Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk vs. Odra Opole . 26.08.2007. r.

strona 3/4

26 sierpnia 2007, 23:41 / niedziela
RATUJMY LECHIE BO NAM JA SPUSZCZA DO 3LIGI.POZDRO...DLA WSZYSTKICH KTORYM DOBRO LECHII LEZY NA SERCU.
26 sierpnia 2007, 23:42 / niedziela
saned-bez komentarza

Aha, apropo Borkowskiego.Rozumiem że wszyscy chcą zmiany na stanowisku trenerai wymagaja od niego żeby sie podał do dymisji, ale nie żeby kurwa tutaj na forum wyzywac go od nie wiem czego i jak saned napisał: Wypierdalaj wypeirdalaj .... ;/
Ludzie opanujcie sie troche....
26 sierpnia 2007, 23:53 / niedziela
panowie wyluzujcie .Dzisiaj wszyscy sa podkurwieni .Ja sam bluzgałem na trenera
chociaż nigdy z reguły nie robie tego na publicznych forach
27 sierpnia 2007, 00:06 / poniedziałek
sportowo ale zwlaszcza pod wzgledem kibicowania sięgamy dna...juz tylko 4 tysiące przyszło oglądać mecz, znowu nie pykło ale to nie powód żeby wyzywac własnych zawodników (Buzi) i trenera który może nie jest Fabio Capello ale serce ma biało zielone więc do chuja ogarnijcie sie ludzie i z szacunkiem podchodźmy do drugiego człowieka....też bym wolał oglądać zwycięstwa ale my tu jesteśmy żeby ich wspierać w trudnych chwilach a nie podcinać skrzydła swoim zachowaniem i tekstami...po meczu podziekować przyszła połowa zespołu i atmosfera pewnie jest całkiem do dupy wiec nie dokladajmy sie do tego...był transparent i to wystarczy...czas Borka jako 1 trenera dobiegł końca ale pamieajmy czy wygrywasz czy nie....
27 sierpnia 2007, 00:10 / poniedziałek
wiekszosc z Was wpisujacych sie na tym forum jest prosta jak linia boiska

"Jeżeli nawet masz powiedzieć swojemu wrogowi, że chcesz go zabić, możesz zrobić to w elegancki sposób!"
Winston S. Churchill

tyle ode mnie
27 sierpnia 2007, 00:11 / poniedziałek
saned, troszkę za dużo %%%% chyba, jeśli nie % to jebnij się w łeb młotem - może wrócisz do rzeczywistości
27 sierpnia 2007, 00:13 / poniedziałek
zal slow szkoda gadac ,ten sedzia to przeciez byl kupiony, biegal jak nienormlalny z tymi zoltymi kartkami....szczegolnie dla Lechi....ale co prawda honorowy gol byl, mogl byc remis ale te glupie 20 cm z glowki:(
27 sierpnia 2007, 00:21 / poniedziałek
Paweł Buzała
Zachowanie kibiców nie pomaga

- Mamy pecha - powiedział po meczu zdobywca jedynego gola dla Lechii, Paweł Buzała. - Gramy dobrze, sytuacje stwarzamy, ale brakuje nam skuteczności. Znowu straciliśmy punkty i to martwi.
- Zdobyta bramka sprawiła ci na pewno satysfakcję?

- Tak. Tym bardziej że zachowanie kibiców jest bardzo przykre. Nawet po strzeleniu gola słyszałem okrzyki "Buzała, wynoś się do Poznania". Maciek Kalkowski mówił mi jednak "nie przejmuj się, wejdziesz i strzelisz gola". Tak się stało i pokazałem, że potrafię grać w piłkę.
- jak wchodziłeś na boisko pojawiły się gwizdy. Na pewno je słyszałeś?

- Oczywiście. To na pewno nie pomaga. Już się utarło wśród kibiców, że bez względu na wynik i bez względu na grę najgorsi są Buzała i Rogalski.
27 sierpnia 2007, 00:24 / poniedziałek
co do samej gry to znów kardynalny błąd Pękiego...z Jastrzebiem przez niego karny, teraz też, ok jest walczakiem ale ostatnio coraz czesciej bez głowy...Rybski niby czaruje ale to Andruszczak asystuje...Cetnar raczej bezprduktywny...Speichler wystep raczej na plus a przeciez takie joby dostał zaczym sie jeszcze pojawił na boisku...Buzi---grzechy jego znamy ale doceńmy też niepodwazalne walory; Wiśnia szarpał no ale to jednak nie wystarczyło; Opole za łątwo dochodziło do strzeleckich pozycji a to przecież ligowy przecietniak...z tyłu bardezo nierówno, nie tworzymy monolitu, ...nie wiem moze ponagrywac kazdego zawodnika w kazdym meczu osobno i na prstych [rzykladach wytlumaczyc jego role i błedy
rece precz od Kalkowskiego!
27 sierpnia 2007, 00:44 / poniedziałek
Zaraz mnie krew zaleje!

