Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Transmisje sportowe w TVP3 a partia polityczna

strona 1/2

16 września 2007, 17:38 / niedziela
Ogladajac mecz na zywo przy Traugutta mialem to szczescie na wlasne oczy obserwowac w miare ladne spotkanie naszych "pupili"... jednakze mimo kolejnej zapowiedzi TVP3 dalo d... a wiele osob chorych czy tez w pracujacych w danej chwili mimo zapowiedzi nie dostalo takiej szansy...

tym razem transmisja na zywo meczu zostala ponoc przerwana w pierwszej polowie na rzecz konwencji partii PIS!

1) nie przypominam sobie aby TVP3 przerywala dzien wczesniej swoich programow dla konwencji PO...

2) Jest to juz druga relacja Lechii ktora nie doszla do skutku albo zostala przerwana w tej rundzie... nie wspominajac juz o innych dyscyplinach sportowych, jak LA, koszykowka czy hokej...

Tak wiec drobna uwaga...

CHCE OGLADAC POLITYKE 24h/24h ... GLOSUJCIE NA PIS!

POLITYKA WYGRYWA ZE SPORTEM... hmmm z tego co sie orientuje tak bylo za komuny...
16 września 2007, 17:43 / niedziela
To co zrobiło TVP3 to było skurwysyństwo tylko tyle chciałem napisać
16 września 2007, 17:43 / niedziela
wszystko ok ale po co zakledasz nowy temat? Co do pisu to mogles pojchac w watku o kurskim
16 września 2007, 17:46 / niedziela
Po prostu następnym razem olać TVP jak beda chcieli cos transmitowac z T29.

Przeciez klub dostosowal sie z niewygodna godzina meczu, na pewno stracil na biletach bo czesc kibicow zostala w domach.

W sumie to juz ich nie pierwszy numer, Stroczniowiec przerwali 2 min przed koncem meczu kiedy stan byl 2:2 i trwala dramatyczna walka o zwyciestwo, zakonczona sukcesem no ale tego nie bylo nam dane zobaczyc.

Coz, ciagle robia te same bledy, ja bym ich po prostu w przyszlosci olal cieplym moczem.

