Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

UWAGA PROTEST!!! Lechia-Warta

strona 1/3

15 września 2007, 20:19 / sobota
Jutro na meczu z Wartą protestujemy przeciwko zakazom wyjazdowym, karaniu za używanie pirotechniki i ograniczaniu wolności słowa przez PZPN!!! Przyłączamy się tym samym do ogólnokrajowego protestu kibiców klubów OE i niższych lig!!!

Protest polega na zaprzestaniu dopingu, opuszczeniu trybun i zdjęciu flag w 35min meczu na 10min, wracamy na nasze miejsca w przerwie. Przekażcie znajomym!!!

Jak macie wątpliwości to sprawdźcie www.kibice.net relacje z ostatniej kolejki.

Aejaejao!!!
15 września 2007, 20:21 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 września 2007, 20:39 / sobota
Tak... i oczywiscie bedzie trzeba kupic bilet zeby znow wejsc... -.-
Watpie zeby duzo osob przylaczylo się to tego...
15 września 2007, 20:45 / sobota
Wszyscy się przyłanczamy do protestu, nie musisz wychodzić za bramę.
15 września 2007, 20:48 / sobota
Protest fajna sprawa, ale uważam że PZPN i tak będzie miał nas w dupie. A tak poza tym, to osoby które będą chciały opuścić swoje miejsca mogą wejść na koronę stadionu. Będzie pewnie trochę tłoczno, ale cóż...
15 września 2007, 20:48 / sobota
Yaneq- mecz masz w telewizji. Protestuj przed telewizorem. Będzie taniej. Niedość że zaoszczędzisz na bilecie na Lechię, to jeszcze za tramwaj nie zapłacisz.
15 września 2007, 20:56 / sobota
spoko jak się zjawię na meczu to napewno się przyłączę. Pozdro dla Karlosa i ziomali...
15 września 2007, 21:00 / sobota
Ja to widze tak:

Caly mlyn postepuje wedle ustalen...nastepnie wraca i na pelnej kurwie wypierdala wszystkich lamismistrajkow ze stadionu.

Jak myslice, dadza rade na luku?:)
15 września 2007, 21:01 / sobota
Dzięki Zeto, miałem napisać że wątek czysto informacyjny, ale liczyłem na trzeźwo myślących kibiców, niestety Yaneq nie pozostawił złudzeń, trzeba wytłumaczyć! Wychodzimy ze stadionu, idziemy pod kasy, kupujemy po raz drugi bilety i wchodzimy w przerwie na mecz. To żart oczywiście! Kurwa myślenie nie boli przecież!!!

Opuszczamy trybuny, zdejmujemy flagi, nie dopingujemy, po prostu nie oglądamy meczu przez 10minut, prawie jakby nas tam nie było!!!

Aejaejao!!!
15 września 2007, 21:09 / sobota
No dobra, ale jak Lechijka strzeli bramke podczas 10 min. ciszy to co z radoscia?
15 września 2007, 21:13 / sobota
Piłkarze też się przyłączają do protestu, jedni i drudzy obiecali że nie strzelą bramki pomiędzy 35-45minutą meczu ;)
15 września 2007, 21:17 / sobota
Jasne
15 września 2007, 21:22 / sobota
Głupota ludzka nie zna granic ;) (post nade mną)
15 września 2007, 21:22 / sobota
Protest o ile się nie myle to inicjatywa kolejarza. Jaki mamy do nich stosunek każdy wie. Z drugiej strony "w jedności siła".....ale gdy nam niedawno dojebali zakazy za banany to cała Polska siedziała cicho. Teraz gdy przyczepili się do lecha za fajerwerki jest wielkie halo. Jeszcze z innej mańki patrząc lech niedawno obrzucał dzieci na Wiśle zimnymi ogniami. Kurwa jest tyle za i przeciw że nie wiem co o tym sądzic. Ale oczywiście dostosuję się do decyzji ogółu. Jedno jest pewne. Jeśli zapadnie decyzja o podłączeniu do protestu to każdy powinien opóścic trybuny.