"(...)Tak się stało i pokazałem, że potrafię grać w piłkę." - P. Buzala

W pilke, to potrafi grac Ronaldinho! Gra w pilke, to cos wiecej, niz bieganie bez wiekszego ladu i skladu po boisku. Pan, Panie Buzala, poki co (i nie podejrzewam, zeby w najblizszym czasie sie to zmienilo) KOPIE pilke w II lidze polskiej, a jedna strzelona bramka na pewno nie swiadczy o tym, ze ktos potrafi GRAC w pilke! Zwlaszcza, jezeli chwile wczesniej nap*erdala, jakby strzelal karnego w rugby... i to z odleglosci kilku metrow!!! Ja tez na podworku strzelalem bramki i co? Tez gralem w pilke? Nie, KOPALEM pilke z kolegami na podworku.
27 sierpnia 2007, 01:15 / poniedziałek
w takim razie prawie nikt na swiecie nie umie grac w pilke skoro porownujesz wszystkich do tego pilkarza, wiec nie jest tak zle
prawda jest taka jak mowi Buzala....nie wazne co zrobic,walnie 5 bramek w jednym meczu i tak wszyscy beda mowili o tym ze biegal z rozwiazana sznurowka a to nie przystoi pilkarzowi

jedno jest pewne - Łaska kibica na pstrym koniu jeździ
27 sierpnia 2007, 07:11 / poniedziałek
Gwizdy na Buzałę - no comment. Jesteśmy gówno nie kibice. Gwizdać to se można na speedwayu po przegranym biegu a nie kurwa na Lechii na swojego zawodnika. Od momentu jak Buzała wszedł na boisko był na nim najlepszy czy to się komuś podoba czy nie.
Co do gry obronnej Lechii to ja to pozostawiam bez komentarza, bo najgorszym zawodnikiem od początku sezonu nie jest Rogalski czy Buzała ale Manuszewski, gra jak junior, chyba czas na emeryturę. Pisałem przed meczem, aby w końcu bronił Kapsa i jak się okazało może miałbym rację. Bączek jest jednym z winnych drugiej bramki, no i nie potrafi ustawi linii obronnej, nie potrafi nią kierować.
27 sierpnia 2007, 08:29 / poniedziałek
wszyscy krytykujecie Borka - mam nadzieje ze za 2 tygodnie juz go nie zobacze, ale dla czego nikt nie skrytykuje Pęczaka.
Chłop nic nie gra, 2 mecz przez niego przegrywamy (czytaj - znów karny przez niego)
Peczak nie pokazuje ani techniki, ani pomysłu, ani nic co by pokazywac powinnien dobry piłkarz.
Albo siedzi za katki, albo sa przez niego karne
On moze bardziej się na rugby nadaje, facet pomylił dyscypliny
Niech ktoś mi powie choć jedną poważna zalete Peczaka?
Co do Buzały, widziałem gorszych od niego przez ostatnie 15 lat jakie spedziłem z Lechia, i uwazam ze z niego moze byc piłkarz, byle ktoś go poprowadził.
Wiśnia - wola walki była, gratulacje
Rybski - jak dla mnie najlepszy piłkarz
Andruszczak - 2 mecz z kolei i nic ciekawego

Zawsze z Lechia, mój klub, moje życie
27 sierpnia 2007, 08:34 / poniedziałek
Panowie otworzcie oczy, przeanalizujcie raz jeszcze gre Lechijki.

Peczak fauluje w polu karnym z premedytacja, Manu odpuszcza przy drugim golu. Dwoch starych w naszej kadrze. Buzala strzela gola - on do starych nie nalezy. Tak? Bo to starzy chca spuscic Borka. Widac to na meczu, ale uwierzcie mi ze slychac to tez w szatni.

Kafarski za Borka? Zamienil stryjek sikierke na kijek. Prawda jest taka ze juz teraz to wlasciwie Kafar prowadzi ta druzyne, a nie Borek wiec ta zamiana nic nie da. No chyba ze Kafar robi to specjalnie, a jak zostanie pierwszym, to wszystko zmieni. W co raczej watpie.

