Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Poseł Jacek Kurski

strona 15/16

23 października 2007, 12:54 / wtorek
w "moim kraju" buhahahah ten kraj jest tak samo twój jak i ich i właśnie tego nie jesteś w stanie zrozumieć. Gdzie napisałem że popieram gejów? Nauczcie się w końcu czytać ze zrozumieniem a nie wkładacie ludziom słowa w usta!

No ale ja też kiedyś byłem młody i uwazalem "nic nie mam do gejów póki mnie nie zarywają". Ale kiedyś trzeba dojrzeć, w tym celu postawcie się w och sytuacji. Rodzisz się, dojrzewasz, a tu niespodzianka, nie podniecają Cię kobiety. Ze zdziwieniem zauwazasz ze faceci tak. I co masz robić? ukrywać się nie z własnej winy bo większość jest inna? a może zostać księdzem, to pozwoli ci chociaż uciszyć rodzinę, zamknąć spekulacje na temat dlaczego nie masz żony?

Nie uważam że dwóch mężczyzn powinno wychowywać dzieci, ale mam większy szacunek dla geja co nie boi się ukazać swojej preferencji seksualnej i nie ukrywa tego (całujących się w autobusie gejów potępiam tak samo jak heteroseksualnych, żadna to dla mnie różnica) niż chociażby księży gejów, ukrywającyh ten fak, molestujących czesto młodych ministrantów, robią oni o wiele więcej szkody niż ci wasi geje idązy za ręce na ulicy.

dla uprzedzenia wpisów, nie jestem gejem, możecie mnie spotkać z dziewczyną na prostej :)

LECHIA GDAŃSK!
23 października 2007, 15:38 / wtorek
Śmieszy mnie nazywanie pisu prawicą! Spójrzcie tylko kto na nich głosował i gdzie mieli przewagę nad PO: ludzie mieszkający we wioskach i małych misteczkach, powyżej 60-tego roku życia, mieszkańcy "ściany wschodniej" i ludzie z wykształceniem podstawowym i zawodowym! I to jest zdaniem poniektórych prawicowy elektorat???
Chyba każdy rozsądny człowiek powie że to elektorat lewicowy a ja nawet bym powidział że typowo komunistyczny!!!
Nazywanie więc pis prawicą jest daleko idącym nieporozumieniem i kpiną!!!
A tak wogóle to czas zakopać topory!
RADUJMY SIĘ BRACIA I SIOSTRY BO W SEJMIE NIE MA:
Leppera, Giertycha, Beggier, Hojarskiej i wielu innych debili!
I to jest dla mnie największy plus tych wyborów!!!
23 października 2007, 15:59 / wtorek
ale będą teraz nuuuuddyyyyyy ;)
23 października 2007, 16:05 / wtorek
Do Sejmu głosowałem na UPR (niestety wszedł w kw. LPR i nie odciął się od JKM ...), a do Senatu 2xPO i 1xPiS.

