Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Dariusz Kubicki trenerem

strona 1/2

31 sierpnia 2007, 15:22 / piątek
Witam i powodzenia.

Z biało-zielnymi pozdrowieniami.
31 sierpnia 2007, 16:03 / piątek
Powodzenia.
31 sierpnia 2007, 16:05 / piątek
powodzenia
31 sierpnia 2007, 16:09 / piątek
Żeby wszystko poszło w dobra strone.
Powodzenia.
31 sierpnia 2007, 16:15 / piątek
życzę powodzenia we współpracy z 8 osobym Zarządem OSP
31 sierpnia 2007, 16:15 / piątek
normalnie glowa kapusciana z zalozyciela tematu
31 sierpnia 2007, 16:35 / piątek
Co Ci się Drwalu nie podoba??!! I jeżeli już coś Ci się nie podoba to kulturki trochę chyba nie zaszkodzi, zwłaszcza, że jesteś między swoimi, chyba, że Ty ze śledziowni, a jeśli tak to pomyliłeś forum.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
31 sierpnia 2007, 16:38 / piątek
Drwal może chce go już w... rozpędził się. Teraz każdy każdego na tym forum chce w... taka ogólna tendencja :))
31 sierpnia 2007, 19:04 / piątek
"Wolę Lechię niż Afrykę"

Ostre wejscie,od razu zaskarbil sobie serca kibicow.
Chyba czai klimat,byle PZPN mu jakiejs kary nie dojebal:)))
31 sierpnia 2007, 19:13 / piątek
Pilsner
31 sierpnia 2007, 19:04 / piątek
"Wolę Lechię niż Afrykę"

Ostre wejscie,od razu zaskarbil sobie serca kibicow.
Chyba czai klimat,byle PZPN mu jakiejs kary nie dojebal:)))

No to Kuba teraz dostanie kare od PZPN'u za trasc rasistowska.
31 sierpnia 2007, 19:14 / piątek
po takim cytacie widać że trafił swój na swojego!A tyle było na niego gadania!!!

CHWM RH+
31 sierpnia 2007, 20:06 / piątek
powodzenia Darek :) i zeby wszystko zapachniało ekstraklasa!

pozdro
31 sierpnia 2007, 20:15 / piątek
Powodzenia !!!!!

jesli zalezy Ci na lepszym kontrakcie w czerwcu przyszłego roku !! to tylko OE :) !!!!

LG !!!
31 sierpnia 2007, 20:31 / piątek
"Wolę Lechię niż Afrykę" trener w klimacie :D