Kibice? Ilosc na trybunach pokazuje, ze kibice sukcesu zostaja w domach czekajac na jakas ladna serie min. trzech wygranych. Gwizdy na swoich pilkarzy? Zostawiam to bez komentarza.

Spiker byl zenujacy? Oj Macius, Macius, moze jeszcze wyciagnijcie konsekwencje wobec kibicow ktorzy spiewali: "A na drzewach zamiast lisci wisiec beda komunisci.
Jedyne czym sobie tlumacze prezesa slowa to powaga fukcji ktora pelni. Ale bylo to nie potrzebne.
27 sierpnia 2007, 08:42 / poniedziałek
NASZ HONOR TO TRWAC TU I BYC !!
27 sierpnia 2007, 08:57 / poniedziałek
W Opolu też kibice mają dość gry piłkażyków. Co z tego że wiecznie grają "ładnie" jak nie ma z tego punktów. Może teraz coś ruszy, niestety zaczeło sie kosztem Lechii. Musicie utrzymać 2 ligę!!! Pozdro. TYLKO ODRA OKS SS
27 sierpnia 2007, 09:22 / poniedziałek
A mnie ciekawi, czy kontuzja Kalki też będzie tak poważna, w przypadku zwolnienia trenera. Może będzie, jak to mawia spiker "cudowne ozdrowienie". Panowie z zarządu, macie jeszcze kilka dni na zaklepanie nowych zawodników. Uratujcie dupe Borkowi i znów wypierdolcie pół składu. A co!!! Trener to jest potęga!!!
27 sierpnia 2007, 09:52 / poniedziałek
Tylko nie Kafarski - on jest znienawidzony przez wszystkich. Dzisiaj Zarząd musi podziękować za współpracę dwóm ludziom Tomkowi Borkowskiemu dla którego zawsze będę miał szacunek i Tomkowi Kafarskiemu do którego mam obojętny stosunek.
Zastanawiamy się kto za nich. No więc drogi Zarządzie macie ostatnią szanse aby uratować ten sezon. Dla większości z nas liczą się już tylko dwa mecze - ze śledziami, wygrajmy te mecze, skończmy sezon na 9 miejscu i będzie ok. Ale do kurwy nędzy jest mało czasu i trzeba podejmować radykalne kroki. Zaszastajcie kasą i sprowadźcie jak najszybciej jakiegoś fachowca. Nawet jeśli nie zdąrzycie do środy na PP to niech póki co Lechię prowadzi ktoś zastepczy (choćby Józef Gładysz, Michał Globisz,) myślę, że obaj na jeden , dwa mecze zgodziliby się pomóc swojej ukochanej Lechii.
Jak spierdolimy jeszcze derby to napewno będą taczki i tym podobne.
27 sierpnia 2007, 10:28 / poniedziałek
według mnie to tak: okolo 5 pilkarzy z podstawowej jedenastki nie nadaje sie na poziom drugoligowy... do tego Trener ktory moze ma i warsztat trenerski i pojecie o pilce ale jest juz wypalony troszeczke ja Borka bym widzial w roli drugiego treneera zeby uczyl sie przy bardziej doswiadczonym szkoleniowcu.wedlug mnie zly dobor zawodnikow w kazdym meczu i wystawianie Cetnarowicza ktory prochu juz nie wyymysli jest zlym pomyslem...wszyscy krytykuja Pawła Buzałe ale dla mnie ten chlopak za kazdym razem jak wejdzie oddaje serce na boisku a to ze gral kiedys dla LEcha to nie ma dla mnie znaczenia bo teraz gra dla LEchii.. ogolnie czekam na lepsze czasy
27 sierpnia 2007, 10:36 / poniedziałek
Manuszewski ostatnio za duzo błedow robi brak lewej obrony Pęki dobry ale tylko w grze do przodu srodek pomocy bez blysku i nieruchliwy Cetnar z przodu to powoduje brak wynikow.....
27 sierpnia 2007, 11:04 / poniedziałek
Moim zdaniem, trener w meczu z Odrą przyznał się do własnych (nie wszystkich błędów).

Przecież to nie ja, ani nikt inny nie mówił o Rogalskim, że gra dobrze. To trener bronił go jak lew, szukając winnych w osobach Fechnera, Wołąkiewicza czy innych zawodników. A w meczu z Odrą co ???? NAJLEPSZY KOPACZ nawet nie powąchał boiska !!!!!!!!! Panie trenerze, dlaczego w takim meczu odstawił Pan pupilka ???????

