Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk w obiektywie

strona 1/2

1 września 2007, 13:50 / sobota
Witam wszystkich,

Zakładam nowy temat, ponieważ chciałbym, aby na FORUM pojawił się temat poświęcony fotografii i zdjęciom związanym z Naszym klubem.
Wielu z Nas dopinguje Naszą drużynę z aparatem w dłoni. Strzela zdjęcia amatorsko, profesjonalnie, aparatem kompaktowym, lustrzanką, NIE WAŻNE.
Macie ochotę podzielić się zdjęciami, po to jest ten temat.
Tak jak mamy „filmy z meczu” tak chciałbym, aby powstał i „żył” temat poświęcony fotografii.
Możemy tu umieszczać linki do swoich galerii internetowych, prezentujących zdjęcia drużyny, kibiców, wyjazdów, wszystkiego związanego z klubem.
Ja osobiście posiadam konto na „FLICKR”, gdzie przed chwilą założyłem grupę poświęconą Lechii oraz naszych braciom.

www.flickr.com/groups/lechiagdansk

Zapraszam do odwiedzenia i obejrzenia pierwszych zdjęć, może nawet zarejestrowania się w serwisie, dołączenia swoich fotografii oraz zamieszczenia komentarzy.
Każdy zarejestrowany użytkownik (jest darmowe konto, z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi ilości przesyłanych danych) będzie mógł dodać swoje zdjęcia, opisać je i komentować fotografie innych użytkowników (nawet dodawać notatki na samym zdjęciu).
Mam nadzieję, że temat będzie podbijany po każdym meczu, gdy będzie można pochwalić się nowymi fotkami.
1 września 2007, 14:08 / sobota
uwaga virus !!
1 września 2007, 14:11 / sobota
zartowalem :)

Blokada czasowa aktywna (wątki: 1200 sekund, wpisy: 120 sekund)
1 września 2007, 14:13 / sobota
To Ci się żart udał,
Kto ci pisze materiał:)
1 września 2007, 14:43 / sobota
Aktualne zdjęcia po każdym spotkaniu dostępne są na stronie lechia.net bądź też umieszczam link do fotorelacji w temacie dotyczącym konkretnego spotkania.
1 września 2007, 15:02 / sobota
Wszystko fajnie Damek,
Pomyślałem jednak, że fajnie będzie umieszczać link w jednym temacie,
Co więcej, zdjęcia pstryka więcej osób więc można się będzie w tym temacie pochwalić załączając link,
To taki mój pomysł na konkretny temat na forum,
Ciebie też zapraszam do podanej wcześniej grupy o Lechii,
Myślę, że twoje zdjęcia zyskają na prezentacji a przy okazji można będzie co nieco skomentować,
2 września 2007, 04:49 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 września 2007, 03:13 / poniedziałek
Kilkanaście zdjęć z wczorajszego spotkania.

odnośnik

Do grupy dołączyło kilka osób.
Mamy już zdjęcia ze stadionu Wisełki.
Zapraszam.
17 września 2007, 03:10 / poniedziałek
Tradycyjnie;

odnośnik
24 września 2007, 17:54 / poniedziałek
odnośnik

Nie ma to jak swój prywatny temat na forum;)
24 września 2007, 22:00 / poniedziałek
Qba 1980-czy nie zechcialbys zrobic zdjec emigrantom,przy fladze na derbach ?
25 września 2007, 07:28 / wtorek
Z chęcią. Musimy się dokładniej umówić przed derbami.
Na derbach na pewno będę wraz z aparatem.
Pozdrawiam.
26 września 2007, 00:34 / środa
Ok !
Do derbow zostalo jeszcze troche czasu,takze zdazymy sie ''ustawic''. :-)
Pozdrawiam.
26 września 2007, 15:02 / środa
Qba1980 czym ficisz?? Ja czasmi na mecze zabieram swojego pentaxa k100 super ale mam kitowy obiektyw i z prostej to niewiele moge uchwycić, a widze, że masz dobry dostęp do boiska. Gdybym miał lepszy dostęp do płyty i mogłbym statyw wystawić to moze bym mogł się pochwalic a tak to moge swoje zdjęcia w buty wsadzić. Zdjęcia ostre bardzo fajne. Pozdrawiam
27 września 2007, 15:55 / czwartek
Deco;