Dodatkowego smaczku nadaje fakt że mecz będzie w tv. Cała Polska to zobaczy.
15 września 2007, 21:26 / sobota
Proponuję zakończyć I połowę w 35 min. Wilk będzie syty i owce całe.
15 września 2007, 21:37 / sobota
W poniedzialek o 18:00 w Roko bedzie glosowanie w sprawie przystapienia do protestu dotyczace jutrzejszego meczu.

Ps.Nie zapominajcie ,ze w swiecie baranow jestesmy.....:)
15 września 2007, 21:41 / sobota
Protest jest nie tylko Lecha. To jest też dla nas. Chcemy mieć kolorowe trybuny powinniśmy się do niego przyłączyć. Niech ci z OE wiedzą że nam nie jest to obojętne.
Ave Lechia !!
15 września 2007, 22:00 / sobota
Ad1,...rece opadaja...
Ale Ty i tak nie zajazysz o co chodzilo w trzech ostatnich postach nad Twoim.
Przepraszam reszte Braci za prywatne zgrzyty w tym watku.
15 września 2007, 22:20 / sobota
Protest z jednej strony jest inicjatywą "Leszka" z drugiej strony całej kibicowskiej braci..zastanawiający jest jedynie ciąg logiczny wydarzeń między protestem pyr a ostatnim ich zachowaniem na Wisełce...ale stawiam ogólne dobro kibicowskiej braci ponad tym ciągiem logicznym w wykonaniu Lecha....

A MY SWOJE...
15 września 2007, 22:21 / sobota
JASNE ZE SIE DOLACZE RAZEM Z MOIMI KOLESIAMI!!!!
15 września 2007, 22:26 / sobota
Tak jak ktoś napisał protest wymyślił Lech, trochę wkurwia to,że poznaniacy wszystko narzucaja innym, a kto się nie przyłaczy jest jebany przez społeczeństwo kibicowskie. Sami odjebali lipe w Krakowie po czym pierdolą o protescie na wszystkich stadionach,ale jak Legia pobiegała po murawie w Wilnie to jednym głosem mówili ze są popierdoleni i szkodzą w rozmowach z ekstraklasa i pzpn. Po bananach też jakoś nie szło spotkac oprawy,która popierałaby dokarmianie obcokrajowców. Jak sam protest jest pomysłem ok, tak role Lecha w swiecie kibiców staje sie powoli nieznosna.

Oczywscie nie namawiam nikogo do nie brania udziału(sam tez wezme) tylko napisałem kilka SWOICH spostrzezen.
15 września 2007, 22:42 / sobota
idz se protestuj przed pzpn... piknik zrob... wez kolegow! namioty, te sprawy!
15 września 2007, 22:45 / sobota
Na przyszłosć niech pyry konsultuja forme protestu z Lechia.Zaczyna mnie wkurwiac takie załatwianie spraw że Lech cos sobie ubzdura i próbuje to sprzedawać jako inicjatywe ogólno kibicowską.Chyba że sie myle i były jakie ustalenia miedzyklubowe
15 września 2007, 23:01 / sobota
MaRiAn rozwin myśl. PS. ekstra nick.

