Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zaścianek

strona 1/1

"Widocznie media przeszkadzają Lechii i stąd próba utrudniania nam pracy. Proponujemy wybrać się na mecz Arki. Można poobserwować jak funkcjonuje dobrze zorganizowany klub i nauczyć się współpracy z mediami" - takie górnolotne wynurzenia można było przeczytać w "Dzienniku Bałtyckim". Tekstu, co powoli staje się normą w przypadku piszących o sporcie w tej gazecie, nikt nie podpisał...

5 września 2007, 21:37 / środa
Świetny artykul!
6 września 2007, 01:07 / czwartek
Szacuneczek Panie Marcinie i ukłony.
6 września 2007, 09:27 / czwartek
O to wlasnie chodzi! Zniszczyc merytorycznie tych jak to mawia pan Dorn scierwojadow!
7 września 2007, 20:40 / piątek
Cześc Marcin! Jestem zdania ze masz w pełni rację w tym co robisz i w tym w jaki sposób relacjonujesz mecze i myślę że nie ma co się spinac na paru gryzipiórków których poziom czytelnicy są czasami z przykrością zmuszeni oceniac.Mam nadzieję że że pan prezes wyciągnie wnioski ze swoich błędów i łaskawie raczy Cię przeprosic , co pozwli mi oraz innm słuchac Cie na LECHII przez wiele kolejnych sezonów pozdro od Wrzeszca!
12 września 2007, 22:46 / środa
Ciekawe jak ścierwojadowi podobał się transparet na meczu? Ze źródeł zbliżonych do prawdziwych, wiem że był czerwony jak burak. A teraz czeka na niego żółta kartka!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415