru !
Tylko mi Slaska zal.................
1 września 2007, 20:55 / sobota
Grass,nie chcialem Ciebie urazic,za to,ze nie podkreslasz lat kibicowania.
Pruje sie na tym forum,bo jak Lechii nie szlo,to byly kurwy i takie tam rozne.
Jak Lechijce leci z gorki sportowo i kibicowsko,to sie zaczyna sielanka kibicow,Najwspanialszego Klubu na Swiecie !

Jesli Ciebie urazilem,to przepraszam.
Pozdrawiam.
1 września 2007, 20:58 / sobota
"gdzie honor macie, u siebie tak spierdalacie"- Czarny trafiłeś w sedno. Bezjajce, bez honoru. Jedyne co potrafią to podbiec z racą i ukraść szalik z bramki Bączka. Fakt, że racman długo nie pobiega, bo jako pierwszy sprawdził nr naszych butów :-) Ciekawe, czy w Lublinie, wiedzą co to są kłódki?
1 września 2007, 21:04 / sobota
wstyd to zrywac najdluzsza i chyba najlepsza dla Wisly zgode.
czarny1968 chyba Cie ponioslo,na Motor tez zawsze liczymy i zawsze sa.
Bez honoru dobre sobie bo wyjechali na Lechie:)
serce boli jak sie czyta te forum na temat Motoru,z ich strony nigdy nie slyszalem zlego slowa o Lechii chociaz by przez wzglad na Slask i pewnie dalej tak bedzie,zadnych naciskow z ich strony na temat zgody Slask-Lechia,ktora jest oczywista i nigdy nie padnie.
1 września 2007, 21:16 / sobota
Ave Lechia . Motor zero . Czekamy w Gdansku . W II iej lidze wszedzie na visitach macie grubo wpierdol . Jezeli pojedziecie w co watpie . DNO kibicowskie . 10 na 1 . Chwala wam . Tylko Lechia
1 września 2007, 21:17 / sobota
Czarny 1968.Naprawde mnie nie uraziles.Pruc to ja sie pruje bo za naszych czasow nie bylo tej pierdolonej klawiatury.Dodac trzeba ze zostalismy tak wychowani przez naszych OJCOW.A .Mloda gwardia stanela na wysokosci zadania.Za LECHIE za BKS pojdziemy az po zycia kres.Kurwa jeszcze kilka glebszych i jestem informatykiem.Bialo -zielone pozdrowienia
1 września 2007, 21:32 / sobota
CSC coś ci się pojebało z tymi zgodami jeśli ty uważasz że zgoda Wisły z Jagą była najlepsza i ty podobno jesteś kibicem SLASKA !!!!!!!!!!!!
1 września 2007, 21:36 / sobota
Wcale mnie nie ponioslo csc.
Pisze poprostu szczera prawde.Bylem wiele razy na waszych meczach i Wiselki.
Z usmiechem na twarzy,z zadowoleniem,sluchalem kiboli Slaska i Wisly,o naszych zgodach.
Nie wiem,czy jestes wtajemniczony w stare klimaty,ja dokladnie pamietam,slowa
wypowiadane przez kibicow Slaska i Wisly :Slask,Wiselka,Lechia Gdansk !!!
Trzej Krolowie Wielkich Miast !
Czy ty myslisz,ze te slowa napisal ZACZAROWANY OLOWEK ?
Sam sobie odpowiedz na to pytanie,a jesli jestes z mlodszego pokolenia,to zapytaj starszych kolegow:kto ze wszystkich zgod byl,jest, najbardziej charakterny.