Do szydzących z PiS - czemu nie chwalicie się, że 76% wśród więźniów uzyskało PO (PiS 2%)??? Pewnie lada dzień do Polski wróci Krauze ...
23 października 2007, 18:49 / wtorek
zeusik1 palantem debilem a na dodatek czerwoną świnią to jesteś ty a nie robotnicy
24 października 2007, 00:58 / środa
piwo:
Nie mam zamiaru z tobą dyskutować gdyż uwłaczałoby to mojej godności osobistej! Podałem tylko fakty a z faktami się nie dyskutuje. Chyba że się nie umie czytać. A jak się nie umie czytać to się nie pisze tylko idzie do szkoły! Ale sądząc po twoim niebywałym poziomie intelektu byłaby to tylko strata czasu. Ale nie martw się - to nie twoja wina:):):):)
Po prostu debilizm i zapewne alkoholizm odziedziczyłeś po swoich rodzicach i nic już na to nie poradzisz. Po prostu debile spłodziły debila więc proszę cie tylko o jedno: zawsze używaj prezerwatywy /chociaż bardzo wątpie żebyś kiedykolwiek mial mieć okazję bycia z kobietą chyba że głuchą i ślepą/,
I bez odzewu!!!
24 października 2007, 16:55 / środa
Zeusik1
Chciałem poświecić więcej uwagi... lecz dowiedziawszy się że jesteś bękartem znalezionym na śmietniku przez menela a w tej chwili zamieszkujesz w schronisku Brata Alberta...
Druga moja myśl to sprzedać Ci chlapacza w ryj :D
ale pomyślałem sobie że jakbym sprzedał Ci chlapacza to by wypłynęło gówno co w Tobie siedzi..
Ubliżyłeś moim rodzicom frajerze ale na zaistniałą sytuacje i poznane fakty o Tobie po prostu wybaczam..
24 października 2007, 17:03 / środa
Zeusik1
A tak na marginesie czy Twoi znajomi ze schroniska głosowali na platformę ?
jeśli tak to bardzo współczuję platformie takiego elektoratu...
24 października 2007, 17:29 / środa
15 stron o jednym debilu który wszystkich skłóca i pomawia (w sądach przegrywa) ludzie czas konczyc ten temat
24 października 2007, 19:01 / środa
15 stron wywodów ćwierć-inteligentów obrażających Lechistę (czy to się komuś podoba, czy nie). Rzeczywiście, czas kończyć.
24 października 2007, 19:59 / środa
Zaczyna mnie to powoli wkurwiac. Wybory mineły, ciąc temat, który tylko prowokuje by obrażac Lechistę.
24 października 2007, 20:19 / środa
POLITYK +SPORT =WOJNA NA FORUM !
25 października 2007, 13:37 / czwartek
Podzielam wasz pogląd tym bardziej że ja osobiście mam w dupie polityków i politykę ...
Ale nie pozwolę aby jakiś zasraniec obrażał ludzi tylko dlatego że mają podstawowe lub zawodowe wykształcenie...
Tyle w tym temacie ..

Pozdrawiam. ! LICZY się TYLKO LECHIA !!!
19 marca 2008, 11:52 / środa
Pan Jacek znowu błysnął w TV, w poniedziałek w "Teraz My" na tvn. Apelował do Tuska żeby jakieś przedsiębiorstwo państwowe zasponsorowało Lechie, powtarzając niczym obłąkany "Panie Donaldzie, Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk...".
Ten facet przynosi wstyd Lechii tą swoją żebraniną i śmieszną argumentacją przedszkolaka! Wszystko co robi to pod publiczke,a najlepsze że huj z tego wynika!
Oszołom jakich niemało!!!

Lechia sobie poradzi bez polityki, bo jest ponad tym szambem!!!

