Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Poszukuję biletów!!!

strona 1/1

19 września 2007, 19:33 / środa
Siema poszukuje biletów ze spotkań Amiki Wronki,w tym też ze spotkań Lechia-Amica..proszę o pomoc i o oferty...pozdro(kupię lub wymienię)
19 września 2007, 19:36 / środa
Kilka mam ale nie dam!!!
19 września 2007, 19:40 / środa
Z Wronek mam tylko bilet z wypiski a na powaznie to szukaj na Allegro
19 września 2007, 19:41 / środa
Szukaj na forum Amici Poznań nie wiesz że teraz siedzibe ma na Bułgarskiej?
19 września 2007, 19:45 / środa
Mam wszystkie bilety Amici z ostatnich dwoch sezonow ale chociaz ich nie potrzebuje nie dam ani nie sprzedam za ciezkie pieniadze. Dobrze, ze mi przypomniales, chcialem robic porzadek w moich wszystkich biletach, zaraz je wyrzuce.
19 września 2007, 19:59 / środa
ty ziomek spytaj chlopakow z pyrlandii
19 września 2007, 20:15 / środa
Biletów nie posiadam.

Mam natomiast autografy Dawidowskiego, Króla, Bieniuka, Zieńczuka w barwach amiki wronki jak chcesz:)
19 września 2007, 23:01 / środa
rudolf88 co ma lech do biletów które poszukuję??(a poza marginesem to lecha sobie możesz w dupe wsadzić-bo ja pyrusów nienawidze-złodzieje jebane dla mnie to są)Dałem ten temat po to ,bo chciałem żebyście mi pomogli-a wy robicie napinke i wspominacie o fuzji która spowodowała koniec naszej ukochanej drużyny i prawdziwego wutbolu we Wronkach,ale ja mimo wszystko ,,nie zycze nikomu z was tego co spotkało nas"-bo to jest gorsze niż likwidacja drużyny-widzieć jak rutkowski zabrał nam historie,drużyne,stadion i zainwestował w lecha,a my teraz we własnym mieście mamy poznańskie zaplecze.wielkie dzięki widze że wy Kibice Gdańskiej Lechii pomocni jesteście.szczere dzięki...
20 września 2007, 09:47 / czwartek
wutbolu :]
20 września 2007, 10:42 / czwartek
Detektyw Rutkowski coś zabrał?Hmmmmm.... ,może bilety zostawił?
20 września 2007, 10:56 / czwartek
Kibice Gdańskiej Lechii są bardzo pomocni,a na tym forum aż do bólu:)
Ale zle zacząłeś nie wystarczy naubliżać Lechowi,żeby zdobyć naszą przychylność. Pownieneś napisać kilka zdań o Amice, historie wkelić kilka zdjeć, opowiedzieć jaka jest sytuacja teraz w Waszym klubie itd.
W ogole dobre maniery wymagaja tego,żeby się na początku przedstawić z imienia lub też ksywy. Niby nic wielkiego,ale my jesteśmy uczuleni na takie rzeczy, wiec kolego symaptyczny zacznij jeszcze raz (tylko nie daj Bóg,żebyś zakładał nowy wątek! pisz w tym).
Myślę,że jak napiszesz normalnie to bilety się znajdą a może nawet proporzec ktoś wygrzebie wydany na mecz w Gdańsku Lechia-Amica.
