Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Poseł Jacek Kurski

strona 5/16

16 września 2007, 16:00 / niedziela
...i nie pisz mi rudolf że jestem z gDyni....I ligę miałeś mieć kilka lat temu!!!!
16 września 2007, 16:23 / niedziela
dramat....konwencję pis dali tvp3....się uniosłem na pis i Jacek też oberwał.:). Żeby było jasne...Kurski to walczak sprzed 89 roku i za to mu szacunek ale potem...do widzienia.
16 września 2007, 16:33 / niedziela
a ja od wielu polityków słyszałem że Jacek Kurski żadnym tam wielkim "walczakiem nie był", a teraz sobie przypisuje on wiele z tamtego okresu. jakby był nie wiadomo jakim bohaterem.

co zresztą dobitnie pokazują słowa Lecha Wałęsy, którego zasługi właśnie w tamtym okresie są niepodważalne.
odnośnik
16 września 2007, 17:07 / niedziela
elf wszystko9 jest podważalne... dziewictwo Niepokalanej Panienki a zwłaszcza zasługi Lecha który pier#%#^ mase farmazonów jakby własnoręcznie pokonał komunizm i cały Związek Radziecki
16 września 2007, 17:26 / niedziela
Jeb.. kurskiego i jego pisuarowska rodzine
16 września 2007, 17:30 / niedziela
Na płocie wisi flaga "bastion prawicy" a młyn skanduje "Kacyński gdzie są stadiony". Nie mam zamiaru uprawiac w tym miejscu polityki ale nie uważacie że najgłośniejsze, najbardziej dobitne słowa krytyki należą się czerwonym?
16 września 2007, 17:35 / niedziela
Poza tym o stadion w Gdańsku prędzej chyba trzeba spytac Adamowicza
16 września 2007, 17:36 / niedziela
zzz

Nie, żebym sie czepiał, ale Kaczyńscy to typowo lewicowa partia...

To, że u nas prawica jest mylona z lewicą to inna sprawa :)

2 lata sie obijali - Przeproście i Spierdalajcie!
16 września 2007, 17:39 / niedziela
:)) zgoda Bartek, powaznie.
A co powiesz o PO. Skoro PIS to lewica to tym bardziej PO :))
16 września 2007, 17:41 / niedziela
tzn, ze ja zylem w bledzie myslac, ze SLD to komuchy? Kurde dzieki, ze wkoncu ktos mnie uswiadomil...
16 września 2007, 17:46 / niedziela
PO przez długi czas starała sie byc po środku jako partia liberalna. W tej chwili głównie dzięki Kaczyńskim zostają zepchnięci na prawą strone. "Wykształciuchy" itp

Ja jestem typowym, że tak to śmiesznie określe konserwatywnym liberałem :)
Chce wolności w gospodarce, ale jak ktoś wejdzie na moje podwórko to chce mieć prawo zastrzelić sku*** :)

PiS moim zdaniem musi wziąść na siebie odpowiedzialność za odbudowanie SLD w Polsce (o przepraszam LiD ). Przez 2 lata doprowadzili do tego, że mając wybór między nimi a SLD ludzie wolą mniejsze zło.

Sam miałem z przyjacielem 10 lat starszym rozmowe i rozumiem czemu będzie głosować na LiD.

PO cichu wierze w PO. Zobaczymy co będzie po wyborach.

Szkoda UPR! Chciałem zawsze zobaczyć Korwinna na mównicy zamiast Leppera :) Oszołomy się przydają, a on mógłby coś fajnego wnieść. Niestety jego start w wyborach z Romkiem przy boku sprawia, że wole żeby ich tam nie było obu :)
16 września 2007, 17:52 / niedziela
123 - nie myliłeś sie :)

Poprostu na świecie jest tak, że lewica to socjaliści. Czyli wszystkie te ulgi prorodzinne dopierdalanie bogatym itd. Ludzie mają mieć tyle samo. Jak masz więcej to musisz płacić na tego co ma mniej. (stąd progresywne podatki).

Prawica to bardziej konserwatywna część ludzi, która jest w posiadaniu znacznych dóbr.

