Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zostawcie spikera w spokoju!

strona 1/2

26 sierpnia 2007, 22:59 / niedziela
Nie uważam że jego celne, ironiczne komentarze przy ostentacyjnej grze na czas Odry były "żenujące" jak na konferencji rzekł Prezes. Spiker jest jednym z nas i dał wyraz temu co każdy z nas myślał! A przy okazji wprowadził trochę uśmiechu w te ponure popołudnie. Ręce precz od Spikera!
26 sierpnia 2007, 23:06 / niedziela
a ja bym zamiast spikera wyjebal prezesa bo sie zna tak na tej funkcji jak borek na swojim fachu. he he obu dwuch do wora!
26 sierpnia 2007, 23:07 / niedziela
Zostawcie spikera!!! Wypierdolcie Zeta!!!
26 sierpnia 2007, 23:18 / niedziela
Werder-dobrze że kończą się wakacje i zaczyna się szkoła-swojim-hehe

Łubudu, niech nam zyje, prezes naszego klubu i spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiker!!!!!
27 sierpnia 2007, 09:46 / poniedziałek
Panie Turnowiecki, żenujące to jest to, że tyle czasu trzymaliście (oby ta forma była poprawna, a nie: 'trzymacie') Borkowskiego na funkcji trenera, żenujące jest to, że tyle czasu trwa 'remontowanie' sektora dla kibiców gości.
27 sierpnia 2007, 09:52 / poniedziałek
Spiker mial same celne uwagi na dodatek subtelnie je wypowiadal:)Spiker na prezesa;)
27 sierpnia 2007, 09:56 / poniedziałek
Panie Prezesie. Gdybyście po meczu ze Śląskiem wywalili Borka i zatrudnili trenera, dziś spiker informowałby o bramkach dla Lechii. Wy daliście Borkowi nowy kontrakt i zgnoiliście Szulika!!! Teraz sytuacja się powtarza. Borek jest nie do ruszenia, a ofiar szuka się w osobach Kalki i Heńka!!!
27 sierpnia 2007, 10:12 / poniedziałek
zuraw daj se na luz, lepiej pomysl jak wrzucic borka do worka, bo jak go nie zwolnia z funkcji pierwszego trenera to bedzie kiepsko.
27 sierpnia 2007, 10:14 / poniedziałek
Żenujący to jest czas oczekiwania na powstanie Sportowej Spółki Akcyjnej.

Turnowiecki musi odejść!
27 sierpnia 2007, 10:24 / poniedziałek
Spiker zachowal sie wczoraj jak Kibic LECHII a nie jak pracownik i chwala mu za to zapomnial tylko dodac wyjebac Borka ile mozna napierdalac glowa mur zeby zamkneli chlopa w Tworkach Stoimy w miejscu zespol klepie to samo a zarzad patrzy chyba w chmury i czeka az puszcza nam nerwy i wjedziemy na trybune
27 sierpnia 2007, 11:14 / poniedziałek
Spiker? Zdziwiły mnie wczorajsze, nietypowe, komentarze podczas meczu ale nie widziałem w nich nic żenującego. Przeciwnie, ubarwiły mizerne widowisko.
Łapy precz od spikera!
27 sierpnia 2007, 12:12 / poniedziałek
Jak Wy nic nie pojmujecie !!!
To,ze Lechia gra tak,jak gra,to wszystko wina SPIKERA !!!
On to zaklocil swoimi komentarzami spokojne ogladanie laptopa przez Borka !!!
Co nie ktorym w zarzadzie zaczyna sie w glowkach pierdolic !!!!!!!
Co,juz zaczela woda sodowa udezac ???!!!
Mieliscie byc nasi,a wy juz polityke uprawiacie ?

