Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Robert Sierpiński

strona 1/1

5 września 2007, 13:03 / środa
odnośnik

Radosław Majewski - młoda gwiazda Groclinu, którą zainteresowana jest Legia i Wisła a także trener Leo Beenhakker biegał jeszcze rok temu po III ligowych boiskach w barwach Znicza Pruszków. Został kupiony za 200 tys. złotych

Inne przykłady:

Jakub Błaszczykowski - transfer do Wisły za 70 tys. złotych
Dawid Janczyk - transfer do Legii za 80 tys. złotych

W podobnym czasie Lechia kupiła dwóch gwiazdorów:

Maciej Rogalski - 150 tys. złotych
Marcin Szałega - 100 tys. złotych

Czy ktoś mi może powiedzieć ile zarabia w klubie Robert Sierpiński? Przecież to jest jakiś żart, że jedyny skaut Lechii w trakcie przerwy przyprowadza do klubu tylko niejakiego Aleksandra Petę, który nie jest żadnym wzmocnieniem dla kadry I zespołu. To po co taki skaut, przecież to totalna głupota jest.

W przerwie zimowej znów zostanie rozegrany mecz z gwiazdami Sierpińskiego. I tak co pół roku. Tylko co wynika z tego dla klubu, a przede wszystkim dla kadry pierwszego zespołu?
5 września 2007, 13:31 / środa
Z tego co slyszalem to Sirpien nie dostl kasy przez 3 miechy i powiedzial ,ze ma na to wyjebane:)
Zreszta .....z niego taki skaut jak ze mnie taternik.
5 września 2007, 13:54 / środa
Macjej Rogalski i Jakub Szalega z tego co ja dobrze pamietam przyszli duzo szybciej niz Sierpien byl na stanowisku szefa sakutingu. Co do Szalegi jestem absolutnie przkonany ze byl u nas szybciej nawet o pol roku a co do Rogala to juz sierpien mogl prace zaczynac ale to raczej trener naganial na ten transfer przeciez Rogalski byl zawodnikiem pierwszoligowym, to nie mozna tego uznac za skauting, tylko za zwykly transfer.
5 września 2007, 14:04 / środa
Sudsuhka-ale ty pierdolnięta jesteś. Sierpiński sprowadził do Lechii kilkunastu zawodników. Ostatni to mój kumpel Mati z Gedani. Z tego co wiem, to Sierpień sam musiał na niego chajc skombinować, bo Błażej ma na niego wyjebane.

Jak chcesz to załóż temat co w Lechii robi Błażej. Dlaczego kupuje kalekę Szałęgę, czy niewypał Rogalski. Może ma z tego jakąś lewą kaskę??
5 września 2007, 14:21 / środa
Sierpiński jak na swoje umiejętności robi dobrą pracę. Borek dzięki niemu miał jak na tacy wyłożony talent czystej wody Gracjana Sobczaka. Niestety Borek umie ocenić potencjał jedynie własnego portfela, a na talentach zna się zupełnie tak samo jak na trenowaniu. Co z tego, że Sierpiński szukał mu ciekawych zawodników jak on miał w to wyjebane. Bogu dzięki teraz jest Kubicki, a on na piłce zna sie o wiele lepiej.
5 września 2007, 14:28 / środa
Przeciez on nie nadaje sie na skaute, tak samo jak Borek na trenera.
widac to golym okiem !!!!!!

Transfer roku - Rogalski, za tyle siana to moglismy dwóch Kazimierczaków z Pogoni kupic...
5 września 2007, 14:41 / środa
Dario, Sierpiński maił tyle wspólnego z transferem Rogala, ile ja z kibicowaniem śmieciarce...
5 września 2007, 14:51 / środa
Dobra pominmy Rogala i Szalonego. Ale Peta?! Po co on nam? Żeby wzmocnić siłe ataku rezerw? Cracovia kupiła najlepszego snajpera Bałtyku, nie pamiętam nazwiska i koleś już strzela bramki w Młodej Ekstraklasie, czym zwraca na siebie uwage pierwszego szkoleniowca pasów.
5 września 2007, 14:53 / środa
aha zapomniałem dodać, że każdy ciagle pisze, że na wyniki pracy Sierpińskiego musimy jeszcze poczekac. HAHA śmiechu warte...
5 września 2007, 15:46 / środa
123
5 września 2007, 14:51 / środa
Dobra pominmy Rogala i Szalonego. Ale Peta?! Po co on nam? Żeby wzmocnić siłe ataku rezerw? Cracovia kupiła najlepszego snajpera Bałtyku, NIE PAMIĘTAM NAZWISKA i koleś już strzela bramki w Młodej Ekstraklasie, czym zwraca na siebie uwage pierwszego szkoleniowca pasów.

