Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Warta Poznań 16.09 godz. 14:40

strona 4/4

16 września 2007, 16:45 / niedziela
co za pedaly,ktos nie ma szansy obejrzec meczu na zywo a jak jest szansa obejrzec w tv to puszczają zasrany pis
16 września 2007, 17:03 / niedziela
Czas dla kibica – II Liga Piłki Nożnej: Lechia Gdańsk – Warta Poznań
16 września, godz. 22:15 , tv polonia
16 września 2007, 17:04 / niedziela
nie wiem czy Warta była tak słaba czy Lechia zagrała przyzwoite spotkanie...dziś naprawde nie męczyłem sie oglądając biało-zielonych...Warta praktycfznie nie istniała...świetny Wołąkiewicz, tradycyjnie Rybski, Cetnar jakby nie patrzeć 2 asysty i jeszcze jakby Rogal wykorzystał swoją świetną akcje to byłoby perfekcyjnie i trzeba przyznać że grał lepiej niż ostatnio Wiśnia...karnego nie widziałem z jakiego powodu podyktowany...Buzi znów gol...Speichler nieźle ze stałych...czemu nie grał Bączek nie wiem - Kapsa nie miał zbyt wielu okazji aby się wykazać, Fechner dał Pękiemu do myślenia bo zwłąszcza w defensywie bez zarzutu, to samo Łożyński
wyglądało to wcale dobrze oby punkty przywięźć z trudnego terenu w Bielsku
doping chaotyczny ale nie było źle...pikniki zostały w domu przed TV za co kara od PIS-u ;P
16 września 2007, 17:08 / niedziela
Wreście LECHIA zagrała dobry mecz. Walczyli na całym boisku. Oby tak w każdym meczu!!! Mógło byc i 5:1 albo 6:1 gdyby Cetnar i Rogal wykorzsystali 100% okazje. Ale nie jest żle. Forma rośnie. TYLKO LECHIA BKS!!!!!!!!
16 września 2007, 17:28 / niedziela
Gratulacje dla naszych za zwycięstwo i dla kibiców co zostali podziękować naszym za gre. Reszta co wyszła po gwizdku idzcie na żużel Lechia was nie potrzebuje. Narzekać że Lechia słabo gra jest komu a kiedy zagra przyzwoity mecz to nawet im nie potraficie podziękować.
Ave Lechia !!
16 września 2007, 17:35 / niedziela
rykosz1 , dzieki.
A marsz w gore tabeli trwa,drzyjcie sledzie , Lechia was rozjedzie!
16 września 2007, 17:38 / niedziela
No dzisiejsza gra była rewelacyjna ze strony Lechii, płynnie, dokładnie, bez paniki, bez wielu wysokich podań, klepka po ziemi, pokazywanie sie na pozycjach...to czego brakowało w ielu poprzednich meczach..z drugiej strony rywal też mało wymagający aczkolwiek za sprawą pewnie Gdańszczan Warta była wymęczona po pierwszej połowie, zaś Lechia konsekwęntnie wieloma podaniami ganiała Warcian :) Pozdrawiam i za tydzień Pelikan pęknie ;)
16 września 2007, 17:46 / niedziela
Brawo kubicki ,szkoda ze tak późno objął Lechijkę ,bo może sie okaząć ze te stracone punkty z początku sezonu będą decydująće
16 września 2007, 18:19 / niedziela
Mówili na tvp3 ze retransmisja meczu o 22.15 w TV POLONIA
16 września 2007, 18:50 / niedziela
kurwa ale się wkurwiłem, jebany PIS, kurwa co chwile konferencje prasowe i czerwony pasek nie znika z telewizora!!!!!!!!!!!!!! jak nie konwencje, to kościół i msze co chwilę. Idzie dostać zajoba, człowiek meczyk chce obejrzeć i odpocząć od mocherstwa a tu ręczne sterowanie przełącza pierdoloną konwencje jebanego PIS-u. Na następnym meczyku proponuję zawtórować na stadionie ;

"CHUJ W DUPĘ TEMU, KTO ODDA GŁOS KACZYńSKIEMU"

ps. Jak jebane kurwy z PIS'u dojdą do władzy to już Lechii w telewizji nie obejrzymy bo od rana do wieczora będą leciały na przemian msze, konferencje i konwencje :(

"CHUJ W DUPĘ TEMU, KTO ODDA GŁOS KACZYńSKIEMU"
16 września 2007, 18:59 / niedziela
Rybski- stadiony świata. Wreszcie dopasowany z napastnikami, przepraszam napastnicy dopasowani do niego :))
16 września 2007, 20:16 / niedziela
Marson pierdolnij baranka o ściane i zacznij chodzic na Lechie
16 września 2007, 20:28 / niedziela
Chyba najlepszy mecz Rogalskiego jaki widziałem (nawet pomijając bramkę i pudło w 2. połowie). Paradoksalnie obaj z Buzałą pokazali dziś, jakim byli osłabieniem zespołu, kiedy grali piach... Teraz w końcu z nimi w składzie graliśmy w 11 zawodników. Panowie - dziękuję i mam nadzieję że to nie przypadek, ale początek dobrek gry (nareszcie!).
Rybski - kto widział ten wie... Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów można przychodzić na Lechię choćby po to, żeby zobaczyć jak gra jeden zawodnik. Facet jest z innej bajki! Ciekaw jestem na ile dzisiejszy, dobry mecz to zasługa Kubickiego.
16 września 2007, 20:34 / niedziela
Fakt Rybski gra bajke wie gdzie zagrac pilke przed jej przyjeciem ma naprawde umiejetnosci duzo wyzsze na 2 lige ale mimo wszystko mnie cieszy tylko wynik nic pozatym