Prawda taka, że dziś w Polsce nie ma właściwej prawicy. Jest lewica i umiarkowany środek.
16 września 2007, 18:14 / niedziela
PiS jest prawicą tylko w swojej konserwatywności... bo jeżeli chodzi o jakieś standardy moralne to raczej bym nie powiedział. Natomiast jak chodzi o sprawy gospodarki, podatków itp. to są gdzieś między SLD a UP.
16 września 2007, 18:26 / niedziela
To mamy (Bartek) chyba ten sam problem :)) Pamiętam obrady z JKM na mównicy. palce lizac. Mniam mniam :) Niestety Romka wolałbym już na oczy nie widziec:( i klops.
Z tego co Cie zrozumiałem uważasz że PO przesunęło się na prawo a raczej wypełniło prawą stronę. Ale czy to dobre kryterium? Albo coś jest prawicowe albo nie. Idąc Twoją ścieszką można dojśc do punktu gdzie najbardziej liberalna komunistycna partia "przesunie się na prawo" i powiemy tak "z braku laku" że to prawica bo innej nie ma.

Czemu napisałeś "śmiesznie określe liberalno- konserwatywna". Dla jest to bardzo zasadne określenie.
pozdro
16 września 2007, 22:20 / niedziela
Tak zzz zgadzam się z przedmówcami, PiS to lewica i populiści pierwszej wody- w spawach gospodarczych. Politycznie robią się na prawice ale efekt jest tylko taki że wskrzeszają do zycia postkomune.

O stadiony natomiast nalezy pytać Kaczyńskiego. Z tego co wiem to Gdańsk wyłozył kase (niewiele ale zawsze 120 mln), znalazł sponsorów i czeka na deklaracje rządu w jakim stopniu wesprze budowę. Czeka i czeka ale PiS nie myśli o stadionach - podobno walczy z jakimś układem. No coż...
16 września 2007, 22:53 / niedziela
Ja głosuję za PiS. To jedyna formacja która zniszczy komunę. PO w ramach poprawności politycznej wypuści pedałów na ulicę i dopiero nam przyjdzie roboty. Kurski jaki był taki był, ale Lechii zawsze wierny, a nie jak Donald, który pokazuje sie w koszuklkach Lechii, a na meczu był kilka lat temu. Kiedy odbudowaliśmy nasz klub powiedzieł "z bandytami nam nie [po] drodze." i wszystko jasne". Tylko PiS! Precz z komuną - Lechia Gdańsk!!!!
17 września 2007, 00:03 / poniedziałek
pis ma raczej komunistyczny plan ;] rusz glowa
17 września 2007, 00:09 / poniedziałek
nie ma editu... to sprawdz sobie to jesli juz masz taki antykomunistyczny wkret ;]
odnośnik
17 września 2007, 00:54 / poniedziałek
Dam anty komunistyczny wkrętr. jestem byłym działaczem FMW , ale w Pile gdzie jestem stacjonarnie, senatorem PO jest były czołowy działacz PRON (dokonał jak sam powiedział samoprtyjnej krytyki) brawo!!!!! język ten sam co dotychcas obowiązujący! |Liderem PO w Pile jest były lektor KW. Zajebiście post "Solidarnościowa" formacja. Przejrzyjcie na oczy! Napisałem książkę o prawicowej Lechii, ale mam problem jak czytam te posty czy wciąż jest to moja Lechia z lat 80 - tych. Solidarność - Lechia Gdańsk! Precz z komuną!
17 września 2007, 01:02 / poniedziałek
nazwisko? :) moze jan tomaszewski? a moze szewinska? to jest wlasnie pisiorowa propaganda... ktos tam cos tam a jesli my to niechcacy :) mozesz byc kim chcesz i kochac kogo chcesz ale musisz podac wiecej danych.z tego co zauwazylem to pis kreci lody z czerwonymi (samooobrona?;]) antykomuna pisiorowska? slaby zart
17 września 2007, 01:27 / poniedziałek
no to dam wkęt antytkomunistyczny. Byłem czynym działeczem FMW. W Pile gdzie stacjonarnie mieszkam senatorem PO jest gość, który był czołowym działaczewm PRON, a liderem PO były lektor KW PZPR. Zajebiście post "Soliddarnościowa" formacja. Przejrzyjcie na oczy! Napisałem książkę o patriotyźmie kibiców Lechii. Kiedy czytam te posty, to sie zastanawiam czy to wciąź moja Lechia z lat 80 p-tych! Solidarność - Lechia Gdańsk! [a "Solidarność" jest za PiS-em}. Precz z Komuną!
17 września 2007, 01:31 / poniedziałek
Precz z komuną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 września 2007, 08:59 / poniedziałek
Cześć Jarek, :)
wiedziałem że kiedyś się odezwiesz w tym temacie... Znam Twój stosunek do Kurskiego i czekałem kiedy staniesz w jego obronie ;) Miałeś zmienić miejsce lokalizacji na 3miasto a ciągle jesteś w Pile ?

