Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pierdoły,farmazony itp.

strona 3/3

3 października 2007, 19:08 / środa
Czy to prawda ,że walenie gruchy wzmacnia paluchy?
3 października 2007, 19:48 / środa
nie :]

no i grucha moze oddac ;)
4 października 2007, 04:56 / czwartek
39% praworecznych chinczykow wali konia lewa reka.

Zrodlo: CKM
4 października 2007, 18:48 / czwartek
Ciekawy artykuł dla mieszkańców Moreny i Suchanina

odnośnik
7 października 2007, 23:19 / niedziela
Heja!!
Moja córka zaatakowała mnie dziś, że mam ją porwać na łyżwy,
Pomóżcie. Gdzie mam ją zabrać?
Od kiedy i w jakich godzinach czynne lodowisko na "Stoczni"?
7 października 2007, 23:26 / niedziela
Kiedyś jeździłem własnie na Olivie i tylko w weekendy bylo czynne.
odnośnik tutaj masz jakies informacje

odnośnik tutaj tez informacje , ale nie wiem czy ten sezon czy poprzedni. Podany jest numer telefonu to mozna zadzwonic.

W Sopocie przy molo zawsze na zime powstaje lodowisko, ale nie pamietam od kiedy dokładnie.

mam nadzieje ze cos pomogłem :) , Pozdrowienia dla Biało-Zielonych
6 listopada 2007, 16:46 / wtorek
Trzeba podbic watek zanim powstanie 5 nowych :)
7 listopada 2007, 16:27 / środa
WIECZÓR RUGBY Z LECHIĄ GDAŃSK

Zapraszamy wszystkich kibiców wiernych biało-zielonym barwom na "wieczór rugby" z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17.30 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Podczas prezentacji pokaz kulturysty Marka Olejniczaka medalisty Mistrzostw Europy. Do wygrania nagrody. Organizatorzy zapowiadają spore atrakcje!

odnośnik - lechiarugby.pl

PS
przepraszam, że mój wpis umieszczam w tym miejscu, ale tutaj będzie najbardziej WIDOCZNY, a rugbistom zależy na kibicach gdańskiej Lechii!
9 listopada 2007, 08:42 / piątek
,,Piłkarskie Środy z Lechią Gdańsk,,.

Do Starszyzny z Wejhera/Gospody.
Zwroccie uwage na wyniki turnieju, kapsle z naszej budy (SP 77) wygrali w kategorii I klas. Chlopaki kontynuują naszą usłaną w glorii i chwale tytułami droge. Licznym potencjalnym niedowiarkom przypomne, ze swego czasu bylismy najlepsi wsrod osmych klas w Gdansku, jak i w Wojewodztwie Gdanskim i na 7 miejscu w Polsce. Jeden z nas (Z. Braun) wyladowal na dluzej w Lechii, ocieral sie o III i II ligowe boiska. Mojego talentu dziwnym trafem nikt nie zauwazyl a gralem z 15 lat pod okiem wszystkich mozliwych gdanskich trenerow. :) Calkiem jak w szkole z nauką i z tymi nauczycielami co sie uwzieli.

Czyzby nasza osiedlowa dziatwa przestala juz rzucac pustymi butelkami w przypadkowych przechodniow i wziela sie z nudow za granie ?
9 grudnia 2007, 22:23 / niedziela
lol
9 grudnia 2007, 22:49 / niedziela
Cos mi tu nie pasuje.........
W Deutschlandzie byla taka duza kumulacja w lotto,a ja nie widze komentarzy,zawsze piszacego trafne wpisy StarszegoLechisty !
Czyzby zaszyl sie gdzies na Bahamah i popijal sobie drinki,serwowane przez czekoladowe pieknosci ? :-)
9 grudnia 2007, 23:03 / niedziela
Starszy Lechista przeprowadził się na Mazowsze i zmienił nick na Mucyg :-)
11 grudnia 2007, 16:21 / wtorek
Prosze tu nie nie robic sobie smieszkow podczas mojej krotkiej, kurtuazyjnej nieobecnosci, chwila nieuwagi i juz jada niegodziwcy, juz zdzieraja na zywca skore. Dobrze, ze wrocilem rzutem na tasme...