panowie gracie dla kibicow takich grajkow ieliscie dzis za przeciwnikow ze powinniscie gra c do koca i j... ich z 5 nie mozna zwalniac gry juz w 75 min gramy i walczymy do konca to jest wasza praca i zadne zmeczenie nie wchodzi w gre

cieszy wynik lepsza organizacja ale za duza przepasc miedzy atakiem a pomoca przy kontrach wazne aby byly zwyciestwa
16 września 2007, 20:44 / niedziela
nie to co robił dzis Rybski moim zdaniem swoją grą przebijał poziom ekstraklasy, naprawde tak jak mowisz mozna przychodzic na Trauguta zeby pooglądac jego zagrania
16 września 2007, 21:04 / niedziela
Eh Rybski na dzień dzisiejszy to mistrzunio...przyjęcie piłki, przegląd pola...wszystko dopracowane na 100 % zagrożenie - wlacy w obronie, atak - dogrywa idealnie, widzi wszystko, finezja, poezja, lekkość czyni go idealnym graczem, Andruszczak też zasługuje na wielkie plusy...nabiegał sie dzisiaj na skrzydle...twardy, konsekwenty i walczy do końca... Bramkarz - brak sytuacji do wykaznaia sie, Rogalski - zrywał sie przy akcjach...co stwarzało spore zagrożenie, cała obrana wielki plus....walka głownie na 30-45 metrze a nie na 16tce, za Cetnara po Iej połowie dałbym napewno Wiśniaka... a tak pozatym bez wyróżnień :)
16 września 2007, 21:18 / niedziela
Dzisiaj wszyscy zasluzyli tylko na slowa pochwali i pilkarze i kibice... Rybski zagral na normalnym swoim poziomie, Rogal wg. mnie jest zajebistym ofensywnym pomocnikiem, lub napastnikiem. On cale zycie byl chowany na napastnika, wiec nie ma sie co dziwic, ze czasami nie wraca. Co bysmy o nim nie mowili, ze nie strzela tylu setek itd, bramki zdobywa i bardzo czesto (nie zawsze) dzieki nim wygrywamy. Buzala.. ahhh ten Buzi mowilem, ze on sie wkoncu przelamie i zacznie strzelac bramki... Cala reszta zagrala wrecz zajebiscie!!! Ale fakt faktem Warta to nie Polonia, Wisla, czy szpArka... Dzieje sie coraz lepiej na trybunach i na stadionie, aby tak dalej... Sorry za bledy jezeli jakies sa, ale % robia swoje :)
16 września 2007, 21:23 / niedziela
Andrzej Rybski ( RYBA) i tyle w temacie pozdrawiam
16 września 2007, 21:30 / niedziela
Dobra gra Lechii, szczególnie w drugiej połowie. Na słabą Wartę to wystarczyło, z Podbeskidziem może być już jednak dużo gorzej. Osobny temat to frekwencja, która od meczu z Odrą Opole systematycznie spada. Od 2005 r. czyli od momentu gry Lechii w II lidze, frekwencja na meczach ligowych nie spadała poniżej 4 tys. Dzisiaj, w piękną, niedzielną pogodę na stadionie zameldowało się około 3,5 tys. ludzi. Gdzie się podziali Ci, którzy byli na meczach z Piastem, Jastrzębiem, z Odrą? A jeszcze niedawno szczyciliśmy się tym że Lechia ma 5-6 frekwencję w Polsce na własnym stadionie, a napewno najlepszą w II lidze! Także nie kłócimy się już o to kto przerwał transmisję, kto ma wygrać wybory, czy Kurski jest bee itp., tylko na następny mecz z "uznaną" firmą w Polse - Pelikanem Łowicz niech każdy weźmie kolegę, znajomego, sąsiada i pokażmy wszystkim niedowiarkom, że Lechia ma nadal największą frekwencję w II lidze! Obawiam się tylko, że jak zaczną się jesienne, deszczowe dni na stadionie pozostanie grupa 1,5 - 2 tys tych najwierniejszych. Mam nadzieję że jednak do tego nie dojdzie i ponownie średnia widzów podskoczy do 6-7 tys. Pozdrawiam z Rumi
16 września 2007, 21:48 / niedziela
Bardzo dobry Rogalski i Buzała. Mam nadzieję, że wreszcie przestaniecie ich krytykować. Obaj strzelają bramki i grają z poświęceniem - czego chcieć więcej. Słabiej dziś trochę grał Andruszczak i - niestety jak zawsze - niewidoczny był Miklosik. Zamiast tego ostatniego mógłby grać Szałęga lub Pietrowski. Teraz czekamy na dobry występ w B-Białej. Najlepiej na zwycięstwo, ale nie zawsze się to udaje. Najważniejsze by serca były biało-zielone!
16 września 2007, 21:52 / niedziela
barbarossa61 Miklosik byl nie widoczny, ale jego rola na tym polega.. On jest defensywnym pomocnikiem i ma rozbijac ataki...
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417