Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PodBeSKidZiE-LecHiA 19 września, 16:00

strona 2/3

19 września 2007, 16:56 / środa
Lechia chyba mocno zaskoczona postawą Podbeskidzia... Powoli zaczynają się otrząsać. No nic poczekajmy na 2 połowę.
19 września 2007, 16:56 / środa
Macie sklezozę czy co, ZAKAZ WYJAZDOWY NA 1 MECZ ZA UKRAIŃCÓW
19 września 2007, 16:58 / środa
oby jak najszybciej .wierzę w naszych i 3 punkty będą nasze!!!!!!!!!!!!!!
19 września 2007, 16:59 / środa
Zera nie bedzie jak koles wskoczy przez płot do klatki bo go ochrona nie chce wpuscić :-)) Podobno sie tłumacza ze tylko dla grup zorganizowanych.Ale on mówi im ze jest zorganizowany he he dobre jaja
19 września 2007, 17:03 / środa
w Norwegii transmisja zajebista zadnej przycinki.

Niech oni sie wezma za ta gre bo narazie czarno to widze
19 września 2007, 17:03 / środa
Czemu Lechijka gra tak słabo na wyjazdach?
19 września 2007, 17:05 / środa
1:1 Cetnar !!!!
19 września 2007, 17:05 / środa
ahhahahah
19 września 2007, 17:05 / środa
jeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssstttttttttttttt ~1:1
19 września 2007, 17:06 / środa
1-1 Cetnarowicz
19 września 2007, 17:06 / środa
Jest !!!!!!!!!!!!
19 września 2007, 17:06 / środa
1;1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 września 2007, 17:06 / środa
jak tak dalej pójdzie to mecz skończymy w 10:(((( .
19 września 2007, 17:08 / środa
smieszna bramka, ale wazne ze jest. Mysle ze wygramy 3-1
19 września 2007, 17:09 / środa
chyba ich bramkarz dał ciała,niech gość dalej tak broni:)))) to będzie spoko
19 września 2007, 17:10 / środa
to był tygrysi strzał Cetnara. Tylko on tak potrafi tak uderzyć, że piłka wylatuje z rąk bramakrzy
19 września 2007, 17:18 / środa
Nareszcie sie ruszyło! trzeba cisnąć! .... moze damy radę jeszcze dwie brameczki!
19 września 2007, 17:20 / środa
was to nie wkurwia jak ciagle mowia Lechitow ?
19 września 2007, 17:22 / środa
wkurwia. Ale widze ze wiele osob popelnia ten blad
19 września 2007, 17:23 / środa
Taaa...następny Szpakowski;/
19 września 2007, 17:26 / środa
oni juz 3 zmiany my dopiero jedna i to wymuszona, czekam na buzale ;)
19 września 2007, 17:28 / środa
Ostatnia zmiana w ekipie gości. Kołodzieja zastępuje Gorszkow. ;)
19 września 2007, 17:29 / środa
i sie doczekalem;)
19 września 2007, 17:30 / środa
"was to nie wkurwia jak ciagle mowia Lechitow "

Nie bo jest to zgodne z zasadami jezyka polskiego. Etymologia słowa Lechia: dawna nazwa Polski - pochodzi od legendarnego zalozyciela panstwa Polan - Lecha stad Lechici :)
19 września 2007, 17:31 / środa
przeciez na sportowych faktach napisali ze juz byla ostatnia zmiana w ekipie gosci :D
19 września 2007, 17:31 / środa
No i jest ulubieniec kibiców-Paweeeeeeeeeeeeeeeł Buzaaaaaaaaaaałaaaaaaaaaa heheheheheh:)
19 września 2007, 17:33 / środa
Zajebista gra Rogalskiego,najlepszy zawodnik.Gramy do końca,Lechijko gramy do końca!
19 września 2007, 17:44 / środa
uffffffffffffffff
19 września 2007, 17:46 / środa
o kurwa ale fart!!!!!! 1-1 ale teraz będą komentarze................po tym wolnym
19 września 2007, 17:49 / środa
pilłka nie przeszła całym obwodem linii,to bylo widac...a dalej to byl faulowany Kapsa:P
uff...niby dobry mecz:)
19 września 2007, 17:50 / środa
ale komentatorzy na itvp mówią, że bramki jednak nie było............

cieszy 1 pkt!!!!!!!!!!!!!!
19 września 2007, 17:51 / środa
Ja kurwa nie wiem czemu oni sie boja strzelac zza pola karnego.... No ale zawsze punkt do przodu.
19 września 2007, 17:52 / środa
1-1 koniec meczu
19 września 2007, 17:53 / środa
Piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na linię, bramki nie było, potem sędzia odgwizdał faul na Kapsie i nie uznał gola dla BB.