Druga szokująca wręcz zmiana, to obsadzenie lewej obrony. Przecież Łożyński w czerwcu został przez Pana odpalony !!!!!!!! A teraz co ???? Miał ratować dupę ????

Trzecia rzecz, to Maciej Kalkowski. Od początku sezonu widać, że w wizji trenera nie ma tego zawodnika. Tak samo wiosną Borek odpalał Szula. Dawał mu pograć przez 5 ostatnich minut. Teraz jak Lechia przegrywała, nagle trener przypomniał sobie że ma w składzie Kalkę !!!!!!!!!!!!!!

Borek, na konferencji prasowej ze łzami w oczach pytałeś, czym sobie zasłużyłeś na taki transparent. To postaram się tobie wyjaśnić.

1. Kilku zawodników, nazwijmy to za szczerość odpaliłeś, robiąc przy tym antyreklamę. Dam przykład Szula, któremu po meczu ze Śląskiem dałeś żółtą kartkę, za to że odważył się powiedzieć w szatni, że zimą zespół został zajechany !!!!! Widać to było wiosną, widać to teraz. Najlepsi obecnie zawodnicy w Lechii (Andruszczak, Rybski) zimę przepracowali w innych klubach.

2. To jak traktujesz nas kibiców, wmawiając po każdym meczu, że Lechia gra ładną piłkę, że potrzeba tobie czasu, zeby to wszystko poukładać, to jakiś żart. Masz nas za totalnych debili, myśląc że uwierzymy w takie głupoty!!!!!!!
A odzywki w kierunku krytej w stylu "no i co pedały ??", tylko potwierdzają moje tezy.

Gdybyś nie był Lechistą i pomimo wszystkiego nie miał u nas szacunku, wczoraj transparent byłby innej treści. Nie byłoby delikatnej sugestii, tylko staropolskie "wypierdalaj".

--------------------------------------
ZETO WYPIERDALAJ !!!! ;-)
27 sierpnia 2007, 11:25 / poniedziałek
Jednak Lechia u Siebie z Odra nie moze wygrac..Borek Odejdz..!Przegrywamy 1:2 u Siebie z jakas Odra która jest nadole tabeli a kurwa remisujemy z Wisła Plock...!Co jest?!
27 sierpnia 2007, 11:40 / poniedziałek
macius - bo wlasnie taka jest pilka chlopcze. mecz meczowi nie rowny
27 sierpnia 2007, 11:48 / poniedziałek
powiem krótko i na temat bo nie chce mi sie znowu pisac tego samego ..

BOREK WYPIERDALAJ !
27 sierpnia 2007, 11:52 / poniedziałek
DoCkii sam wypierdalaj,
Borek Dziękujemy, podaj sie do dymisji
27 sierpnia 2007, 12:02 / poniedziałek
a Ty łysy sie nie napinaj . chodziło mi żeby już dał se spokój z tym trenowaniem naszych grajków bo w tym sezonie jak narazie to przynosi same nieprzyjemnosci . osobiscie do Borka nic nie miałem i nie mam , ale sam widzi co sie dzieje to juz niech chłop jaja pokaże i da se spokój .
27 sierpnia 2007, 12:21 / poniedziałek
DoCkii nie napinam sie ale wkurwia mnie juz obrzucanie blotem Borka, mozna sie rozstac z kultura, tym bardziej, ze to Lechista.
27 sierpnia 2007, 15:13 / poniedziałek
gosc
27 sierpnia 2007, 01:15 / poniedziałek

"w takim razie prawie nikt na swiecie nie umie grac w pilke skoro porownujesz wszystkich do tego pilkarza, wiec nie jest tak zle
prawda jest taka jak mowi Buzala....nie wazne co zrobic,walnie 5 bramek w jednym meczu i tak wszyscy beda mowili o tym ze biegal z rozwiazana sznurowka a to nie przystoi pilkarzowi(...)"
-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Gosc, Ronaldinho byl tylko przykladem. W zasadzie masz racje, bo patrzac na poziom, ktory prezentuje Buzala, to moglem wpisac kogolwiek z druzyn, ktore sa w tabeli nad Lechia;) Ronaldinho - przepraszam, ze tak Cie obrazilem:D Prawda jest taka, ze jak ktos mowi po strzeleniu JEDNEJ bramki, ze potrafi grac w pilke, to... rece opadaja. On mysli, ze cos nam udowodnil? "Na kolana chamy, strzelilem bramke"? Niech strzeli przynajmniej tyle goli, ile mial okazji, ktore sp*erdolil. Wtedy tekst o tym, ze umie grac w pilke bedzie bardziej na miejscu.

