Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Zarząd

strona 1/1

1

19 sierpnia 2007, 15:30 / niedziela
Panowie ,czas postawić sprawę jasno , obecny zarząd nie daje sobie rady i to jest bardzo widoczne .Poczynając od trenera ,poprzez zaległości finansowe ,stan murawy[wide słowa Bąka].Doszło juz to tego ze poraz pierwszy od lat brudy zaczynaja wypływać poprzez piłkarzy[wypowiedzi kalki i bąka ostatnia].Ja wiem ze to są ludzie zaangażowani od dawna w środowisko kibicowskie ,pełni wiary i nadziei ,ale to chyba jednak trochę za mało żeby rządzić takim klubem jak Lechia.Zwłaszcza ze to ze sobie nie radzą zaczyna byc bardzo widoczne .Z biało zielonym pozdrowieniem
19 sierpnia 2007, 15:48 / niedziela
Zgadzam się niestety!

Borkowski musi odejść.
19 sierpnia 2007, 15:54 / niedziela
Nowa murawa musi byc! Zarzad out Borkowski out do wymiany wszystko!
19 sierpnia 2007, 15:55 / niedziela
Moze ktos mi wyjasnic zwizek miedzy stanem murawy, a zarzadem?

Cos wam sie pokielbasilo?
19 sierpnia 2007, 15:59 / niedziela
Może sie zle wyraziłem ,nie chodzi mi o wymianę murawy jako takiej ,bo to jest w gestii mosiru ,ale o słowa Bąka ,dotycząca jej stamu i renowacji
19 sierpnia 2007, 16:03 / niedziela
No i co ma do tego zarzad?
19 sierpnia 2007, 16:06 / niedziela
przeczytaj na stronie głównej słowa bączka , bo jeżeli chłopaki nie moga trenować przed sezonem na głównej murawie ,bo jest "robiona" i klub za to płaci ,a potem murawa wyglada jak ser szwajcarski to cos jest nie tak prawda?
19 sierpnia 2007, 22:55 / niedziela
Nie kazdy kto kocha Lechie, nosi jej barwy i spiewa na meczach moze byc mlynarzem...
W zarzadzie powinni zasiadac fachowcy. Ludzie, ktorzy wiedza po co tam sa i co maja robic. W tej chwili jest tam kolo wzajemnej adoracji i gdyby robili to za free i nie bylo opcji wymiany to rozumiem...