Chodzi mi o to,że rola arbitra w ktora tak bardzo wczuł się Lech zaczyna wkurwiać. Wystawianie przez nich ocen z honorowych zachowań itd.
Wywieszenie flag Wisły które zajebała craxa po czym guru netu apcio daje oswiadczenie,że "Lech uważa Wisłe za frajerską ekipe i dlatego flagi zostały wywieszone". Jakoś specjalnie ostatni sprawiedliwi nie wypowiadali się głośno o akcji ziomków z Arki (choć w sumie głupia sytuacja).
Zimne ognie w Krakowie po czym jest robiona akcja z wychodzeniem meczu... gdyby to np Wisła wymysliła tego typu protest to Lech by miał wyjebane i 100 powodow zeby nie wychodzić. Odpierdolili, kara dotknela ich i zrobili protetst podpinajac się dla dobra wszystkich. Po Wilnie było slychać jak Lech był mocno wkurwiony,że (L) zjebie rozmowy itd. i zastanawianie się,czy warto wpuszczac (L) na Bułgarską.
Kto wierzy,że Lech robi to dla wszystkich poporstu się myli i tyle. A to,że są najbardziej preżną załogą chyba na każdej płaszczyznie i ich ta Wiara Lecha działa dużo to nie znaczy,że każdy ma tańczyć jak Leszki zagrają.
Wigry Suwałki wyjda w 35 min bo Lech powie ze są frajerzy, choc w Suwałkach dwa razy na sezon odpalili puszke z saletrą.. heh
15 września 2007, 23:06 / sobota
Nasz protest jutro objawi się głównie przeciwko ograniczaniu wolności słowa przez PZPN, który zakazuje np. pozdrowień. Piłka nożna dla Kibiców Panie Kolator!

Aejaejao!!!
15 września 2007, 23:07 / sobota
Protest to protest ....
Łks-Zagłebie
35 Tak, jak zapowiadano, kibice obu drużyn opuszczajš stadion.
Łomża-Arka
35 Kibice obu drużyn opuszczajš trybuny na znak protestu przeciwko decyzjom PZPN
Odra-Pelikan
32 Częœć kibiców opuszcza trybyny stadionu. To efekt protestu kibiców w naszym kraju.
Jagiellonia-Kolporter
37 Sobociński strzela po rzucie rożnym i końcówkami palców na róg wybija Mielcarz. Na stadionie puste trybuny i wywieszona flaga "Czy tego chcecie?"
Ruch-Zagłębie
35 Kibice zgodnie z zapowiedziami opuœcili trybuny
........uważam ze powinniśmy się przyłączyć
15 września 2007, 23:13 / sobota
Ja równiez uwazam że trzeba się dołączyć do protestu!
Może w końcu te huje z miodowej zrozumieją "Że piłka nożna jest dla kibiców" a bez kibiców piłka umrze i te huje z miodowej też! Chociaz tym akurat bym sie nie martwił:):):)
15 września 2007, 23:40 / sobota
Co z tego że protest wymyślił lech? Ile razy nasza kultowa flaga musiała być podwijana od dołu, bo jakiś zjeb przypierdolił do hasła!!! Precz z komuną. Właśnie dlatego powinniśmy poprzeć protest!
15 września 2007, 23:43 / sobota
Jestem trochę niedoinformowany. Pytanie do bardziej zaangażowanych- czy ktoś od nas brał udział w konsultacjach odnośnie formy protestu?

Podpisuje się pod tezą o że lech chce załatwic swoje sprawy kosztem całej braci kibicowskiej.

Może by tak poszeżyc protest o sprawy związane z opieszałością działań pzpn wobec klubów zamieszanych w aferę korupcyjną, licencje? (Srawa między innymi Amici Poznań :)) (Może Zeto rozwinie temat) Ciekawe co na to powiedzą wzechmocni z pyrlandii.
15 września 2007, 23:48 / sobota
Podejrzewam,że Lech nawet by na 3minuty się plecami nie odwrócił do boiska, bo Lechia musi podwijać flagi.
A jak się Lechowi zachce porzucać na następnym wyjezdzie racami w gospodarzy po czym powiedzą "no poleciała jedna druga trzecia i poszło lawinowo. Cięzko pozniej było to ogarnać" i dojdzie Wira Lecha do wniosku,że trzeba zaostrzyć protest i przez kolejke dobrze by było gdyby nikt się nie pojawił na swoich stadionach?

