Gdańsk: poniedziałek, 17 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

11kolejek - 18 punktów - jak będzie dalej???

strona 1/1

1

23 września 2007, 22:37 / niedziela
Wykrystalizowała się nam czołówka:
Gliwice - 24
Śląsk - 23
Pruszków - 23
Płock - 23
Warszawa - 22
............
Lechia - 18
Arka - 17

Do zakończenia rundy wymienione drużyny grają mecze jak niżej:

Gliwice: Tur (3pkt); Łomża (3); Wisła (3); Jastrzębie (1); Polonia (0) = 10 punktów
Pruszków: Odra (3); Motor (1); Lechia (1); Warta (3); B-B (3) = 11 pkt
Śląsk: W-wa (1); Odra (3); Motor (1); Lechia (1); Warta (3) = 8 pkt
W-wa: Śląsk (1); Stal (3); Arka (0); Tur (3); Piast (3) = 10 pkt
Płock: Arka (0); Tur (3); Gliwice (0); Łomża (3); Jastrzębie (3) - 9 pkt
Lechia: Kmita (3); GKS (3); Znicz (1); Śląsk (1); Stal (3) + Arka *(1) = 12 pkt
Arka: Płock (3); Jastrzębie (1); Polonia (3); Motor (3); Odra (3) + Lechia (1) =14p.

Lechia - Arka - fakt, że obu drużynom będzie bardzo ciężko o punkty więc remis.

Po zsumowaniu na koniec rundy tabela wygląda tak:
1. Gliwice 35 pkt
2. Pruszków 33 pkt
3. Śląsk 32 pkt
Płock 32 pkt
Polonia 32 pkt
6. Arka 31 pkt
7. Lechia 30 pkt.

Jest 7 kandydató do awansu:
Gliwice - po laniu w Gdańsku nie jestem do nich przekonany. Wypalą się w rundzie wiosennej.
Pruszków - grają ładnie i ofensywnie. Po rundzie wiosennej sprzedają swojego najlepszego napastnika (albo nawet dwóch) i środek tabeli. Historia znała już podobne przypadki
Śląsk - kandydat do I ligi - walka o baraże.
Płock - awans z 1-2 miejsca - mają silną ekipę, doświadczenie, pieniądze, bazę
Lechia - 2-3 wzmocnienia w przerwie zimowej (koniecznie konkretny obrońca - w tyłach musi być spokój) i walka o baraże ze Śląskiem
Arka - też mi się to nie podoba: Pieniądz rządzi światem, dodatkowo mają najlepszą ekipę - chociaż przereklamowaną jak dla mnie przez dziennikarzy - w końcu im zaskoczy atak pozycyjny. Jak nie wejdą, to zespół się rozsypie i będzie się tułał 15 lat po II-III lidze. Riczard Krałze the Swiss do tego nie dopuści - za grube miliony zostały już odpisane od podatku VAT na sponsoring...

Oczywiście po każdej kolejnej kolejce będziemy mądrzejsi...
24 września 2007, 08:30 / poniedziałek
Mila statystyka ale wydaje mi sie ze uda sie zgromadzic wiecj niz 12 ptk. Napewno bedziemy sie liczyć w walce o OE !
24 września 2007, 12:01 / poniedziałek
Masz rację KURAS-uważam, że Lechijka może zdobyć więcej niż 12 punktów w tych meczach.
Uważam, że Lechia jest w stanie pokonać drużyne z Pruszkowa, a w meczu z przereklamowaną(co pokazał ostatni mecz z Piastem) drużyną arki, nasza Lechijka też może wygrać.
To oznacza, że po tych meczach BKS miałby 16 punktów.
Moim zdaniem Lechia będzie rozkręcać się z meczu na mecz i może walczyć o bezpośredni awans do OE.W najgorszym wypadku Lechia zagra w barażach.
Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
24 września 2007, 21:36 / poniedziałek
Juniorzy wygrali,Lechia II też wieć czas na pierwszy skład mam nadzieje że znajdzie sie osoba która dobrze zmobilizuje Naszych grajków !!

Arka dziwko derby blisko !!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.182