Robcie tak dalej,a........................................... ........
27 sierpnia 2007, 12:44 / poniedziałek
powiedzial tak bo musial powiedziec ze wzgledu na piastowany urzad :) moze tylko uzyl zlych slow

co do komentarzy to mnie rozbawilo to "cudowne ozdrowienie" , pilkarze Odry kladli sie na ziemie po kazdym dotknieciu ich przez pilkarzy Lechii,ktos musial w koncu dac jasno do zrozumienia ze wszyscy widza w tym gre aktorska...
27 sierpnia 2007, 15:04 / poniedziałek
Prezes niech się lepiej martwi obecnością ośmioosobowego (więcej nie mogło być???) zarządu dzis na zebraniu, a łapy precz od Spikera!!!
27 sierpnia 2007, 15:11 / poniedziałek
Zostaw spikera, Ty ku*** zostaw spikera!

Spiker jest lepszym spikerem, niż prezes prezesem...

:)
27 sierpnia 2007, 16:04 / poniedziałek
Ciekawe co się stanie, jak spiker uniesie się honorem i zarząda publicznych przeprosin ???? Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale żeby na meczu gadać do mikrofomu, trzeba mieć uprawnienia, więc gdyby nasz spiker zrezygnował, byłoby nieciekawie ;-))))))

SPIKER JEST NASZ, GADA LEPIEJ NIŻ KOPACZE KOPIĄ PIŁĘ !!!!!!!
27 sierpnia 2007, 20:32 / poniedziałek
Za wypowiedz przeciwko Animagowi pzpn powinien zawiesic Turnowieckiego na jeden mecz na Traugutta, do tego kare finansowa mu i po meczu zakaz wychodzenia z domu do konca rundy.

Niech oglada mecz zza plotu nad zegarem w krzakach, odpali se race, wypije piwko, posiedzi na galezi, pospiewa troche....a jak dojdzie do siebie niech przeprosi w Teleexpresie naszego spikera.

Bog wybacza, spiker Lechii nigdy.
27 sierpnia 2007, 22:23 / poniedziałek
Spiker zrezygnowal: odnośnik
27 sierpnia 2007, 22:29 / poniedziałek
to teraz jeszcze niech prezes zrezygnyje i bedzie ok !!!! :)
co ze wariat !!! spikier jest dla widowni a nie dla prezesa !!!!
a raczej nikt z widowni wczoraj nie narzekał na spikera !!!!! :)
jak nie on to kto ???
jak sam i powiedział jest jeszcze drugi z uprawnieniami tez ze szparki !!!!

to jak prezesie moze sam wezmiesz mikrofon na nastepnym meczu ?? ?? ??
27 sierpnia 2007, 22:33 / poniedziałek
Turnowiecki ty kur*o jeb*** zostaw naszego spikera w spokoju on nie dość, że jest wspaniałym spikerem, to prezesem też byłby lepszym od ciebie ty zapyziały grubasie.
27 sierpnia 2007, 22:33 / poniedziałek
Po mału zaczynam nabierać przekonania, by zacząć pisać w każdej wiadomości: Turnowiecki musi odejść!
27 sierpnia 2007, 22:35 / poniedziałek
Nie no to jest przegiecie.Nasz spiker odwalal kawal dobrej roboty.
Turnowiecki musi odejsc
27 sierpnia 2007, 22:40 / poniedziałek
Chciałbym podziękowac spikerowi za to, że naprawdę bardzo dobrze wypełniał swoje obowiązki, szanuję decyzję, która wynika z honorowego podejścia do sprawy.

Mam nadzieję, że w dalszym ciągu Marcin będzie pisał felietony dla strony.