Aejaejao!!!
19 marca 2008, 12:21 / środa
odnośnik

Swój chłop.
19 marca 2008, 12:35 / środa
W ostatnim czasie (jako polityk) Kurski się trochę ogarnął. Tak czy siak wolę jego niż Donalda "Nie pamiętam kiedy ostatnio był na meczu Lechii" Tuska. A jeśli prawdą jest to, co niektórzy pisali, że Donald odwrócił się plecami do naszych fanów (w przenośni -mniej rozgarniętych) i nazwał ich bandytami - to jest wielkim ZEREM.
19 marca 2008, 13:38 / środa
Konri to jest prawda.Donaldzik nic nie zrobił i nic nie zrobi dla Lechii.A co do Kurskiego to chłop przynajmniej próbuje coś zrobić w odróżnieniu do innych posłów i prominentów.Niestety niektóre oszołomy nie moga tego zrozumieć np jacaraca,ale cóż psy szczekaja karawana idzie dalej
19 marca 2008, 14:10 / środa
NA RAZIE TO TYLKO SZKODZI NIKT Z TYM IMBECYLEM NIE BEDZIE ROZMAWIAL SPRAWA PEWNEGO SPASORA TEZ ROZWIJALA SIE DOBRZE ALE ZASLUGE CHCIAL PRZYPISAC SOBIE POJECHAL SPIERDOLIL I TYLE ZACZYNAC TRZEBA OD NOWA A TAKIM ZACHOWANIEM JAK W PROGRAMIE TERAZ MY TO MOZE ZAMYDLIC OCZY CO NAJWYZEJ MALOLATOM NIE OBRAZAJAC ICH NO I TAK ON SIE WLASNIE ZACHOWUJE JAK POKAZAL MEDIALNY BLAZEN IFALSZYWA MENDA MILEGO JECHANIA POZDRAWIAM
19 marca 2008, 14:18 / środa
Taksumite chuja wiesz ,a sie produkujesz i wyłącz Caps Lock bo na razie to z siebie imbecyla robisz
19 marca 2008, 14:50 / środa
ostatnio jacek wykazal sie jako wysmienity producent filmowy, brawa!
19 marca 2008, 14:54 / środa
Nie ma się co produkować. Gej zawsze będzie nienawidził Kury i da temu wyraz.
Kura jest nasz - biało-zielony, a biało-zielonego brata trzeba szanować. Tylko małysze i sezonowcy o tym nie wiedzą.
Kurski nie musi udowadniać swojego przywiązania i wierności do Lechii, ale i tak to robi i to przed milionami telewidzów. Szacunek za to. Szacunek również za ściągnięcie do Lechii najsilniejszego jak dotychczas sponsora - koncernu Energa.
19 marca 2008, 14:56 / środa
Ci ktorzy na niego pluja sa zaslepieni nienawiscia i argumenty do nich nie trafiaja. Prawda jest taka ze gdyby nie kurski to za chuja nie byloby ani grosza z energi. A co do lotosu to niech nikt nie wciska kitu ze olechnowicz chce dac tylko kurski mu nie wsmak. Jakby to byla prawda, to od tej rundy olechnowicz mialby piekna okazje. Powiedzialby ze pisiory juz poszly won, to on teraz z wlasnej i nie przymuszonej woli na chwale platformie Lechie zasponsoruje. Ale tego nie robi bo po prostu ma to w dupie. A prawda o tych panstwowych "menedzerach" jest taka ze jak ich polityk nie przycisnie to gowna dadza. I energa tez zapewniam gdyby nie kurski by gowno dala
19 marca 2008, 15:10 / środa
Wejdź sobie chłopie jeden z drugim na onet i odtwórz program "TERAZ MY". Przecież to co robi ten błazen jest po prostu żałosne. Zobacz sam a potem go broń: "Panie Premierze...Lechia Gdańsk...Lechia Gdańsk...Lechia Gdańsk i jeszcze raz Lechia Gdańsk" - facet z opozycji! Przecież to brzmi jak antyzachęta.

Dość polityki na Traugutta, a jak Kurski chce być Lechistą to niech to robi po godzinach politykowania bo apele w takim stylu nam nic nie przyniosą oprócz wstydu..:|
19 marca 2008, 15:25 / środa
Chujnia, że nie można edytować tego, co się napisało (mogliby to zmienić administratorzy):

konri
19 marca 2008, 12:35 / środa
W ostatnim czasie (jako polityk) Kurski się trochę ogarnął. Tak czy siak wolę jego niż Donalda "Nie pamiętam kiedy ostatnio był na meczu Lechii" Tuska. A jeśli prawdą jest to, co niektórzy pisali, że Donald odwrócił się plecami do naszych fanów (w przenośni -mniej rozgarniętych) i nazwał ich bandytami - to jest wielkim ZEREM.

Tak to miało brzmieć:

W ostatnim czasie (jako polityk) Kurski się trochę ogarnął. Tak czy siak wolę jego niż Donalda "Nie pamiętam kiedy ostatnio był na meczu Lechii" Tuska. A jeśli prawdą jest to, co niektórzy pisali, że Donald odwrócił się plecami do naszych fanów ('odwrócił się plecami 'w przenośni - wyjaśnienie dla mniej rozgarniętych) i nazwał ich bandytami - to jest wielkim ZEREM.

