Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Tomasz Borkowski - dziękujemy!

strona 2/2

28 sierpnia 2007, 07:28 / wtorek
Dzieki za piekne chwile z jesieni2006,tych wszystkich wkurwow juz nie chce pamietac.Wierze,ze zawsze sobie poradzisz.Jeszcze raz dzieki i powodzenia Panie Tomku.
28 sierpnia 2007, 09:47 / wtorek
Borek byles i jestes napewno LECHISTA i tego napewno ci nikt nie zabierze sam mialem przyjemnosc z toba trenowac i serce zawsze do naszego klubu oddawales cale --BOREK DZIEKUJE
28 sierpnia 2007, 15:42 / wtorek
Mimo niepowodzenia w pierwszych meczach szacunek dla "Borka". Trochę zabrakło doświadczenia, a trochę szczęścia. Natomiast na pewno "Borek" stworzył ciekawy zespół z szansami na czołówkę ligi. Raz jeszcze szacunek dla człowieka, który tyle lat spędził na T29. I przykro mi, że część (jednak nie większość !!!) kibiców tak "Borka" potraktowała. Nie zasłużył na to! A już na pewno nie ze strony pseudo-lechistów, którzy na T29 chodzą 2-3 lata i wydaje im się, że są wielkimi kibicami. Pogadamy za 30 lat...
28 sierpnia 2007, 15:54 / wtorek
Panie Tomku,
chcialbym serdecznie Panu podziekowac. Nie tylko za ostatni rok. Byles, jestes i mam nadzieje ze nadal bedziesz Lechista. Takich ludzi nam potrzeba, a nie sezonowcow za kompem, ktorzy sie napinaja i bluzgaja na swoich. Tym razem sie nie udalo, ale przeciez nie kazdy mecz mozna wygrac i nie kazde zadanie mozna wypelnic w 100%. Glowa do gory. Bedzie lepiej.
Mam nadzieje, ze jeszcze w seniorskiej pilce ( jako trener ) Pan zaistnieje, czego serdecznie zycze.
28 sierpnia 2007, 16:49 / wtorek
Dzieki za dorą robote jaką zrobiłeś w naszym klubie miej wywalone na tych co ci
ubliżali bo damskie się nie liczy.

powodzenia biało-zilony koleżko.
28 sierpnia 2007, 16:56 / wtorek
powodzenia w dalszej karierze jeszcze wrocisz na traugutta
28 sierpnia 2007, 17:10 / wtorek
Dzięki i powodzenia.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
28 sierpnia 2007, 17:23 / wtorek
Borek-wielkie dzieki i szacunek za wszystko.Zawsze bedziesz Bialo-Zielony.Mimo ostatniej fali krytyki zawsze mozesz na nas liczyc.
28 sierpnia 2007, 18:09 / wtorek
Ja powiem tak jak bylo napisane na transparencie. "Borek Dziekujemy"
29 sierpnia 2007, 19:46 / środa
Dziś swoiste podziękowania Tomkowi Borkowskiemu złożyli w Jarocinie Hirsz, Rogalski i Buzała. Każdy coś mu zawdzięcza.
Hirsz wielokrotnie wyciągany za uszy z kłopotów (jeszcze w juniorach). Jeśli ten chłopak coś w piłce osiągnie, to upór trenera i kilka szans po zmarnowaniu poprzednich ns tym etapie może okazać się kluczowe ;)
Buzała zdaje się chce jednak coś udowodnić i pokazać, że to Borek miał rację w stawianiu na niego. To dobrze. Jeśli wkurzy się na tyle, by zmienić proporcje i więcej strzelać niż marnować, to jeszcze na rękach będziemy go nosić :)
Rogal podobnie, w Lechii jest tylko dzięki Borkowi, i choć fajerwerków z jego strony ciężko oczekiwać, to kto wie? Może i on ma nam coś do udowodnienia?
Pażiwiom, pabaczim ;)
29 sierpnia 2007, 20:57 / środa
Gdy Borkowski został odsunięty od trenowania pierwszej drużyny zrobiło mi się jakoś smutno. Głupio mi też dlatego, że po ostatnich meczach sam chciałem, żeby odszedł.
Jaki był, taki był, ale na pewno zawsze chciał dobrze dla Lechii. Pamiętam go jako zawodnika. Ładne bramki, choć strzelane nieczęsto (jedna z ładniejszych w ostatnich latach - z wolnego z Wisłą Tczew w IV lidze na wyjeździe dająca nam zwycięstwo). Przyjdzie teraz może i lepszy trener, ale mam świadomość, że będzie to robił tylko dla kasy. Powodzenia Borek!
29 sierpnia 2007, 21:05 / środa
To jest ostatni gol Borka ladny :]
odnośnik
29 sierpnia 2007, 22:45 / środa
borek wypierdalaj tylko idiota by zdobyl tylko 5 punktow w 6 meczach bye
29 sierpnia 2007, 22:49 / środa
Wons! Ty głupku! Sam wypierdalaj!
29 sierpnia 2007, 22:55 / środa
wons troche szacunku dla niego w koncu jest Lechista i zawsze nim bedzie !!!
29 sierpnia 2007, 23:44 / środa
takich wons-ów to powinni wyłapywać ...namierzyć gada w sieci, zlokalizować i konkertnie przypier....
jak widziałem konferencję Borka...to żal było patrzeć...nie tego spodziewał się po kibicach...
co prawda też uważałem, że powinien był już wcześniej zrezygnować, ale nigdy nie ośmieliłbym się tak rzucać epitetami, jak ci wszyscy twardziele, choćby na tym forum...
to dopiero był popis żenady...
to nie był facet z innej bajki, nie wiadomo kto...
te człowiek wkładał w to serce..jak tu czytam często te wpisy o " braterstwie"...to zastanawiam się, gdzie ono się wtedy podziało?
ja oczywiście dziekuję Tomkowi za to co było, za wszystko po prostu...bo był ,jest i pozostanie lechistą...
29 sierpnia 2007, 23:51 / środa
Login: wons
Aktywacja konta: 6 sierpnia 2007
i wszystko jasne.