20 września 2007, 15:10 / czwartek
ja moge jedynie odsprzedac Lechia - Arka z 1998 roku albo Anglia - Polska z Wembley 1973 rok (oryginał) z takich bardziej wartosciowych biletow. Jakby Ciebie lub kogos interesowaly inne bilety lub/i te co sa wyzej czekam na ewentualny odzew! Ponadto z mniej wartosciowych posiadam bilety z pilki recznej( Spojnia , GKS) , zuzlowe (GKS-DMP, rozne turnieje, Apator, GKM Grudziadz-te 2 ostatnie to wyjazdy), hokejowe (Stoczniowiec, Reprezentacja narodowa), Rugby (Lechia, Ogniwo), pilkarskie (Lechia-w tym puchar z Wisla z 1997 roku, Benefis Kaczmarka, ligowe, karnet bodajze z sezonu 1997/98), Koszykowka (Prokom , Bick Black Start :D) i nawet tenis stolowy (Polska-Austria). Reszty nie pamietam-pisze tak z biegu:) Chetnych zapraszam na forum lub gg 4076047. Zbiało-zielonymi pozdrowieniami:)
20 września 2007, 16:36 / czwartek
No to zaczynam od początku(i przepraszam-poniosło mnie troche-tak jak u każdego kibica Amiki budzi ten temat(fuzja) sporo emocji).Moja ksywa-pseeudonim ze szlaku kibicowskiego to RK(najbardziej widoczny ten nick jest na forum amicafan.pl które już powoli się rozpada).Sytuacji panującej w klubie nie przedstawie Wam ,gdyż klub Amica Wronki niestety już nie istnieje.No może poza tym ,że są juniorzy starsi i młodsi występujący pod nazwą Amica Wronki,ale tak naprawdę jest to nowa siła KKS-u.Postąpili z nami wprost brutalnie,na meczach III ligii sezonu 2006/2007 wszelkie protesty najwierniejszych kibiców Amiki były tłumione bardzo szybko,(Wywieszając transparent na jednym z meczy na stadionie przy ulicy Leśnej 15a :,,Dla zaplecza lecha miejsca tutaj nie ma,chcemy normalnego klubu to Wroniecka ziemia",Ochrona zmusiła nas do zdjęcia transparentu pod groźbą zakazu stadionowego,i wezwali policję.),potem juz było coraz gorzej i gorzej,zakaz na wyjazdy,zakaz używania środków piro pomimo iz takowego zakazu nie ma na stadionach zespołów III ligowych,zakaz używania nawet serptyn,potem zniechęcano nas do robienia opraw i dopingu,Piłkarzą kazano przegrywać lub remisować spotkania-poprostu gubić punkty,a gdy piłkarze chciali wygrywać to usuwano ich z pierwszego składu tuż przed samym meczem-w szatni zastępując ich nastoletnimi zawodnikami z juniorów.(najdotkliwiej taka polityka martwiła nas i dobijała w meczach z Warta Poznań a przedewszystkim w meczu z Lechem II Poznań w którym mieliśmy coś do udowodnienia[oczywiscie spodziewaliśmy sie jakiegoś przekretu ,gdyż lech musiał zdobyć 3 punkty ,aby utrzymać się w III lidze i wycofać się potem na wyzszym szczeblu,z powodu założenia MO])W tym meczu nerwy puściły gdy ogłoszono skład.przenieśliśmy sie na trybunę krytą i podniecaliśmy do Dopingu całą trybunę-wszystkich kibiców zgromadzonych na tym meczu ,a także włączyli sie do dopingu piłkarze I składu ,których wysłano na trybuna za chęc walki w tym spotkaniu.Przez cały mecz prowadziliśmy bardzo głośny doping,a także wyraziliśmy swoje emocje i niechęć do zarządu ,a także piłkarzy poznańskiego lecha.(Także ośmieszaliśmy grupę kibiców lecha którzy starali się nas sprowokować szyderczym śpiewem ,,jesteśmy u siebie"w znaczeniu że to stadion ich inwestora rutkowskiego,na tym meczu była grupa kibiców między innymi z Połajewa[żegnaliśmy ich okrzykiem :,,Jebać Kurwy z Połajewa"Śpiewalismy także:,,lech zdech kurwa kolejorz", ,,Dzięki Amice ta kurwa jest w I lidze" , ,,Wielkie miasto żebra na wsi" , ,,Macie targi i browara od Amiki wypierdalać", ,,kto wygra mecz??lech!!-(gdzie wszystcy odpowiadali)-BO kupili , ,,Rutek łobuzie wsadzimy Ci kozła w buzie" , ,,także Rutkow.. Huj " , ,,sprzedawczyki,sprzedawczyki to działacze są z Amiki" i wiele wiele innych przyśpiewek...Każdy zawodnik lecha przy piłce był wygwizdywany,a każdy faul na poznańskim zawodniku był nagradzany gromkimi brawami.Po meczu podchodzą do nas dwaj piłkarze w barwach lecha którzy występowali sezon wcześniej w Amice(Jacek Dembiński i Grzegorz Wojtkowiak) wyrażaja żal i smutek kibiców z Wronek i druzyny którą zlikwidowano.Pod koniec meczu działacze się zwijaji ze swojej loży nad hotelem,w obawie o swoje zdrowie,jest im głupio są zawstydzeni,gdy cała trybuna śpiewa ,że są sprzedawczykami i że maja ,,wypierdalać",ale najbardziej ugryzło ich to ,że Wyśpiewujemy nazwisko swego ulubionego prezesa ,który kochał swój klub i