Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kto zostanie trenerem??

strona 1/3

27 sierpnia 2007, 21:51 / poniedziałek
Jak myślicie kto zostanie trenerem Lechijki? Kogo widzielibyście najchętniej na tym stanowisku??
Ja bardzo pragnąłbym, żeby to był Globisz lub Bogusław Kaczmarek, ale to jest raczej nierealne. Boję się, że nas nie stać na dobrego szkoleniowca/
27 sierpnia 2007, 21:56 / poniedziałek
Nie stać nas na złego trenera.. Już nie.. Może przesadzę, ale kto wiem, może Wdowczyk?
27 sierpnia 2007, 22:01 / poniedziałek
Przesadzisz...Wdowczyk Ma inną prace ( Dyrektor sportowy w Livingstone) ,pozatym był by za drogi. Ja myśle ,że ciekawą opcją jest Mirosław Jabłoński.
27 sierpnia 2007, 22:01 / poniedziałek
Ja myślę że Zeto będzie najlepszy. Tak się napina na necie to niech spróbuje swoich sił w realu.
27 sierpnia 2007, 22:10 / poniedziałek
KrytykFilmowy
27 sierpnia 2007, 22:01 / poniedziałek
Ja myślę że Zeto będzie najlepszy. Tak się napina na necie to niech spróbuje swoich sił w realu.

Na żywo napina się tak samo. Na meczu z Polonią w Warszawie padła taka propozycja, od Dyrektora Błażeja Jenka. Jednak dla dobra Lechii, bez zastanowienia zrezygnowałem. Naprawdę nasza Lechia zasługuje na fachowca
;-))))))
27 sierpnia 2007, 22:13 / poniedziałek
za gdańsk.naszemiasto.pl
- Prowadzimy rozmowy z trzema kandydatami. Nazwisk oczywiście nie ujawnię. To może być trener z Pomorza, ale też i spoza naszego regionu. Decyzje będą szybkie. Chciałbym, żeby nowy szkoleniowiec poprowadził Lechię już w Lublinie przeciwko Motorowi - przyznał prezes Turnowiecki.
Na pewno tym trenerem nie będzie Piotr Rzepka, obecny szkoleniowiec GKS Jastrzębie, który chciałby wrócić do Trójmiasta.
- Nikt z Gdańska do mnie nie dzwonił. Zresztą mam ważny kontra z GKS do 30 czerwca 2008 roku, a prezes na pewno by mnie nie puścił. A później wszystko jest możliwe - powiedział nam Rzepka.

oraz za wybiórczą:
Do momentu sfinalizowania rozmów ze szkoleniowcem, który ma objąć drużynę Lechii, biało-zielonych prowadzić będzie drugi trener zespołu Tomasz Kafarski. W środę pod jego wodzą Lechia zagra mecz Pucharu Polski z Jarotą w Jarocinie. - Chcemy, żeby w najbliższym ligowym meczu z Motorem Lublin [w sobotę - red.] drużynę poprowadził nowy trener. Mamy trzech kandydatów - tłumaczy Turnowiecki. W gronie kandydatów wymieniani są m.in. Stefan Białas i Dariusz Wójtowicz. Możliwy jest również wariant, że drużynę do końca rundy poprowadzi Kafarski.
27 sierpnia 2007, 22:22 / poniedziałek
Rozmawiają z Dariuszem ale nie jest to na pewno Wójtowicz
27 sierpnia 2007, 22:41 / poniedziałek
Hehe, dobre imię wybrali, bo takich jest pełno: Dziekanowski, Fornalak, Kubicki, Wdowczyk i pewnie jeszcze inni. Znając życie szukam jednak w zbyt medialnych nazwiskach ;) Spoko - są też te mniejszego kalibru: Kaczmarczyk (Olimpia Elbląg), Mierzejewski (Wierzyca Pelplin) czy Grzesik (GKS Tychy '71). Same Dariusze ;))
27 sierpnia 2007, 22:50 / poniedziałek
podobno chodzi o Wątróbskiego, tylko za bardzo nie kumam jakie on ma doświadczenie.
27 sierpnia 2007, 23:07 / poniedziałek
Piotr Rzepka - Jak dostanie ofertę od Lechii to od razu przyjdzie tutaj i zostawi w pizdu to Jastrzębie
27 sierpnia 2007, 23:16 / poniedziałek
Ludzie, ogarnijcie się do cholery! Jaki Rzepka? Przecież to arkowiec jak ta lala.
Jaki Kubicki? A co ten człowiek osiągnął??!?!? Wszystkie drużyny jakie prowadził grały taką rzeź, że ludzie żyły sobie z nudów na trybunach otwierali.
Propozycji różnych baniaków, żurków i innych wynalazków nie skomentuję, bo przesada.
Przeczytajcie na głównej wypowiedź Andruszczaka na temat polskich trenerów. Oto kluczowy fragment:
"- Osobiście nie słyszałem pogłosek o ewentualnej zmianie trenera. Tym bardziej, że ciężko o dobrego szkoleniowca. Powiem tak - w naszej piłce nożnej jest kilku fachowców, a resztę można wrzucić w worek i losować, co się wyciągnie. To jak loteria. Jest to taki niewdzięczny zawód, że można robić na treningach taktykę i inne "cuda-niewidy", a można grać cały tydzień "w dziadka" - bo też tak mi się zdarzało - i robić lepsze wyniki niż przy pierwszej opcji. Praca trenera jest taka, że nie zawsze myśl szkoleniowa decyduje o posadzie, a często bardziej łut szczęścia. Raz czy drugi piłka poleci do bramki, a nie obok, i trener pracuje dalej - tłumaczy 30-latek."