A co do namierzania ludzi, to jak by to wprowadzic to na forum zostaloby 20 osob :)
30 sierpnia 2007, 10:28 / czwartek
nie jestem za państwem policyjnym..ale nie o to chodzi;
niektórzy zachowują się tak, jakby myśleli,że są naprawdę bezkarni w sieci...niech sobie myślą tak dalej...
taka inwiligacja jest i tak prowadzona, czy chcemy czy nie...to już nie jest żadna fantastyka; prawdę powiedziawszy, co poniektórym kubeł zimnej wody na rozpalony łeb by się przydał...a może wtedy trochę pomyśli jeden z drugim, co robi tj. wypisuje , obraża ludzi...np. trenera swojej ukochanej drużyny...

kogo interesują takie rzeczy ( inwigilacja, podsłuchy) niech poszpera sobie w necie, poszuka wiadomości choćby na temat systemu echelon
1 września 2007, 22:08 / sobota
Dzięki Borek ! W LUblinie wygrali TWOI zawodnicy ! Borek Ty jeszcze wrócisz, powodzenia i wielu wierzy w Ciebie i czeka na Twój powrót ! Nie przejmuj się zarządem i małolatami - Lechia jest dla porządnych, dla Ciebie :)
2 września 2007, 09:18 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 września 2007, 14:32 / niedziela
Borek naprawdę wielkie dzięki za ogrom pracy jaki włożyłeś w Lechię.To twoi zawodnicy pokazali się z dobrej strony w lublinie.Tak jak mówiłeś potrzeba nowego impulsu i będziemy znów kroczyc od zwycięstwa do zwycięstwa!!!DZIĘKI!!
2 września 2007, 18:55 / niedziela
Dzieki za wszystko i powodzenia!!
7 września 2007, 13:24 / piątek
"
- Jeśli chodzi o zmiany w taktyce, to przede wszystkim chcę grać dwójką napastników - podkreśla były prawy obrońca Legii i reprezentacji Polski.
"

zajebiscie kurwa KUbicki ma leb, nie to co kurwa Borek !
moze teraz nei bedziemy sie bronic przed spadkiem wysunietym Cetnarem ktorys ie kopie w glowe !!
7 września 2007, 13:43 / piątek
Chyba tematy Ci się pojebały. Jak to już sie przyjęło na tym forum... WYPIERDALAJ!!
26 września 2007, 19:28 / środa
Odświerzam wątek nie bez przyczyny. Otóż Tomkowi Borkowskiemu należą się WIELKIE PODZIĘKOWANIA za zwycięstwo Lechii z Górnikiem. Nie, to nie pomyłka. I nie zwariowałem.

Wszyscy chyba widzieli jak nasi piłkarze zapier***ali aż miło jeszcze w dogrywce, kiedy Górnik bronił się całym zespołem. Żadnych skórczów, żadnych kontuzji. A do tego walka, walka, walka na całym boisku i gryzienie trawy (dzis została ona wygryziona już chyba do samej ziemi i pilkarze do konca roku beda grali chyba na MRKSie :) Zespół jest przygotowany pod względem motorycznym i kondycyjnym do sezonu na 6+! I właśnie m.in. dzięki temu Lechia jest teraz w 1/8 finału PP i właśnie za to - dzięki Borek!
26 września 2007, 19:54 / środa
Borek, ja tobie dziękuje za sprowadzenie do Lechii Andzrzeja Rybskiego, a przede wszystkim za "profesora" Huberta Wołąkiewicza !!!!!
26 września 2007, 21:06 / środa
to ja podziekuje za sprowadzenie Kubickiego ;)
27 września 2007, 10:34 / czwartek
Jatzi, przyłączam się i dziękuje że odszedł ;)

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
27 września 2007, 14:37 / czwartek
a ja chcialbym PODZIEKOWAC Tobie Tomku za to...

"- Ocenił jednym zdaniem, że byłem kiepskim piłkarzem, jak i trenerem. Kieruję się troszeczkę innymi wartościami niż ten pan. Nigdy nie dałem się "przemalować" tak jak on, kiedy poczuł, że w Gdyni są pieniądze i rysuje się perspektywa pierwszoligowego zespołu. Był na zawołanie: wywiady, analizy itp. Zapomniał o odradzającej się od A klasy Lechii."

jest to fragment wywiadu...mowa tu o znienawidzonym przezemnie redaktorku Wozniaku z db.
dziekuje Ci ze masz podobne zdanie i odczucia co do tej kanalii....
tyle
pozdr
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032