:)
19 marca 2008, 15:29 / środa
Mark debilu sam wejdz sobie na Onet bo tam twoje miejsce.Lykaj dalej propagande
ITI-co za łeb.
19 marca 2008, 15:35 / środa
"A jeśli prawdą jest to, co niektórzy pisali, że Donald odwrócił się plecami do naszych fanów ('odwrócił się plecami 'w przenośni - wyjaśnienie dla mniej rozgarniętych) i nazwał ich bandytami - to jest wielkim ZEREM."

poniekąd jest to prawdą ale mówił to ludzi z kręgów14/88 i wyznawców onanisty rudolfa h....więc co miał im odpowiedzieć?
może sugerowali się tym że dziadek służył w armii po złej stronie to?
19 marca 2008, 16:47 / środa
Jeśli chodzi o pana Kurskiego i Tuska to każdy ma prawo do swojej opinii na ich temat i każdy wedle swojego sumienia głosuje na jednego bądź drugiego.
Lecz jedna sprawa nie powinna mieć miejsca... Lechia nie powinna być mieszana do polityki!!! i czy to pan Kurski czy Tusk jeśli są kibicami to niech przychodzą i kibicują, ale wizerunkiem naszej kochanej Lechii NIEWOLNO szafować!!!
Wkurwia mnie to ciągłe wykorzystywanie klubu do swojej własnej autopromocji!!
19 marca 2008, 16:52 / środa
Buli debilu tUSK odwrócił się od ludzi ,którzy próbowali.... i odrodzili Lechię więc nie wtracaj się do dyskusji swoimi bezpodstawnymi spostrzeżeniami.
19 marca 2008, 17:47 / środa
O jaką autopromocję tobie T29 chodzi? Co rusz czytam wpisy, że to typowy polityk, że dorabia się na grzbiecie Lechii. Czy na prawdę tak jest?

Ile osób w Polsce jest uprawnionych do głosowania. Ile osób jest uprawnionych do głosowania w samym Gdańsku. Teraz pomyślcie ile jest zagorzałych fanów Lechii będacych z klubem na dobre i złe. Nie sezonowiczów tylko tych najwierniejszych, którzy przekładają dobro Lechii ponad wszystko (bo jedynie tacy ewentualnie ślepo oddadzą głos na Lechistę).

A teraz wyobraźcie sobie co sądzi o kibicach piłkarskich zwykły "kowalski". Co piszą o nas gazety, co mówią w tv. Kibic często kojarzony jest z bandytą. O tym z kim kojarzony jest Lechista chyba nie muszę pisac:)) Powtarzam, jest to wynik medialnej nagonki.

Teraz zwróccie uwagę na kontekst wypowiedzi. Gościu z po użył argumentu "Lechia" jako atak w momencie gdy zjawisko sponsoringu przedstawiono w negatywnym świetle.

Bardzo fajnie jest występowac w biało- zielonym szaliku na T29. Uczestniczyc w prezentacji drużyny, gdzie wokół tysiące Lechistów. Trudniej z powagą, stanowczo zaakcentowac sympatię do klubu w programie politycznym oglądanym przez gdynian, poznaniaków, częśc Krakowian. Przez ludzi, którzym w większości kibic kojarzy się z chuliganem. Dalej twierdzicie, że robi sobie autoreklamę?
19 marca 2008, 19:00 / środa
zzz, między Jackiem, a Doniem jest taka róznica, że jeden ma wiele do stracenia ( prezydentura), a drugi może tylko zyskać (pomnik na t29). Jacek swoim wystapieniem w Teraz My narobił nam trochę "Chylonii' i taka jest obiektywna prawda. Jednak jest jednym z nas i trzeba mu to poprostu wybaczyć.

