Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

UWAGA PROTEST!!! Lechia-Warta

strona 2/3

16 września 2007, 00:43 / niedziela
KKK
16 września 2007, 00:29 / niedziela
kurwa przestancie pierdolic!jest protest to sie kurwa ustosunkowac do niego trudno ?
jebac pzpn i tyle w temacie!!!!!!!!a nie rozkminiac co i jak.(jak dzieci w przedszkolu)moze zabrac wam neta czy jak!!!!!!!!!!88

Znowu temat rzeka

Kto ma problem?
16 września 2007, 00:46 / niedziela
niektorzy jezdza i obbgryzaja pazury inni w innych celach ogolnie jak zagraja nasze gwiazdy mnie nie robi , co innego mnie rusza:)88 raz dwa trzy psy to psy
16 września 2007, 00:47 / niedziela
Co od formy protestu, nie powiem, podoba mi się. Może i dziadki z pzpn będą miały wyjebane ale w pewnym momencie sponsorzy rozgrywek zaczną dopytywac o co w tym wszystkim chodzi?
16 września 2007, 00:52 / niedziela
Lech tu niczym nie dryguje! jest jednym z klubow ktory chce zaprotestowac przeciwko polityce pzpnu! Nie wiem co Ty masz za kompleks lecha ale dla Twoich wiadomosci widzew i legia dzisiaj przylaczyly sie do protestu! Odpusc sobie mysl ze robisz cos dla lecha bo tak nie jest! Robisz to dla siebie i kibicow calej Polski!

Ktos tam znowu sie wychylil ze pzpn ma to w dupie!
W dupie to on ma nas caly czas dlatego wlasnie jest ten protes kurwa!
16 września 2007, 00:54 / niedziela
pisalem do balshoi i fan Lechii
16 września 2007, 00:56 / niedziela
Protest jest skierowany przeciwko pzpn ....KTO SIĘ NIE PRZYŁĄCZY ...TEN Z PZPN.....proste
16 września 2007, 00:59 / niedziela
Widzew to akurat dla Lecha jest gotowy duzo zrobić: )
Co tzn kompleks? ja np nie lubie sąsiadki i nie zgadzam się z nia... tzn ze co mam kompleks sasiadki?
Ja już kończe :)
Dziekuje
16 września 2007, 01:01 / niedziela
Ogan
odnośnik

Spójrz kto się pod tym podpisał + kojarzenie faktów. Nie dziw się że ludzie potem snują pewne domysły. Ale Lechia się przyłancza i basta. Z mojej strony temat lecha wyczerpany.
16 września 2007, 01:02 / niedziela
fan lechii-zakoplesiony!!!!!!!!!!!!!!!
16 września 2007, 01:03 / niedziela
Fan Lechii wporzadku niechcesz to sie nie przylanczaj. Mam tylko nadzieje ze nie ma zbyt duzo osob w Polsce myslacych podobnie jak Ty. Inaczej nigdy nic nie wywalczymy i nigdy pzpn nie bedzie liczyl sie ze zdaniem kibicow!
16 września 2007, 01:05 / niedziela
ogan dobrze prawisz
16 września 2007, 01:10 / niedziela
dzieki KKK :). Pozdro dla wszystkich bialo-zielonych! Ja znikam i byle jutro zwyciestwo!
16 września 2007, 01:12 / niedziela
Ogan gdzie ja napisałem ze sie nie przyłacze? :) a nawet napisałem,że się przyłacze. W moich postach chodziło mi o coś zupełnie innego.