był jej najwierniejszym kibicem-mowa tu rzecz jasna o Wojciechu Kaszyńskim-którego w bestilski sposób pozbyto sie ze struktur klubu.On sam ubiegał sie jeszcze o to by przywrócić futbol we Wronkach,składał oferty kupna stadionu i druzyny Amiki Wronki,lecz jego oferty za każdym razem odrzucano.Na drugi dzień po ogłoszeniu likwidacji klubu Wojciech Kaszyński dostał wylewu ,stąd widać jak przeżywał to ,że jego byli współpracownicy niszczą to co on stworzył i pielęgnował przez tyle lat,oddawał sie w pełni swemu klubowi i wkładał w jego prowadzenie wiele serca.On nigdy nie wstydził się Wronieckich kibiców,choć wiadomo że ostatnio frekwencja we Wronkach na stadionie była daleka od ideału.Był kochany i uwielbiany we Wronkach-zarówno prze ludzi jak i kibiców...cd w następnym poście
20 września 2007, 16:40 / czwartek
Teraz już Wronki stają się metropolią poznańskiego lecha-zamalowano napisy Amiki Wronki na mjurach klubowych budynków,pisząc na ich miejscu kks lech,na zegarze na stadionie Zdjęto napis Amica-Goście i w jego miejsce umieszczono napis KKS Lech-goście,na naszym boisku biegają piłkarze MO Lecha z jego herbem na pierśi w dni meczu przyjeżdzają do nas kibice z Poznania chodząc z podniesioną głową i ustrojeni w barwy swego klubu.Praktycznie znikło już wszystko we wronkach zwiazane z klubem Amica Wronki,działacze staraja sie aby wszystcy we Wronkach zapomnieli że taki klub wogule istniał(lecz prawdziwi kibice nigdy nie zapomną i nie zmienia barw na klub który zabrał nam wszystko).Co najśmieśniejsze kibic który był najwierniejszym ,,niby" zaraz po fuzji zmienił barwy tłumacząc że lech jest Amiką(śmiech na sali),zakupił gadżety lecha i teraz buja się w bluzie lecha.Już wielu kibiców jeździ na bułgarską,coraz więcej osób tak robi...lecz została jeszcze grupa kibiców którzy nigdy nie zapomnę i ich noga nie postanie na bułgarskiej...
Mówicie że to że jade na lecha to znaczy że chcę sie wam przypodobać??otóż nie-to co piszę,to że nie szanujję lecha,że wrustruję się na posty mające na celu ośmieszenie mnie,że jestem z Wronek-przypominanie mi że nie mamy już nic,że wszystko to co nasze zostało zagrabione i ma teraz swoją siedzibę w Poznaniu- to wychodzi odemnie-prosto z serca-są to moje emocje-które wyrażam za każdym razem bo ja pamiętam i nigdy nie zapomnę(Amiki może nie być,moge jej nie widzieć na stadionach ,ale zawsze posostanie ona w moim sercu).
U nas tak naprawdę miasto przegrało nasz klub,sprzedając stadion Rutkowskiemu i holdingowi Amica SSA.Ale kto wtedy przypuszczał że czeka nas taka przyszłość...Gdyby nie sprzedarz stadionu,a zwłaszcza gruntu pod stadionem,mielibyśmy gdzie zacząć od nowa.Stadionu praktycznie nie da sie odkupić ,bo zachłanność działaczy Amiki-teraz lecha jest zbyt wielka,licza sie dla nich tylko pieniądze i zyski jakie czarpią z tego obiektu-my się nie liczymy,o nas nikt nie pamieta...(w zasadzie zyski są ogromnę-przebywają na tym obiekcie różne kadry zarówno drużyn I ligowych,II ligowych jak i III ligowych a także a może i przedewszystkim reprezentacja Polski[Kadra Lechii Także przebywała w tym roku we Wronkach,rozgrywała tutaj sparingi między innym z lechem na którym byłem]Obiekt ten jest przygotowywany do EURO2012 więc stoimy na przegranym miejscu gdyż nie sprzedadzą tego nikomu-Ci ludzie pazerni na pieniądze...
A więc przedstawiłem wam pokrótce naszą historię,uczucia,myśli,kibicowanie.itp.od tyle...stoimy na przegranym miejscu a nasza walka przypomina walke z wiatrakami.
A co do tego dalczego poszukuję tych biletów,to nie dlatego że jest ze mnie jakiś zwykły kolekcjoner,Postanowiłem sobie że udokumentuję naszą krótką historię na podstaiw biletów i pamiątek Amiki Wronki.Bo tak naprawde najwazniejsze są przezycia i wszystko zostaja w pamieci,te wszystkie mecze,oprawy,kibicowanie...
[zdjęć nie potrafię wstawić]dzięki za miłe przyjęcie na forum...pozdro
20 września 2007, 22:59 / czwartek
Radzio mam jeden bilet z Lechi- Amica ll. Moge ci go oddac. podaj email.
20 września 2007, 23:02 / czwartek
Radzio mam bilet z Lechia- Amica ll z lll ligi. Moge ci go oddac. Podaj email.
21 września 2007, 12:55 / piątek
Siema!Dzięki.... mój adres email: radzio390@wp.pl
23 września 2007, 12:07 / niedziela
chudy90-Wielkie dzięki-szacunek...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.495