Ze sportowymi pozdrowieniami.
16 września 2007, 18:00 / niedziela
Panowie, nie upolityczniajmy Naszego FORUM. Nie wdawajmy sie w dyskusje ktora opcja politycznA jest lepsza.Bez wzgledu na kolor kazdy polityk ma nas w dupie,ale nie ktorzy z nas musza byc jeszcze pare razy wyrolowanii zeby to pojac,to ze oni maja nas za scierwo,dzis mielismy tego tylko "maly" dowod
16 września 2007, 18:00 / niedziela
Nos masz racje, w przyszłości olac ich ciepłym moczem i po prostu iść na mecz.
Dzis frekwencja kiepściutka.Ale cóż wielu na emigracji,w pracy czy na chorobowym......bo transmisja nie była chyba tego powodem;-)?
16 września 2007, 18:49 / niedziela
d.g. - mysle, ze byla. Nawet jak nie bezposrednio, to przesuniecie godziny meczu mialo wplyw. I to jest skurwysynstwo TVP. Chyba wysmaruje maila do nich i napisze co o nich mysle. Dawno nie widzialem u nas tak pustego stadionu.
16 września 2007, 18:52 / niedziela
to kiedy moge obejrzec ten mecz i na jakim kanale?
16 września 2007, 19:05 / niedziela
22:15 tv polonia i po 23:20 chyba w tvp sport.
16 września 2007, 19:18 / niedziela
16 września 2007, 19:45 / niedziela
Co za skurwysyństwo!!! Jebane tvp3. Zaprogramowałem nagrywarkę na ten mecz (bo byłem w pracy). Po powrocie włączam i co??? Nie naoglądałem się za wiele bo przełączyli na kartofla i innych pedałów z pis-u. Ręce opadają...
A my swoje!!!
16 września 2007, 19:53 / niedziela
Marianie musisz częściej apelować
apeluj Marianie apeluj
16 września 2007, 20:02 / niedziela
ja na miejscu zarzadu Lechii bym domagał sie odszkodowania :)) jak by mecz odbył sie o normalnej godzinie czyli o 16 zapewne by wiecej ludzi przyszło a tak puscili mecz o 14:40 gdzie duzo ludzi zasiadało przy rodzinnym obiedzie w niedziele :)
16 września 2007, 20:06 / niedziela
Trzeba na mecze chodzić a nie dupy grzać przed tv.
16 września 2007, 20:11 / niedziela
Powiem krotko TVP3 to banda pedałów która przewaliła już kilka wydarzeń sportowych na rzecz jebanych partii politycznych lub innych komisji śledczych.
16 września 2007, 21:04 / niedziela
powiem krótko,jebać tą całą polityke ,która tylko mąci Nam polakom mieszkającym w Polsce w głowach... osobiście uciekłem z tego zgiełku i będe uparcie twierdził,że należy spier..lać z Naszej kochanej ojczyzny ,bo dorobić się 'garba' jedynie można...Wkurzyłęm się maksymalnie,gdy nagle na ekranie tv pojawiły się te parszywe pyski zamiast 2 połowy meczu mej ukochanej drużyny!Kocham Lechie i zawsze będe tam,gdzie moj Lechia będzie grać!!Pozdro z Bergen,Norwegia TYLKO LECHIA!!!!!
16 września 2007, 21:07 / niedziela
O czym wy mówicie!
Lechista jest na stadionie, a nie przed telewizorem!
Kibice od siedmiu boleści, k...
16 września 2007, 21:09 / niedziela
bardzo dobrze ze przerwali
chuj wam w dupe kapciowi kibice buhahaha
ps. sami mielismy plana abym poodcinac kable i zrobic telewiziaka psikusa
16 września 2007, 21:10 / niedziela
Rozumiem zdenerwowanie kibicow ktorzy musieli byc w pracy, lub sa za granica... A;e nie rozumiem, czemu wy wierzycie tvp. Przeciez oni zawsze odpierdalaja takie numery...
16 września 2007, 21:16 / niedziela
jak byś frajerze był daleko od t29 i był zmuszony obejrzec mecz w tv to bys wiedzial jakie to szczescie obejrzec mecz przed tv niz sledzic wynik na jakiejs stronie w necie,huj Wam w dupe,doświadczycie to zrozumiecie.Poziom intelektualny mocno zaskakuje in minus.TYLKO LECHIA!!!!!!
16 września 2007, 21:23 / niedziela
Po pierwsze nie bluzgam braci po szalu, po drugie tvp zawsze odpierdala takie numery ( nie od dzis) i rozumiem wasze zalamanie, ale to tylko tvp. aha bym zapomnial.. NIE BLUZGAJ BRACI PO SZALU BO TO SMIERDZI SLEDZIEM!!!!
16 września 2007, 21:28 / niedziela
szcunek dla Ciebie bracie(123),przepraszam ale to nie do Ciebie było skierowane,znikam....
16 września 2007, 21:30 / niedziela
RAFCI81
Sam jesteś frajerem (jak do mnie to pisałaś) [pozdro dla Ossy Dortmundt,, czy jakoś tam]
Jak pisałeś to do mnie, to jesteś nieudacznikiem, który gówno zrobił w Polsce, a teraz robi za frajera np. w UK.
Jeśli to nie było do mnie , to szacunek!
16 września 2007, 21:37 / niedziela
miboj myśl co chcesz ale nie zamierzam polemizowac na tematy inne niż Lechia Gdańsk,jedyne co mnie cieszy to fakt,że mamy 3 pkty po dzisiejszej potyczce,a włodarze ogólnopolskiej tv powinni ugryźć sie w dupe,bo wiele stracili w oczach kibiców!TYLKO LECHIA!!!!
16 września 2007, 21:41 / niedziela
RAFCI81
Pierdolimy TV, Lechia Uber Alles
Pozdro
16 września 2007, 21:41 / niedziela
Ostatnio słyszałem opinie - obawiam się że słuszną -że jak PiS wygra wybory to z Euro 2012 możemy sie pożegnać. Dziś już wiem, że na pewno bedziemy mogli się pożegnać z pełnymi transmisjami w TVP.
16 września 2007, 21:49 / niedziela
Demol, jak PiS wygra, a euro nie bedzie to masz moje slowo, ze pójdę pieszo do wawy i rozbiore budynek sejmu kurwa cegla po cegle!!!
16 września 2007, 22:07 / niedziela
No to jakże "apolityczna" TV, z jakże "apolitycznym" zarządem jakże "apolitycznych" ludzi z PiS-u w zarządzie TVP odjebała numer...i to nie pierwszy raz... jak ta partia zaczyna mnie wkurwiać. Ja naszczęście miałem okazję ten mecz śledzić na żywo, ale "bez ksyw" - nie przesadzaj. Fakt faktem - kij w oko tym którzy mogli być na meczu ale ze zwykłego wygodnictwa zostali w domu - ale to jedna strona medalu. Ale z drugiej strony medalu jest spora grupa osób która albo jest na emigracji albo z innych losowych wypadków nie mogła śledzić tego meczu na żywo...im też to powiesz??