Turnowiecki musi odejść!!! Niech wraca do Adamowicza, bo to chyba 'jego człowiek'!
27 sierpnia 2007, 22:42 / poniedziałek
Nie no to jest k....wa przegięcie. I pewnie teraz pan prezesz będzie siedzial na stanowisku spikera cio heee. Co pan robi? Hallo panie Turnowiecki. Po co wywalac spikera? Poroniony pomysł. Marcin nie przejmuj się. Postapili z toba h....wo. Marcinie jestem zarówno ja jak i inni z tobą. Zastanów sie i zostań dla nas kibiców i znajomych. Jstes najlepszy jestes zajebisty spiker i gość. Jestes debeściak. AVE LECHIA.
27 sierpnia 2007, 22:42 / poniedziałek
Zawsze bylo troche beki ze spikera, ale w ostatnim meczu pokazal sie z zupelnie innej strony. Moim zdaniem zdecydowanie lepszej! i takiego wlasnie chcialbym go slyszec na kazdym meczu...

Zreszta dopiero z forum sie dowiedzialem kto nim jest :) i przez pare minut nie moglem w to uwierzyc :)

Wroce do tego co napisalem pare tygodni temu - trzeba caly tez zarzad rozpedzic, bo inaczej ciezko widze przyszlosc naszej kochanej Lechijki. Do klubu sprowadzic fachowcow i zatrudnic Marcina Gałka! Przeciez to nie jest normalne, ze wyrabia papiery i robi to jako wolontariat! Przestanmy traktowac Lechie jak Caritas Polska, a zacznijmy jak profesionalny klub! i dziwic sie ze nie wiedza jak nas przeksztalcic w SA heh...

przepraszam, ze sie unioslem i jesli kogos poza zarzadem urazilem

pozdrawiam
27 sierpnia 2007, 22:47 / poniedziałek
Marcin (mam nadzieję), że wie, że tu są sami jego zwolennicy, nie wykrywa się zaś zwolenników prezesa.
27 sierpnia 2007, 22:53 / poniedziałek
W takim razie ja proponuje zarzadowi, zatrudnic tego.............z Turowa !!!
27 sierpnia 2007, 22:54 / poniedziałek
MARCIN GAŁEK NA PREZYDENTA!!!!
27 sierpnia 2007, 23:04 / poniedziałek
ja proponuje tego z sosnowca on by nasz młyn rozruszał:)
27 sierpnia 2007, 23:14 / poniedziałek
Tak jak pisze Bartek- co to znaczy, że spiker pracuje jako wolontariusz? Pan Prezes też jest wolontariuszem? Myślałem, że Lechia staje się klubem poważnie myślącym o OE, a to jest jakaś podwórkowa zabawa.
Moim zdaniem komentarze spikera były kulturalne i oddające to co myślał cały stadion.
Ciekawe jak będą wyglądały komentarze spikera arki (gdyby hipotetycznie do nas przyszedł) w czasie meczu derbowego. Może tak: Z przykrością informuję Państwa, że trzeciego gola dla Lechii zdobył Paweł Buzała.
27 sierpnia 2007, 23:15 / poniedziałek
Turnowiecki pedale co Ci przeszkadza spiker ;/?!Zostaw go..!
27 sierpnia 2007, 23:17 / poniedziałek
Chyba coś złego dzieje się wewnątrz Lechii. Objęcie prezesury przez pana Turnowieckiego miało przynieść profesjonalizm ( poprzedni Prezes działał społecznie i nie mógł w pełni się zaangażować w klub ). Tymczasem mamy straconą "szansę stulecia" na awans i jak się wydaje mizerne umiejętności interpersonalne...
27 sierpnia 2007, 23:40 / poniedziałek
I znów kataniarz z bandyckiego narozrabiał :-) Debilu zacznij jeszcze pisać, kto z kim sypia!!! Raz podsłuchałeś rozmowę, której nie było. A teraz piszesz bzdury, cytując Prezesa!!! Dla takich kutasów jak ty, panie pawełku, T29 powinno być zamknięte!!! Turnoś jebnij tej dziennikarskiej gnidzie, żeby więcej głupot nie pisał!!! I przeproś Marcina, za to nieporozumienie!!!
28 sierpnia 2007, 01:46 / wtorek
Co tu duzo pisac... animag... mecze bez tych "zenujacych" komenatrzy nie beda juz takie same... z mojej strony dziekuje, ze w smutne popoludnia, kiedy Lechia przegrywala byles w stanie choc na chwile poprawic humor. To rowniez dzieki Tobie udalo sie wprowadzic "oooo naaaasz" na poczatku meczu, ktory obecnie stal sie nieoficjalnym hymnem Lechii.

