Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Bilety na mecz z GKS-em i Arką

strona 1/1

1

24 września 2007, 19:40 / poniedziałek
Witam !!!!

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada sprawa z biletami na mecz z GKS-em i Arka. Czy bilety będzie mógł kupić każdy czy tylko kibice z wojewodztwa Pomorskiego ? oraz czy bilety na oba mecze będą na dowód ???

Pozdrowienia z Mazowsza i z góry dzięki za Odpowiedz
24 września 2007, 20:06 / poniedziałek
Z tego co usłyszałem od spikera na meczu, to dowiedziałem się, że ceny tych biletów będa wynosić odpowiednio Zegar-15 zł, Prosta - 22 zł. Bilety będzie można na być tylko w przedsprzedaży okazując dowód tożsamości w punktach obsługi kibica. Bilety na mecz z Gieksą można nabywać od najbliższego czwartku. Nie wiem od keidy będą dostępne na mecz z Arką. Jeśli ktoś wie lub będzie wiedział niech napsize jak najprędzej.
24 września 2007, 20:18 / poniedziałek
też od czwartku, generalnie przedsprzedaż jest na dwa mecze (przynajmniej ja tak zrozumiałem)
24 września 2007, 20:23 / poniedziałek
Macie moze jakas rade dla mnie.Jestem obecnie na statku i wracam dzien przed meczem albo w dzien meczu.Prosilem kumpla o kupno biletu ale z tego co czytam widze ze moze to byc trudne.Jak ktos ma jakas rade to z gory dziekuje.
24 września 2007, 20:33 / poniedziałek
Zadzwon do klubu na pewno cos poradza ;)
24 września 2007, 20:53 / poniedziałek
Przy kupnie pewnie wystarczy podać imie ,nazwisko i pesel a na mecz wziąć dowód.
Nie sądze aby rygorystycznie wymagali dowodu przy zakupie biletu
24 września 2007, 20:57 / poniedziałek
A bilety na mecz z gónikiem? Jak to bedzie wygladalo?
24 września 2007, 21:03 / poniedziałek
A co w przypadku, gdy ktoś- tak jak ja- mieszka w Gdyni?
Sądzę, że mogą sprawdzać dowody tożsamości. Mogą być problemy?

BIAŁO-ZIELONE KARWINY!
24 września 2007, 21:09 / poniedziałek
No właśnie ciekawe jak będzie to wygladać :/ Mam nadzieję ze nie tylko osby z Gdańska dostaną bilety ale wszyscy co będą chcieli kupić. Lechia kibiców ma na całym świecie !!!
24 września 2007, 21:11 / poniedziałek
T29LG-Nie martw sie chlopie !
Jesli masz wytatuowane gdanskie lwy pod pacha,tak,jak my wszyscy,to nie ma problemu :-)))
Tak na powaznie,to nie zazdroszcze Ci kolego.Masz dobre przeczuczie,ze moga byc problemy.
Pozdrawiam Ciebie :)
24 września 2007, 21:18 / poniedziałek
Nie psychikować !!! Jeśli ktoś nie będzie na zbyt dużej "bombie" to nie powinno być żadnych problemów, choćby nawet mieszkał z Jackiem Milewskim w jednej celi !!! Póki co, żyjemy w Polsce i ta cała identyfikacja to jest jedna wielka "lipa" !!!
24 września 2007, 21:27 / poniedziałek
na karnetach bedzie trzeba umiescic swoje zdjecie z pieczatka PISU??HEHE
24 września 2007, 21:51 / poniedziałek
"Póki co, żyjemy w Polsce i ta cała identyfikacja to jest jedna wielka "lipa""

akurat z tym to dobrze ;-))
24 września 2007, 22:32 / poniedziałek
"na karnetach bedzie trzeba umiescic swoje zdjecie z pieczatka PISU"