Dla mnie mówi to nam wszystko o obecnej sytuacji. Zwolnić jest łatwo (nawet słusznie), ale co dalej?

Żeby nie było przypadkiem za miesiąc jeszcze "ciekawiej" niż jest teraz...
27 sierpnia 2007, 23:19 / poniedziałek
Koski prosze cie nie kracz!!!!!!! gorzej juz chyba byc nie moze
27 sierpnia 2007, 23:20 / poniedziałek
Karool-po co się tak daleko zapuszczasz za tymi Dariuszami?Przecież wiadomo że trenerem będzie Darek Gładyś!!!Będzie to kolejny udany transfer zarządu ,oby nie taki jakie były z Rogaskim i Buzałą hehe
27 sierpnia 2007, 23:21 / poniedziałek
To napewno bedzie ten DARIUSZ z "Gulczas a jak myslisz"

Niby jest ale go nie ma ;D
27 sierpnia 2007, 23:30 / poniedziałek
wiecie co powoli zaczynam sądzic ze tu nie chodzi wcale o trenerów ,tylko o ludzi zarządu .Panowie Jenek i Turnowiecki nie potrafią pracować z kimkolwiek mającym wiecej autorytetu i rozumu niz oni ,stąd te wynalazki typu Kaczmarek i Borkowski
Oni muszą mieć BMW
27 sierpnia 2007, 23:31 / poniedziałek
Skoro ściągamy jakiś Woroninów z Kijowa, to może poszukać tam trenera. Taki Szatałow wyrobił sobie dobrą markę w Polsce. Czemu nie próbować z innymi?? Poza tym, może zamiast Dariusza, zatrudnić Stefana. Białas jest lepszym trenerem niż Dziekan. I co ważne, nie był leczony w psychiatryku :-)
27 sierpnia 2007, 23:41 / poniedziałek
Nowym trenerem Lechii zostanie Dariusz Kubicki.
27 sierpnia 2007, 23:47 / poniedziałek
Dobra...uchyle rabka tajemnicy....chodzi o mnie, ja jestem Dariusz :

dariusz.bastian@gdansk-polska.de

Doswiadczenie w trenerce mam takie jakie mial T.Borkowski jak bral sie za Lechie. Mialem rozmowe z Zarzadem i wszystko byloby cacy ale forsowalem ustawienie wedlug mnie optymistyczne i z rozmachem 6-4-0 a oni szukaja kogos kto by poustawial naszych w szyk 9-1-0. No i skonczylo sie tylko na wspolnej cieplej wodce.