Dzieki! i do zobaczenia na nastepnym meczu.
28 sierpnia 2007, 09:11 / wtorek
Spiker nie przejmuj sie co pisza w tym szmatlawcu i tak go nie czytamy,powinno sie te nedzne dziennikarzyny odpowiednio "wyprostowac" i nie wpuszczac na mecze bo wprowadzaja nie zdrowe klimaty dotyczy to rowniez ich wypowiedzi na temat trenera
28 sierpnia 2007, 09:57 / wtorek
No i wykrakałem ;-)

Ciekawe co teraz zrobi ten kataniarz z dziennika bandyckiego ???? Będzie miał jaja żeby przeprosić ???? A Pan, Panie Maćku, następnym razem uważaj na słowa, rozmawiając z taką szumowiną. A najlepiej nie wpuszczej tego głąba na T29 !!!!
28 sierpnia 2007, 11:02 / wtorek
Wszystkim (wnioskuje patrzac po wpisach) praca naszego spikera sie podobala. Proponuje wywiesic jakis transparent na najblizszym domowym meczu zeby Galek jednak zostal, nie wyobrazam sobie nikogo innego na tym stanowisku. A jak prezesunio nie wyrazi zgody to zrobimy zrzute na mikrofon i naglosnienie i bedzie nam Animag mecze komentowal z trybuny "VIP'ow"
28 sierpnia 2007, 11:29 / wtorek
To już jest skandal. Musi być jakiś transparent poparcia dla Marcina, żeby uświadomic tym gnidom z zarządu, że on o wiele większym Lechistą niż ta banda figurantów. Jestem gotów złożyć się nawet na spray i inne materiały, aby powstał ten transparent.
28 sierpnia 2007, 11:31 / wtorek
taki transparent jak ostatnio, to koszt ok 120-130 zł ;-) długośc 15 metrów :)
28 sierpnia 2007, 15:35 / wtorek
To teraz zostaje tylko wymyślic dobre hasło, ktore zmieści sie na 15 metrach. Najlepiej żeby było tam jeszcze ostrzeżenie dla prezesunia żeby miał sie na baczności i trzymał język za zębami, bo szybko wróci tam skąd przyszedł...
28 sierpnia 2007, 15:45 / wtorek
Z dobrych źródeł wiem, że to marna dziennikarska prowokacja, a nie słowa Prezesa. Jutro powinno być sprostowanie w tym bandyckim szmatławcu. Ale transparet, wyrażający naszą opinię o stankiewiczu, już dawno powinien wisieć na T29.
28 sierpnia 2007, 15:46 / wtorek
Brawo Marcin Gałek! W odróżnieniu od prezesa masz klasę ! Będzie cię brakowało !
28 sierpnia 2007, 17:32 / wtorek
To fakt pokazał klasę, w przeciwieństwie do ...

Jeśli słowa prezesa rzeczywiście padły to nie widzę innego wyjścia niż przeprosiny i p. Marcin dalej cieszy nas swoją spikerką.
28 sierpnia 2007, 18:55 / wtorek
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Dziś ten cymbał stankiewicz był na T29. Ma to gówno sprostować!!! Czemu jedziecie po Turnosiu, skoro o swojej wypowiedzi dowiedział się z tego forum!!! stankiewicz to głupia, zakłamana szmata!!!
28 sierpnia 2007, 19:10 / wtorek
Najpierw "wypierdalaliście" Borka, teraz "wypierdalacie" Turnowieckiego, kogo "wypierdolicie" następnym razem ? Zastanówcie się czasem z tym "wypierdalaniem", bo ktoś kiedyś może "wypierdolić" was wy "wypierdalacze" z internetu. Jesteście tak samo żałośni jak forma naszych kopaczy. Zanim kolejny "wypierdalacz" zacznie "wypierdalać", niech przeczyta post kontratak'a ze zrozumieniem.
28 sierpnia 2007, 19:38 / wtorek
@emeryt