Skoro dal tych z Was, którzy dzielą lechistów na lepszych i gorszych, pikników, sezonowców i kumatych Tusk nie jest lechistą, to posługujac sie waszym tokiem rozumowania " buraki", na których się wypiął w 5 lidze tym bardziej na to miano nie zasługują !!!
19 marca 2008, 19:01 / środa
Tusk i Kurski sa za Lechia i chwala im za to. tyle w tym wyczerpanym temacie.
19 marca 2008, 19:44 / środa
marys- o co ci chodszi z tą "chylonią". Rozwiń proszę. Druga częśc twego wpisu jest dla mnie niezrozumiała, sory. Czy chodzi o pomnik na T29? Kurski to aktywny, mimo wszystko, jeszcze młody polityk, ma więcej do stracenia niż myślisz.
Poza tym Kurski nie występuje w tego typu programach tylko i wyłacznie jako J.K ale jest przedstawicielem, głosem Pisu. Tym bardziej należy docenic jego deklarację.

Wpis mój był odpowiedzią na zarzuty, że stara się dorobic na plecach Lechii. Moim zdaniem (jeśli rozpatrywac wystąpienie w kategoriach strat i zysków) zyskuje niewiele tracąc bardzo dużo. Domyślam się, że jest tego świadom co świadczy również na jego korzyśc.

Dyskusja w temacie jest raczej bezsensowna, nikt nikogo nie przekona.
19 marca 2008, 19:53 / środa
Ja tez nie wiem o co chodzi marysowi w drugiej części postu.W pierwszej też cos majaczy bez sensu.
19 marca 2008, 21:32 / środa
Kurski i Tusk to dwaj gdańsczanie. Jeden jest premierem rządu z prezydenckimi ambicjami drugi, niewiele znczącym politykiem, którego aktywnośc w mediach jest bardziej wynikiem jego barwnej i zarazem kontrowersyjnej osoby, niż wytrawnego polityka z którego zdaniem ktoś tam się liczy. W polityce dzieli ich wszystko, ale jest jedna rzecz, która ich łączy, a mianowicie LECHIA !!! W dupie mam ich poglądy i przekonania polityczne, dla mnie liczy sie to ze obaj w sercu noszą LECHIE !!! Oby dwaj są dla mnie takimi samymi kibicami jak Wy (zzz, Rudolf) czy mój ojciec, który zaraził mnie "białozieloną chorobą", a od 20 lat nie był na zadnym meczu.
Na przykładzie tych dwóch postaci, wkurwia mnie fakt, ze niektórzy w imię niewiedzieć czego próbuja nas dzielić na lepszych i gorszych. Tylko tyle albo az tyle . Pozdrawiam
19 marca 2008, 21:36 / środa
zgadzam się z wieloma z Was że i jeden i drugi gra w Lechię bo może zapunktować;
kiedyś o tym już pisałem....

co do wypowiedzi Kapi555 to :
1.debilem możesz nazywać swego starego - o ile przyznaje się do tego że jest twoim starym
2. napisałem tak, gdyż uczestnikiem tej prośby był człowiek który jest bandytą (sam z resztą o tym wie); co do reszty osób które uczestniczyły w tej sytuacji zdania są podzielone:)
Nie piszę o czymś o czym nie mam pojęcia.
A z drugiej strony jest to potwierdzenie tego co napisałem na samym początku.
Najbardziej lubię ludzi którzy chodzą na LG, są znani, mają wpływy, w jakiś tam sposób pomagają a bynajmniej nie szkodzą i nie dorabiają do tego jakieś ideologii...

na zdrowie!
19 marca 2008, 21:47 / środa
He, he... Chłop, na zaczepkę peniso-palikota, odpowiada jak się należy (z punktu widzenia kibica LG oczywiście), a tu znowu jazda. To się nazywa mieć obsesję :-).

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaceeeeeeeeeeeek Kuuuuuuuuuurskiiiiiiiii...

