Gdańsk: piątek, 19 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Bilet z Wembley Anglia-Polska 1973 rok

strona 1/1

1

20 września 2007, 13:22 / czwartek
Witam! Zapewne zaraz zostane zjebany ze zakładam taki watek! Ale mniejsza o to! Błagam tylko mi nie mowcie nic o Allegro bo nie mam zaufania do ludzi tam(mimo tych gwiazdek itp).
Chciałbym sprzedac taki bilet. Ciekaw jestem ile moze byc wart? Jesli sa tu jacys kolekcjonerzy blagam o pomoc!
Z biało -zielonymi pozdrowieniami.
20 września 2007, 13:52 / czwartek
tu sie orientuj ile chca :)

odnośnik
20 września 2007, 14:31 / czwartek
dzieki grucha:)) Kurwa ale oni sobie jaja robia! 80 zl??!?!?!?!?!??!!!?!? Przeciez 2 lata temu moglem go opierdolic za 2000 zl załuje ze tego nie zrobilem! jakas kpina! Ale pozyjemy zobaczymy:)
20 września 2007, 15:14 / czwartek
Ponadto moge odsprzedac Lechia - Arka z 1998 roku z takich bardziej wartosciowych biletow. Jakby kogos interesowaly inne bilety lub/i tego co jest powyzej czekam na ewentualny odzew! Ponadto z mniej wartosciowych posiadam bilety z pilki recznej( Spojnia , GKS) , zuzlowe (GKS-DMP, rozne turnieje, Apator, GKM Grudziadz-te 2 ostatnie to wyjazdy), hokejowe (Stoczniowiec, Reprezentacja narodowa), Rugby (Lechia, Ogniwo), pilkarskie (Lechia-w tym puchar z Wisla z 1997 roku, Benefis Kaczmarka, ligowe, karnet bodajze z sezonu 1997/98), Koszykowka (Prokom , Bick Black Start :D) i nawet tenis stolowy (Polska-Austria). Reszty nie pamietam-pisze tak z biegu:) Chetnych zapraszam na forum lub gg 4076047. Zbiało-zielonymi pozdrowieniami:)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.235