I połowa fatalna. W drugiej już lepiej, całkiem dobrze zagrał Kasperkiewicz, dobra zmiana Buzały ;)

Szkoda bo mogły być 3 pkt, ale 1 pkt nie jest zły !

A MY SWOJE !!!
19 września 2007, 17:55 / środa
widać Buzała i Rogal wzieli krytyke mocno sobie do serca :)
jadą chłopaki coraz lepiej...
Andruta chyba zadyszka po tych kolejkach złapała no ale kondycja wroci napewno.
19 września 2007, 17:56 / środa
Zeto wruc oni tu chwala Rogala i Buzale! :)
19 września 2007, 17:57 / środa
1:1 - cenny punkt z trudnego terenu wywieziony
widze duzy pozytyw w grze naszych po przyjsciu Kubickiego
brakowało trochę szczescia, choć i trochę szczesie sprzyjało ;))
mecz ok, byle tak dalej i można się optymistycznie nastawiać

rozpierdolił mnie komentator - co za lechici !!!!!!!!!!!!!!!
kiedy te buraki się nauczą !!!!!!!!!!!
LECHIA = LECHIŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

w sumie wieczór bede miał udany ;))

z lechia od 15 lat
19 września 2007, 17:59 / środa
oglądałem tylko drugą połowe----uffff ile nerwów to oglądanie kosztuje!
dobre sędziowanie, cała drużyna bardzo zaangażowana, walcząca, nie był to najlepszy mecz Rybskiego, Rogal ostatnio lepiej ale i tak duży postęp, Manu z Wołąkiewiczem czasami mogliby szybciej uruchamiać ataki a nie dogrywać do siebie, Cetnata bramka dosyć szczęśliwa, chciałbym zobaczyćBuzałe i Cetnare jednoczesnie na boisku. DObra gra Kapsy, Andruszkiewicz jak zwykle szarpał ale z Fechnerem nie idzie mu w ofensywie tak dobrze jak z Pękim. Co do Łożyńskiego nie mam zdania ale chyba solidnie w obronie. Kasperkiewicz i Speichler też poprawnie. o Piątku ciezko cos powiedziec bo późno wszedł. Szkoda że nie widać Hirsza, Pietrowskiego no ale konkurencja spora.
Punkt z trudnego terenu - nie jest źle!
19 września 2007, 18:17 / środa
Do tych co chwala gre Buzaly i Rogala (nawet jak dobrze zagrali). Mam cicha nadzieje, ze moderatorzy pousuwaja Wasze posty zanim Zeto dorwie sie do kompa.

Co do meczu, najlepiej podobal mi sie pewien pilkarski wirtuoz z Podbeskidzia, ktory w 46 minucie po naszej akcji pod ich bramka wybil pilke na rog z bodajze 35 metra, he, he...taka namiastka polskiego Maradony kuzwa...
19 września 2007, 18:32 / środa
Speichler naprawde niezle cisnie z daleka te strzaly jego to normalnie masakra niezly fuks mial bramkarz przy jego strzale :D
19 września 2007, 18:39 / środa
moim zdaniem zaspali 1 polowe jak by cisneli tak jak w drugiej byl by komplet... na koniec niezle szczescie....

a co do tych Lechitow... to dla mnie jest to jak drzazga w fiucie... az zeby zgrzytały... nigdy sie nie naucza??

brakuje z przydu jakiegos motorka typu buzała czy wisnia... moim zdaniem i nikt mi nie wmowi ze buzała jest słaby :P dla mnie kozak :)