Mam kompleks ! :)
16 września 2007, 01:23 / niedziela
Panowie o co ta cała awantura pomiędzy bracmi kochającymi Lechię. Ustosunkuje się do wypowiedzi któregoś z moich poprzedników w tym temacie. Ten protest już ma wydźwięk. Wczoraj po wyjściu Legii komentatorzy C+ cale 10 minut rozmawiali o naszej akcji. Orange jako sponsor też zaczął napierdzielac w Ekstralige S.A i PZPN po wycofaniu się części ekip z konkursu na oprawy w OE a to kolejny element całej akcji kibiców WSZYSTKICH KLUBÓW na rzecz polepszenia naszego traktowania. Prawda jest taka że przy wątpliwej atrakcyjności naszej 1 i 2 ligi to my kibice chodzący w coraz większej ilościach nadajemy koloryt i po części podnosimy atrakcyjnośc tych lig poprzez doping,oprawy meczów piłkarskich. Aby dalej kibice tworzyli z piłkarzami integralną częśc widowiska władze lig,PZPN musi zacząc się liczyc z naszym zdaniem i zapewnic nam standarty które są codziennością w innych ligach europejskich. O to chcemy powalczyc abyśmy przestali by postrzegani szczególnie na wyjazdach jako zło konieczne. Mam nadzieje że ludzie na naszym stadionie zrozumieją o co tu chodzi i przyłaczą się do protestu. Co do głosu o wyjściu ze stadionu wystarczy że wszyscy wyjdą z trybun i staną na górze. W tym momencie pozostaną puste krzesełka i ławki. Nikt nie żąda od kibiców wyjścia ze stadionu na stadionach na których jest to niemożliwe.

P.S
Przestanie z tym Lechem to jest OGÓLNOPOLSKA AKCJA.

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
16 września 2007, 01:29 / niedziela
Otóz to. Kibic=sponsor. Kto zasponsoruje wydarzenia którym nikt się nie interesuje? Fajna akcja tylko ten...miałem byc już cicho.
16 września 2007, 01:30 / niedziela
Amen!
Fakt, że mamy mecz na żywo w tvp3 ogólnopolskiej może mieć podobny wydźwięk jak podczas transmisji meczu Legia-Widzew! Pokażmy klase i jedność!
16 września 2007, 01:49 / niedziela
wbrew pozorom wiem o co się rozchodzi...
GIN napisał "Co do głosu o wyjściu ze stadionu wystarczy że wszyscy wyjdą z trybun i staną na górze. W tym momencie pozostaną puste krzesełka i ławki. Nikt nie żąda od kibiców wyjścia ze stadionu na stadionach na których jest to niemożliwe."...i to mi pasuje i przekonuje;
a podany trochę wcześniej odnośnik wyjaśnia klarownie stanowisko...myślę,że taki komunikat mógłby znaleźć się nawet przed stadionem...spiker raczej tego nie ogłosi...
16 września 2007, 09:36 / niedziela
Największym wrogiem kibiców jest PZPN.
Nie dość, że z naszej piłki robią gówno, to jeszcze przypierdalają się do tego czym Polska może się jeszcze na świecie poszczycić i usiłują to zniszczyć.
NIE MOŻNA BYĆ OBOJĘTNYM. MY, POLSCY KIBICE MUSIMY SIę WSPIERAć I WZAJEMNIE POMAGAć, GDY NA NASZEJ DRODZE STOI COś TAKIEGO JAK PZPN.

UWAżAJą NAS ZA CHULIGANóW I DEGENERATóW, A ONI TO CO ,KURWA? śWIęCI SIę KURWA ZNALEźLI!

Prponuję zaśpiewać "PZPN! PZPN! Jebać, jebać PZPN!" i potem zejść z trybun.
16 września 2007, 09:44 / niedziela
Protest jak najbardziej na TAK, pomimo że Lech jest jego pomysłodawcą. Wali mnie, że protest jest akurat po karach dla Lecha. Ja już od dawna uważam, że powinniśmy wszyscy jechać pod pzpn, i władze tego związku wybrać spośród kibiców. JEBAĆ PZPN, OSTATNI BASTION KOMUNY !!!!!!!