:-)
19 marca 2008, 21:50 / środa
zzz chyba źle przeczytałeś co ja napisałem.Autopromocja nie odnosiła się tylko do pana Kurskiego lecz również do Tuska.OBAJ robią sobie autopromocję!!!
Jeśli są kibicami Lechii to niech będą na stadionie bądź udzielają się w klubie a nie na antenie którejkolwiek ze stacji tv!!!
A po drugie niech nie obiecują a robią coś dla klubu! A pierdoleniem w tv to jeszcze nikt nic nie zrobił!!! ja tego nie kumasz to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz!
19 marca 2008, 23:23 / środa
marys- a teraz cię rozumiem. Tyle, że nie wspomniałem o podziałach. (Jedyne co dzieli Lechistów to byc może zdanie nt. polityki). Jeśli wspomniałem o tzw. "sezonowiczach" to w kontekście wyborów. Otóż o wiele bardziej prawdopodobne jest, że na kibica Lechii zagłosuje człek który latami chodzi na Lechię niż ktoś kto przyszedł na T29 z przypadku. Oczywiście nie dyskryminuję tych drugich a jedynie tworzę wizje przedwyborcze (bo to jest podstawą krytyki Kurskiego)

Bardzo fajnie podsumował to emeryt- z punktu widzenia Lechii odpowiedz Kurskiego bardzo dobra.

T29- temat dotycy J.K więc do niego się odniosłem. Z tego co napisałeś wnioskuję, że to ty źle zrozumiałeś mój wpis:) Otóż starałem się dowieśc, że mówienie o Lechii w ogólnopolskim programie wcale nie musi byc autopromocją, a wręcz przeciwnie może zaszkodzic politykowi zwłaszcza kiedy (w danym momencie) jest reprezentantem pewnej partii.
Co do poruszania tematu Lechii na antenie tv- chyba zbyt świeżo mam w pamięci czasy 5 ligi i każda obecnośc mego klubu mediach mnie raduje. Takie moje zaściankowe kopleksy:))
19 marca 2008, 23:29 / środa
zzz pelne poparcie dla Twojego postu z godziny 17

dodam ze nie przepadam za PISem i Kurskim
21 marca 2008, 00:06 / piątek
jak widze tego pajaca, to przypomina mi sie okrzyk z jednego meczu, na najpiekniejszym stadionie, najwspanialszym miejscu na ziemi, na T29:
"Kurski ch...j, Kurski chu...j, Kurski ch...j!"

Wpierdzielil do Energi swojego chlopaka Zware na dyrektora i wielkie mi zalatwianie. Jak to sa jakies machloje, z czego pan Kurski jest znany, to niech spierdziela na Gedanie.

PS. Jak pojdzie siedziec to nie robmy koszulek: "Jacek K. jestesmy z Toba".
21 marca 2008, 10:07 / piątek
Cwaniak, dokonałeś rzeczy niespotykanej, nie tylko, na tym forum:)) Jestem pod wrażeniem. Oczywiście zakładam, że zdania o J.K nie zmieniłeś (post z 17 tego nie dotyczył).
Gratuluję otwartosci intelektualnej.
21 marca 2008, 10:27 / piątek
Kiedyś doszła mnie pewna informacja, że obecny premier Donald Tusk był w młodości kibicem Lechii i na dodatek był przez pewien okres szefem klubu kibica. Możecie potwierdzić albo zdementować ?

Pozdrawiam.
21 marca 2008, 10:36 / piątek
Dementuje.Z Donalda jest taki kibic jak z koziej...........
21 marca 2008, 16:47 / piątek
do padi 247 poczytaj na LECHIA.NET
21 marca 2008, 18:02 / piątek
Taki wywiad przeczytałem w TERAZ MY,że obecny premier ''tworzył'' klub kibica razem z innymi osobami.