Co do Pekiego, to wariat, w dodatku momentami kompletnie "bez glowy"... ale i tak go lubie. Ktos pytal jakie sa jego zalety. Juz mowie - "strach w oczach" przeciwnikow po kilku starciach i to, ze nie odstawia nogi (to akurat tylko w przypadku, kiedy nie jest w naszym polu karnym) ;)

Manu - najbardziej wkurwia mnie to, ze sam ostatnio nie blyszczy, a na innych wydziera sie, jakby byl bezbledny.

I teraz uwaga, TEORIA SPISKU! Rybski i Andruszczak, tez slabiej, niz w poprzednich meczach. Sami chyba nie zapomnieli jak sie kopie pilke, wiec... ktos ciagnie ich w dol, zeby reszta druzyny mogla za nimi nadazyc?;)
27 sierpnia 2007, 15:23 / poniedziałek
Co to woogole bylo za ustawienie zespolu ,!!Jedyne co ostatnio w Lechijce wychodzilo to wlasnie prawa strona gdzie gral Peki i Andruszczak,a wczoraj to nie mielismy ani lewej ani prawej ,wiem ze nie ma kto grac na tej lewej ale niech kombinuje z innymi zawodnikami a nie rusza cos co na prawde fajnie wychodzilo,Borek chlopie daj sobie kurwa spokoj!!
27 sierpnia 2007, 16:03 / poniedziałek
chodzi o to ze wiekszosc jedzie po Buzale tak dla zasady...jakos nikt strasznie nie narzeka ze Cetnarowicz przy dobrej okazji trafil w bramkarza

zreszta co tu duzo mowic ...gracze graja jak graja,przeciez nikt nie powie "nie wyjde na boisko bo jeszcze nie trafie w bramke i narobie sobie wrogow" ...kazdy prezentuje jakis poziom i gra na miare swoich mozliwosci,pilkarze zostali zakontraktowani i staraja sie grac tak jak umieja dlatego moim zdaniem nie na miejscu sa wypowiedzi w stylu "wracaj do Poznania" ...druzyne trzeba wspierac a nie jeszcze kopac kiedy gra nie idzie,a jak by nie patrzec poszczegolny pilkarz jest skladowa druzyny, w dodatku Buzala chyba jakos specjalnie nikomu sie nie narazil,nie obrazil itp. wiec jakies minimum szacunku sie nalezy....
z drugiej strony czego mozna sie spodziewac po osobie ktora nawalona krzyczy co jej slina na jezyk przyniesie i nawet sie nad tym nie zastanwia

konstruktywna krytyka tak , zjebka dla zasady nie

ps.jesli sie nie myle to wlasnie chyba Buzala walczyl z bramkarzem Odry o pilke gdy ten ewidentnie gral na czas
27 sierpnia 2007, 16:08 / poniedziałek
gosc- to ze Buzała jest słaby wie każdy kibic, oprócz niego i trenera. Fakt że na boisku zostawia serducho i walczak się z niego zrobił. Niestety swoją grą nie porywa trybun. Strzela 1 bramkę na 100 strzałów. Jego "ulubione" zagrania to "lot nad poprzeczką" i "kop w aut".