Mi nie chodzi,że protest jest zly, jest ok. Każdy ma coś o co chce sobie powalczyć,ale dlaczego ma to wygladac jak chce tego Lech?
15 września 2007, 23:57 / sobota
To może transparent skierowany do Lecha-,,sami kaszane odwalacie a do protestów wzywacie''
15 września 2007, 23:57 / sobota
Formy protestu były konsultowane przez wszystkie Stowarzyszenia klubowe które przystąpiły do OZSK . Protest jest ukierunkowany na złagodzenie kar (zamykane stadiony i zakazy wyjazdowe), ustalenie taryfikatora kar (są równi i równiejsi) i na co pieniądze z kar są przeznaczane, zmiany w systemie licencyjnym (odpowiedni sektor gości,ustalenie minimalnej pojemności dla sektorów gości w zależności od klasy rozgrywkowej,catering dla kibiców przyjezdnych,toalety, odpowiednia ilośc bramek do wejścia), przestrzeganie prawa przez służby ochroniarskie(identyfikatory,brak kominiarek)ograniczenie wolności słowa(nowy przepis Kolatora o zakazie wywieszania pozdrowień,znaki zastrzeżone bezprawnie na flagach). Akcję koordynuje OZSK a nie Lech Poznań.

Stowarzyszenie Lechiści
W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
16 września 2007, 00:06 / niedziela
Nie rozumiem niektórych " nie protestować bo tak chce lech" przecież nie chodzi o lecha tylko o cel jeki chcemy uzyskać tym protestem , o pokazanie że jesteśmy jakąś siłą z którą trzeba się liczyć
16 września 2007, 00:08 / niedziela
To co napisał Gin powinno być juz dawno wklejone na forum
16 września 2007, 00:11 / niedziela
Ale w tym ogolnopolskim stowarzyszeniu to chyba najbardziej działa Leszek. No i czas protestu nie ma nic wspolnego z karą dla Leszków za Lubin i Kraków heh.
Dlaczego cała Polska nie protestowała jak po Lechia-Ruch chorzowscy dostali zakaz na 4 wyjazdy? A kiedy Lech dostał zakaz na 1 wyjazd cała Polska wyłazi ze stadionu.
Protest ok, walka o to co napisał GIN jak najbardziej ok. Juz te wychodznie wchodzenie czy kazda inna forma protestu tez ok. No,ale już robienie protestu pod Lecha nie ok.
16 września 2007, 00:19 / niedziela
No nie wytrzymalem! Czy wy kurwa jestescie pojebani! to nie jest zaden protest lecha! kurwa to jest protest wszystkich kibicow polskiej pilki! Chcecie miec race , oprawy;flagi wyjazdy itd. To ruszcie kurwa dupy na 10 min a nie pirdolisz jeden z drugim ze to protest lecha. ze to nic nie da i takie tam pierdoly! Kurwa jak sie nie przylaczysz to napewno nic nie da a pzpn dalej bezdie wkurwial zakazami i karami> To jest protest CALEJ KIBICOWSKIEJ POLSKI ! Wszyscy sie wlaczaja do protestu w tym Lechia Wisla Slask araka legia itd NIE MA PODZIALOW ! To jest protest nasz kibicow kurwa zrozumcie! Jak czytam niekture posty to jestem zalamany poziomem inteligencji niektorch tu osob.

PROTEST JEST KIBICOW CALEJ POLSKI A NIE OBSRANEGO LECHA!
16 września 2007, 00:21 / niedziela
Gin, dzięki za wyjaśnienia. Pozostaje tylko żal że tak sprawnej akcji nie zorganizowano gdy kilka ekip miało problem z flagami, gdy niektóre kluby w ogóle nie wpuscał przyjezdnych wreszcie gdy dojebano nam nieadekwatną karę za banany a dopiero teraz gdy ośmielono się nałożyc karę na lecha.
Skoro Stoważyszenie się pod tym podpisuje to nie pozostaje nic innego jak się podłączyc.
16 września 2007, 00:24 / niedziela
Lech nie Lech, nie jest to tylko ich protest, tylko wszystkich kibicow w Polsce.... Jak sie nie bedziemy jednoczyc w takich sprawach, to PZPN zacznie z nami robic co mu sie podoba, a tak byc nie moze....
16 września 2007, 00:25 / niedziela
zzz co ty kurwa gadasz? Chciales zeby zrobiono protest za banany? :)

