Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Obrona jest do wymiany!!!!

strona 1/1

23 sierpnia 2007, 10:16 / czwartek
Słabo spisujący się Fechner! On od zaraz jest do wywalenia ze składu!
Wołąkiewicz:gra raz dobrze raz żle!
Pęczak:może zostać bo widać że się stara, walczy do upadłego!
Manuszewski:bardzo dużo popełnia błędów!
Brede:wogóle nie łapie się do składu! Nie wiem co z nim jest!
Kosznik:jest dobry tylko że ma kontuzje, a tak by zastąpił słabego Fechnera!
Rafalski:widać że chłopak się starał w meczu z GKS-em Jastrzębie!
23 sierpnia 2007, 10:34 / czwartek
Gerad-do wymiany to jest trener!!!!!

Pęczak może zostać hehe.Przeciez on jest najlepszy z całej defensywy, Brede nie gra bo za dobrze chyba walił karne i super koncepcja Borka który od jakiegoś czasu nie trawi Heńka a Fechnera ustawia na lewej obronie jak on tam nigdy nie grał.Później takie są skutki.Dobrze że w tym roku nie ma strefy barazowej.
23 sierpnia 2007, 16:31 / czwartek
Nasza obrona to katastrofa!!!!Kurwa gdyby byl trener to juz by poukładal obrońcow lub sciagnal i nadrobil te braki !!!Zaczne od lewej obrony:
Tu jest problem bo,gdy Kosznik łapie kontuzje to mamy problem jak huj i teraz jest to widac;-)Seba Fechner jest prawym obrońca i sobie nie radzi po lewej stronie.Rafalski z tego co wiem to jest chyba srodkowym obrońca ale tez moze sobie poradzi na lewej obronie.Teraz idziemy dalej....Wąłokiewicz-pewny obronca ,ale widzac co sie dzieje to i on na pewno obnizy loty ,dzieki trenerowi.Manuszewski...-On przeszdł jakas metamorfoze........W tamtym roku bardzo pewny i rzadko popełniajacy bledy a teraz błąd za błędem...niedlugo to i go Rafalski zastapi...Pęczak zawsze wlaczeny i rzadko popełniajcy jakiś błąd jedynie on nie obnizył lotu;D:)Zawsze zapiernicza ,czesto bierze udzial w akcjach ofensywnych/Najbardziej podoba mi sie jak zostanie sfaulowany i fryzjer nie przyzna faulu to on wstaje i dalej walczy:-)Brede nie wiem co sie dzieje z nim bo go nie widzialem w akcji .Jedynie wiem ze przegrywa rywalizajce z Wąłokiewiczem.Brakuje nam dobrego lewego obrońcy,bo bez tego jestem pewny ze zakonczymy na koncu sezonu miejscem bezpiecznym od barazu ,ale tez dalekimod awansu.
23 sierpnia 2007, 17:06 / czwartek
Przecież w tym roku nie ma baraży o utrzymanie w II idze!!!
23 sierpnia 2007, 17:35 / czwartek
Trochę mi tu brak obiektywizmu,
Widzę, że Pęki jedzie trochę na opinii,
Pierwsza bramka z Jastrzębiem to jego zasługa,
Nie wybił dośrodkowania głową, tylko pozwolił przyjąć zawodnikowi drużyny przeciwnej, następnie faulował,
Jeżeli wytykamy błedy innym to trzeba przyznać, że Pęki bezbłędnie nie gra,
Co więcej w tym samym meczu po raz kolejny zagotowała mu się głowa,
Obiecywał już kilkukrotnie że nie będzie "lał" piłkarzy podczas meczu,
Z Jastrzębiem rączki poszły w ruch a później się chyba jeszcze po kimś przeszedł
Zarobiłby czerwoną i problem z obsadą prawej obrony gotowy,
To tak gwoli ścisłości.
23 sierpnia 2007, 18:59 / czwartek
KIBIC-Ideałów nie ma nikt ,nigdzie i w niczym,nawet Bóg jak stworzył kobietę to się wkurwił i przestał cudować!!!Ale np.Pęki jako jedyny chyba z naszych defensorów dostaje więcej owacji niż krytyki.
23 sierpnia 2007, 20:00 / czwartek
Jestem tego w pełni świadom.
Sam uważam, że Pęki jest w tym momencie najmocniejszym punktem naszej defensywy.
Zawodnikiem, który swoim zaangażowaniem w grę znacząco się wyróżnia na tle innych zawodników.
Niemniej jednak jego błąd kosztował nas ostatnio gola.
A zachowanie po stracie drugiego jest przeciwieństwem tego co obiecywał nam kibicom nie raz.
Pisząc peany na jego temat warto o tym pamiętać.
Może po prostu mniej przesadyzmu a więcej umiaru w krytykowaniu i wychwalaniu zarazem.
26 sierpnia 2007, 10:02 / niedziela
Gerad co ty kurwa pierdolisz? Najpierw niech wymienią Borka a później mogą skupić się na słabych stronach drużyny!

My wierzymyy...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024