Fakt, przyznać mu trzeba że ma jaja. Zjebał 4 sytuacje, jedną wykorzystał i ogłosił wszystkim, że potrafi grać w piłkę. Przyznał również, że złym wynikom winny jest on i Rogalski ;-))). Niestety, dopóki naprawdę nie nauczy się grać, to trybuny będą go witać gromkim śmiechem.
27 sierpnia 2007, 16:16 / poniedziałek
Zeto Buzała ma jakiś talent,ale trzeba dobrego trenera by go wykorzystac ,a jak sie czegos nauczy to zobaczysz ,ze to bedzie inny zawodnik.Ma nawet dobry drybbling i szybkość,ale beznadziejne wykonczenie i słaba psychike,ale to wszytsko jest do nauczenia.Buzale jest potrzebny dobry trener co mu podpowie co robic w danym momenciei i jestem pewny,ze to bedzie inny piłkarz.
27 sierpnia 2007, 16:30 / poniedziałek
Kilik45- dobry trener, za jakiego uważany jest Michniewicz, kiedyś powiedział że z Buzały będzie super grajek.Tylko dlaczego tego supergrajka nie ściągnie do siebie do Lubina ??????? Niech da z 5 piłek i 12 par spodenek i interes się ubije ;-)))
Drugi dobry trener, za jakiego w Polsce uważa się Franciszka Smudę, odpalił tą "perełkę" z Lecha. Nie widział w nim nic, godnego uwagi.
Trzeci trener, który jak sam o sobie mówi raczkuje, z uporem maniaka stawia na Moralesa. Skutek tego jest taki, że Buzała dziwi się dlaczego wszyscy się z niego śmieją, a trener ma żal do kibiców za transparent na meczu.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że Zarząd da Borkowi ultimatum i przeciągnie tą mizerię przynajmniej do końca roku. Chyba że wszystko się samo rozpieprzy.
27 sierpnia 2007, 16:33 / poniedziałek
Zeto, tylko czemu widzimy wszyscy to u Buzały, a nie dostrzegamy u Wiśni, czy Cetnara?? Poza tym nie pisz, że nie potrafi grać w piłkę, bo to On najwięcej sytuacji sobie stwarza, nie potrafi ich wykorzystywać to fakt, ale to nie tylko On cała drużyna ma z tym problem. Co robi teraz ManU w obronie, co robił Fechner w obronie, Buzała nie jest gwiazdą i ale nie jest napewno ostatnim nieudacznikiem w naszej drużynie, są od Niego zdecydowanie gorsi, wg mnie zasługuje na grę w pierwszym składzie choćby za Cetnara, ale nie w systemie 4-5-1 tylko 4-4-2. Poza tym to co odpierdala Borek to woła o pomstę do nieba, choćby z Łożyńskim, ściąga gościa, daje mu szansę w momencie gdy cała obrona jest rozsypana i po 4 występach w rundzie wiosennej(gdzie była taka rotacja, że nawet R.Carlos by nie wykorzystał tej szansy grając w Jego miejsce) i Go odpala mówiąc, że się nie sprawdził, po czym wstawia Go do składu i co..i się okazuje, że zagrał conajmniej poprawnie, napewno dużo lepiej niż ManU, czy Pęki. Mamy wg mnie brdzo mocny skład personalnie, a mierną drużynę, wszystko dzięki Borkowskiemu, więc wstrzymajmy się z poddawaniem oceny grę Buzały i innych zawodników do momentu gdzy przyjdzie ktoś, kto zna się na trenerce i wszystko to poukłada, wtedy będzie widac jak na dłoni kto się nadaje, a kto odstaje.
A propo trenera, ja chcę ...GMOCHA !!!!!

Borkowski musi odejść.
"Fakt że na boisku zostawia serducho i walczak się z niego zrobił."

Zeto, tylko na tyle Ciebie stać? Wczoraj Buzała był najlepszy na boisku, mimo że grał niecałe pół godziny. Od momentu gdy przyszedł do Lechii jawnie go krytykujesz, wręcz szydzisz z niego - miej choć raz "jaja" (których brak tak lubisz zarzucać innym) i przyznaj, że zagrał dobrze, a nie tylko że "walczył".
27 sierpnia 2007, 16:34 / poniedziałek
Gosc, uwierz mi, ze daleki jestem od tego, zeby jezdzic po kims "dla zasady". Wywolales Cetnara, ale on przynajmniej siedzi cicho. To, ze kolana mu zesztywnialy kazdy i tak widzi, a i on chyba zdaje sobie z tego sprawe, bo sie nie wychyla. O Buzale tez nie powiedzialbym kompletnie nic, bo juz sie przyzwyczailem do tego, ze nie prezentuje nic specjalnego, poza robieniem przeciagu pod polem karnym przeciwnika;) Strzelil bramke, ok, fajnie. Chwala mu za to, bo dal nam nadzieje na kilka minut. Ale ilu bramek wczesniej NIE strzelil, chociaz mial 100% sytuacje? Mi nie udowodnil kompletnie nic! Poza tym, jezeli napastnik mowi, ze strzeleniem JEDNEJ bramki udowodnil, ze potrafi grac w pilke, to ogarnia mnie pusty smiech. Jeszcze raz - nie napisalbym nic na temat Buzaly, gdyby nie jego wypowiedz na temat umiejetnosci gry w pilke.
27 sierpnia 2007, 16:41 / poniedziałek
Ret, tylko, że z Cetnara nie śmieje się oficjalnie pół stadionu, a z Buzały tak, Ciebie na Jego miejscu by nie poniosło, gdybyś zapierdzielał jako jeden z nielicznych, a został obśmiany jako jedyny ??!! Ludzie miejmy szacunek dla swoich piłkarzy, a nie kurwa takie cyrki robicie!!!