Pozdrawiam
Piotr
17 września 2007, 11:04 / poniedziałek
Piotr pozdrawiam. Będę na meczu w niedzielę to się zdwonimy. Pozdro
17 września 2007, 11:21 / poniedziałek
17 września 2007, 12:00 / poniedziałek
CZEŚĆ JAREK!!!
Po meczu zostajesz czy od razu będziesz wracał?
17 września 2007, 12:17 / poniedziałek
Jeden dzionek zostaję. W Poniedziałek jadę do Sandomierza, a środę jestem na pucharowym. Pzdr
17 września 2007, 12:44 / poniedziałek
Solidarnosc jest za pisem Wonsal? To znaczy, ze Solidarnosc popiera partie ktorej debilny lider nie zna slow swojego hymnu narodowego tak? Wow, to naprawde jest sie czyms szczycic. Precz z partia ktorej liderami jest dwojka niedorozwinietych konusow.
Nie zamierzam glosowac ani na nich ani na PO. To raz, a dwa to to, ze Kurski nadje sie do polityki jak ZZZ do tanca w balecie.
17 września 2007, 13:08 / poniedziałek
Wonsal, powiadasz "precz z komuną"? Jasne, zważ tylko że PIS to taka ukryta hiperkomuna, prawdziwy wilk w owczej skórze. Ich program to czyste lewactwo podszyte propagandowymi hasełkami w typie "dekomunizacja, deubekizacja" etc. Sam Che Guewara brałby w ciemno ich program, wszak i on walczył z bogatymi, obiecujac raj biednym. A co do działacza PO z Piły bedącego niegdyś PRON-owcem, hehe. Główny ideolog Radia Maryja - niejaki J.R.Nowak również był twórcą PRON, a prof. Bender (startujący w najbliższych wyborach z listy PIS w Lublinie) grał w PRON-ie pierwsze skrzypce.
17 września 2007, 16:52 / poniedziałek
odosnik: odnośnik naprawde brak slow. Powiem tak ... czy porownywanie pana Prezydenta ( (nie mojego ... bo ja tego kutasa ( czesc szabli p.a. ) nie wybieralem ) to przestepstwo ? Wpierw naucz sie naszego(mojego) humnu pierdolniety gamoniu potem sie pucuj. Popierdolilo sie widze konusowi we lbie.
17 września 2007, 17:57 / poniedziałek
Zbliżają się wybory i atmosfera się zagęszcza.
PO zbudowana jest w dużej mierze na dawnych Młodych Demokratach (przybudówka Uni Wolności) dlatego grozi nam znowu powrót do władzy komunistów tym razem w koalicji z PO.
Przykładem lokalne koalicje PO - SLD w Krakowie i Warszawie.
Przy całym buractwie Kaczyńskich, Kurskiego, Gosiewskiego ... słowem lepszy burak niż komunista :)
17 września 2007, 18:58 / poniedziałek
Ale beka ci co najwiecej bluzgaja na forum i tak na wybory jeszcze kilka nie pójda:-))Co do nieco starszych to w wiekszosci ch.... wiedza bo i tak nie pamietają komuny a porównują wszystkie partie jak leci do komunistów Pewnie znajdzie sie kilku prowokatorów ze szparki i oczywiscie jest kilku z żółtymi papierami(ci tez nie maja prawa głosu).Normalna mniejszośc sobie odpuszcza dyskusje w takim składzie
Miłej pogawedki:-))))
17 września 2007, 19:49 / poniedziałek
Rozmawiałem niedawno z Kurskim i powiedział dosłownie że jest na maksa wkurzony na kaczorów-przecież mogli przenieść tą debatę w tv godzinę później.Ciekawi mnie tylko czy z ściemniał czy mówił na poważnie bo nie krył obóżenia,obok z nim stało jeszcze parę osób.Jeśli jest naprawdę konkretnym krawato-Lechistą(co nie zmienia mojego stosunku i mojej opinii o nim) to według mnie powinien zrobić z tego niezłą aferę-tylko czy mu wypada jebać swoich wiekich szefów od 7 boleści.
17 września 2007, 20:36 / poniedziałek
rudolf88: Ja trochę pamiętam tamte czasy i dlatego nie zagłosuję na PiS.
Kiedyś mi było dane być przy rozbiórce Muru Berlińskiego, i nie chcę żeby takie coś istniało w naszym społeczeństwie.
17 września 2007, 22:19 / poniedziałek
Troche odbiegne od tematu pt. Poseł Jacek Kurski, ale niezbyt daleko...
Dzis poseł PiS - Tadeusz Cymański (poseł z naszego województwa) pogadał trochę z pania Olejnik (info na stronie głównej). Żeby dłużej nie przynudzać - jeżeli ktoś chciałby głosować na tego pana, to proszę niech się trzy razy zastanowi nad tym co robi, a gdyby nadal nie przeszła mu ochota wspierać tego "znawcę" futbolu to zapraszam do mnie (chcący na pewno do mnie dotrze :-) - zapewniam że wybiję takiej osobie z głowy pomysł głosowania na Cymańskiego.
17 września 2007, 22:21 / poniedziałek
Od 83 roku chodzę na Lechię, pamiętam czasy gorącego antykomunizmu, wolności i solidarności, z jakimi kojarzyła się Lechia w całej Polsce. Jest dla mnie bardzo smutne, jak czytam wpisy pełne nienawiści i ignorancji w stosunku do Jacka Kurskiego, Kaczyńskich, Pis-u. Zastanawiam się czy to jest jeszcze moja Lechia.
17 września 2007, 23:11 / poniedziałek
A kto rozpętuje tą nienawiść i ignorancję? Kto ma czelność dzielić ludzi słowami: My jesteśmy tu, gdzie byliśmy, a oni tam, gdzie stało ZOMO? I to jeszcze w kolebce Solidarności - gdańskiej stoczni!!! Który z nich głosi ideały wolnościowe na wzór Solidarności? Czy oni wogóle wiedzą o jakich ideałach mówią? Nie! Gdyby wiedzieli, zachowywaliby się inaczej. I nic, absolutnie nic nie tłumaczy obecnych zachowań naszej pożal się Boże władzy.
Jeśli nasz klub jest Bastionem Prawicy, to poseł Kurski powinien ze stadionu spierdalać w podskokach. Przynależy bowiem do partii (w pełni się z nią identyfikując) czerpiącej garściami z programów i zachowań rodem z PZPR (biorąc pod uwagę wszystkie różnice zaszłe ze względu na odmienność ustroju państwowego wtedy i teraz). Program, a właściwie hasła - jako żywo stamtąd. Różni się jedynie podejściem do religii - wtedy propagowano skrajny ateizm, dziś propaguje się skrajny ultrakatolicyzm mając serdecznie w dupie poszanowanie dla każdej odmienności. Oto są ideały Solidarności...
17 września 2007, 23:36 / poniedziałek
tu można posłuchać wywiadu Olejnik z Cymańskim:

odnośnik
18 września 2007, 11:59 / wtorek
Cytat z wypowiedzi Jacka K. dla Wyborczej (o przerwaniu meczu): "Niefortunne zdarzenie (..)". To jest Pan kibicem czy nie ? Bo jak dla mnie to jest to typowe pieprzenie polityka, który przede wszystkim dba o to, żeby Jarek K. się nie obraził. Trzeba zachować się po męsku i powiedzieć wprost: to był kurwa skandal ! Gdyby Kurski chciał naprawdę coś zrobić dla klubu, któremu obiecał I ligę, powinien głośno powiedzieć, że transmisja jakiegoś zlotu PISiorów w trakcie meczu, za który to mecz ja zapłaciłem płacąc abonament, to była żenada.
18 września 2007, 13:26 / wtorek
Szyderca- czyli, że co, nadaję sie do baletu??? :))
18 września 2007, 17:41 / wtorek
Biorac pod uwage kanape, telewizor i chipsy nie nadajesz sie :P) wiec dokladnie tak samo jak Kurski do polityki :PPP
18 września 2007, 19:50 / wtorek
Casoni nie przejmuj sie tymi wpisami,wiekszosc z tych ludzi to mlodzi ludzie,ktorzy wychowali sie niestety na "Gazecie Wyborczej" i dla ktorych np.Tusk jest lekarstwem na caly bajzel w Polsce.Od wielu miesiecy w mediach jest nieustanny festiwal nienawisci do PiSu(w pewnych kregach jest to wrecz modne)i niestety wielu ludzi szczegolnie mlodych daje sie na to nabrac.
Do zwolennikow PO-czemu nikt nie pyta co dla Lechii zrobil "lechista"Tusk,czemu nie ma komentarzy na temat jego skandalicznej wypowiedzi na temat kibicow w Warszawie,kiedy ktos go widzial na meczu?
Wcale nie namawiam do glosowania na PiS ani nie bronie Kurskiego,poprostu mam juz dosc jednostronnosci jaki to PiSjest be a Po cacy.Ludzie jak myslicie z kim PO zawrze po wyborach koalicje?Przeciez to jasne ,ze z LID...
18 września 2007, 20:42 / wtorek
Dzisiejsza LiD,to oczywiscie byli czlonkowie pzpr,ale mnie najbardziej boli to,ze dzisiejsza prawica,wywodzi sie z Solidarnosci,a o LUDZIACH zapomnieli !!!
Cala prawica,nie wazne,pis,po,czy jeszcze inny wynalazek,oszukali nie tylko mnie,ale i miliony Polakow !
Teraz,nie wazne,kto bedzie rzadzil,po,czy pis,to i tak nic sie nie zmieni.
Naszej Solidarnosci juz nie ma,a i Lechia jest inna.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
18 września 2007, 20:45 / wtorek
Właśnie w TVN24 w Kropce nad i u Moniki Olejnik wyemitowano wypowiedź p. Kurskiego, w której sam się przyznał, że to ON OSOBIŚCIE zadzwonił do dyrektor TVP3 i poprosił o pokazanie konwencji PiS i retransmisję meczu w innym terminie. Tak wiec sam sobie strzelił w kolano tą wypowiedzią. W ten sposób pokazał jak mu zależy na kibicach Lechii. Te wszystkie starania o pozyskanie Lotosu czy Orlenu niby z miłości do klubu poszły sie j*bać panie pośle takim jednym samobójem. Myślę, ze po niedzielnej akcji p. poseł Kurski stracił resztki poparcia wśród biało-zielonej braci kibicowskiej.
18 września 2007, 20:47 / wtorek
Miałem już sie w tym temacie nie wpisywać, ale robi sie to juz naprawde żałosne!