A MY SWOJE...
16 września 2007, 22:09 / niedziela
chociaż Ty FCLG kumasz oco b
16 września 2007, 22:16 / niedziela
odnośnik

Cała prawda o rodzinie Kaczyńskich!
16 września 2007, 22:39 / niedziela
Teraz jest nasz dzisiejszy mecz na tvp polonia(na cały świat idzie-hehe) a o 23.45 bedzie retransmisja na tvp3
16 września 2007, 22:46 / niedziela
poswiecil bym te setki co nie mogly a chcialy, tym tysiaca co moglo a nie chcialo
zreszta powtorka na poloni
17 września 2007, 01:34 / poniedziałek
odnośnik

widze ze nie tylko ja upatruje w tym zagraniu komune...

tzw syndrom sztokholmski! nic tylko plakac...
17 września 2007, 08:17 / poniedziałek
Właśnie Olejnik w Radiu Zet jedzie z Cymańskim na temat przerwanej transmisji.
17 września 2007, 10:01 / poniedziałek
Pewnie to wina PiS jak zwykle, szkoda że mało kto pamięta że tvp taki numer zrobiła już poraz któryś.

Brak finału siatkarzy Brazylia- Polska, bo nikt nie wierzył że tak dalego zajdziemy.
Przerwany finał Mistrzow Polski w kosza, w decydującym meczuy.
Tychy- Stoczniowiec, kiedy ważyły się losy półfinału Mistrzostw Polski.
Odra Opole- Ruch Chorzów, II liga w poprzednim sezonie.

To tylko te, które pamiętam. Reszty nie chce mi się szukać, ale zapewniam że było ich więcej.

To są normy telewizji publicznej. I tyle.
Szkoda że jeszcze nikt nie czepia się Turnosia i Błażeja ;-)). Oni też są pewnie winni. ;-))

Aha, Lechia ostatnio wygrywa, więc oni już są cool :)
17 września 2007, 10:17 / poniedziałek
Zeto - ok, wina TVP. Ale kto zarządza TVP? Mam na myśli ludzi zasiadających w zarządzie telewizji jak i Polskiego Radia... czyżby nie ludzi z PiS-u?? ;-))
17 września 2007, 10:24 / poniedziałek
Nie da się też ukryć,że i ludzie którzy płacą za reklame na stadionie są też nie zadowoleni z takiego obrotu sprawy..... Jak na to nie patrzeć to jednak promocja tych firm które dają pieniadze..... A tu wiecznie te pisowskie mordy ważniejsze..... Dziwne troszkę to też że akurat w momencie kiedy mieliśmy opuszczać trybuny w ramach protestu telewizja publiczna przerywa transmisje na żywo ale być może to tylko przypadek.
17 września 2007, 11:52 / poniedziałek
FCLG- a dziwi ciebie, że telewizją publiczną rządzą zawsze aktualne władze ???