Borkowski musi odejść.
27 sierpnia 2007, 16:41 / poniedziałek
p.s. Zapewniam tez, ze nikt (Borek, Buzala, czy ktokolwiek inny) nie uslyszy ani nie przeczyta ode mnie zadnego "ch*ja", "w*pierdalaj" itp.
27 sierpnia 2007, 16:45 / poniedziałek
Tez jestem zdania, ze z Buzaly cos bedzie. Widac w nim potencjal na dobrego napastnika, lecz niestety albo gra w pomocy albo dostaje same gorne pilki.. I jak on tu ma sie wykazac. Porownujac go do Wisnieskiego, wcale Wisnia lepiej sie nie prezentuje, chociaz atak Wisnia - Buzala przy odpowiednim ustawieniu mysle, ze sprawdzil by sie lepiej niz Cetnar - Wisnia. Niestety Borek jest trenerem ktory zabija caly potencjal pilkarzy. Zobaczmy tylko Miklosik jak przyszedl jak gral, Fechner tez calkiem sobie radzil. Mam nadzieje, ze odejdzie zanim zniszczy Rybskiego...
27 sierpnia 2007, 16:48 / poniedziałek
Glowa, nie jako jedyny. Buzala jedzie na jednym wozku razem z Rogalskim;) Tylko, ze akurat wczoraj tego drugiego zabraklo na boisku. Czyzby Borek bardziej lubil Rogala i oszczedzil mu wrzut pod jego adresem, nie dajac mu szansy na wystep?;)

K*rwa! Naprawde wolalbym wypowiadac sie o nich w samych superlatywach, niech tylko dadza mi szanse.
27 sierpnia 2007, 16:52 / poniedziałek
Wiśnia bez formy, gdzie sie podział Piotrek z rundy jesiennej poprzedniego sezonu?
Cetnar -->nieporozumienie jedno wielkie, nie wiem co on jeszcze robi w Lechii
Rybski -->coś mało piłek dostawał dzisiaj no cóż
Speichler - widać wieksze ogranie od Kasperkiewicza bedzie z niego uciecha
Andruszczak - słabiej niestety
Obrona, poza Łożynskim tragedia, karny ewidentny co Pęki zrobil woła o pomste do nieba
Buzi - bedzie liderem, wyj.ebac Cetnara i Buzi na szpicy!
Miklosik - równy poziom!

a Borka i tak nie zwolnią,
27 sierpnia 2007, 16:53 / poniedziałek
Powiedzcie kto ma grać zamiast Buzały zamiast wieszać na nim psy.
Wchodzi na końcówkę i ma cztery sytuacje, z których strzela jedną bramkę.
Ławy nie grzeje Błaszczykowski z pomocy czy Inzaghi z ataku więc komu Buzała niesłusznie zabiera miejsce bo nie bardzo rozumiem.
27 sierpnia 2007, 16:55 / poniedziałek
Ret, chodziło mi o wczoraj tylko więc jako jedyny. A wczoraj Buzała wg Ciebie był najgorszy??
123, też bym chciał, aby w takim ustawieniu prezentował się nasz atak, Cetnara można wstawiać jako jedynego, jak gramy w takiej W-wce, tudzież jak bedziemy grali ze śledziuchami na ich terenie, a po co grać 5-cioma pomocnikami z jakąś tam Odrą, po co zagęszczać środek boiska jak cała 11-tka drużyny przeciwnej gra w obrębie swojego pola karnego!!??Debilizm i tyle.

Borkowski musi odejść.
27 sierpnia 2007, 17:04 / poniedziałek
Łozynski gral wczoraj dobrze???Papadopulos z calym szacunkiem ale gdy leciala do niego pilka z klepki odgrywal ja dalej zeby czasem jej przy nodze nie trzymac bo jeszcze ktos podbiegnie i mu zabierze,przy czym te odegranie konczylo sie przejeciem przez Opolan lub autem...ech
27 sierpnia 2007, 17:07 / poniedziałek
Glowa - wg mnie, wczoraj Buzala nie byl najgorszy. Napisalem gdzies w ten sposob? Wytknalem tylko jego strzal 20 metrow nad poprzeczka z odleglosci kilku metrow od bramki (swoja droga niezla parabola;) ). Natomiast w zdaniu skierowanym do Goscia - "(...)W zasadzie masz racje, bo patrzac na poziom, ktory prezentuje Buzala, to moglem wpisac kogolwiek z druzyn, ktore sa w tabeli nad Lechia;) (...)" - sednem jest ";)". Podkreslam jeszcze raz - NIE NAPISALBYM O NIM KOMPLETNIE NIC, GDYBY NIE JEGO WYPOWIEDZ NA TEMAT UMIEJETNOSCI GRY W PILKE.