Dzięki za miłe słowa. Staram się jak mogę, a tak naprawdę dopiero się uczę. Strzelam z Olympusa E-510. Niestety też nie mam dobrego dostępu do płyty. Strzelam z zdjęcia z krytej, gdzie często widok zasłania ławka rezerwowych czy słupy. Będę musiał się przejść na prostą i stanąć u dołu, lepsze światło, mniej cienia na boisku - zobaczymy co wyjdzie.
Obiektyw też mam kitowy, 40-150mm - dośc wolny i ciemny bo 4-5.6.
Da się jednak coś wyciągnąć, iso 400 a później wycinam zdjęcia w Photoshopie. Przy dużej ilość pixeli dasz radę odpowiednio wykadrować i nadać charakteru.

Tradycyjnie w odnośniku zdjęcia z wczorajszego spotkania;

odnośnik
8 października 2007, 15:00 / poniedziałek
Kilka fotek z wczoraj
(w tym dodane do grupy zdjęcia z zeszłorocznych i ubiegłorocznych meczów Śląska)

odnośnik
11 października 2007, 09:51 / czwartek
Tradycyjnie

odnośnik
20 października 2007, 15:59 / sobota
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Parę fotek z walki na boisku, na trybunach nic ciekawego.

odnośnik
20 października 2007, 16:06 / sobota
Qba1980
20 października 2007, 15:59 / sobota
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Parę fotek z walki na boisku, na trybunach nic ciekawego.

odnośnik
________________
to link do fotek z Derbów
20 października 2007, 16:47 / sobota
To link to wszystkich fotek z tej rundy. Na samej górze sa forki "najświeższe" czyli z wczorajszego meczu. Poniżej faktycznie są derby, a jeszcze niżej wcześniejsze spotkania.
6 listopada 2007, 22:25 / wtorek
Zaległe rodzinne z meczu z Giekaesem Katowice + dorobek z ostatnich 2 lat zgromadzony na jednej stronie.

,,Mistrzostwa Swiata,, narazie nie chodza bo sie spierdolily.

odnośnik
6 listopada 2007, 22:32 / wtorek
StarszyLechista - na glownej stronie jest okrzyk Lechia Gdańsk! moglbys mi przeslac go na kamil_lg@o2.pl lub na jakis serwer i dac na forum? Z gory dzieki!

dobry dzwonek na telefon ;-)
9 listopada 2007, 08:11 / piątek
Proooooszeee.......na dole strony.

Dla wszystkich milosnikow przyjaznych ludzkim uszom dzwiekow.

Tez mam ten ,,dzwonek,, na komorce nastawiony na maxa, czasami dzwonie sam do siebie z komory zony, zeby wkurwic wspolbiesiadnikow nie bedacych sercem za Lechia. Teraz zastanawiam sie jakby zamotac wszelakie instalacje elektryczne aby miec ten dzwonek jako klakson w mojej furze.
11 listopada 2007, 15:50 / niedziela
Qba robisz świetne zdjęcia i niektore są kandydatami na tapete w moim mieszkaniu i tu prośba czy ktoś ma zdjecie stadionu w którym świetnie ujęte była publicznosc takie zdjecie na którym widac niemal cały stadion łuk i prostą (mecz ze Śląskiem 2 lata temu ostatnie derby porpostu gdzie był pełen stadion)
jak ktoś ma jakies ciekawe zdjecia to prośba o wrzucenie ich tutaj.
Z Góry dzieki.