P.S Mam BMW, wiec nadaje sie na te stanowisko.
27 sierpnia 2007, 23:48 / poniedziałek
jak zaśpiewasz łubudubu ....... to kto wie,.....
27 sierpnia 2007, 23:51 / poniedziałek
A czy wiosną nie zgłosiła się na trening grupa utalentowanych trenerów?? Dlaczego ich nie zatrudnić?? Przecież po kilkuminutowej konsultacji, Lechia zaczęła gromadzić punkty :-)
28 sierpnia 2007, 11:07 / wtorek
Trójmiasto.pl
Wśród kandydatów na nowego trenera z pewnością bezkonkurencyjny byłby Michał Globisz, ale szkoleniowiec reprezentacji Polski do lat 20 do Lechii na razie wrócić nie zamierza. Latem odrzucił propozycję objęcia stanowiska dyrektora sportowego. Natomiast nie jest tajemnicą, że na runku trenerskim Globisz zawsze poleca swojego wychowanka, byłego piłkarza Lechii, obecnie pracującego w
Kmicie Zabierzów, Dariusza Wójtowicza. Wysokie notowania ma mieć również były trener Legii Warszawa i Cracovii, Stefan Białas. Nie można też wykluczyć, że klub za jednym zamachem będzie chciał pozyskać i trenera, i piłkarza. Już latem prowadzono rozmowy ze Zbigniewem Kobusem, który dobrze sprawdza się w roli grającego szkoleniowca w III-ligowym Rodle Kwidzyn. Podobną funkcję w Wierzycy Pelplin sprawuje inny ekslechista, Grzegorz Pawłuszek. Pod uwagę powinni być brani także byli piłkarze Lechii, którzy pracują przy zespołach ligowych w innych klubach na przykład: Jacek Grembocki (Polonia Warszawa) czy Adam Fedoruk (Zagłębie Lubin).

Wybiórcza:
Mamy trzech kandydatów - tłumaczy Turnowiecki. W gronie kandydatów wymieniani są m.in. Stefan Białas i Dariusz Wójtowicz. Możliwy jest również wariant, że drużynę do końca rundy poprowadzi Kafarski.

Nie ma co, nazwiska powalają. Z deszczu pod rynne. A możeby tak spróbować Wleciałowskiego, wydaje mi się, że jest bez pracy. W zeszłym roku awansował z Ruchem, wcześniej nieźle mu szło w Zabrzu. Do tego nie z regionu, nie związany z klubem, miałby pewnie świeże spojrzenie na ten bur..bałagan.

Pozdrawiam
28 sierpnia 2007, 11:13 / wtorek
Wlecialowski jest asystentem Lenczyka w Belchatowie wiec wydaje mi sie ze by sie nie skusil na nas. Moim zdaniem najlepszym wyborem by bylo ktos z dwojki Chojnacki badz Wojtowicz.!
28 sierpnia 2007, 11:15 / wtorek
Ja nie miałbym nic przeciwko gdyby trenerem miał zostać Bogusław Baniak (spec od robienia awansów).
28 sierpnia 2007, 11:15 / wtorek
Wleciałowski jest asystentem Lenczyka w Bełchatowie, bylby idealny ale watpie, zeby po 2 miesiacach odszedl z GKS-u, robi zajebista robote dla nich (pewnie za zajebista kase...)
28 sierpnia 2007, 11:21 / wtorek
tylko nie Piotr Rzepka... , z nim nie awansujemy do 1 ligi.
28 sierpnia 2007, 11:22 / wtorek
Wojtek_laska- niestety metody trennigowe Baniaka i spółki, analizuje teraz szczegółowo wrocławska prokuratura. Dlatego większość klubów w Polsce odchodzi od tego typu organizowania treningów. :-)
28 sierpnia 2007, 11:29 / wtorek
Rzepka nie se idzie kadłubów trenować.
28 sierpnia 2007, 11:39 / wtorek
Kurwa Zbigniew Kobus - hahahaha
Czy ci dziennikarze są aż tak pojebani?
28 sierpnia 2007, 11:48 / wtorek
Trenerem zostanie Dariusz Kubicki
28 sierpnia 2007, 11:56 / wtorek
Nie byłbym zły gdyby zatrudnili Białasa, natomiast w żadnym razie nie chcę Kubickiego czy Grembockiego.
28 sierpnia 2007, 16:19 / wtorek
Jabłoński
28 sierpnia 2007, 16:20 / wtorek
Jabłoński
28 sierpnia 2007, 17:07 / wtorek
Jabłoński
28 sierpnia 2007, 17:12 / wtorek
Białas
28 sierpnia 2007, 17:13 / wtorek
Białas lub Jabłoński
28 sierpnia 2007, 17:59 / wtorek
Jabłoński zdecydowanie najlepszy byłby. Ewentualnie Białas, ale od dłuższego czasu albo nie trenuje bo piastuje inne stanowiska, albo jego zespoły słabo grają.
28 sierpnia 2007, 18:10 / wtorek
Nie milkną spekulacje prasowe na temat nowego trenera Lechii. Po tym jak ze stanowiskiem przy ul. Traugutta pożegnał się Tomasz Borkowski, lista trenerów na jego posade jest coraz dłuższa.