Sam przez przypadek mialem nieprzyjemnosc uslyszec ich kompetencje oraz dbanie o sponsorow i pozyskiwanie nowych...
19 sierpnia 2007, 23:30 / niedziela
Nie wiem czy to wina zarządu czy nie. W każdym razie sprawa z murawą ma się tak: W zeszłym sezonie była źle (zbyt często i mocno) podlewana. Teraz przy ziemi po prostu gnije. Dlatego nie można zbyt nisko jej strzyc, bo pod warstwą zieleni widać cały syf. I to wyjaśnia słynna sprawę zbyt wysokiej trawy. Po drugie gnijąca murawa jest bardzo delikatna, więc drużyna nie może trenować zbyt często, bo zaoraliby płytę boiska. Trenują na stadionie GKS (żużel).Trudno być gospodarzem na terenie, którego się nie zna, na którym się nie trenuje lub trenuje od czasu do czasu.
19 sierpnia 2007, 23:38 / niedziela
Widzę że niektórzy fachowcy nieźle główkują :-) już sobie wyobrażam jak Turnoś strzyże trawę, a Błażej wiesza siatki na bramkę. Macie nieźle najebane :-) Wyjebać to trzeba z Zarządu tych co nic nie robią, a jest takich kilku. Trenerów też odstawić od drużyny i zatrudnić na to miejsce fachowca.
19 sierpnia 2007, 23:46 / niedziela
Kontratak ,ale mi nie chodziło o to żeby Jenek strzygł murawę ,tylko o to czy my płacimy mosirowi ,jako klub kase za użytkowanie tej murawy , i że to zarząd ma za zadanie umozliwic drużynie spokojne przygotowanie do sezonu w dobrych[jak na nasze mozliwosci warunkach].Może to i są pierdoły ,ale te pierdoły składaja sie w pewną całosc funkcjonowania klubu
20 sierpnia 2007, 00:11 / poniedziałek
Kiełbasa, właśnie o to chodzi. Nie wiesz jak to funkcjonuje a krytykujesz. Masz inny stadion, na którym mogłaby grać Lechia?? Nie?? To już masz odpowiedź, dlaczego jesteśmy skazani na kartoflisko, którego gospodarzem jest Paszkowski.
20 sierpnia 2007, 00:16 / poniedziałek
Kontratak ,ale jakoś do tej pory nasi grali przez te 5 sezonów i nikt nie narzekał ,więc czemu teraz narzekaja?,pozatym ja pamietam żubrysa ,czarneckiego ,i olie pamietam takich kłopotów nie było [inna sprawa ze to była 4-3 liga ,[wiec troche inne wymagania jak 2 liga] .Ale nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek , piłkarze zrzekali sie funkcji kapitana w proteście przeciwko [komuś ,czemuś nieważne]
20 sierpnia 2007, 00:31 / poniedziałek
A co ma murawa, do funkcji kapitana?? A murawa na Lechii zawsze była byle jaka. Coś tam, kiedyś próbował Hubert Kostka. Niestety nie wyszło
20 sierpnia 2007, 00:36 / poniedziałek
jest ciekawy artykul dotyczacy murawy na naszym stadionie

pozdrawiam ;]
20 sierpnia 2007, 00:41 / poniedziałek
Ale tu nie chodzi tylko o te murawę!!!!!!!!! .Sprawa murawy to tylko część drobna działalnosci zarządu ,.czy wy pamiętacie zeby kiedykolwiek w poprzednich sezonach piłkarze tak krytykowali działalność organizacyjną zarządu?
20 sierpnia 2007, 00:51 / poniedziałek
Prawda jest taka, ze mamy zarzad jak i trenera ktorzy sie dopiero ucza i dlatego nie bedzie kolorowo. Ile czasu czekamy na spolke? Nie mozna wszystkiego odkladac na awans, bo przeciez jak juz awansujemy moze w przyszlym sezonie, to nie dostaniemy licencji. Sponsorzy? Nasz ukochany zarzad chyba nie zna tego slowa, bo wszystko co mamy narazie to zasluga politykow, a nie chce polityki na traugutta, bo to sie zle skonczy...
20 sierpnia 2007, 00:53 / poniedziałek
No własnie nie krytykowali .......ale widze ze cos tam musi byc słabo z atmosfera ,bo tak Bączek by o głupotach nie gadał.Zakładam ze to chodzi o wieksza sprawe niz jakas murawa;-)(moze nadal czegos nie wypłacili )(oczywisce chce nam delikatnie wytłumaczyc ze dzieje sie zle)
20 sierpnia 2007, 00:56 / poniedziałek
co liga to i większe wymagania piłkarzy którzy są coraz bardziej profesjonalni. Kiedyś może im to nie przeszkadzało, ale czasy się zmieniły, a zarząd jakby nie nadążał, czy też nie może. Nie wiem co w zarządzie piszczy, i jakie tam są układy, ale z tego co obserwuję, to kilku można by wymienić(bez nazwisk) na takich co już mają doświadczenie w 2 i 1 lidze, wiedzą co robić i podstawowa rzecz - trzeba chcieć i musi zależeć.

takie moje zdanie(po kilku głębszych;))
20 sierpnia 2007, 07:31 / poniedziałek
Niestety w takim zespole można dość nieżle funkcjonowac w niższych ligach. Lechia potrzebuje fachowców. Myśle, że to najwyzszy czas na zminy. Zarówno w sztabie trenerskim jak i w zarządzie.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238