polamales mi nadgarstki. Pewnie ze zaprotastujmy

chcemy rzucac bananami i udawac malpy bez zadnych kar i zakazow. Niech zyje rasizm!

zajebisty jestes! :)
16 września 2007, 00:29 / niedziela
kurwa przestancie pierdolic!jest protest to sie kurwa ustosunkowac do niego trudno ?
jebac pzpn i tyle w temacie!!!!!!!!a nie rozkminiac co i jak.(jak dzieci w przedszkolu)moze zabrac wam neta czy jak!!!!!!!!!!88
16 września 2007, 00:29 / niedziela
Ogan nie ma się co podniecac tylko przedyskutowac sprawę. Przecież nikt nie mówi że się nie podłączy. Ludzie jednak swoje myślą i po to jest forum by o tym dyskutowac. Protest całej Polski? Zgoda, ale sam chyba widzisz pewien ciąg wydarzeń, zależnosci. Wiec nie dziw się że coniektórzy maja mieszane odczucia.
Pozdro
16 września 2007, 00:32 / niedziela
Ogan o mój poziom inteligencji nie musisz się martwić (bo pewnie do mnie to kierowałeś)

Protest całej kibicowskiej polski w terminie kiedy Lech dostaje kary za piro.
Oczywiscie może być to zbieg okolicznosci,że teraz wypada data protestu hehehe.
Biedny Pelikan, Lech powie ze są frajerzy jak nie wyjdą, choc jedyne co odpalaja to szulgi a kontrowersyjna flaga to jest flaga z bykiem w napisie "wierni po porażce"
16 września 2007, 00:33 / niedziela
Ogan, co do bananów tylko tyle że nałozona kara była niewspółmierna (zbyt wysoka).
16 września 2007, 00:35 / niedziela
Znowu temat rzeka??
16 września 2007, 00:37 / niedziela
ktoś ci karze czytac?
16 września 2007, 00:37 / niedziela
do fan lechii

to jast ciag dalszy ultra proestu! A on trwa nie od dzisiaj ani wczoraj! Walczymy o race, oprawy i o rozum dla pzpnu! Nikt tu nie lubi lecha ale zrozum ze to jest protest calej kibicowskiej Polski a nie lecha. I nietrwa on od dzisiaj!
16 września 2007, 00:39 / niedziela
to jak Lechia rzuca bananami na boisko jest ja pierdole ciezki dramat a jak Lech w gospodarzy napierdala z klatki zimnymi ogniami to jest "no poszło"?
16 września 2007, 00:40 / niedziela
a tobie ?
16 września 2007, 00:43 / niedziela
w sumie "ciekawa" forma protestu..
czytałałem, że kibice ary wyszli w Łomży...dzięki czemu nie widzieli gola dla swoich...jechać na wyjazd , wychodzić z meczu...dziwne to dla mnie, tak samo jak wychodzić u siebie...DZIADKI Z PZPN i tak mają na to wylane...
w sumie cokolwiek by nie zrobić to i tak to ich mało obchodzi...
raczej sensowniej byłoby rozmawiać...ponoć były już jakieś rozmowy z przedstawicielami kibiców, czy mają być dopiero?
16 września 2007, 00:43 / niedziela
no mi już poszło dawno.

Ogan ok ja to wszystko rozumiem i popieram protest, chodzi mi tylko o to,że Lech za bardzo rozbujał się w drygowanie sceną i tyle i żeby to widzieć nie trzeba być specjalnie bystrym.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.643