Jednym z kandydatów chętnie widzianych przez kibiców jest Bogusław Kaczmarek choć jak sam mówi, nie jest on zainteresowany prowadzeniem Lechii. Innym kandydatem jest trener Wojciech Łazarek. Choć sam jak na razie, próbuje znaleźć prace w reprezentacji narodowej Kamerunu, to nie można wykluczyć że przyjmie posadę, proponowanym przez preseza klubu z Gdańska. Jak wiadomo, jest on wielkim fanem Lechii, i nie trudno go czasami znaleźć na stadionie przy ulicy Traugutta. Zespoł z Gdańska trenować może Andrzej Głownia , Tadeusz Małolepszy, Marian Geszke, Roman Józefowicz jak i również Tomasz Kafarski który był asystentem Tomasza Borkowskiego. Jak nieoficjalnie wiadomo, władze Lechii są gotowi wydać duże pieniądze dla nowego trenera, jeśli ten miałby dobrą wizję, dla tego zespołu.

Autor: Urlich, źródło: lechia-gdansk.pl

Jednym z kandydatów CHĘTNIE widzianych przez kibiców jest Bogusław Kaczmarek !! Ktoś Go chętnie widzi ??!! Niezłe :)

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.

PS: Mój typ to Gmoch.
28 sierpnia 2007, 18:15 / wtorek
Cześć, z pewnych źródeł wiem, że grającym ( i to jak grającym) trenerem zostanie Paweł Buzała, a jego grającym (nomen omen) asystentem Maciek Rogalski
28 sierpnia 2007, 18:22 / wtorek
Rombis zjedz wkoncu z nich bo to juz sie robi nudne. Jak ktos juz napisal w jednym watku na tym forum, wez sie rozpedz i zajeb glowa w mur moze to tobie pomoze.

Glowa gratuluje poczucia humoru. Przeciez on by padl na zawal w czasie meczu i jeszcze jakies odszkodowania bysmy musieli placic rodzinie.
28 sierpnia 2007, 18:26 / wtorek
Nie zalowac kasy na trenera ! kupic trenera z autorytetem i zobaczysz ze Buzala bedzie strzelal brame za brama to samo Rogal i skoncz sie smianiem z nich
28 sierpnia 2007, 18:38 / wtorek
Jabłonski jest chyba najlepszym kandydatem.
28 sierpnia 2007, 18:47 / wtorek
123, a gdzie tam facet się trzyma, ja Go bardzo lubie i myślę, że ma do tego łeb i charakter taki, że Wiśnia czy Buzała będą się bali coś spieprzyć, a Cetnario zacznie biegać. Nie wiem tylko, czy On zamierza się jeszcze bawić w trenerke.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
28 sierpnia 2007, 18:57 / wtorek
Lechio moja-bramę za bramą to oni będą robić chyba przed knajpami weselnymi!!!
28 sierpnia 2007, 18:58 / wtorek
123 :
Rombis zjedz wkoncu z nich bo to juz sie robi nudne. Jak ktos juz napisal w jednym watku na tym forum, wez sie rozpedz i zajeb glowa w mur moze to tobie pomoze.
-------------------------------------------------- ----------------------------------
Jeden dwa trzy czy może sto dwadzieścia trzy, powiedz czemu nakłaniasz mnie do zachowań homosexualnych, w dobie państwa rządzonego przez pis jest to karalne... Czemu mam jeść coś z Rogalskiego albo Buzały? Jeśli uważasz , że jest to jedyny sposób, który może mi pomóc to proszę ot Twoją rekomendacje (podpowiedź, polecenie, itp) co mógłbym z nich zjeść. Masz może jakieś wyrafinowane (specjalne) potrawy, czy raczej salceson i kiełbasa z grilla wystarczy? Rogala to w sumie z dżemem, ale nie konweniuje (pasuje, współgra) mi to za bardzo, bo Dżem bardzo lubie a Rogala nie cierpie
28 sierpnia 2007, 18:58 / wtorek
Jezus marja baryłka?!?!?!?!?!?!?!? jaja sobie robicie?????? jednak Andrsczakmiał racje .wrzuccie do wora te nazwiska i wyciągnijcie na jedno wyjdzie
28 sierpnia 2007, 20:18 / wtorek
Prosze tylko nie Łazarek. A skoro Globisz poleca Wójta to wie co mówi chyba. Niech to będzie trener z doświadczeniem a nie następny który chce sie uczyć na Lechi trenerki. Starczy debiutantów.
28 sierpnia 2007, 22:12 / wtorek
Co to za wypociny o tym Kaczmarku i Łazarku? Ktoś robił badania wśród kibiców? Bo jakoś nie sądzę, żeby mieli istototne poparcie. Łazarek to jest zabawny jak nie jest w Lechii, na ławce trenerskiej ze swoimi tekstami mógłby być raczej przerażający.
Wójtowicz może i polecany, jeno jego zespół ostatni w tabeli... Poza tym, jeśli ma być specem z prawdziwego zdarzenia, to chyba nie porzuci swojej aktualnej drużyny na łaskę losu z jednym punktem? Nie kwestionuję jego kandydatury, ale na kolana jego nazwisko mnie nie powala. Oczywiście zawsze bardziej "swój" niż obcy, co jednak ważne.
Jabłoński miał dobre chwile, ale było to dość dawno. Podobnie Białas.
Kogo to nam tam jeszcze próbują wcisnąć?
Kobus? To chyba jakieś jaja.