Fan Lechii- masz absolutną rację, tylko nie licz na to, że ludzie to zrozumieją. Teraz protest jest ok, bo jest ogólnopolski. Na naszym forum zaistniał dopiero wczoraj, kiedy ludzie zobaczyli wychodzący Ruch.
Kiedy ja zaproponowałem podobny protest, to przeczytałem że jestem debil, bo jak można nie oglądać meczu Lechii ;-)
A ja dalej z uporem maniaka uważam, że mecz z Lodziarką powinniśmy odpuścić. Chociażby dlatego, że każdy kolejny dzień to nowe sensacje dotyczące ludzi związanych z tym klubem. Chociażby dlatego, że prokurator we Wrocławiu ma dowody, naa 500 000zł wydane przez marszczyfredów na "sędziów", a karę dostali aż 200 000zł. Dla takich łajz nie ma miejsca w lidze i powinniśmy to zademonstrować. Widać, trzeba dogadać się z Lechem, kiedy oni podrzucą ten pomysł, pewnie uda się go zralizować. ;-)
16 września 2007, 10:01 / niedziela
Zeto zrob cos z kryta zeby tez wziela udzial w protescie :)
16 września 2007, 10:04 / niedziela
dobrze by było, ale amfiteatr najważniejszy. Fajnie to w tv3 będzie wygladac:))
16 września 2007, 10:06 / niedziela
ogan
4 lipca 2007, 01:03 / środa
kurwa Zeto zawsze mowiles z sensem ale dzisiej dojebales z ta akcja strasznie. Jak mamy nie isc na mecz wspomoc naszych grajkow bo przyjezda do nas smieciarka! Huj mnie obchodzi co oni mysla i jak sie poczuja bo sa frajerami a dla mnie i prawdziwych kibicow liczy sie tylko LECHIA! Musisz byc chyba niezle nadziobany zeby taki pomysl wysunac. Przemysl to na trzezwo! Pozdro dla BigOGI jednego z nielicznych kumatych na tym forum dzisiaj!
TYLKO LECHIA GDANSK! CO BY SIE NIE DZIALO I KTO BY NIE PRZYJEZDAL!

odnośnik

Ogan ty najbardziej radykalnie zmieniłeś swoje zdanie ;-)
16 września 2007, 10:36 / niedziela
Mysle, ze na kazdym sektorze (od schodow do schodow) jedna osoba na krotko przed rozpoczeciem meczu powinna stanac na dole trybun i powiedziec wszystkim siedzacym w okolo, o co chodzi z ta akcja. Bo jak czesc wstanie i zacznie wychodzic, inni dopiero beda pytac co jest grane to zrobi sie takie zamieszanie, ze do przerwy mozemy wychodzic.
16 września 2007, 11:27 / niedziela
Zeto - twój pomysł bojkotu z Arką jest jak najbardziej trafny i uzasadniony, ale ja nie potrafiłbym na ten mecz nei przyjść i nie wesprzeć Lechijki, zwłaszcza dlatego, że gramy z gdyńskim klubem. Choć działacze Arki niczym się nie różnią od swoich kibiców. Jedno słowo najbardziej tu się nadaje: ZŁODZIEJE.
16 września 2007, 11:34 / niedziela
Goran - i mam nadzieje, ze tym slowem przywita ich caly stadion.
16 września 2007, 11:44 / niedziela
Goran to w końcu jest za czy przeciw. A może za a nawet przeciw :))

Tomek- myśle że najlepiej byłoby zachowywac się jak na normalnym meczu. Maxymalnie ich zignorowac. Ale to w sytuacji gdy będziemy obecni.

Najbardziej trafna to opcja Zeto.
16 września 2007, 11:48 / niedziela
zzz - mam strasznie mieszane uczucia. Oczywiscie pomysl Zeto, gdyby wypalil w 100% (caly stadion pusty) to bylaby rewelacja na skale swiatowa. Ale wiadomo, ze tego sie nie osiagnie i sporo ludzi i tak przyjdzie. Wiec do tepakow bez stadionu to i tak nie dotrze, nie zrozumieja tego, a beda sie puszyc ze w Gdansku malo ludzi przychodzi na mecze i nawet na derbach nie ma kompletu.

Ale nie ma co rozmywac, bo nie tego dotyczy ten temat. Mam nadzieje, ze dzisiaj akcja u nas wypali (nie dla smiesznego i interesownego Lecha), ale dla nas, dla zakazazow, kar i dla wszystkich honorowych kibicow w naszym kraju.
16 września 2007, 12:11 / niedziela
WYCHODZIMY I IDZIEMY NAD KRZESELKA I STOIMY U GÓRY ZOSTAWIAJĄC PUSTE TRYBUNY! PROTEST BEDZIE MIAL WYDZWIEG W TELEWIZJI !
WSZYSCY !!
16 września 2007, 12:14 / niedziela
Pomysł Zeto co do derbów słuszny,ale za bardzo radykalny moim zdaniem i nie do wykonania. Bo jakby miało wygladać zatrzymanie kilku tys fanów piłki nożnej przy kasach? Derby po takim czasie... wszyscy na to czekaja. Nie wspominając już,że na te spotkanie czekaj też trzy flagi: )
To,że kara dla Śledzików jest śmieszna w porównaniu z tym co sobie robili to oczywiste,ale raczej my ie idąc na derby nic w tej kwesti nie zmienimy.
Prawde mówiąc Zeto bardziej mi się podoba inny Twój pomysł: ))
Osobiscie czekam na derby i na Śledzików w klatce (szkoda ze liczba bedzie nie za duża)