Pozdrawiam
1 września 2007, 21:38 / sobota
Zawsze byłem za zgodą z Lechią i w dzisiejszej zadymie nie brałem udziału, dlatego postaram się ją w miarę obiektywnie opisać. Zwłaszcza, że ludzie Lechii robią już z tego legendę, a nie faktyczny opis.
Kilka osób z Motoru przeprowadziło akcję na flagę Lechii (ze średnim skutkiem), Lechia wdarła się na murawę, na którą wystartowała też część Motoru, zdecydowana mniejszość. I doszło do starcia. Raz Lechia się wycofywała, raz Motor. Motor zrobił mocny odwrót w momencie kolejnego ataku Lechii gdy do bramy, przez którą weszli Motorowcy zbliżała się policja, która zamknęła by im drogę powrotu. Bilans to dwóch Lechitów w szpitalu.
Lechici postawili się dzielnie, ale w motorze tak naprawdę wielu zwłaszcza starszych nie chciało dymu i nawet kilku góniarzy zostało oklepanych za prowokowanie Lechii, co sami Lechici kwitowali w dziwny sposób.
A poza tym będą z tej akcji filmiki i sami zobaczycie.
1 września 2007, 21:40 / sobota
witam, powiem wprost, jestem kibicem motoru ,byłem na meczu i się wtydzę za tych peudoidiotów dzieci motorowców, nigdy nic do was nie miałem i ciągle nie mam, odnośnie próby porwania wam flagi to gdyby to ode mnie zależało to sam bym wam dał na sektor tych kolesi którzy próbowali to zrobić, a z bójką na stadionie to tak jak zwykle prawdziwi motorowcy siedzieli na trybunach a napinacze i dzieci neo którcyh bym chętnie wysłał na majdanek lub do sztutowa wybiegli niby to sie bić. Wiem że tak wyszło, odnośnie tego kolesia od was to nie wiem dokładnie ale podobno ma złamaną rękę i stracił przytomność, ale po tym co te zwierzęta z nim robiły to i tak mało. Nie myślcie że to był motor bo to był pseudo motor. Za tego kolesia który pojechał R-ką do szpitala będę się modlił. wiem że mnie zjedziecie zaraz. W pełni was rozumiem sam jestem wqrwiony tym co zobaczyłem, ci pseudonapinacze z motoru rzeczywiście ludzie bez chonoru, bo prawdziwi motorowcy siedzieli na trybunach i ani nie próbowali wam palić ani zrywać flagi ani nie mieli zamiaru tłuc się na stadionie. Głupio wyszło a wina tych jebanych gnoji napinaczy psudomotorowców. Pozdro
1 września 2007, 21:53 / sobota
No wiec widac, ze i w Lublinie sa kumaci kibice. Pozdrawiam Vonmigal i Motorx
1 września 2007, 21:57 / sobota
Kibic lechii został zabity w lublinie mowili w radiu... miał złamany kregosłup....
1 września 2007, 21:57 / sobota
tak jak napisał vonmigal, to nie był prawdziwy motor, tylko dzieci, które nie powinny być na sektorze. teraz niech cała Polska śmieje sie z motoru. 10 na 1 i motor najlepszy, fajansiarze. żeby odzyskać honor stara gwardia powinna coś zrobić. ps. wlaśnie powiedzieli w panoramie lubelskiej że zadyma przeniosla się po meczu na ulice. pozdro i szacunek
1 września 2007, 22:00 / sobota
Kibic lechii został zabity w lublinie mowili w radiu... miał złamany kregosłup....

Ty kurwa chyba se zartujesz :/:/
1 września 2007, 22:01 / sobota
nie nie zartuje ... wszedzie o tym mowią
1 września 2007, 22:03 / sobota
jeżeli to prawda o tym kibicu, to chyba nocy nie prześpię , naprawde się za niego będę modlił. Rozumiem was i jeszcze raz powtarzam gdyby to ode mnie zależało to bym ich wszystkich wam na stadion wysłał.
1 września 2007, 22:05 / sobota
Wszędzie to znaczy gdzie konkretnie !
1 września 2007, 22:06 / sobota
Ja nigdzie nie slyszalem jeszcze i mam nadzieje ze nie uslysze i ze to nieprawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/
1 września 2007, 22:07 / sobota
po pierwsze raz w radiu lublin a poza tym duzo osob tak mowi nawet teraz jak gadam z kolezanką chodz jest z innego osiedla to mi to sama potweirdziła.... szkoda mi kolesia.. pozdrawiam
1 września 2007, 22:07 / sobota
motor rks - co to kurwa ?! To ma byc zart ?! Ochujales ?! To ma byc smieszne ?
Modl sie ze swoimi wiesniackimi kolegami z lublina, zeby to nie byla prawda !
1 września 2007, 22:07 / sobota
jestem kibicem motoru i byłem na meczu powiem to tak , nie bądźcie tacy twardzi staliście w grupie to byliście kozacy , motorowcy mieli bardzo bużo do przejscia zeby wejsc na murawe , to żeście doszli do połowy murawy to tylko fakt ze byliście w grupie ,ale teraz tak z innej beczki to prawda ze większosc kibiców ze starej gwardii zostali na sektorze , widziałem osobiście jak dziewczyny z motoru były na murawie , kpina , i jeszcze jedno to do nas policja strzelała z giwer a nie do was i to jeszcze nie wiadomo czemu jak nasi schodzili , a co do zadymy to oceniam to na remis , na własne oczy widziałem jak po jednym strzale pada lechista i jak znosili chłopaka całkowicie nieprzytomnego z Gdańska i to wam podawał lekarz klubowy jakiieś bandaży i lód dla oklepanch kolesi wię cnie tak ostro nie byliście to nie piszcie ale było fajnie MOTOR MOTOR MOTOR
1 września 2007, 22:09 / sobota
motor rks gdzie mówią? - przytocz źródło..