Co do ataku Wisnia - Buzala tez sie zgadzam. Przynajmniej jeden za drugim nadazy, bo Cetnar mistrzem przyspieszenia nie jest;)
27 sierpnia 2007, 17:08 / poniedziałek
BigOgi jedziesz na chlopaka bo gral z pierwszej pilki? PRZECIEZ TAK POWINIEN GRAC CALY ZESPOL!
27 sierpnia 2007, 17:14 / poniedziałek
Ret, nie napisałeś, lecz ja staram Ci się cały czas uzmysłowić, że każdy ma cierpliwość, Buzała stał się "pupilkiem" kibiców jak tylko przeszedł, pekł dopiero po roku, wyżygał co mu leży na sercu i bardzo dobrze, ile można coś takiego znosić, a Ty się Jego o to przyczepiłeś, specjalnie też zapytałm Ciebie o to czy był najgorszy wczoraj, żeby Ci dać do zrozumienia jak kurewsko mógł się czuć wczoraj i nie tylko wczoraj, bo On raczej nigdy najgorszy na boisku nie jest. Ty byś to zniósł??

Borkowski musi odejść.
27 sierpnia 2007, 18:04 / poniedziałek
Buzała to zawodnik ktory ma przyszlosc przed soba i duzo do zrobienia nie to co taki Cetnar ktory juz tylko liczy dni do konca kariery... a co do taktyki to buzala moze grac tylko w systemie 4 4 2 z wisniewskim ale ja najbardziej widzialbym w ataku Rogalskiego.wedlugo mnie borek nie umie ustawic druzyny przestawiajac Wisniewskiego Buzełę i Rogala na boki pomocy... to jest dla mnie niezrozumiale
27 sierpnia 2007, 18:17 / poniedziałek
GeMil
"Fakt że na boisku zostawia serducho i walczak się z niego zrobił."
Zeto, tylko na tyle Ciebie stać? Wczoraj Buzała był najlepszy na boisku, mimo że grał niecałe pół godziny. Od momentu gdy przyszedł do Lechii jawnie go krytykujesz, wręcz szydzisz z niego - miej choć raz "jaja" (których brak tak lubisz zarzucać innym) i przyznaj, że zagrał dobrze, a nie tylko że "walczył".

GeMilu czy tylko dla ciebie, mam zmienić swoje zasady i pisać co innego niż myślę ?????? Buzała spieprzył wczoraj kilka dobrych sytuacji, piłkarz z niego marny. Większość jego bramek to przypadek.
Jak się nauczy grać, to zmienię o nim zdanie.
27 sierpnia 2007, 18:27 / poniedziałek
Temat z Buzala,przypomina mi stare czasy kabaretu TEY- '' Z tylu sklepu.''

Byl tam jegomosc Bolek:-)
Traktor sie zepsul i okazalo sie,ze kolo jest do dupy,ale Laskowik ze Smoleniem
wytlumaczyli Bolkowi,ze te trzy pozostale sa dobre -jak brzmi-trzy dobre !

Tak samo,odnosze wrazenie,ze wsrod kibicow nastapila pelna euforia !
Przeciez Buzala strzelil bramke !!!Udowodnil niedowiarkom,ze grac potrafi !!!!!
Tyle tylko,ze NIKT z WAS ,nie skontrolowal statystyk-ile setek zmarnowal w dotychczasowych meczach !!!
Macie swoje zdanie,szanuje je,ale ja mam rowniez swoje i uwazam,ze z Buzaly i Rogalskiego,Lechia pozytku nie bedzie miala.
Rozmawiamy o Buzale,a Wy wyskakujecie,ze Manu zly,Bak zrobil blad itd.
Sugerowanie sie,ze nie ma innego zawodnika w miejsce Buzaly,wcale mnie nie przekonuje w przydatnosci do zespolu,a i do waszej lojalnosci do Buzaly.
Wy chcecie ''lepsze zlo''(patrz w przypadku wprowadzenia juniorow).

Buzala bohaterem !!! Bo bramke strzelil !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011