Ps-oraz zdjecie naszych WP w tle z racami.Qba masz akurat taka fote ale ujęta jest jedynie część flagi :(
11 listopada 2007, 15:53 / niedziela
A najlepsza fotka calego stadionu oczywiscie najlepiej podczas my wierzymy gdzie każdy ma szal w górze.
:)
11 listopada 2007, 16:06 / niedziela
odnośnik

Ktoś o niku Jacpa wrzucił tą fotke czy ma ktoś podobne albo właśnie tą w większej rozdzielczosci?
11 listopada 2007, 16:42 / niedziela
@Newska

Podaj mi maila to wyślę Ci zdjęcie w 10 megapixelach gdzie jest cała flaga i race,
Mam gdzieś takie ale nie wrzucałem na serwer "Flickra"
Niestety nie mam nic całego stadionu. Próbowałem robić na derbach i później złożyć kilka fotek w panoramę ale źle naświetliłem poszczególne zdjęcia i nic z tego nie wyszło.
Na pewno postaram się o coś w tym guście na wiosnę.
Dzięki za miłe słowa.
Pozdrawiam.
11 listopada 2007, 17:08 / niedziela
montello@wp.pl z góry dzieki za inne fotki które Twoim zdaniem maja szanse byc tapetą.

Ps-
odnośnik

Mistrzowska fotka gdyby tak cos podobnego u Nas na Lechii...
:)))))
11 listopada 2007, 17:12 / niedziela
Newska, odezwij się na jaclg@wp.pl - mam takich fotek więcej, nie tylko z tego meczu - coś da się wybrać.
11 listopada 2007, 17:19 / niedziela
Poszedł meil
:)
12 listopada 2007, 02:31 / poniedziałek
Ostatnie zdjęcia w tej rundzie. (niestety mecz z Wisłą będę śledził w necie)

odnośnik
12 listopada 2007, 08:42 / poniedziałek
Qba1980ja pewnie bede na meczu z Wisłą to moge wziąść aparat i postrzelam pare fot niestety nie mam czasu na siedzenie nad nimi ale moge je Tobie przegrac jak chcesz sie z nimi pobawic. Jak coś moge je zrobic w RAW.
Pozdrawiam
PS postaram sie nie pic za dużo. Bo to jakoś tak dziwnie jest, że czym wiecej człowiek wypije tym AF w aparacie jest wolniejszy i zdjecia jakieś mało ostre wychodzą :).

Qba1980 podaj jakiś kontakt to Ci podeśle jakies foty
12 listopada 2007, 11:09 / poniedziałek
@Deco

Ok, bierz aparat i strzelaj a ja następnie coś z tego wybiorę. Wyprostuję horyzont:), pobawię się kolorystyką i ostrością a następnie wrzucę na serwer.
Ale może faktycznie nie pij zbyt wiele bo jak ostrość złapiesz na trybunie krytej zamiast na zawodniku w środku pola to nawet Photoshop nie pomoże.
Mam nadzieję, że chłopaki wygrają z Wisłą. Ja niestety będę bawił na weselu w opolskim i nawet Naszych z Belgią nie zobaczę w sobotę:(.
12 listopada 2007, 11:15 / poniedziałek
Aha, a zdjęcia wyślij na;

jin80@poczta.onet.pl

A tak przy okazji - jak ktoś by chciał jakieś konkretne zdjęcie (tak jak Newska) to oczywiścię mogę wysłać mailem bo ze strony nie można ściągać. Piszcie na wyżej podany adres.
13 listopada 2007, 14:50 / wtorek
trlko mi powiedz w czym wolisz zebym robił zdjecia bo jak w RAW to Ci ich nie prześle mailem bo zajmuja 10 MB każde wiec lepiej je wypalic wtedy na płyte i dać osobiście, zreszta na meczu pstrykam ok 60-70 zdjęć wiec nawt jak je zrobie w jpg to tak sobie widze wysyłanie je. Wiec najprościej jak je poprostu Tobie dam na CD
Pozdrawiam
13 listopada 2007, 17:34 / wtorek
Newska trochę mnie zmobilizował i postanowiłem zrobić porządek w swoich zdjęciach i umieścić je w necie. Wrzuciłem te, które mam teraz pod ręką na kompie - resztę będę sukcesywnie dorzucał w wolnych chwilach.

odnośnik

nie wiem do końca czy wszystko działa bo jeszcze nie rozkminiłem tej galerii :)
13 listopada 2007, 18:45 / wtorek
@Deco

Ok, strzelaj w jpg. Plakatów z tego robić nie będziemy a ja i tak nie mam doświadczenia w obrabianiu plików RAW. Jakoś się zgadamy na odbiór płyty, może po prostu w wolnej chwili zostawić w sklepiku JAKO a ja odbiorę, zobaczymy.