Po przeczytaniu tej sensacji na forum, włączyłam radio Lublin, a w nim właśnie nadawali serwis informacyjny, w którym podali, że 2 "pseudokibiców" leży w szpitalu, ale są to niegroźne obrażenia..
1 września 2007, 22:09 / sobota
Piwo no tak uwazam i pewnie dla wielu Wislakow dalej tak jest,a dlaczego tak mysle?!bo wiem,ze w przypadku jebniecia zgody Slask-Lechia (smiesznie to brzmi)dla mnie jak i dla wiekszosci ta zgoda by dalej istniala i zawsze bedzie istniec.
Czarny: raczej mlodsze(nie najmlodsze) pokolenie,ale nie musze dowiadywac sie od starszych kolegow co dla Slaska znaczy Lechia,bo we Wroclawiu kazdy to wie od urodzenia.
Tylko co ma z tym Motor wspolnego,oni sie nie wtracaja,tak samo Lechia nie powinna i mam nadzieje ze tak bedzie.
pozdro!
1 września 2007, 22:11 / sobota
MOTORLUBLINRKS a Tobie sie cos we lbie nie popierdolilo? Nie zapomniales czasem gdzie ten mecz sie odbywal? Czyzby nie u was?
1 września 2007, 22:14 / sobota
Równiez miaszkam w Lublinie i bylem na tym meczu...Jest mi bardzo przykro, ze nasi sprowokowali te awanturę, która miała taki feralny przebieg. Chciałbym aby między nami (Motor--Lechia) byla zgoda, bo wyjeżdzając np na pomorze do Gdyni mielibysmy niezłego sprzymierzeńca (szacunek dla waszej postawy na meczu). Niestety, paru małoletnich idiotów postanowiło zrobic sobie zadymę, próbując podpalic wam flagę, w konsekwencji czego sami stracili kilka szalików i chyba flagę Motoru. Później to rzucanie kamieniami po meczu w waszym kierunku to normalnie żenada! Niestety, dzięki takiej postawie debili (nie wszyscy kibice Motoru sa tacy) nie mamy wiele zgód (chyba tylko Śląsk i Chełmianka), za to z wiekszościa klubów 2-ligowych mamy jakies zatargi! Mimo wszystko życze Lechii i Motorowi sukcesów i pozdrawiam.
1 września 2007, 22:19 / sobota
Nie wytrzymalem!!!Co za idioci pisza o smierci???Czy wyscie sie z oslami na rozum pozamieniali???Troszeczke lodu na rozgrzane glowki.Najpierw pomyslcie,a potem piszcie te idiotyzmy.Ktos cos rzuci,drugi podchwyci a reszta gdaka juz bez namyslu.Co do zadymy to pewnie zaraz pojawi sie milion wersji.Ponadto nie mieszajcie do tego Slaska.Maja z nimi zgode ich sprawa,nam nic do tego.Z niecierpliwoscia czekam na przyjazd Motoru do Gdańska.
1 września 2007, 22:21 / sobota
Co do gowniarzy wypisujacych " Co Na To Slask " " Albo My Albo Motor ". Pielucha wam przemokla czy obiad byl nie strawny? A moze papka nie ta? Slask ma zgode z Motorem, my kose i co Slaskowi do tej kosy? NIC!

Sam Slask dal zakaz pokazywania sie na tym meczy aby nie byc stronniczym. Kazdy kto byl nawet incognito ze Slaska na pewno nie bedzie mial lekkiego zycia po powrocie do Wroclawia. Nie ma rownych i rowniejszych wszystkie zgody powinno traktowac sie tak samo!

Co do awantury... to kibice Motoru sami sobie sa winni porazki.
1 września 2007, 22:21 / sobota
cwaniaku jak nie byłes na meczu to nie gadaj głupot... waszych 2 "hooliganow" lezało na murawie i na żużlu nie przytomnych do przyjscia psow na murawe.... kuzwa.... JW
1 września 2007, 22:21 / sobota
Motorx

z niecierpliwoscia czekam na filmiki :)

vonmigal

jednak motór jest rozliczany za całokształt a nie dzieci neo..
1 września 2007, 22:23 / sobota
szyderca a co to ma za znaczenie ? otworzyliście jedna bramkę wielkości drzwi i co ? a jak spierdalaliście to ledwo co starczyło miejsca w tej bramie !!! szczerze to nie ma to dla mnie znaczenia gdzie był mecz bo i tak większość rozeszła sie po kościach było tylko kilka spięć i pare małych bitew reszta to tylko huki co nikomu nic nie dają , a tak na powaznie ciekawe czy to prawda o tym waszym kibicu nic nie wiecie ??????
1 września 2007, 22:25 / sobota
Aha... Gdyby Motor Chcial zalatwic caly zatarg przed meczem to pewnie nie doszloby do awantury na stadionie...
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.431