i przy zapisach okazać zaświadczenie o niekaralności
25 września 2007, 00:44 / wtorek
najprostsze rozwiazanie to kupic karnet! ja tak zrobilem mimo ze jestem w angli. Ale na derby o bilet nie musze sie martwic :)
25 września 2007, 18:23 / wtorek
Więc tak:
Aby kupic bilet trzeba podac nr pesel i imie i nazwisko,oczywiscie osoby niepełnoletnie kupują bilet podając imie i nazwisko oraz nr legitymacji szkolnej bądz jakiegokolwiek dokumentu tożsamość.
Ja baaaaaaardzooo powątpiewam w sprawdzanie dowodów na bramkach przy wejsciu na stadion przed meczem,sądze a wrecz pewien jestem że wystarczy bilet i wsio...
Lechisci z Gdyni mogą zakupic tak jak i kibice z innych czesci kraju bilet w przedsprzedaży bez problemu uprzendnią wpisując nr dokumentu tożsamości oraz imie i nazwisko.

Tyle dowiedziałem sie w klubie.
a wiec powoli szykujemy sie na najazd po bilety na derby!
25 września 2007, 18:33 / wtorek
A jak jest ktos z poza Gdanska i poda pesel kolesiom zeby kupili bilet,wiecie czy to przejdzie?????????
25 września 2007, 18:35 / wtorek
tak.
25 września 2007, 21:56 / wtorek
Trzeba dać kserokopię dowodu kolegą i wtedy bez problemu oni mogą co kupić bilet. Ja będę tak sobie bilet zdobywał !!!
29 września 2007, 10:11 / sobota
Czy będzie możliwość zakupu dzisiaj w punkcie obsługi kibica biletów na oba mecze z GKSem i z złodziejARKĄ?

Jak tak to do której dzisiaj czynne??
29 września 2007, 10:21 / sobota
- bilety wstępu zakupić będzie można tylko w formie przedsprzedaży prowadzonej w Punkcie Obsługi Kibica Lechii na stadionie przy ul. Traugutta, która rusza od czwartku 27.09.07 w godz. 10.00-18.00 w dni powszednie oraz w soboty 10.00-14.00

lechia.pl
29 września 2007, 10:32 / sobota
Siema.Wie ktoś ile jest jeszcze biletów na derby i jakie są kolejki?chciałbym kupić w poniedzialek ale nie wiem czy beda.
29 września 2007, 10:42 / sobota
Szparag01, napisz do mnie krotko na byle jaki temat na moj adres
dariusz.bastian@adecco.de

Musze miec Twoj adres mejlowy, sprawa pilna, derbowa !

P.S Brat na meczyk przyfrunie zza swiatow ?

Do zobaczenia za 11 dni !
29 września 2007, 12:10 / sobota
...piszac zza swiatow, mialem na mysli Irlandie oczywiscie...cholera jasna...zle sie wyrazilem...sorry.
29 września 2007, 13:57 / sobota
ZALECAM, KUPCIE KARNET NA MECZE DO KOŃCA RUNDY, KTORY OCZYWISCIE OBEJMUJE I MECZ Z ARKA I GIEKSA
1 października 2007, 12:48 / poniedziałek
Jak to jest z biletami - biuletynami na derby?
Czy też trzeba je kupić w przedsprzedaży okazując dowód tożsamości dziecka na przykład?

...z biało - zielonymi pozdrowieniami...
1 października 2007, 13:05 / poniedziałek
Siemion z tego co uszlyszalem podczas stania w kolejce na sledzi to biuletyny maja byc dopiero 2 dni przed meczem. Zaznaczam ze nie jest to info 100%.
1 października 2007, 16:02 / poniedziałek
StarszyLechista
29 września 2007, 12:10 / sobota
...piszac zza swiatow, mialem na mysli Irlandie oczywiscie...cholera jasna...zle sie wyrazilem...sorry.
wyslalem juz wiadomosc.mlody niesytety nie przyjedzie.taka praca.z BIALO ZIELONYMI POZDROWIENIAMI

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020