A co do protestu to niektórzy mi tu wciskają,że jestem przeciwny heh.. nigdzie nie napisałem tego. Poporstu pisałem,że wkurwia rola Lecha i tylko tyle. GIN napisał wiecej o proteście i jak to wyglądało od kuchni. Skoro ludzie ze Stowarzyszenia podjeli taka decyzje i umówili się wcześniej na takie rzeczy to nie można zrobić nic innego jak się dołaczyć do protestu.
A moje odczucia co do zachowań Lecha nie maja nic wspolnego z protestem i kompleksami.
16 września 2007, 12:14 / niedziela
WYCHODZIMY I IDZIEMY NAD KRZESELKA I STOIMY U GÓRY ZOSTAWIAJĄC PUSTE TRYBUNY! PROTEST BEDZIE MIAL WYDZWIEK W TELEWIZJI !
WSZYSCY !!
16 września 2007, 12:18 / niedziela
Newska - ale ile osob na razie o tym wie? Kilkaset? I wiekszosc z nich to osoby "zaangazowane". Jak juz pisalem, dobrze by bylo w kazdym kwartale kazdego sektora poinformowac o tym krotko przed meczem. Ja zrobie tak w swoim sektorze.
16 września 2007, 12:29 / niedziela
Rzeczywiscie kiszka bedzie jak na derbach pojawi np. 3 tys. ludzi. Dlatego powinno się tę inicjatywę odpuszczenia meczu propagowac już dziś.

Co do protestu. Właśnie w "cafe futbol" na polsacie usłyszałem że w tygodniu ma się odbyc spotkanie z przedstawicielami kibiców :)
16 września 2007, 12:42 / niedziela
Wszyscy wychodza + trans :

,,Sponsorzy ! Dzieki pzpn Wasze reklamy czytaja tylko rezerwowi i bramkarze,,.
16 września 2007, 12:50 / niedziela
a jak ktos lache kladzie na protest Lecha i nie wyjdzie to co ?
16 września 2007, 12:56 / niedziela
Duma kibicowska jest za tym, aby zbojkotować derbowe spotkanie, zaś serce chce czego innego. Naprawdę stoi przed nami trudny dylema

spiker przydałby się do wygłoszenia komunikatu o proteście, ale wątpie żeby o tym poinformował.
Myślę, że Pan zasłaniający ludziom mecz i zachęcający ludzi do dopingu, któremu za to grożono zakurwieniem kapciem, wszystkich zebranych o tym powiadomi:)
16 września 2007, 13:00 / niedziela
To jest ogólnopolski protest. Z resztą szacunek dla Lecha za to, że wyszli z taką inicjatywą i zachęcili do tego inne kluby z Polski. Skoro Legia w sprawie bojkotu potrafiła się dogadać z Widzewem, a niektórzy z nas mają w dupie całą kibicowską solidarność.
Nieprzyjaciół łączy wspólny wróg...
16 września 2007, 13:41 / niedziela
a ja myślę... co by było gdyby protest z przekupiarką nam wyszedł, a do tego to samo zrobiły by inne kluby (oczywiści nie licząc przyjaciół przekupiarki).Myślę. że odpowiednie władze bardziej by się przyjrzały temu skorumpowanemu tworowi no i sponsorzy przestali by dawać kasę na klub którego w Polsce nikt nie szanuje i nie chce oglądać!
16 września 2007, 14:24 / niedziela
ogan
4 lipca 2007, 01:03 / środa
kurwa Zeto zawsze mowiles z sensem ale dzisiej dojebales z ta akcja strasznie. Jak mamy nie isc na mecz wspomoc naszych grajkow bo przyjezda do nas smieciarka!
Zeto czy Ty nie widzisz roznicy? Wtedy sie z toba nie zgadzalem bo chciales nas pozbawic swiata jakim sa derby na znak protestu przeciwko arce! Dla mnie to bez sensu! nie po to czekam 10 lat zeby nie zobaczyc i nie przezyc derbow bo Ty tak chcesz! Do kogo chciales protestowac i co chciales osiagnac?