Pozdro
19 września 2007, 18:39 / środa
Na prawdę dobra gra Rogalskiego i niezła zmiana Buzały. Niestety formę zatracił Andruszczak. Brawa dla Kapsy za tę interwencję w końcówce (po strzale Surdykowskiego) bardzo dobra obrona. Jak wspomniałem słabiej Andruszczak, słaby również Fechner. W następnym meczu oczekuję powrotu Pęczaka.
19 września 2007, 18:39 / środa
Mój komentarz po meczu obejrzanym na TVP Sport:

Pierwsze pół godziny tragedia. Podbeskidzie stosowało presing i Lechia nijak nie potrafiła sobie z tym poradzić. Obrona się gubiła, czego efektem pierwsza bramka. Lechia zaczęła się rozkręcać dopiero pod koniec 1 polowy, stądm kilka rogów i super strzał z daleka Speichlera obroniony przez bramkarza.

2 polowa to bardzo dobra gra Lechii. Siedliśmy na Podbeskidziu :) i mieliśmy pare dobrych okazji. Przy golu błąd popełnił bramkarz, ale trzeba przyznać, że Cetnar zachował się kapitalnie! Będąc na 17 metrze i mając obrońcę na plecach (i to jakże czarnego Mike'a Mouzi'ego) obrócił się i mocno uderzył na bramkę. Bramkarz dołożył trochę od siebie i wreszcie mogłem pić piwo trochę spokojniej.

Lechia dalej kontrolowała grę, atakowała, wydawało się, że już nic nam nie grozi. Majstersztyk pokazał Buzała, który nie trafił w bramkę z 3 metrów (fakt, troszkę ostry kąt, ale to go nie usprawiedliwia). Chłopak ma szczęście, że był na spalonym, bo jakby spaprał taką okazję bez wcześniejszego przewinienia, to znów wszyscy by go zjedli.

92 min meczu i moim zdaniem nieprawidłowo podyktowany rzut wolny dla P B-B. Pater uderzył w poprzeczkę, piłka odbiła się jeszcze od linii (wyraźnie widać to na powtórkach), potem od ziemi i wyszła w górę. Kapsa wyskoczył, żeby złapać piłkę, ale wybił mu ją z rąk któryś z bielszczan, ta trafiła do innego napadziora, ktory dobił ją do bramki. Na szczęście sędzia PRAWIDŁOWO odgwizdał faul na Kapsie i rzut wolny dla Lechii. Jakże słodko oglądało się wkurwionych piłkarzy Podbeskidzia :)

Jeśli Lechia będzie tak grała jak w 2 polowie dzisiejszego meczu, to będzie dobrze.

TYLKO LECHIA.
19 września 2007, 18:56 / środa
Na meczu oprócz Vipów z klubu jedna osoba w klatce:-))
19 września 2007, 19:03 / środa
:-)
19 września 2007, 19:15 / środa
Corney-Buzała jak zjebał to był jeszcze na spalonym który i tak został odgwizdany.Dobrze że nie straciliśmy w pierwszej połowie więcej bramek bo nie wiem czy byśmy się podnieśli.Martwią mnie te kartki dla naszych bo zaraz zaczną się pauzy+kontuzjowani Bączek i Miklosik ale widać że w końcu coś się dzieje, piłkarze czują konkretny respekt do coacha co widać na boisku jak jak coś zjebią od razu wystraszony wzrok idzie do Kubickiego.

Oby tak dalej,tylko mniej kartek!!!!
19 września 2007, 19:28 / środa
zdrówko! Za Lechie! Za BKS! Pójdziemy aż po życia kres!

Oddział Nowy Port

TYLKO LECHIA
19 września 2007, 22:41 / środa
"Jestem zadowolony z postawy zespołu. Szkoda, że nie udało nam się wykorzystać paru dogodnych sytuacji, które sobie stworzyliśmy PO OBJECIU PROWADZENIA"

CO TO KURWA ZA TEKST JAKIEGO PROWADZENIA??? ALE SLEDZIE 1;1 U SIEBIE Z TURKIEM HEHE H IM W DUPE
19 września 2007, 22:50 / środa
Slask W. - Wisla P. 2;1

odnośnik
19 września 2007, 22:50 / środa
Łazarek kiedyś jak przegralismy 3:0 powiedział, ze 1 połowa w plecy, ale za to drugą zremisowalismy. Kubicki chyba wtedy grał w kadrze, to uznał, że objęlismy prowadzenie 2 połowy :-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028