@jacpa

Fajne zdjęcia, fajnie, że kolejna osoba będzie podbijać temat po każdym spotkaniu.
A patrząc na zdjęcia z Łomży z zeszłej rundy to wychodzi na to, że staliśmy obok siebie na tej ich "trybunie":) Tyle, że ja jeszcze wtedy aparatu nie miałem.
14 listopada 2007, 08:25 / środa
Qba1980 - a od kiedy masz ten aparat i w jakich okolicznosciach go nabyles ?

No dobra...to byl tylko taki niewinny zarcik :)

Pozdrawiam wszystkich fotografow swiata oprocz tego chuja, ktory robi udane zdjecia moim aparatem i jeszcze sie nim pewnie chwali jakie wyrwal okazyjnie fajne cacko.
19 listopada 2007, 21:02 / poniedziałek
ok zdjecia wyśle pocztą bo dużo ich niestety nie napstrykałem bo mi baterie padły a akumulatorki zapasowe jak sie okazało wylały, zresztą wyszło słońce i lipa była bo mi świeciło na obiektyw wyśle Ci co zrobiłem jak mowie dużo tego nie ma
20 listopada 2007, 00:52 / wtorek
@Deco

Dzięki za zdjęcia, postaram się coś z nich wrzucić. Szkoda, że nie było mnie na meczu bo przegapiłem kawał spotkania w wykonaniu Naszych.

W oczekiwaniu na zdjęcia Deco wrzuciłem na serwer starsze zdjęcie naszego zespołu (poniżej odnośnik)
Fajnie spojrzeć sobie na zespół i uzmysłowić ile się zmieniło przez ostatnie parę lat.
Kaczmara i Borka już nie ma, Sierpik jeszcze zawodnikiem, Biskup i Dzienis w OE...

odnośnik
20 listopada 2007, 01:11 / wtorek
Z tej całej kadry co tam stoi tylko Fechner i Pęczak zagrali wczoraj. Nieźle się pozmieniało
20 listopada 2007, 01:16 / wtorek
Z tej całej kadry co tam stoi tylko Fechner, Pęczak i Wiśnia zagrali wczoraj. Nieźle się pozmieniało
21 listopada 2007, 18:18 / środa
@Deco

Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia Twojego autorstwa. Wybrałem te ciekawsze, wykadrowałem a następnie wrzuciłem w jeden obraz. Trochę zabawy z warstami, kolorami i literami dało poniższy efekt.

odnośnik

Pozdrawiam.
25 listopada 2007, 19:35 / niedziela
Śledziuchy maja hymn na kartkach a Serbowie czytają z telebimu :)

odnośnik

Idź pan w chuj z takimi kibicami... reszta fotek tu: odnośnik
17 marca 2008, 19:38 / poniedziałek
Zeto jak masz więcej takich fajnych zdjęc to wrzuć je również tutaj.

Podbijam temat i tradycyjnie zapraszam do zamieszczania linków do zdjęc w tym temacie.
Kilka zdjęć z sobotniego spotkania ponizej;

odnośnik
17 marca 2008, 20:25 / poniedziałek
Qba1980

mam prośbe podejślij mi tą panorame odnośnik

w orginale na maila

pasilg@gmail.com
17 marca 2008, 20:41 / poniedziałek
jesli mozna to tez bym poprosil... swietne zdjecie...

MaciekZiM@gmail.com

Tylko LECHIA !!
21 marca 2008, 15:43 / piątek
Pare fotek z meczu z Wisla P. Niektore z nich ,,ruszone,,, poniewaz brackiemu reka trzesla sie juz przed Wielkanoca...

odnośnik
21 marca 2008, 16:02 / piątek
ELo.Możesz dać jakiś kontakt mailowy lub gg ? mam sprawe.Pozdro for all
21 marca 2008, 16:36 / piątek
Chcesz ze mna zrobic w bramie jakis Winiak luksusowy plombowany czy tylko zobaczyc moja bardzo zamoznie wygladajaca, przedwojenna walize opatrzona zagranicznymi nalepkami ?

dariusz.bastian@polska-ponad-wszystko.de
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023