Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Apel do trenera : ustawienie drużyny Lechii.

strona 1/1

24 sierpnia 2007, 08:49 / piątek
Panie trenerze...
Jeśli Lechia chce zająć jakieś konkretne miejsce w tym sezonie , to zastanów się Pan nad tym . Grając 1 napastnikiem na wyjezdzie nic nie wskóramy , po co tam pojechalismy ? po remis? , że niby mieliśmy się bronić cały mecz i jedynie z kontry coś ustrzelić ? . Powinna być normalna postawa , w każdym meczu 4-4-2 , bądź ewentualnie rozstawienie 3-5-2- tak ,że przez pomoc nic nie przejdzie. Dwóch napastników musi być zawsze, wychodząc z założenia"najlepszą obroną jest atak" ...
Co z tego, że tyły będą zabezpieczone przy ustawieniu np. 4-5-1- skoro i tak w końcu nam strzelą bramkę , dopiero później Pan sobie myśli jak odrobić ? więc po co w ogole odrabiać ? ... Jest to bardzo istotna kwestia analizy, broń boże co mecz zmieniać ustawienie. To jest najgorsze ...
24 sierpnia 2007, 10:37 / piątek
Nie pisz mu o ustawieniu poszczególnych lini, ale o nazwiskach!
Od tego się zaczyna!
WYJEBAĆ BUZIEGO I ROGALA.. od razu przyjdą zwycięstwa!!
25 sierpnia 2007, 15:01 / sobota
ustawieniem 3-5-2 nikt juz nie gra w Polsce z tego co sie orientuje ale moge sie mylic tylko majewski tak ustawia cracovie. na wyjezdzie jak gramy jednym napastnikiem to jeszcze pół biedy ale jak gramy u siebie jednym zawodnikiem z przodu to juz jest zenada.
25 sierpnia 2007, 15:44 / sobota
taaaaa M.Kaczmarek też miał obsesje na punkcie wystawiania jednego napastnika z przodu, widać Borek niczego się nie nauczył od kolegi buehe
25 sierpnia 2007, 17:44 / sobota
Ja mam tez apel,tyle,ze do kibica.
Do kibica,ktory znajduje sie najblizej Borka,podczas meczu.
Kolego !!! Zapierdol jemu tego laptopa,zeby nie ogladal innego meczu,bo pozniej na konferencji,takie glupoty gada,ze az mi go zal !
Niech sie skupi na meczu,moze bedzie widzial,co sie dzieje na boisku.
Jeszcze raz:STANOWCZE NIE DLA LAPTOPA !!!!!
25 sierpnia 2007, 23:53 / sobota
Wiecie co ? A ja tęsknie za Marcinem... oni mieli pomysł na gre, walczyli, gryźli trawe, a teraz ? 0 pomysłu...

Co do newsa " Przed meczem Lechia-Odra "

A Kalka ? na lewej stronie może grać! Tylko poprostu trener Borkowski zrobi z niego Szulika i Wojciecha !

Borkowi trzeba pokazać gdzie są drzwi i koniec!
26 sierpnia 2007, 00:01 / niedziela
Saned weź głęboki oddech!!! Wypuść powietrze!!! Już lepiej???
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035