Tak wyrażając swoją opinie na temat pana Tuska i jego powiązaniach kibicowskich to nie powinien się on przyznawać że jest kibicem Lechii bo z tego co wiem to to od tego czasu minelo ponad 30 lat i zaczal sie przyznawać do Lechii w okolicach wyborów. Tacy ludzie jak nasz premier nie powinni sie utożsamiać z prawicowym klubem, który walczył o dobro Polaków i Polski. Pan Tusk sie nadaje na kibica ''wszystkich drużyn polskich'' jak sam to powiedział. A jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do d..y.
21 marca 2008, 20:22 / piątek
Prawda jest taka , że w programie "Teraz My" poseł Kurski wykręcił się Lechią od odpowiedzi na trudne pytanie dotyczące układu między związkami zawodowymi klubami piłkarskimi a pałacem prezydenckim. Wykorzystał Lechię tak jak wykorzystywał ją w walce z komuną, jak wykorzystuje w walce o głosy w wyborach. Co nie zminia faktu , że on sam -pewnie szczerze- czuje się Lechistą. Jest Lechistą bo o ty nie decyduje jakaś komisja. Tyle ,że samej Lechii przynosi wiecej wstydu niż korzyści. Bez urazy ale Energa bez lobbingu posła Kuskiego daje na hokej , siatkówke i pewnie inne dyscypliny.
21 marca 2008, 20:27 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 marca 2008, 20:56 / piątek
Demol, napisałeś kilka zdań, a bzdur tam bez liku.

cyt. "Prawda jest taka , że w programie "Teraz My" poseł Kurski wykręcił się Lechią od odpowiedzi na trudne pytanie dotyczące układu między związkami zawodowymi klubami piłkarskimi a pałacem prezydenckim."

Kwestia dotyczyła faktycznie związków, Kaczora nie-premiera i finansowania klubów z Jastrzębia, tylko o Lechii poszło na BEZPOŚREDNI "zarzut" penisa z kasą, że Kurski załatwiał siano na nasz klub. Kurski, dzięki Bogu, nie zaczął się wykręcać, tylko uczciwie przyznał co i jak. Do tego poprosił Szanownego Pana Premiera o pomoc dla jego ukochanego (?) klubu. Nie było żadnego motania w zeznaniach, jak to zwyczajnie u politykierów.

cyt. "Wykorzystał Lechię tak jak wykorzystywał ją w walce z komuną,..."

Przepraszam Cię bardzo, ale o co Ci chodzi ?! O rozwiniętym płótnie na meczu z Ruchem ?! Zastanowić się 3 razy, potem pisać.

cyt. "Tyle ,że samej Lechii przynosi wiecej wstydu niż korzyści."

Jakieś badania były na Onecie ? Wstyd Lechii przynoszą nieudolni kopacze, obsmarkani gówniarze tłukący szyby w tramwajach i niektórzy piszący na tym forum. Resztę da się jakoś znieść.

Pozdrawiam
21 marca 2008, 21:39 / piątek
Warto podkreślic postawę Kurskiego.
Najpierw filmik przedstawiajacy negatywy sponsoringu. Potem "bang-bang" strzał (pytanie) POwca dotyczące Lechii. Na koniec poważna odpowiedz Kurskiego. "Chciałbym to powiedziec do kamery" czy coś w tym stylu. Zważywszy na sytuację (kontekst, miejsce) zachował się jak nie-polityk. Twierdzę, że z politycznego punktu widzenia powinien zacząc matac, kombinowac. A on na odwrót, jak prawdziwy kibic Lechii. I dzięki tej szczerości ugrał wiecej.
22 marca 2008, 10:16 / sobota
chyba musze kupic nowe okulary, albo isc do szkoly raz jeszcze
no nie moge z Waszych wypowiedzi przyjaciele
pragne jednak przypomniec ten wspanialy dzien, kiedy to ponad polowa (jak nie wiecej) krzyczala na T29: "KURSKI CH...J!!!"
mam nadzieje, ze ta przyspiewka zagosci jeszcze nie raz na Lechii
z pozdrowieniami
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021