Wychowałem sie w wolnym mieście Gdańsku! Pamiętam jak ojciec brał mnie na wybory jako małego smyka i robiąc krzyżyk tłumaczył, czemu tak go pogrubia (aby nie sfauszowali,pierwsze wolne wybory hehe) i wlewał do głowy nienawiść do komuny. Jak jadąc do rodziny do Włocławka śmiał sie z nich i tłumaczył, ze za komuny to on miał z nich najlepiej, mimo to dołożył swoja mała cegiełke do obalenia jej (bynajmniej nie tylko tym podpisem)!

Wkurzam sie mocno jak ktoś mówi, że PiS ma coś wspólnego z Solidarnością itd. Takie wstawki to naprawde zachowajcie dla siebie.
Mówicie o ludziach, którzy nazywaja emigrantów nieudacznikami, którzy mówią, że jak mój sąsiad ma audi A8 i sieć sklepów to jest częścią układu, który niszczy Polske!

Mówicie, że poseł Kurski jest ok jest super, bo chodzi od x lat na Lechie, a Tusk jest zły, bo nie chodzi na Lechie.

Nie głosuje na PO po to zeby mi zbudowali nowy stadion i przelali z publicznych pieniędzy 100 mln na konto mojego ukochanego klubu! Dość tego socjalizmu! Dość terroryzowania prywatnych firm.

W mediach nie ma nagonki na PiS poprostu zdecydowana większość normalnych ludzi zaczyna mówić otwarcie o patologiach jakie mają miejsce!
Ze swojej strony moge zapewnić, że jeśli znowu wygrają wybory to po skończeniu licencjatu rzucam prace, pakuje sie i będe sie składać na nową flage biało zielonej emigracji!