powodzenia z Lechią ku ekstraklasie!
31 sierpnia 2007, 20:31 / piątek
przyznam , iż po wyborze Borka na trenera osłupiałem (jasno zarząd dał do zrozumienia, iż z awansu nici) ale w sumie się mile rozczarowałem . Jeśli chodzi o Kubickiego to poprzeczka od razu skacze o szczebel wyżej - czytaj awans. Życzę mu tego jak i nam wszystkim aby i on jako trener się odbudował a przy nim nasza Lechijka powalczyła o awans. A my swoje ..
31 sierpnia 2007, 21:26 / piątek
cytat lekko modyfikowany: D. Kubicki: Wolę Lechię niż A(f)r(y)kę
31 sierpnia 2007, 22:24 / piątek
aleczemu ta "a(f)r(y)ka" od razu z wielkiej litery hehhe
31 sierpnia 2007, 23:08 / piątek
A dla mnie ten cytat, za któy gloryfikujecie Kubickiego to szczyt ignorancji. Łaskę nam robi, że wybrał Lechię od jakiegoś podrzędnego afrykańskiego kraju. Powinien odbyć co najwyżej pielgrzymkę dziękczynną na kolanach do RPA, że los dał mu szanse prowadzenia takiego klubu jak Lechia!!!
1 września 2007, 00:26 / sobota
synek to ty ?
1 września 2007, 00:48 / sobota
WooCash15, co ty jestes tak sceptycznie do wszystkiego nastawiony. Jakas krzywda Cie spotkala w dziecinstwie? Chesz o tym porozmawiac? Tata sie do wanny pakowal? Wyluzuj sie troche...
1 września 2007, 10:01 / sobota
A. tak ja , ts28@wp.pl
1 września 2007, 10:05 / sobota
WItam....SYNKU:-) Pozdr....Hammarby
1 września 2007, 10:08 / sobota
hei ;-)
osobiście cieszę się ,iż wreszcie cos się zmeini na ławce trenerskiej,to może przynieść tylko i wyłącznie pozytywne skutki.Trener ma ogromne doświadczenie,pracował i grał nie tylko w kraju.Uważam ,że pod Jego wodzą wreszcie gra Lechii nabierze kolorów!!TYLKO LECHIA!!!!!!!
1 września 2007, 10:12 / sobota
no tak P mogłem się domyślić po nicku , pozdrowienia dla M. i do zobaczenia w kraju
1 września 2007, 10:26 / sobota
JE... aFrYkAnCzYkOw co za przyrownanie a pan D. Kubicki wytrzyma do konca rundy nie dluzej wybor nie trafiony nie wieze w odmienienia chyba ze respekt przed nami go zmieni niech uwaza przyjechal na twardy grunt Przyjechal w garniturze moze wyjechac w rajtuzach
1 września 2007, 11:22 / sobota
Tylko zeby Pan Kubicki nie rzucal bananami z lawki trenerskiej w ludzi ciemniejszej karnacji od naszej, bo nam znowu stadion zbanują.
1 września 2007, 11:28 / sobota
123 widzę że Tobie mozna nasrać na głowę i jeszcze powiesz dziękuje. Ja nie bede mówił kiedy trener wypowiada się jakby zrobił łaskę że objał nasz zespoł, że to odpowiedni cżłowiek do Lechii...
1 września 2007, 12:38 / sobota
Wypowiedzi Kubickiego z konferencji prasowej rzeczywiście dziwne. Dowiedzieliśmy się, że pracę w Lechii stawia wyżej od pracy w buszu; że zimą wymieni cały sztab trenerski oraz że niestety nie może już sprowadzić swoich piłkarzy (od Kołakowskiego) bo okno transferowe mu zamknęli i musi rzeźbić w tym nędznym materiale.
Nie twierdzę, że to chciał powiedzieć. Sądzę, że do mówców nie należy i po prostu dość dziwnie to zabrzmiało. Wczoraj czy dziś wywiad z nim wydrukował Pałucha w wybiórczej i o tych samych kwestiach mówi już rozsądniej.

Nie mam zbyt dużej nadziei, że to dobry ruch zarządu, ale mordę darł będę tak jak zawsze. Zobaczymy.
11 września 2007, 16:19 / wtorek
odnośnik
nie wiem czy już ten wywiad gdzieś był
13 września 2007, 14:15 / czwartek
trener jest chyba w dobrych stosunkach z Kołakowskim bo Spajchler od razu załapał pierwszy skład.A forma jak była beznadziejna tak jest.Jak mu się nie chciało biegać tak dalej mu się nie chce.
13 września 2007, 14:28 / czwartek
mimi nie wiem, czy chodzisz na te same mecze co ja, ale jak dla mnie to Speichler gra tak samo jak druzyna, ale za to swietnie wykonuje wolne, wiec nie wiem w czym problem. Sam chlopak nic nie zdziala (patrz Rybski)
13 września 2007, 14:34 / czwartek
Ja uwazam, ze Speichler zagral duzo lepiej niz w meczu z Odra. Zagral kilka prostopadlych podan, pare przerzutow. I na pewno nie byl gorszy od reszty zespolu. Podejrzewam, ze z Warta tez zagra w 1 skladzie i wcale sie tym nie zmartwie. Mysle, ze Robert moze sie jeszcze rozkrecic i sie jeszcze splaci.
13 września 2007, 14:34 / czwartek
mimi- Speichler miał słabe wejście w Turku, ale pozostałe mecze na tle drużyny, może zaliczyć do udanych.

Przypomnisz mi może, kiedy ostatnio Lechia strzeliła bramkę po stałym fragmencie gry, nie licząc tej z Łomżą ??
13 września 2007, 15:36 / czwartek
poWodzenia.
LGFT ;*
13 września 2007, 16:55 / czwartek
A wierszyk dla trenera?: )
13 września 2007, 19:58 / czwartek
alez prosze cie bardzo. w Plocku na dwa Andruszczak.
15 września 2007, 02:24 / sobota
"Wolę Lechię niż Afrykę" - jak dla mnie to się zjebał taką wypowiedzią na maxa,

może i on ma jakieś ambicje prowadzenia w jego ocenie drużyn klasowych
My, cóz, trudno, jesteśmy lepsi niz Afryka, taki przysłowiowy "lepszy rydz niż nic",
poki co dla mnie zjebany typ, jak ma tak pierdolić to niech lepiej zamknie pizdę i przemowi efektami pracy
15 września 2007, 02:27 / sobota
cymbał jeden, szansonista :)
21 września 2007, 15:52 / piątek
Dziś w krótkim wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Cetnar stwierdza, że za Borkowskiego mieli więcej luzu, zaś Kubicki wprowadził dyscyplinę do zespołu.