Widzisz, sam gówno wiesz, a próbujesz oceniać. Kaszuba, bo tak nazywa się ten piłkarz, dostał ofertę z Lechii. Odpowiedział delikatnie "nie te barwy". Jakoś nie widzę go w pierwszym składzie krakowi, a Młodej Ekstraklasy nie śledzę.

dario21
5 września 2007, 14:28 / środa
Przeciez on nie nadaje sie na skaute, tak samo jak Borek na trenera.
widac to golym okiem !!!!!!
Transfer roku - Rogalski, za tyle siana to moglismy dwóch Kazimierczaków z Pogoni kupic...

Po czym to widzisz ??? Po grze Rogala ?? Gratuluję wiedzy. Rogala do Lechii sprowadził Borek, bo strzelił nam w Gdańsku 2 bramki. Tak to oceniono jego przydatność do Lechii. Siepriński skautem został miesiąc później, a pierwszym zawodnikiem, który trafił do Lechii dzięki jego kontaktom był Miklosik ( odnośnik )

Kiedy się po raz pojawił wątek Lechii?

- Bodajże w połowie lutego. Wtedy jako pierwszy skontaktował się ze mną Robert Sierpiński.
5 września 2007, 15:56 / środa
Dodam do tego co pisze Zeto, że Sierpiński ma wyszukiwać młodych utalentowanych, a także zawodników z niższych lig, którzy MOGLIBY grać w seniorach
Ma ich wskazać trenerowi i zarządowi.
A co z tym zrobi trener lub zarząd to inna para kaloszy.

