Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LKS Pogoń Lębork

strona 1/1

26 sierpnia 2007, 10:15 / niedziela
Witam. Właśnie wybieram się na ostatni tydzień wakacji do Lęborka, mam pytanie, czy ktoś orientuje się, czy można tam bezpiecznie chodzić w ubraniach Lechii?
Pytałem znajomych, połowa z nim odpowiada mi, że dominują tak kibice arki, natomiast druga połowa, że kibice Lechii. Mam zamiar zabrać ze sobą bluzę (polar) Lechii i czapeczkę:) ale... no właśnie... nie chce dostać po mordzie:>
Wiem, że prawie cały Lębork kibicuje Pogoni, ale czy są tam fan-cluby z Lechii lub arki? Proszę o rade...
26 sierpnia 2007, 10:20 / niedziela
Nie wiem jak jest w Lęborku, wiem jedynie, że Pogoń trzyma z Bałtykiem, także jeśli dalej chcesz się cieszyć polarem i czepeczką naszej Lechii to raczej się nie afiszuj tam.

Borkowski musi odejść.
26 sierpnia 2007, 10:25 / niedziela
lechia_love

1. Lechia zawsze wielką literą, nawet w nicku !!!!!!!! Pisząc nazwę ukochnaego klubu, okazujesz brak szacunku dla barw.

2. W Lęborku na 100% stracisz wszyskie barwy Lechii jakie założysz. No chyba że będziesz uzbrojony jak terminator ;-))) Pogoń nie jest zbyt silna, ale na pojedyńcze jednostki w ich mieście napewno wystarczy.
26 sierpnia 2007, 12:30 / niedziela
Zeto:

1) To, że mam nick z małej litery, to nie znaczy, że nie mam szacunku do klubu!

2) Dzięki wszystkim za info i za zrozumienie

P.S. Lechia - Odra 2:0
26 sierpnia 2007, 16:02 / niedziela
pogon trzyma z kadlubami,wiec raczej nie smigaj po leborku w barwach Lechii,no chyba ze czujesz sie na silach:),pozdro,Lechia -odra 3-1(Rybski,Wisnia i Baczek z karnego;):)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022