Nie dane mi bylo postawic krzyzyki, chcialem wyslac tego helmutowskiego lotka i skierowalem juz ku przestrodze mamy swe kroki w kierunku kolektury ulokowanej dla niepoznaki w niemieckim cepeenie. Postanowilem tym razem zaszalec i wyslac za cale 2 elro, ktore mialem schowane w lewej i prawej skarpecie, juz trzymalem w pazurach kupon gdy zauwazylem po mojej prawej szereg stojacych browarow.
Rzucilo mnie na butelki, trzymajac juz dwie w reku musialem wybierac, albo 43 mln elro najszybciej wyplacone za tydzien albo 2 zimne browary natychmiast, no i wybralem. A wcale pic mi sie nie chcialo.

Bylem na odwiedzinach u Zeta w Afryce, Zeto pokazal mi jego prace w Johanesburgu. W centrum pod pozorem pytania sie o godzine sciagalismy bizuterie z szyji niewidomym staruszkom podziwiajacym Starowke.

Kontratak, ja z Mazowsza ? Wyobrazasz sobie mnie z wiszacym kowadlem na miechach podczas biegu na orietacje ? Przeciez ja bym te kowadlo ciagnal za soba jak mloda panna welon.
11 grudnia 2007, 16:36 / wtorek
Żeby nie był, że SL kłamie, zamieszczam nasze wspólne zdjęcie z meczu Leopards odnośnik

Ten w kapeluszu to SL. Ja walę w bęben.

Zapraszam wszystkich sympatyków czystej piłki ;-))
11 grudnia 2007, 17:54 / wtorek
Dodam, ze mecz ten zostal przerwany zanim sie dobrze zaczal, w momencie jak Zeto i LG45 zaczeli rzucac bananami w kierunku wbiegajacego na murawe bialego pilkarza druzyny przeciwnej.
11 grudnia 2007, 18:07 / wtorek
podobno nie rzucali w pilkarzy, tylko w siebie, czasami tak maja, nawet wyzywaja sie od hetero...
11 grudnia 2007, 19:38 / wtorek
O kurwa !
Ale zjaralo StarszegoLechiste !
Na derbach wygladales calkiem inaczej !!! Wiem,to wina tamtejszego browaru.
Slyszalem,ze tam browar robia z trzciny cukrowej,a nie z chmielu ! Tfu !!!

Co do lotto,i rzekomych milionow,ktore przez Ciebie nie udalo NAM sie wygrac,to jestem zawiedziony.
Ze tez musialo Ciebie przechylic na ta prawa strone ?!
Juz mialem marzenia,ze tak jak to Smolen powiedzial,za NASZA kase wybudowalibysmy jakiegos perszinga i wyjebalibysmy w jedyny sluszny budynek,na ulicy Miodowej !
No,ale coz,najwarzniejsze,ze browar byl zimny :-)
11 grudnia 2007, 20:07 / wtorek
odnośnik

mozna 10 glosow dziennie. trzeba nadgonic Moskalewicza. Glosujcie na Pękiego:)
11 grudnia 2007, 20:58 / wtorek
Ten mocno ciemny mahoń z polyskiem na twarzy jest od palenia majeranku przez lufke a kapelusz dostalem od pana plantatora za zrobienie mu 64 czesciowego zestawu narzedzi z trzciny do naprawy traktorow.

LG45 wali tluczkiem do miesa w naciagnieta skore z dupy pewnego niemieckiego lekarza, ktory zle im tutaj leczyl zeby. Zrobili z niego beben bo nie mogli znalezdz dla niego innego zastosowania.

A tu dziewczyny, ktore z nami przylecialy na Czarny Lad, dlugo z nami nie wytrzymaly a mowily, ze chca zobaczyc z bliska ,,nieokiełznaną nature,, safari i ,,droge na Ostrołękę,,. Zdjecie zrobione zaraz po wyjsciu z hali lotniska.

odnośnik

Za niedojazd do kolektury lotka jeszcze sie odgryziemy.
11 grudnia 2007, 23:47 / wtorek
I tak jestem Lwem Polnocy !!!
12 grudnia 2007, 01:01 / środa
hehe no i mamy luzne gadki:)))
13 grudnia 2007, 00:05 / czwartek
Mamy luźne gadki, przez moderatora luźne gatki
8 kwietnia 2008, 10:27 / wtorek
Makabryczna kontuzja Petra Czecha

odnośnik
8 kwietnia 2008, 14:41 / wtorek
politpoprawność szaleje!

"izraelczyka", hehehe :D

i znowu ci wstrętni żydzi!
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020