Kaszuba gra w młodej orange ekstraklasie, a Peta w rezerwach
więc nie bardzo rozumiem w czym jest Kaszuba lepszy?
5 września 2007, 17:03 / środa
Odszedł główny powód nieudolnych transferów i niekompetencji przy ocenie zawodników, czyli Borek i teraz juz może byc tylko lepiej, więc nie wrzucajcie na zarząd czy Sierpińskiego bo to nie ich wina.
5 września 2007, 17:22 / środa
czy peta czy kaszuba to bym ich nie porownywal bo to zupelnie inni zawodnicy a czy mloda ekstraklasa jest lepsza od 4 ligi polskiej to nie wiem
5 września 2007, 17:43 / środa
Co do "młodej ekstraklasy", to póki co jest to ekstraklasa ukrywania młodych wielkich talentów ;)
A co do wyjebywania, to proponuję wszystkich i zatrudnić "ludzi DOBRYCH", to musi się sprawdzić :)
pozdro
5 września 2007, 18:09 / środa
WooCash15 ,ale to zarząd chyba zatwierdzał te "nieudolne" transfery prawda????i to
zarząd jest od tego zeby była kasa w klubie,a z tym ponoć nie jest od paru miesiecy wesoło
5 września 2007, 18:46 / środa
Sorry od kiedy w jakimś klubie zarząd ma się znać na zawodnikach i oceniać transfery??? To trener albo dyrektor sportowy bierze za to odpowiedzialność. U nas dyrektora sportowego nie ma, więc to tylko i wyłącznie wina Borka. A co do kasy to nie wina zarządu, że w Lechie nikt nie chce inwestować. Przynajmniej cos robia w tym kierunku prowadząc rozmowy z Lotosem i Orlenem. Może spójrzmy najpierw na siebie, jak wygląda nasz doping i zacznijmy ocenianie od nas...
5 września 2007, 20:47 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 września 2007, 21:44 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 września 2007, 23:26 / środa
Zarzad jest od czego innego niz od znajomosci czy ktos jest dobry czy nie. Mloda ekstraklasa to jest w tej chwili poziom nie wiele lepszy niz nasza 4 liga a grajkami typu BOJARSKI, COSTLY, KOKOSZKA, czy inni z 1 zespolu oe sie nie podniecajmy bo oni tam wyjda na murawe i sie bardziej martwia zeby nie dostac kontuzji niz chce im sie grac. A co do tego to ja wole zeby zawodnik nabieral doswiadczenia silowego w 4 lidze niz grywal z mieczakami rowiesnikami w MOE. Transfery przeprowadza dyrektor sportowy oraz trenerzy 1 zespolu, a ze u nas byl Borek, ktory dopiero fachu sie uczy, a dyrektora sportowego brak to juz wina kogo innego, napewno w pewnym sensie zarzadu, ale przeciez nie wszystko jest od razu i kroki w sprawie takiego czlowieka sa podjete. Lepiej poczekac i znalezc odpowiednia osobe na tym stanowisku niz sie spieszyc, bo moze byc jeszcze gorzej.
6 września 2007, 11:34 / czwartek
Niestety Lechia stała się w pewnym momencie przytułkiem dla byłych zawodników trójmiejskiej piłki. I tak mamy tu Sierpnia zawodnika bardzo przeciętnego, nie mającego predyspozycji do gry w piłkę nożną. Dziękiu układom w Lechii dostał ciepłą posadkę (płatności to inna sprawa bo nawet piłkraze nie dostawali kasy 4 miechy). Każdy choć troche siedzący w piłce wie, że Sierpiński nie ma żadnych predyspozycji do bycia scoutem, ale z drugiej strony jest to wygodne dla klubu bo jest tani i tu powtarza się sytuacja z Borkiem był bo był tani.
Przy okazji zapytam może co w Lechii robi niejaki "Motyl" każdy wie co to za ziółko i ciekawi mnie czy my chcemy iść w ślady śledzi czy może chcemy być czyści?
Jak dla mnie musi być przeprowadzona czystka, pożegnałbym się z Turnosiem, Sierpniem, Motylem, Kafarskim - bo ZETO już chyba wypierdolił.
6 września 2007, 14:02 / czwartek
kibicc a jaie to predyspozycje powinien mieć według Ciebie scout zeby się nadawał. Gadanie on sie nie nadaje - dlaczego według ciebie? To ze nie był wielkim zawodnikiem nie przekreśla go do bycia zajbistym scautem. Nie twierdze ze nim jest ale jak narzie nie mam podstaw do twierdzenia ze sie nie nadaje.
6 września 2007, 14:14 / czwartek
Skoro jesteśmy przy personaliach, to według mnie poważnym błędem i nonszalancją zarządu było wypuszczenie Wojciecha, owszem też byłem przeciwnikem dalszej Jego gry, ale zdecydowanie powinien zostać na Traugutta. Szukamy dyrektora sportowego po Hiszpaniach(Trzeciak), Łodziach(Wieszczycki), a na miejscu mieliśmy gości, który zna od podszewki działalność jednego z najlepszych klubów świata, do tego ma jakiś tam łeb do interesów, bo sam prowadzi(ł) biznes oraz niesamowite kontakty i uznane nazwisko, można mu było dać szanse. Co do samego Sierpika, ludzie dajcie spokój, On ma szukać młodych talentów, juniorów, a nie graczy do pierwszego zespołu, dopiero za jakiś czas(parę sezonów) ocenimy Jego pracę i nie podawajcie przykładów Błaszczykowskiego, czy innych Korzymów, bo to są przykłady z kosmosu, struktury w Wiśle czy Legii są tak rozwinięte w porównaniu do naszych, że to jest jak porównywanie malucha z mercedesem.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
6 września 2007, 14:15 / czwartek
kibiccc:

Dziękiu układom w Lechii dostał ciepłą posadkę

Sierpiński nie ma żadnych predyspozycji do bycia scoutem, ale z drugiej strony jest to wygodne dla klubu bo jest tani i tu powtarza się sytuacja z Borkiem był bo był tani

No to się zdecyduj, albo posadka jest ciepła, albo gówniana bo słabo płatna. Dodając do tego sugestie coponiektórych płacona nieterminowo.
Więc chyba prościej napisać, co w Lechii robi Sierpiński ?? Niech go wywalą, bo go nie lubię. Ewentualnie załóżmy temat "Kto nie lubi Sierpińskiego" i wszyscy będą mogli się wpisywać.

A co do Turnowieckiego. Znasz cały skład Zarządu ?? Dla pewności podaję nazwiska.

Maciej Turnowiecki - prezes zarządu,
Jarosław Czarniecki, Dariusz Krawczyk, - wiceprezesi zarządu,
Błażej Jenek, Andrzej Kawa, Tomasz Matulaniec,
Arkadiusz Skłucki, Marcin Tarasow.

Naprawdę uważasz, że Turnowiecki jest z nich wszystkich najgorszy ???
Gratuluję znajomości tematu.
6 września 2007, 14:21 / czwartek
ZETO

co do Sierpińskiego - dla niego to ciepła posadka a słabo płatna w porównaniu z normalnymi scoutami w innych klubach.