Słabo prawda? Zwolnić łatwo, tylko co dalej... Skoro "krążą słuchy", że jesteśmy gotowi się wykosztować, to może jednak mieszkaniec podkartuskiej wsi Pan de Zeuuw by nam kogoś podesłał? I nie mam na myśli Boba oczywiście:) Tylko po jakiemu oni by rozmawiali?:)

p.s.: Głowa - widzę, że nieśmiało lansujesz nazwisko Gmocha. Muszę Ci powiedzieć, że nawet ciekawie to wygląda (choć zapewne nieralne). W końcu to mistrz Grecji z PAO. Trudno mi jednak sobie wyobrazić odprawę, albo motywującą gadkę przed meczem. Już widzę, jak pół drużyny zaciska zęby, żeby się posrać ze śmiechu:) Ale może to sposób, rozluźnieni Lechiści ogrywają kolejnych rywali!:)
28 sierpnia 2007, 22:21 / wtorek
Koski, nieśmiało, bo tak samo sądze, że to sajnsfikszyn(pierdole nie będę się uczył gramatyki tego głupiego języka), co do nazwisk przez Ciebie wymienionych mam podobne zdanie, nie rzucają na kolana, co najwyżej rozwalają na łopatki ze śmiechu, tak jak Kaczmarek, Kobus. Pożyjemy zobaczymy co nasi włodarze wymodzą. Może Castorp, wtedy dopiero odprawy by wyglądały, za wpuszczenie bramki laczek, żółta kartka dwa laczki, nie strzelenie sety dwa laczki, sprokurowanie karnego 2 laczki + ew. bonus za utratę gola laczek, za kartke tak samo, itd, itp.

Z biało-zielnymi pozdrowieniami.
28 sierpnia 2007, 22:29 / wtorek
koski- spokojnie. Po debacie w db, raczej wątpię aby ktokolwiek z Zarządu Lechii, chciał rozmawiać z Kaczmarkiem. No chyba że autor sławnego listu do redakcji. Po drugie, Łazarek dostał intratną ofertę z Kamerunu, a jak wiadomo w Afryce lepiej płacą niż w Gdańsku, a niezrozumienie szyderstw zz trybun, też ma swoje znaczenie ;-))

Po trzecie Jabłoński trenował- Płock, Amickę i Lubin, Legię i Polonię (chyba dobrze pamiętam), i raczej jest trenerem ze słynnej szkoły Baniaka. Takich w Lechii raczej nie potrzeba.

Mi cholernie podoba się pomysł z Gmochem :-)) Słynna szczena w naszej szatni, to byłoby coś. Drużyna grałaby swoje, ale szydera swój początek miałaby na ławce rezerwowych :-)))))

Dalej będę się upierał, że najlepszym kandydatem odnośnik Moim zdaniem jak najbardziej w naszym zasięgu.
28 sierpnia 2007, 22:42 / wtorek
zeto: ten twój kandydat jest całkiem,całkiem.Już za to że zremisował mecz z szpArka , a mało co nie wygrał to mógłby zostac trenerem.Jakaś byłaby przynajmniej nadzieja w derbach:))), ale nie wydaje mi sie realne aby gość rzucał drużyne Znicza i szedł tu do nas do pracy.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.503