teraz jest protest ogolnopolski i walczymy o nasze prawa o race, flagi, oprawy i wolnosc slowa! I jedyne ci masz zrobic to na 10min wejsc na korone stadionu! A potem wrucic i na pelnej pizdzie dalej dopingowac naszych grajkow! nie widzisz jeszcze roznicy?!
To sa dwa odrebne tematy i nie mow mi ze zmienilem zdanie!
16 września 2007, 18:16 / niedziela
ogan- a dyskryminacja lodziarki, to nie nasza sprawa ??? Kurwy mają zarzuty w związku z 42 meczami, w oskarżeniu jest napisane, że sędziom dali 500 000 zł łapówek.

42 mecze to conajmniej dwa sezony.

Co dostali ?????
Zostali w drugiej lidze (bo do pierwszej nie awansowali, tylko kupili) i zapłacili aż 200 000zł. Najlepsze jest to, że to 200 000zł ma być przeznaczone na rozwój sportu na ich wsi.

Moim zdaniem lodziarka jest dużo większą kpiną z kibiców, niż zakaz rac.
16 września 2007, 18:30 / niedziela
...i nie tylko lodziarka. Ale chcąc bojkotowac przekrętaczy powinniśmy odpuścic połowe spotkań w OE :))
Ja bojkotuje derby głownie z powodu mogazynu.
16 września 2007, 18:32 / niedziela
Ciekawe co powiedzieli by panowie z Poznania gdybyśmy bojkotowali m.in. Amicę Poznan :))
16 września 2007, 18:33 / niedziela
do Zeto; ale zrozumiales juz ze to 2 rozne tematy?
16 września 2007, 19:58 / niedziela
i tak nikt nie widział tego protestu w 35minucie meczu zakonczyła sie transmisja meczy w TV :D
16 września 2007, 20:06 / niedziela
Zanim Regionalna przerwała transmisje kamery pokazały opuszczających stadion kibiców. Także komentatorzy przez 2-3 minuty zaczeli mówic o piłce dla kibiców. Niestety chwilkę później zwyciężyła polityka nad sportem. Jestem ciekaw reakcji naszego klubu. Skoro my idziemy TVP3 na rękę przekładając mecz z 16 na 14:40 i zostajemy w ten sposób potraktowani.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
16 września 2007, 23:01 / niedziela
16 września 2007, 23:03 / niedziela
Pomyliłem linki jak kopiowałem. Tu link z momentem protestu:

odnośnik
17 września 2007, 12:08 / poniedziałek
Stowarzyszenie Lechiści dziękuje wszystkim kibicom którzy przyłączyli się do protestu.

Stowarzyszenie Lechiści
W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
17 września 2007, 19:32 / poniedziałek
11 listopada 2007, 20:08 / niedziela
W piątek kolejna afera o flagę (Jagielonii) na płocie w W-wie. Podobno chodziło o białą pięśc (?).
W drodze powrotnej do Białego koles zostaje postrzelony przez milicjanta w nogę z "ostrej".
W sobotę i niedzielę jak gdyby nic sie nie stało rozgrywane są mecze ligowe w całym kraju.

2 pytania:
1. Co na to ogólnopolskie stowarzyszenie kibiców?
2. Ciekawi mnie raekcja stowarzyszenia gdyby postrzelono np. kibola Lecha P. (to tak odnośnie wcześniejszych wpisów w temacie)

Dla przykładu- we Włoszech w ten weekend policjant zastrzelił kibola. Na kilku stadionach doszło do rozrób.
11 listopada 2007, 20:17 / niedziela
zzz- naczelny mop RP, z gazety wybiórczej poparł działania delegata z miodowej. Zresztą problem dotyczył stadionu Legii, więc OZSK pewnie nie wypowie się w tym temacie. Oleją problem, tak jak olali dopierdalanie się obserwatorów do Naszego Bastionu Prawicy, oraz UL presz z komuną.

Co ciekawe, troszkę bardziej na północ można chodzić w czasie meczu po murawie, można oficjalnie obrażać gości (np. tablica wyników) i nikt nigdzie o sprawie nawet nie wspomina.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021