Co do Zarządu Lechii, powiem ci tak chciałem wymienić więcej nazwisk tylko co to by dało skoro Prezesem jest Turnowiecki? Zawsze Prezes Zarządu odpowiada głową. Po szybkich awansach w klubie zabrakło przeobrażenia myślwoego z podwórkowego w krajowe i tak Sierpik jest tego doskonałym przykładem.
Natomiast Prezes Turnowiecki decyzjami, wypowiedziami zaskarbił sobie u wielu z nas niechęć do swojej osoby i dlatego został przeze mnie wymieniony.
Ja mam sentyment do Jenka bo jest z lechią od A-klasy, Turnowiecki doszedł z poparcia prezydneta a ja polityki nie lubię.
Oczywiście szanuje go jako kibica Lechii ale to wszystko.
6 września 2007, 14:30 / czwartek
kibiccc- otóż to co piszesz, to gówno prawda. Żadne z twoich słów nie ma potwierdzenia w rzeczywistości.

Co do Roberta Sierpińskiego, wierz mi, że nie jest to ciepła posadka. Roboty dużo, weekedny poza domem, a kasa delikatnie mówiąc chujowa.

Co do Błażeja, z całym szacunkiem, ale od A-klasy nie jest. Sprawdź dobrze dane, kto był kierownikiem drużyny w A-klasie, a kto był dyrektorem. Błażej pojawił się pod koniec V-tej ligi, kiedy do życia został powołany Biznes Partner Klub. To BPK wzięło na siebie finansowanie drużyny.

A co do Turnowieckiego, to wypisujesz jeszcze większe głupoty. Otóż gdyby nie Maciek, to adamowicz nie wiedziałby że Lechia istnieje. Jupitery i nowe trybuny, prędzej by powstały na Marynarki Polskiej, gdzie kolejny cudowny twór tworzyłby Jurek Borowczak.

Tylko skąd ty masz to wiedzieć, skoro o A-klasie i V lidze wiesz z dziennika. A że tego dziennikarzyny nikt wtedy na T29 nie widział i to prawdziwość jego informacji jest taka sobie. Nie można wiedzieć wszystkiego, kiedy zamiast jechać na mecz, dzwoni się do kierownika drużyny.
6 września 2007, 14:59 / czwartek
Zeto ,nikt nie neguje zasług Jenka i Turnowieckiego ,problemem jest brak doświadczenia tych panów w zarządzaniu klubem na szczeblu centralnym ,[osobiscie uważam ze Lechia za szybko awansowała z 4 ligi do 2 ,nie mielismy czasu ,na stworzenie struktury i bazy ]
6 września 2007, 15:07 / czwartek
Wk... juz mnie powoli oczernianie pracowników naszego klubu czy to jest Buzała, Jenek, Borkowski czy Sierpiński
Znalazło się paru znawców oceniających i rozstawiających z perspektywy klawiatury kazdego kto popadnie, Błaszczykowski czy inni - kupiły je konkretne kluby 1ligowe i to chyba ma najwieksze znaczenie dla sprzedajacego i zainteresowanego swoim rozwojem...Co do Pety nie osądzajmy jeszcze tego ruchu; a reszta transferów przed tym sezonem chyba godna pochwalemnia prawda
przypomnijmy sobie ze jeszcze pare lat temuy graliśmy na boisku w Siwiałce a teraz pukamy do bram OE i trzeba to docenic, zauwazyc a nie tylko narzekać
zamiat tego wezmy sie konkretny doping bo to jest to od czego tu jestesmy i co od nas bezposrednio zalezy
BKS ponad wszystko!
6 września 2007, 15:59 / czwartek
rze ,to nie jest oczernianie ,tylko swoboda wypowiedzi
6 września 2007, 17:49 / czwartek
kiełbasa
6 września 2007, 14:59 / czwartek
Zeto ,nikt nie neguje zasług Jenka i Turnowieckiego ,problemem jest brak doświadczenia tych panów w zarządzaniu klubem na szczeblu centralnym

Tyle tylko, że jakby nie oceniać panów Jenka i Turnowieckiego, to przede wszystkim dzięki ich pracy i zaangażowaniu Lechia w zeszłym sezonie zajęła najlepsze miejsce w lidze od kilkunastu lat!!!!! Nawet kiedy trenerem był słynny "Bobo" Kaczmarek, Lechia rozgrywki kończyła dużo niżej.