Juz Ci odpowiadam. Teraz wypierdalamy Zeto.
Bo mimo slow kontratak'a, ze stankiewicz to glupia, zaklamana szmata (100% sie zgadzam) to nie przechodzi mi, zeby ja wypierdolic. No chyba, ze za pysk. :-)

Od razu napisze, ze jestem jak najbardziej po stronie Turnosia i nie chce mi sie wierzyc, ze cos takiego powiedzial.
28 sierpnia 2007, 19:55 / wtorek
Tomek_LG

Akacja Zeto wypirdalaj rozwija się od niedzieli. Przez nią wczoraj miałem mega kaca ;-)))

A wracając do tematu. Niejako byłem świadkiem całej sytuacji. Pan paweł s. stał obok rozmawiających ze sobą dwóch panów. Jednym z nich był Turnoś, drugim (dowiedziałem się dziś), milicjant odpowiedzialny za pożądek na imprezie masowej. Pan milicjant zgłaszał uwagi, że niby spiker podburzał tłum, na co Prezes na odczepnego powidział, że przeprowadzi z nim rozmowę.
Widać pan pawełek ma kłopoty ze słuchem, ponieważ jeszcze tego samego dnia na portalu "naszemiasto", bez żadnej autoryzacji zacytował Turnosia. Ten sam tekst, obok drugiego pt "zaścianek", ukazał się we wczorajszym dzienniku.

Pan paweł dostał dziś, nazwijmy to polecenie, sprostowania swoich debilnych wypocin. Czy zachowa się jak mężczyzna, tego nie wiem, ale spodziewam się raczej, że jutro znów przeczytamy jakieś kretynizmy.

Osobiście uważam, że tak marny i zakłamany dziennikarz, powinen stracić swoją akredytację, a chcąc oglądać mecze naszej Lechii, powinien płacić za bilet. Klub oficjalnie powinien wystąpić z pismem do dziennika, aby na mecze Lechii wyznaczył inną osobę.
28 sierpnia 2007, 20:04 / wtorek
1. informacja o wypowiedzianych słowach prezesa pojawiła się w niedzielę późnym wieczorem. Dziennik wyszedł w poniedziałek. Najlepiej gdyby Bumboxs powiedział skąd wziął info.

2. Gwałtowna (słuszna) reakcja p. Marcina wskazuje, że słowa jednak padły. Podejrzewam, że byl obecny na konferencji i gdyby była to zwykła dziennikarska kaczka nie zareagował by w ten sposób.

3. Wcale nie jestem przeciwny prezesowi ani tym bardziej daleki od wy... Go, ale uważam że trzeba ważyc slowa a jeśli ktoś, na jego stanowisku, tego nie potrafi to powinien ponieśc konsekwencje. Zwykłe przepraszam powinno załagodzic problem.
28 sierpnia 2007, 20:07 / wtorek
Jednego nie moge pojac !
Zauwazylem,za zarzad Lechii,kogos,czegos sie boi i chodzi na ugietych nogach !
Nie protestuje(patrz mecz z Ruchem)o bredniach,wypisywanych przez bydleckich
dziennikarzy i o wiele innych rzeczach.Czego tu sie bac ?!
Ludzie z zarzadu !!! Ogarnijcie sie !!! Jestescie Lechia Gdansk !!!
28 sierpnia 2007, 20:08 / wtorek
Po tym co napisał Zeto sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Odwołuję com napisał wcześniej.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027