Jako przedstawiciel młodego pokolenia - dajcie nam prosze szanse i nie głosujcie na PiS!

aa bym zapomnial o PS - Lepsza koalicja z LiD, niż rządy Kaczorów! (choć wole, aby i 1 i 2 nie było)

Z biało zielonymi pozdrowieniami
18 września 2007, 20:53 / wtorek
Bartek spakuj się już teraz i jedż bo pitolisz farmazony.Ku... koalicja z LiD
większej głupoty nie słyszałem.Naoglądasz się tvn i cytujesz głupoty jak leci
18 września 2007, 21:04 / wtorek
Nie każdy kreuje swój światopogląd na podstawie telewizji, czy gazet. Niektórzy mają szersze horyzonty i potrafią wyciągać wnioski z obserwowanych zjawisk...

Temat jest absolutnie do zamknięcia, bo tylko nas poróżni.

Jesteśmy różni i tyle, mamy różne poglądy mimo, że często nie da sie ich racjonalnie wytlumaczyć (np dzikie hałasy z części widowni w cywilizowanym kraju na widok murzyna).

Rudolf - niestety jeszcze zostały mi 3 semestry na studiach, ale wierze, że zmiany nadejda!
18 września 2007, 21:14 / wtorek
Bartek85-Ty myslisz,ze jak po wygra wybory,to bedzie lepiej ?!
Nawet,jak beda mieli rzad wiekszosciowy i nie beda zmuszeni sie zwachac z komunistami,to i tak bedzie stara spiewka:Teraz MY,musimy ''posprzatac'' po naszych
poprzednikach i jeszcze po sld-owcach itd,dlatego dajcie nam wiecej czasu.
Ten scenariusz juz kiedys czytalem.
Nie potepiam Ciebie.To, ze wierzysz w jakas partie(jak to glupio brzmi :) ),to swiadczy o tym,ze jeszcze sromotnie sie ''nie przejechales''.
Nieudolnosc rzadzenia,bedzie zastepowane znowu jakimis aferami,a ludzie znowu beda lykac wszystko,jak cieple buleczki.
Pozdrawiam

Nie polityka,tylko Lechia,ponad wszystko !!!!!
18 września 2007, 21:20 / wtorek
Słyszę głosy, że prawdziwa prawica to jest po stronie PiS'u... Dobrze pamiętam czasy komunizmu, w których to dane mi było spędzić całe moje dzieciństwo. Pamiętam, też że Lechia w tamtych czasach żyła Solidarnością, widzianą w osobie Lecha Wałęsy. Dzisiaj Lech Wałęsa odcina się od PiS od obecnej Solidarności. Może więc jednak ten PiS to nie jest ta prawica o którą walczyliśmy... Precz z komuną! Każdy ma prawo wyboru na kogo chce głosować, jakie przmyślenia go do tego skłaniają, ale nie jest to powód do wzajemnego obrzucania się obelgami i wyzwiskami, dlatego apeluję o odrobinę refleksji nad tym, czy warto swoich braci obrażać, za to co dla nich jest ważne.
18 września 2007, 21:45 / wtorek
Solidarnosc byla prawicowa,owszem.Ale byla tam tez cala masa ludzi o pogladach ..lewicowych!Popatrzcie na nazwiska:Litynski,Geremek,Michnik,Frasyniuk,Bujak, sp Kuron,Mazowiecki i cala masa innych.Wszyscy ci ludzie sa dzisiaj w jednej partii z Kwasnieskim,Szmajdzinskim,a do niedawna z Millerem.Ludzie ci nigdy nie mieli prawicowych pogladow i to jest fakt.To ze Walesa krytykuje Kaczynskich wiec niby oni nie sa z prawicy?A jakie poglady ma Walesa?To on przeciez wzmacnial lewa noge,on nie chcial rozliczenia dawnych towarzyszy z PZPRu,on nie chcial lustracji.
A tym wszystkim,ktorzy licza ze PO cos zmieni -spojrzcie na dzisiejsza Warszawe.Pani prezydent zrobila wielka czystke w urzedach zobie podleglych,gdzie prace znalezli ludzie z PO i Lidu.Koalicja LID-PO na mazowszu swoimi ludzmi obsadzila wszystkie urzedy:od basenow po osrodki ruchu drogowego.Przeciez to sa fakty!"Brygady Schetyny"juz przebieraja nozkami do wladzy,juz widza sie w setkach spolek skarbu panstwa i na innych posadkach!
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 16
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441