Poza tym, nie wiem czy ktokolwiek pamięta czasy, kiedy Rafał Kaczmarczyk wypowiadał się na łamach prasy że głoduje, a Bąk przed każdym wyjazdem chodził po firmach i "żebrał" o pieniądze na przejazd.
Może Jenek, Turnowiecki i cała reszta nie ma doświadczenia, ale napewno nie siedzą z założonymi rękami.
6 września 2007, 18:10 / czwartek
Zeto
6 września 2007, 17:49 / czwartek

"Nawet kiedy trenerem był słynny "Bobo" Kaczmarek, Lechia rozgrywki kończyła dużo niżej."
---------------------------
Teamte chlopaki w wiekszosci w wieku juniorskim juz w pierwszym roku istnienia mialy szanse na rozjechanie II ligi,gdyby nie problemy z kasa bez zbednych kosztow Lechia byla by w I lidze w tamtym skladzie.
Po 2 latach bez zbednego posilkowania sie, spokojnie walczyli by o UEFA.
Zeto prosze nie bluznij,tamta paczka do dzisiejszej, to niebo a ziemia w kwestii perspektywicznosci.
6 września 2007, 18:42 / czwartek
Pilsner- zgadza się. Ja nie porównuję umiejętności trenerskich, ale umiejętności zarządzania.

Tamta paczka, pomimo że była młoda, zdolna, perspektywiczna itd niestety rozjechała się po Polsce. Teraz jakoś nie widać zawodników, którzy chcieliby z Lechii uciekać.
23 września 2007, 14:28 / niedziela
Można by tu propozycja dl anaszego terneiro i scouta rzucać jeżli ktoś tu zagląda z klubu :P

Na przykład : Kamil JAckiewicz z Kotwicy Kołobrzeg - w tym sezonie już 8 bramek

Już był tu przymierzany ale wybrał testy w wymarzonej Jadze, ale moze warto zapytać raz jeszcze
odnośnik
23 września 2007, 14:36 / niedziela
Tomasz Mikołajczak rocznik 1987 z 3 ligowej Nielby Wągrowiec (wychowanek Obry Kościan) - w zeszłym sezonie w 4 lidze zdobył 27 bramek w tym w 3 lidze już 8 goli
23 września 2007, 14:55 / niedziela
Patryk Stromczyński r.87; były partner z obrony Huberta Wołąkiewicza w Amice; aktualnie podstawowy obrońca lidera 3 ligi - Floty Świnoujście
23 września 2007, 20:59 / niedziela
Grzegorz Szymanek (ur. 8 grudnia 1985 w Świdniku). Napastnik. Wychowanek Górnika Łęczna, w którym gra od 2002 roku z roczną przerwą na występy w Motorze Lublin. Szybki, zdolny, dobrze wyszkolony technicznie, perspektywiczny zawodnik. Za czasów gry "zielono-czarnych" w Orange Ekstraklasie Szymanek zaliczał występy w najwyższej klasie rozgrywkowej, zdobywając nawet gola w wyjazdowej potyczce z Zagłębiem Lubin. W obecnym sezonie gracz Górnika strzelił już dwanaście bramek i przewodzi w klasyfikacji strzelców. Przyszłość przed nim, możliwości i aspiracje ma z pewnością wyższe niż gra w III lidze. O charakterze i ambicji tego młodego chłopaka świadczy też fakt, że z powodzeniem godzi występy w Łęcznej ze studiami dziennymi na Politechnice Lubelskiej.

cytat z lokalnej gazety z regionu
27 września 2007, 14:16 / czwartek
W perspektywie awansu do I ligi przydałoby sie konkretnie wzmocnić skład:
MAriusz Sacha ur. 1987- prawy pomocnik z Podbeskidzia, uczestnik MŚ u-20 i pewny punkt składu Globisza, świetny także w lidze, na pewno wyróżniający sie gracz meczu z Lechią i nie tylko tego (strzelił nam bramkę) - w perspektywie całego sezonu - to na pewno jego ostatni sezon w 2 lidze wiec trzeba się śpieszyć - przed sezonem był na testach w LEchu ale chyba finansowo się nie dogadali - WIśnia i Andruszczak to moze być za mało na ekstraklasę!
27 września 2007, 14:17 / czwartek
rze- skoro Sacha nie dogadał się z Lechem, tym bardziej nie dogada się Lechią. Kasa jakby trochę mniejsza niż w Poznaniu. nie uważasz ??
27 września 2007, 14:49 / czwartek
zalezy na ile go wtedy wyceniali, to nie zawodnik sie nie dogadał tylko kluby
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.474