Kiedyś w grudniu, jeden generał wystąpił zamiast teleranka. Niektóre z moich przykładów nie były za rządów PiSu. Po prostu nie popadajmy w skrajną paranoję!!!!!

Często wspominany tutaj Janusz Korwin Mikke, zawsze powtarzał, żeby odbudowę kraju rozpocząć od zamknięcia publicznej tv. Niestety coś w tym jest.
17 września 2007, 12:10 / poniedziałek
Zeto - dziwić nie dziwi ;-) tylko TV publiczna z założenia powinna być apolityczna czyż nie??;))
Ps.Porównanie przerwania transmisji z meczu dla konwencji partii politycznej (jednej z całej masy...) do wystąpienia pewnego generała w grudniu...stawiasz przy tym znak równości?? No proszę Cię... ;-))
17 września 2007, 13:12 / poniedziałek
Zrobili wielka awanture, bo mecz przerwala konferencja PIs, a jak mecze przerywaly konferencje Samoobrony czy LPR to nikt o tym tak glosno ne pisal ;] Opamietajcie sie troche ludzie...
17 września 2007, 13:15 / poniedziałek
123 - może mnie coś omineło albo pamięc już nie ta ale jakie/które mecze przerwali na rzecz LPR czy Samoobrony?;)
17 września 2007, 13:18 / poniedziałek
pomijawszy że konferencja na temat powiedzmy "ważnego wydarzenia" a konwencja partii x czy y to chyba lekka różnica ;) taki mały OT
17 września 2007, 13:35 / poniedziałek
FCLG
17 września 2007, 12:10 / poniedziałek
Zeto - dziwić nie dziwi ;-) tylko TV publiczna z założenia powinna być apolityczna czyż nie??;))
Ps.Porównanie przerwania transmisji z meczu dla konwencji partii politycznej (jednej z całej masy...) do wystąpienia pewnego generała w grudniu...stawiasz przy tym znak równości?? No proszę Cię... ;-))

To które przerwanie było gorsze ??

A co do telewizji publicznej, to z założenia zawsze będzie polityczna. Zresztą prywatna też, chociaż ta niekoniecznie musi byc podległa aktualnie rządzącym.
17 września 2007, 13:47 / poniedziałek
odnośnik

Jak widać, nie była to jedyna przerwana transmsja sportowa w ten weekend :)
17 września 2007, 14:10 / poniedziałek
To co się wczoraj stało to klasyczny przykład na wykorzystanie "publicznej" telewizji przez ekipe rządzącą. W żadnym cywilizowanym kraju nie dochodzi to takich rzeczy. Nędzne pomioty.
17 września 2007, 14:32 / poniedziałek
odnośnik

Takie sa priorytety na jedynce musi byc Telexpress. Na trojce biezace wydarzenia konferencje prasowe tej czy innej formacji politycznej. A od transmisji sportowych jest TVP Sport. Tak to juz zostalo wymyslone. Zawsze tez pozostaje strona internetowa itvp.pl. Tam byl mecz... Kto nie ma trudno - nie ma litosci bo litosc to zbrodnia. Nauczka na przyszlosc - w dniu meczu na T29.
17 września 2007, 15:15 / poniedziałek
jak jeszcze nie było tvp sport to już przerywali transmisje tak więc to nie jest argument
szkoda że u bukmacherów nie można było obstawiać tego że transmisja będzie przerwana bo bym wygrał niezłą kasę:)
17 września 2007, 15:28 / poniedziałek
podobno będzie o tym w faktach dzisiaj o 19.00
17 września 2007, 18:59 / poniedziałek
wlasnie zapowiadali...ogladajcie
17 września 2007, 19:27 / poniedziałek
Ja chyba snie , Jasnie pan Kurski dzwoni do szefowej tvp3 z nakazem retransmisji i jeszcze dumnie o tym gadada!!!!!!!! co za debile
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025