Jak na razie powoli widać.
30 marca 2008, 22:13 / niedziela
Czyżby przepowiednia ?
odnośnik
31 marca 2008, 00:12 / poniedziałek
odnośnik
Jak zawsze panie marku pan na swoim posterunku !Dziekujemy za wsparcie i pomoc !!!NWJMM
31 marca 2008, 00:48 / poniedziałek
Marek,czy Ty widziales wszystko zza tego gniazda? :-)))
6 kwietnia 2008, 08:52 / niedziela
Nie rozumiem decyzji w sprawie Ryby, ale już ze Szpeją to majstersztyk !!!
Liczył na jakiegoś wolnego i się doczekał. A Szpeja dopełnił formalności.
Ma Darek trenerskiego "nosa". Wielki SZACUNEK !!!
16 kwietnia 2008, 09:43 / środa
fragment wywiadu z Kubickim po meczu z Motorem,

cytat: " . . . W trakcie spotkania kibice kilkakrotnie krzyczeli domagając się, aby trener wpuścił na boisko Andrzeja Rybskiego.

DK - Nasi kibice są coraz bardziej wymagający, a ja staram się temu sprostać, DLATEGO też kiedy publiczność domagała się Rybskiego, to wpuściłem go. . . "

a to bardzo ładnie z jego strony że wypuscił najlepszego gracza Lechii formacji ofensywnych na plac bo domagała się tego publika, bardzo z niego uprzejmy człowiek,
o ile w jednym czy drugim meczu mozna by przymknąć na podobne oko, tłumacząc to względami taktyki,
o tyle jesli w którymś kolejnym (czwartym ? ) z rzedu meczu najbardziej kreatywny zawodnik ogrywa ogony, bądź jest pierwszym do wymuszonej zmiany po 5 min gry, to cos tu jest nie tak
co ? ? ?
jak na moje to Andrzej robi grę Lechii w najwiekszym obecnie stopniu,
i adekwatny do tego udział w meczach nalezy mu się jak psu micha
a nie zawsze Ryba będzie w stanie uratować mecz w ostatnie 20 minut jak choćby z Polonią,

tymczasem Kubicki: wpusciłem go bo publika się domagała,
gdyby nie . . . nie wpuściłby i na ten kwadrans ? ?
16 kwietnia 2008, 09:48 / środa
verde za mlody pistolet jestes,zeby niektore rzeczy zrozumiec.Ale dobrze ze sie starasz czegos dowiedziec i nauczyc kiedys beda z ciebie ludzie
16 kwietnia 2008, 10:04 / środa
: ))))))))))) tiaaaa, ok, człowiek uczy się całe życie,

ps. nieświadomie w trzy słowy cholernie odmłodziłes jakies 80-90 (?) % tego forum : )
16 kwietnia 2008, 10:28 / środa
A ja mam wrazenie ze ten trener mysli w perspektywie kilku meczy a nie jednego. Dlatego Rybka na lawce zeby sie ograli inni, dlatego Sobanski gral w meczu z Legia bo z z Motorem Kapsa zagrac nie mogl. Knuje ten gosc bardzo fajnie. W koncu do wygrania jest liga a nie jeden mecz. Zaloze sie ze w nastepnym meczu odpoczywac bedzie Buzi :)
16 kwietnia 2008, 10:50 / środa
A ja się bardzo cieszę z decyzji Kubickiego o posadzeniu Ryby na ławkę. Ryba od początku rundy wiosennej nie prezentuje dobrej formy a z jego gry wiecej szkod niz pozytku. Jedyne dobre spotkanie jakie zagrał było z Polonią... kiedy wszedł z ławki ;). Tak więc panowie ochłonąć trochę i dać pracować Kubickiemu bo jak narazie wychodzimy na tym bardzo dobrze.
16 kwietnia 2008, 11:00 / środa
Panwie.. Ryba to typowo techniczny zawodnik, ale w takim bagnie (czyt. zalane boisko) jak ostatnio z Motorem byłby nieprzydatny....
16 kwietnia 2008, 11:25 / środa
A ja myślę, że Ryba słabo przepracował okres przygotowawczy. Technicznie jest najlepszy w drużynie, ale siły ma max na 20 min. Kuba to widzi i wrzuca go na zmęczonego rywala. Wyniki bronią trenera.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210