Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polonia Warszawa-Lechia Gdańsk 22-08-2007 godz. 18:45

strona 1/1

22 sierpnia 2007, 10:03 / środa
Nie wiem czemu temat nie został jeszcze podjęty a dzisiaj mecz, wszystko wskazuje na to, że nasza kochan TVP, której płacimy haracz w postaci abonamentu ch.j wie za co, do tego wbrew konstytucji znowu sobie pokpiła i zobaczymy zamiast meczu naszej Lechijki HIT kolejki Stal Stalowa Wola(która urządziła sobie chyba benefis pt. kto nam strzeli więcej bramek)-Znicz Pruszków, ŻENADA !!! Wobec powyższego, a także nie możności obejrzenia tegoż widowiska przez kibiców gości, pozostaje nam relacja live sportowych faktów, tudzież innych serwisów sportowych.
Co do samego meczu chciałbym być optymistą ale nasz treneiro pozbawia mnie wszelkich złudzeń co do wyniku dzisiejszego spotkania, np. wymyślił sobie, że na lewej obronie zagra Łożyński, dobre co, a Hirsza który dobrze się zaprezentował na kadrze postanowił nie zabrać, cóż facet ma wyobraźnie.

Borkowski musi odejść.
22 sierpnia 2007, 10:04 / środa
Sztefla, sorry za dubla założyliśmy ten sam temat w tym samym czasie.

Borkowski musi odejść.
22 sierpnia 2007, 10:12 / środa
Prosze tylko o info 502 368 979
22 sierpnia 2007, 10:13 / środa
Szefla, spoko bede Ci slal esy.

Borkowski musi odejsc.
22 sierpnia 2007, 10:28 / środa
""Przegląd Sportowy" podgrzał atmosferę meczu ostrą polemiką Mariusza Pawlaka (Polonia) z prezesem Maciejem Turnowieckim (Lechia)"

Wie ktoś coś więcej na ten temat? ;)
22 sierpnia 2007, 10:37 / środa
Znalazłem co nieco :

"Przed meczem Polonia – Lechia zaiskrzyło. – Lechia powinna lepiej traktować swoich wychowanków – stwierdził Mariusz Pawlak. – On jest ostatnim piłkarzem, który ma prawo krytykować nasz klub! – ripostuje prezes Maciej Turnowiecki.

Dziś Pawlak zagra przeciwko klubowi, którego jest wychowankiem. – Ale nie tylko dlatego jestem związany z tym klubem. Także przez to, że jest mi winny pieniądze – stwierdził w poniedziałek Pawlak. Te słowa oburzyły prezesa gdańskiego klubu. – Oświadczam, że Lechia nie jest winna ani złotówki żadnemu piłkarzowi – mówił wczoraj. – Rzeczywiście, we wtorek przelali mi na konto pieniądze. Ale tylko część, bo wciąż zalegają mi premie meczowe – odpowiedział zawodnik.

Do rozstania zawodnika z Lechią minęły już dwa miesiące, ale ono wciąż wywołuje emocje. – W ostatnich tygodniach słyszałem od działaczy klubu, że zdradziłem swój klub. To jakaś bzdura, bo przecież taki jest zawód piłkarza. Nie chciałem odchodzić z Gdańska, ale poszedłem tam, skąd miałem ofertę – uważa Pawlak, choć jednocześnie przyznaje, że gdańszczanie zaproponowali mu przedłużenie umowy. – Zaproponowali, ale stanowczo za późno. Nie może być tak, że na dwa tygodnie przed wygaśnięciem kontraktu klub nie może się zdecydować, czy jest zainteresowany dalszą współpracą. Ofertę od nich usłyszałem dopiero cztery dni po zakończeniu sezonu – dodaje. – Ale przecież piłkarze sami chcieli zwlekać z rozmowami kontraktowymi, bo liczyli, że w przypadku awansu wzrosną ich pensje – kontruje Turnowiecki. "

Nie jestem fanem naszego zarządu, mam jednak nadzieję, że na wiosnę Pawlak zostanie odpowiednio 'przyjęty' na Traugutta.
22 sierpnia 2007, 16:41 / środa
Mimo zawirowań związanych ze zmianą planów TVP odnośnie transmisji meczu Polonia Warszawa - LECHIA GDAŃSK, dzięki staraniom Stowarzyszenia 'Lechiści' zostanie przeprowadzona radiowa relacja z dzisiejszego meczu rozpoczynajacego sie o godz. 18:45.

Warto dodać, iż mimo dość ograniczonych środków na rozbudowę technicznego zaplecza radia, specjalnie na ten mecz została dwukrotnie zwiąkszona liczba użytkowników mogących odsłuchać relacje z 200 do 400.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z transmisji i jednocześnie przypominamy, że ciągle pozostaje otwarta kwestia rozbudowy możliwości radia, która wymaga zainwestowania dodatkowych środków finansowych. Wszyscy, którzy pragną wesprzeć finansowo rozwój radia są mile widziani, zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Przypominamy, iż Radio Lechia dostępne jest pod adresem: odnośnik
22 sierpnia 2007, 16:55 / środa
lepiej niech pawlak się już nie odzywa
22 sierpnia 2007, 18:24 / środa
Wisla P.-Podbeskidzie 0;1 14 minuta ale zwała:))
22 sierpnia 2007, 18:31 / środa
juz po 1 w 25 minucie a szkoda:P
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426